Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Boardastic skateboarding 2.

Πάρα πολύ καλό παιχνίδι με skateboards.

(Ακόμα προσπαθώ με Game CIH να βρω πως να αλλάξω τα coin)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

τις τελευταιες ημερες εχω κολησει με δυο παιχνιδια. το vector και το tactical assassin. ειδικα το δευτερο κολημα.

 

καλα ε αυτο το vector τρελο σκαλωμα και ιδιως μετα απο καποια επιπεδα σπασιμο αν παρεις λαθος διαδρομη και σε τσακωνει η μαυρη κακια ωρα πισω σου

Link to comment
Share on other sites

Απο παιχνιδια για παιδια σχολικης ηλικιας, κυριως εκπαιδευτικου χαρακτηρα, και κατα προτιμηση να μην χρειαζονται χρηση αγγλικης γλωσσας ή ακόμη καλυτερα αν ειναι στα ελληνικά, τι θα προτεινατε? (αν υπαρχει προταση)

Στα αγγλικα εχω βρει διαφορα, αλλα υπαρχει το εμποδιο της γλωσσας.

Link to comment
Share on other sites

..και το :

MANUGANU

 

Απίθανο! Τέλειο! Μόνο να'ταν μεγαλύτερο γιατί δεν χορταίνεται με τίποτα!:)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό παιχνίδι! το μόνο που του λείπει είναι περισσότερες πίστες

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω όταν λέτε το τελειώσατε εννοείται με τρία αστέρια όλα έτσι? :-P
Link to comment
Share on other sites

Απο παιχνιδια για παιδια σχολικης ηλικιας, κυριως εκπαιδευτικου χαρακτηρα, και κατα προτιμηση να μην χρειαζονται χρηση αγγλικης γλωσσας ή ακόμη καλυτερα αν ειναι στα ελληνικά, τι θα προτεινατε? (αν υπαρχει προταση)

Στα αγγλικα εχω βρει διαφορα, αλλα υπαρχει το εμποδιο της γλωσσας.

 

Δεν υπαρχει τιποτε?:(

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει τιποτε?:(

 

Μια απλή αναζήτηση στο google play έκανα με τη λέξη "παιδί" και μου έβγαλε διάφορα. Έψαξες καλά;

Link to comment
Share on other sites

Μια απλή αναζήτηση στο google play έκανα με τη λέξη "παιδί" και μου έβγαλε διάφορα. Έψαξες καλά;

 

Και βεβαια υπαρχουν πολλα, αλλα ομως δεν ειναι ελληνικά! (εκτος ελαχίστων εξαιρέσεων)

Επειδη ειναι αδυνατον να ψαξω 1000 τα "At least 1000 results", ψαχνοντας ψυλλους στ'αχυρα για κανεναν ελληνικο τιτλο, γι αυτο ρωτάω.

Link to comment
Share on other sites

Και βεβαια υπαρχουν πολλα, αλλα ομως δεν ειναι ελληνικά! (εκτος ελαχίστων εξαιρέσεων)

Επειδη ειναι αδυνατον να ψαξω 1000 τα "At least 1000 results", ψαχνοντας ψυλλους στ'αχυρα για κανεναν ελληνικο τιτλο, γι αυτο ρωτάω.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.itvrdigital.animalarkgr

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=gr.hatzigeorgiu.memory

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τερματισα το Manuganu. Τέλειο παιχνίδι.

 

Επειδή δεν ασχολούμαι πολύ με παιχνίδια υπάρχει κανένα άλλο που σε κάνει να κολλας;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τερματισα το Manuganu. Τέλειο παιχνίδι.

 

Επειδή δεν ασχολούμαι πολύ με παιχνίδια υπάρχει κανένα άλλο που σε κάνει να κολλας;

 

Το Defender 2 το έχεις παίξει;

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, γεια σας είμαι κάτοχος του sony xperia tipo android 4 θέλω να βρω παιχνίδια στις κατηγορίες :sport , rasing ,stratengy και οτιδήποτε έχει να κάνει με τον β' παγκόσμιο πόλεμο επίσης, θέλω να βρω το foootball manager 2012 ή 2013 με πατσακι για τα ελληνικά πρωταθλήματα έχω αυτή τη στιγμή το football manager 2013 χωρίς τα ελληνικά πρωταθλήματα πως μπορώ να βρω ή τα ελληνικά πρωταθλήματα να τα προσθέσω ή ακόμα καλύτερα πως μπορώ να βρω το παιχνίδι έτοιμο με ενσωματωμένα τα ελληνικά πρωταθλήματα. ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά, γεια σας είμαι κάτοχος του sony xperia tipo android 4, θέλω να βρω παιχνίδια στις κατηγορίες :sport , rasing ,stratengy και οτιδήποτε έχει να κάνει με τον β' παγκόσμιο πόλεμο.

 

Κοιτα για Real Racing 3, και FRONTLINE COMMANDO D-DAY. Απο sports,ποδοσφαιρο fifa 12, και μπασκετ nba jam, και nba 2k13.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω το tipo να μπορεί να τα τρεξει καθως ειναι απαιτητικά παιχνίδια...
Link to comment
Share on other sites

Κανα παιχνιδι τυπου subway surfers και temple run? Τα εχω βαρεθει αυτα τα δυο και ελεγα μηπως υπαρχει κανενα με περισσοτερες αποστολες κτλ.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τερματισα το Manuganu. Τέλειο παιχνίδι.

 

Επειδή δεν ασχολούμαι πολύ με παιχνίδια υπάρχει κανένα άλλο που σε κάνει να κολλας;

 

Ωραίο παιχνιδάκι!!!

Link to comment
Share on other sites

Κανα παιχνιδι τυπου subway surfers και temple run? Τα εχω βαρεθει αυτα τα δυο και ελεγα μηπως υπαρχει κανενα με περισσοτερες αποστολες κτλ.

 

Αυτά τα έχεις δει;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.miniclip.railrush&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5taW5pY2xpcC5yYWlscnVzaCJd

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fullfat.android.agentdash&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5mdWxsZmF0LmFuZHJvaWQuYWdlbnRkYXNoIl0.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...