Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια πουλαω το galaxy s + 8gb καρτα μνημης τελικη τιμη 420 ευρω!ειναι ολοκαινουργιο αγορασμενο απο eclick.gr πριν 4 μερες.

οποιος θελει ας μου στειλει pm.

ευχαριστω και συγνωμη παλι για το offtopic.βρηκα κατι ακρες και θα παρω το iphone 4 και ο θεος βοηθος με το σημα!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδες , η τιμη του τηλεφωνου ποσο ειναι περιπου ?

Επισης απο που συμφερει να το παρω και αν υπαρχει το εν λογο καταστημα στην Θεσσαλονικη.

Βοηθεια γιατι ..θα μας τρελανουν αλλοι το πουλαν 600++ και αλλοι 500++

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες , η τιμη του τηλεφωνου ποσο ειναι περιπου ?

Επισης απο που συμφερει να το παρω και αν υπαρχει το εν λογο καταστημα στην Θεσσαλονικη.

Βοηθεια γιατι ..θα μας τρελανουν αλλοι το πουλαν 600++ και αλλοι 500++

 

Σε online μαγαζιά στην Ελλάδα το βρίσκεις από 500 ευρώ.

Από εξωτερικό μπορεί να το βρεις 30-40 ευρώ φτηνότερα.

Μάνος
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εγω σκεφτομαι να το αγορασω απο εδω http://cleverstore.gr/index.php?target=products&product_id=32531 μαζι με μεταφορικα μου ερχεται γυρω στα 528 οσα ειχα παρει και το desire

 

 

 

 

Edit !

 

Να ρωτησω κατι ταινιες τις βλεπει κανονικα ετσι ? δηλαδη μπορω να τις ριξω χυμα και να δω μια ταινιουλα , η πρεπει να βρω εφαρμογη απο μαρκετ ? κατι τετοιο με ενδιαφερει πολυ μιας και στο desire δυσκολευομουν

Edited by Spireto_2158

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Hardware video του samsung Captivate (galaxy S απο AT&T) με διαφορετικο σχημα και πιο καινουριο graphic controller κατι που δεν αναφέρεται στο video

http://techtacy.blogspot.com/2010/07/samsung-captivate-hardware-review-video.html

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

 

Να ρωτησω κατι ταινιες τις βλεπει κανονικα ετσι ? δηλαδη μπορω να τις ριξω χυμα και να δω μια ταινιουλα , η πρεπει να βρω εφαρμογη απο μαρκετ ? κατι τετοιο με ενδιαφερει πολυ μιας και στο desire δυσκολευομουν

 

Χύμα στο κύμα. Μέχρι και .mkv παίζει χωρίς extra εφαρμογή.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ ωραια εξαιρετικα θα ελεγα τον Αυγουστο το πηρα , να ρωτησω κατι εχει παρει κανεις τιποτα απο το clever store ? ειναι εμπιστο ?

 

 

 

Καμία θήκη σιλικόνης θα βρούμε αραγε ?

Edited by Spireto_2158

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκεφτομαι να παρω το galaxy s αλλα με χαλαει το πισω μερος που ειναι πλαστικουρα. Απο τα παιδια που το εχουν μπορει καποιος να σχολιασει την ποιοτητα; εχει καποιο τριξιμο;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο συνδεετε με τηλεοραση οπως κανουν καποια αλλα κινητα με το HDMI ?

 

Όχι δεν έχει hdmi το galaxy s αλλά έχει κανονικό αναλογικό tvout καλώδιο(μπαίνει εκεί που πάνε τα ακουστικά).

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχει hdmi το galaxy s αλλά έχει κανονικό αναλογικό tvout καλώδιο(μπαίνει εκεί που πάνε τα ακουστικά).

 

Δηλαδη μπορω να δω κανονικα οτι κανω στο κινητο ? Ακομα και high definition videos ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκεφτομαι να παρω το galaxy s αλλα με χαλαει το πισω μερος που ειναι πλαστικουρα. Απο τα παιδια που το εχουν μπορει καποιος να σχολιασει την ποιοτητα; εχει καποιο τριξιμο;

 

ολα ενταξει φιλε μου,τουλαχιστον σε εμενα δεν εχει κανενα τριξιμο αν και το τηλεφωνο θα μπορουσε αντικειμενικα να εχει καλυτερη ποιοτητα κατσκευης...τα ξεχνας ολα ομως μολις το ανοιξεις πρωτη φορα!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πέρασα την G5. Μετά από 15 αποτυχημένες προσπάθειες με 512 και 513 pit σε 2 διαφορετικά Pc το αποτέλεσμα ήταν fail. Απενεργοποιησα antivirus Kai firewall και ευτυχώς πέρασε αμέσως.

Έκανα και restore από backup της G3 που είχα πάρει με το Mybackup pro. Πιστεύω να μην έκανα βλακεία γιατί στα WM Που ξερω απαγορεύεται το restore από διαφορετική rom...

Link to comment
Share on other sites

ολα ενταξει φιλε μου,τουλαχιστον σε εμενα δεν εχει κανενα τριξιμο αν και το τηλεφωνο θα μπορουσε αντικειμενικα να εχει καλυτερη ποιοτητα κατσκευης...τα ξεχνας ολα ομως μολις το ανοιξεις πρωτη φορα!!

 

Ευχαριστω για την απαντηση :) . Ναι ετσι πιστευω και εγω αφου η οθονη ειναι ο λογος που σκεφτομαι να το παρω.

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ ωραια εξαιρετικα θα ελεγα τον Αυγουστο το πηρα , να ρωτησω κατι εχει παρει κανεις τιποτα απο το clever store ? ειναι εμπιστο ?

 

 

 

Καμία θήκη σιλικόνης θα βρούμε αραγε ?

 

Έχει πολλές στο ebay

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη μπορω να δω κανονικα οτι κανω στο κινητο ? Ακομα και high definition videos ?

Δεν νομίζω να μπορείς να δεις high definition αφού συνδέεται αναλογικά και όχι με hdmi

 

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Γιώργος

Ericsson: GA 628 | Nokia: 3210, 6210, 6600 | Sony Ericcson: P990i | HTC: Touch Cruise, Hero, HD7 | Samsung: Galaxy S, Galaxy S II, Galaxy S III, Galaxy S5, Galaxy S7, Galaxy S9+, Galaxy Tab S2, Galaxy S21 Ultra, Galaxy Tab S8+ | Acer: Iconia A500 | ASUS: Nexus 7 (2013) | LG: G2 (32GB)

Link to comment
Share on other sites

Εχετε καταληξει ποιος ειναι ο καλυτερος browser για χρηση στο galaxy s? Παραδοξως εχω συμπερανει μεχρι στιγμης οτι ο default που εχει μεσα το κινητο ανταποκρινεται πιο γρηγορα αποτι οι dolphin HD και opera mini που δοκιμασα.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Εχετε καταληξει ποιος ειναι ο καλυτερος browser για χρηση στο galaxy s? Παραδοξως εχω συμπερανει μεχρι στιγμης οτι ο default που εχει μεσα το κινητο ανταποκρινεται πιο γρηγορα αποτι οι dolphin HD και opera mini που δοκιμασα.

 

Κι εγώ. Ο default για την ώρα είναι ο καλύτερος. Κάποιοι λένε και για τον skyfire που δεν έχω δοκιμάσει. Είχα μεγάλες ελπίδες για τον καινούριο opera που βγήκε χθες με pinch zoom αλλά μάπα τελικα.. ο stock browser τους σκίζει όλους :)

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ. Ο default για την ώρα είναι ο καλύτερος. Κάποιοι λένε και για τον skyfire που δεν έχω δοκιμάσει. Είχα μεγάλες ελπίδες για τον καινούριο opera που βγήκε χθες με pinch zoom αλλά μάπα τελικα.. ο stock browser τους σκίζει όλους :)

 

Ο browser του κινητού είναι uber alles!! Ο skyfire και αυτός δεν λέει πολλά....

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

To captivate της AT&T είναι πιο όμορφο και έχει και μεταλλική πλάτη.Και carbon fiber look.Επίσης όλα τα πλήκτρα στην πρόσοψη είναι αφής.Πολύ θετικές οπτικές αλλαγές.Ξέρουμε αν θα διατεθεί και στην Ευρώπη αυτή η έκδοση;

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

To captivate της AT&T είναι πιο όμορφο και έχει και μεταλλική πλάτη.Και carbon fiber look.Επίσης όλα τα πλήκτρα στην πρόσοψη είναι αφής.Πολύ θετικές οπτικές αλλαγές.Ξέρουμε αν θα διατεθεί και στην Ευρώπη αυτή η έκδοση;

 

Όχι, είναι αποκλειστικό της ΑΤ&Τ.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Με την μπαταρια την παλευετε? 2 μερες ρε ****το ειναι ανασταλτικος παραγοντας οσο να'ναι...

 

Επισης, πως σας φαινεται αυτο στα 459?

 

http://www.simplyelectronics.net/mainproduct.php?pid=11022&setcurrency=eur

Edited by panos_vz
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...