Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=8967479&postcount=31

 

Rikard says:

November 2, 2010 at 2:56 pm

Hi guys!!

Sorry for the following news: We have a big trouble during the Roll-out of the new update, many countries have to wait a couple of days.So far i can give some dates of updates for the follwing countries:

Germany 17.11.10

France 18.11.10

Spain 19.11.10

Uk 16.11.10

Austria 18.11.10

Italy 22.11.10

Greec 28.11.10

So far in Eu

Rest of the World, will probably wait more time.

More about this news will be Tonight published.

Rikard Skogberg

 

28/11 η Ελλάδα? αυτά είναι...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

28/11 η Ελλάδα? αυτά είναι...

Αυτό είναι από τους xda αν δεν κάνω λάθος ε? Άν διάβασες παρακάτω θα είδες ότι γράφουνε πως το μήνυμα είναι ψεύτικο....

Μάθε να περιμένεις και περίμενε για να μάθεις....
Link to comment
Share on other sites

Jeg la den norske og roet seg ned! (Μετάφραση: Έβαλα το Νορβηγικό και ησύχασα!)

 

:lol::lol::lol::p

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν πηγαινε αλλο εκανα το nordic και το root και ησυχασα, thanx to dark_dog εχει σωσει πολυ κοσμο το παλικαρι:happy::happy:
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι από τους xda αν δεν κάνω λάθος ε? Άν διάβασες παρακάτω θα είδες ότι γράφουνε πως το μήνυμα είναι ψεύτικο....

 

Ευτυχώς!

 

Πως είναι το 2.1 σε σχέση με το 1.6; Μπορεί κάποιος από εσάς που το βάλατε να γράψει αν υπάρχουν σημαντικές διαφορές, αν σας αρέσει, αν είναι μεγάλη αλλαγή κλπ;

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι δεν μου βγαζει την μπαρα μπροστα για κινηση δεδομενων, οταν παω απο το μενου μπαινω την βγαζει για λιγο και μετα εξαφανιζετε, υπαρχει καποια ρυθμιση?

επισης δεν μου βγαζει το 3g για να κατεβασω , τι γινετε?

 

edit για το 3g το βρηκα για την μπαρα τι γινετε?

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Jeg la den norske og roet seg ned! (Μετάφραση: Έβαλα το Νορβηγικό και ησύχασα!):lol::lol::lol::p

 

Og jeg har også roet seg ned nå med det nordiske (Μετάφραση: Και εγώ επίσης, ησύχασα πλέον με το Nordic) :lol: :lol: :lol: :p

 

@hariskar

Διάβασε αυτό

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Og jeg har også roet seg ned nå med det nordiske (Μετάφραση: Και εγώ επίσης, ησύχασα πλέον με το Nordic):lol::lol::lol::P

 

Εχεχεχεχεχε μια χαρά right ήταν!!! Respect.

Edited by DaRk_dOg

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μπα στην συγκεκριμένη περίπτωση she is the woman και αυτό είναι μια ευγενική χορηγία της spinemm σε αυτό το post.

 

ουαου εντυπωσιασμενος miss :)

To post ειδα πολλακις κιολας το qwerty γιατι δεν εσβησα απο μπροστα μου λες? το θεωρησα αυτονοητο μαλλον να υπαρχει εκει. Αμα εισαι απο χωριο ..... που πα ρε καραμητρο!

 

Ποιο ειναι το καλυτερο προγραμμα για να εχω το myphone forum παντα μαζι στο mini?

 

Εαν δεν ηταν ομως ο DaRk_dOg δεν θα ειχαμε τιποτα.....οποτε ολα τΑ ΕΥΣΗΜΑ σε εσενα!!!!!γιατι ειμαι σιγουρη οτι απλα σου ξεφυγε αυτη η μικρη λεπτομερεια....:):)

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι δεν μου βγαζει την μπαρα μπροστα για κινηση δεδομενων, οταν παω απο το μενου μπαινω την βγαζει για λιγο και μετα εξαφανιζετε, υπαρχει καποια ρυθμιση?

επισης δεν μου βγαζει το 3g για να κατεβασω , τι γινετε?

 

edit για το 3g το βρηκα για την μπαρα τι γινετε?

 

Που είναι φίλε μου η ρύθμιση για το 3g; :O

:baby:
Link to comment
Share on other sites

Που είναι φίλε μου η ρύθμιση για το 3g; :O

 

ρυθμισεις - sony ericsson - ληψη ρυθμισεων και πατα πανω στον παροχο να κανει την ληψη

Link to comment
Share on other sites

ρυθμισεις - sony ericsson - ληψη ρυθμισεων και πατα πανω στον παροχο να κανει την ληψη

 

Ευχαριστώ!!!!!

 

Κάτι ακόμα που δεν έχω καταλάβει... στο 'Προτιμώμενη λειτουργία δικτύου' έχει μόνο του τσεκ GSM/WCDMA, είναι οκ ή να το βάλω σε GSM μόνο;

:baby:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!!!!!

 

Κάτι ακόμα που δεν έχω καταλάβει... στο 'Προτιμώμενη λειτουργία δικτύου' έχει μόνο του τσεκ GSM/WCDMA, είναι οκ ή να το βάλω σε GSM μόνο;

 

οπως ειναι αστο GSM/WCDMA για να μπορεις να δουλεψεις καποιες υπηρεσιες του παροχου

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Τελικα δουλευει μονο το πρασινο χρωμα στο led... Αμα βαλω στο handsent μπλε π.χ. δεν κανει τπτ... Ας ειναι τουλαχιστον το εκανα και αναψε! :p
SE T100 --> Nokia N GageQD --> Motorola V3x --> SE C902 --> SE xperia mini pro (u20) --> Samsung galaxy Ace 2 --> LG G3 (32gb) --> Samsung galaxy S3 Neo --> Xiaomi Mi A1
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση, SEUS=sony ericsson update service? και ειναι ξεχωριστη εφαρμογη απο το pc companion????

 

Yeap!:) :)

Keep the faith
Link to comment
Share on other sites

Παρα λιγο να κανω αλλαγες σε nordic και δεν συμμαζευεται, αλλα ευτυχως λογω του ερευνητικου μου πνευματος κατεληξα με ΑΠΛΟ τροπο να κανω ΑΠΛΑ ενα φλασαρισμα στο μινι μου και πλεον να ευχαριστιεμαι την 2.1 !!!

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=825664

θα βρειτε ολα τα σχετικα!

 

ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ

Link to comment
Share on other sites

@dimtz και Poc: Δοκιμάστε το Quick Settings, από το οποίο μπορείς να κάνεις ON/OFF το data, gps, wifi, BT και διάφορα άλλα... αν το βάλεις σε ένα από τα 4 γωνιακά εικονίδια σου λύνει τα χέρια!
Link to comment
Share on other sites

Το android κατ εμε είναι πολύ ποιο μπροστά απο το Symbian κατ επέκταση το Χ10mini ειναι καλύτερο απο το vivaz. Τώρα αν το HD βίντεο είναι τόσο σημαντικό για σένα πάρε Χ10:p
duckriders.5u.com :superman:
Link to comment
Share on other sites

Aποψή μου αλλά και των περισσότερων εδώ μέσα νομίζω. Βασικά απ την στιγμή που πάρεις το mini πρέπει να έχεις διάθεση να ασχολιθείς μαζί του. Αν δεν έχεις όρεξη για ψάξιμο και σκάλισμα καλύτερα μην πάρεις android
duckriders.5u.com :superman:
Link to comment
Share on other sites

@dimtz και Poc: Δοκιμάστε το Quick Settings, από το οποίο μπορείς να κάνεις ON/OFF το data, gps, wifi, BT και διάφορα άλλα... αν το βάλεις σε ένα από τα 4 γωνιακά εικονίδια σου λύνει τα χέρια!

 

ελα φιλε μου πιο Quick Settings εχεις? κατεβασα αυτο απο το μαρκετ και δεν εχει ρυθμιση για 3g

Link to comment
Share on other sites

πεδες πιο καλο αυτο 'η το vivaz???? :/

 

Το Vivaz ειναι πολυ καλυτερο στο θεμα καμερας..καμμια σχεση με το χ10...Επισης το vivaz ειναι πιο ευχρηστο σαν λειτουργικο

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

βασικα δεν το θελω για επαγγελματικη χρηση 'η κατι τετοιο... 17 ειμαι και θελω κατι αλλο γιατι το τελευταιο μου κινητο ειναι το c902 και θα ειναι το πρωτο μου smartphone και το θελω για μυνηματα εφαρμογες και τετοια..... εχω ακουσει οτι καλο ειναι και το samsung wave???? το ισχυει απ ολα αραγε????:lol:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...