Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mα καλά τί καψόνια είναι αυτά; Γιατί η SE δεν δίνει το update σε όλους μαζί και το δίνει τμηματικά;

 

Θα μπουκώσουν οι σερβερς και μετα θα τους βρίζουν όλοι γιατί μπούκωσαν! Ασε καλύτερα τμηματικά, ελπίζω το δικό μας "τμημα" να μην έρθει βέβαια σε κανα 6μηνο :cry:

http://briefcases.pathfinder.gr/download/597036If you are not paying for it, you're not the customer; you're the product being sold.
Link to comment
Share on other sites

Κρυφο menu στο mini x10, πως ενεργοποιείται?

 

απο το faq....

Tι είναι τα κρυφά μενού και πως τα εμφανίζω;

 

Υπάρχουν δυο κρυφά μενού.

Μέσα από το πρώτο μπορoύμε να δούμε πληροφορίες για την συσκευή και να εκτελέσουμε διαγνωστικούς ελέγχους.

Για την μετάβαση μας εκεί με κλειδωμένη αλλά ενεργή την οθόνη πατάμε τα εξής πλήκτρα:

menu-back-back-menu-back-menu-menu-back

 

Στην περίπτωση του δεύτερου μενού μπορούμε να δούμε πληροφορίες και δοκιμή του δικτύου μας καθώς και πληροφορίες και στατιστικά της μπαταρίας. Για να το εμφανίσουμε αυτό πηγαίνουμε στο dialler της συσκευής και πληκτρολογούμε:

*#*#4636#*#*

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απο το faq....

Tι είναι τα κρυφά μενού και πως τα εμφανίζω;

 

Υπάρχουν δυο κρυφά μενού.

Μέσα από το πρώτο μπορoύμε να δούμε πληροφορίες για την συσκευή και να εκτελέσουμε διαγνωστικούς ελέγχους.

Για την μετάβαση μας εκεί με κλειδωμένη αλλά ενεργή την οθόνη πατάμε τα εξής πλήκτρα:

menu-back-back-menu-back-menu-menu-back

 

Στην περίπτωση του δεύτερου μενού μπορούμε να δούμε πληροφορίες και δοκιμή του δικτύου μας καθώς και πληροφορίες και στατιστικά της μπαταρίας. Για να το εμφανίσουμε αυτό πηγαίνουμε στο dialler της συσκευής και πληκτρολογούμε:

*#*#4636#*#*

 

ναι αλλα πατώντας menu ξεκλειδωνει...

αφου λει πατα "menu", το πλήκτρο μετα τετραγωνακια....για να ξεκληδώσει το τηλ.

κανω κατι λάθος?

 

 

οκ, ακυρο....λαθος πληκτρο παταγα...σορρυ

Edited by bpapad81
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα πατώντας menu ξεκλειδωνει...

αφου λει πατα "menu", το πλήκτρο μετα τετραγωνακια....για να ξεκληδώσει το τηλ.

κανω κατι λάθος?

 

στην άνω απάντηση άλλαξε το menu με το πλήκτρο "home".

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ανακάλυψα ότι έχει και μπλέ LED!!! Μα καλά αφού υπάρχει γιατί δεν χρεισειμοποιείται ποτέ;
duckriders.5u.com :superman:
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ανακάλυψα ότι έχει και μπλέ LED!!! Μα καλά αφού υπάρχει γιατί δεν χρεισειμοποιείται ποτέ;

Χα και εγω με τα τεστ το ανακαλυψα και μου αρεσει πιο πολυ απο τα αλλα 2,5 χρωματα!!

Υπαρχει κανενα app για να εκμεταλευτουμε αυτο το χρωμα???????:D:D:D

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Χα και εγω με τα τεστ το ανακαλυψα και μου αρεσει πιο πολυ απο τα αλλα 2,5 χρωματα!!

Υπαρχει κανενα app για να εκμεταλευτουμε αυτο το χρωμα???????:D:D:D

 

τι εννοεις?στις κλησεις και στα μηνυματα σε ειδοποιει...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χα και εγω με τα τεστ το ανακαλυψα και μου αρεσει πιο πολυ απο τα αλλα 2,5 χρωματα!!

Υπαρχει κανενα app για να εκμεταλευτουμε αυτο το χρωμα???????:D:D:D

 

υπάρχουν αρκετά χρώματα. μπλε, κόκκινο, κίτρινο, πορτοκαλί, πράσινο, άσπρο, ροζ, πετρολ

 

λοιπόν με ψήσατε να πάρω πιο γρήγορα την 2.1

στην αρχή κάνω root με αυτό τον οδηγό http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=279997 και μετά unbrand από εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=286792 ??

και μετά αν κάνω αναζήτηση για νέο update θα μου βγάλει την 2.1?

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες ξεκινησα να κανω τα μπακ απς για να περασω την 2.1

εχει πολλες εφαρμογες που αφορουν στην 1.6 να τις κανω μπακ απ?χρειαζονται?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι και γω μολις τωρα στη 2.1 με Nordic...Μπραβο στον DaRk_dOg για τον οδηγο.:D:)

 

ωραιος μαν!μπορεις να μου πεις αν χρειαζεται να κανουμε μπακ απ καποιες εφαρμογες μεσω τιτανουμ που αφορουν στην 1.6?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ωραιος μαν!μπορεις να μου πεις αν χρειαζεται να κανουμε μπακ απ καποιες εφαρμογες μεσω τιτανουμ που αφορουν στην 1.6?
Εγω εκανα μπακ απ τα παντα. Μερικες εφαρμογες δεν θα δουλευουν γιατι ειμαστε 2.1 και χωρις root ακομα(τωρα θα το κανω). Υπαρχουν οι εφαρμογες στο μαρκετ με υποστηριξη 2.1.
Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα μπακ απ τα παντα. Μερικες εφαρμογες δεν θα δουλευουν γιατι ειμαστε 2.1 και χωρις root ακομα(τωρα θα το κανω). Υπαρχουν οι εφαρμογες στο μαρκετ με υποστηριξη 2.1.

 

μεσω τιτανουμ το εκανες?η της εφαρμογης που περιγραφει η ερικσον?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μεσω Τιτανιουμ

 

ρε συ ειναι παρα πολλα...πως γινεται μαζικο μπακ απ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση ο adw launcher λειτουργει στην 2,1? δεν το βρισκω στο μαρκετ

 

Λειτουργεί και τον έχει και το Market

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ω ναι διορθωθηκε το πρόβλημα με το +30!!! πλέον και στο default πρόγραμμα μηνυμάτων εμφανίζεται κανονικά ο αποστολέας!!! :D πάω να κάνω root για να ξεφορτωθω τα demos και για να διρθώσω το πληκτρολόγιο στο x10 mini pro!

 

το launcher pro τα σπάει παρεπιπτόντως! το μόνο μου παράπονο είναι ότι άμα πατήσεις να κάνεις hide την μπάρα ενημερώσεων, αν είσαι στις αρχικές οθόνες δεν κατεβαίνει η μπάρα. μόνο όταν είσαι σε κάποιο άλλο πρόγραμμα... :(

 

edit. τα live wallpapers τα σπανεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!

Link to comment
Share on other sites

video recording να υποθέσω vga ε?

Δεν πιστεύω να το έκαναν 720p?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...