Jump to content

Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όντως έχω παρατηρήσει κι εγώ αύξηση της θερμοκρασίας κάποιες φορές. Ειδικά όταν τρέχει για αρκετή ώρα κάποια εφαρμογή, η αν χρησιμοποιώ το WiFi
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι.. οντως και μενα ζεστενεται πολυ και γριγορα , ειδικα στο ιντερνετ....

 

γινετε καπιος να μ πει ποια ειναι η τελευταια εκδοση λογισμικου?εχω την R2ea021

επιδη βρηκα στο google και κατι για R2ea023..

 

Παιδιά διαβάστε και κανά προηγούμενο post.Το θέμα της έκδοσης λογισμικού και το debrand το έχουμε ψιλοσκίσει...

Φιλικά Βασίλης...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά διαβάστε και κανά προηγούμενο post.Το θέμα της έκδοσης λογισμικού και το debrand το έχουμε ψιλοσκίσει...

 

Ωπ,συμπεριφορα.....moderator me 41 post?:p

Υπαρχουνε παιδια που ποσταρουν πρωτη φορα και δεν γνωριζουν που και πως να ψαξουν,η βαριουνται οπως εγω παρακατω.Και οπως βοηθαω θελω να βοηθανε και εμενα;)

Εγω να ρωτησω με το θεμα παιχνιδιων,ενω δειχνει οτι ειναι full screen,βγαζει μπροστα τα κλασικα κουμπια για παιχνιδι μισης οθονης!

Απο που ρυθμιζω?(κανουμε debrant και δεν γνωριζουμε τα απλα:lol:

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Εγω να ρωτησω με το θεμα παιχνιδιων,ενω δειχνει οτι ειναι full screen,βγαζει μπροστα τα κλασικα κουμπια για παιχνιδι μισης οθονης!

Απο που ρυθμιζω?(κανουμε debrant και δεν γνωριζουμε τα απλα:lol:

 

Πας ρυθμισεις>διαχειριση εφαρμογων>εγκατεστημενες εφαρμογες>βρισκεις την εφαρμογη>επιλογες>ρυθμισεις suite>πληκτρολογιο επι της οθονης>απενεργοποιημενο.

Εχει εφαρμογη μονο στα java...

:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά διαβάστε και κανά προηγούμενο post.Το θέμα της έκδοσης λογισμικού και το debrand το έχουμε ψιλοσκίσει...

'Η αλλιως υπαρχει και το "Αναζήτηση σε αυτό το Θέμα" που ειναι πιο πανω και αν δεν βρισκουμε τιποτα τοτε ρωταμε.;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χρειαζομαι μια βοηθεια παρακαλω.Μπορω με καποιο τροπο να ακουω ραδιοφωνο απο το internet π.χ απο το e-radio.gr αποτο κινητο?Μπαινωντας στη σελιδα και πατωντας σε ενα σταθμο μου ανοιγει κανονικα τη νεα σελιδα της ακροασης αλλα δεν ακουω τιποτα.Χρειαζεται να εγκαταστησω καποιο προγραμμα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά διαβάστε και κανά προηγούμενο post.Το θέμα της έκδοσης λογισμικού και το debrand το έχουμε ψιλοσκίσει...

 

να ψαξω 145 σελιδες ενω μπορει καποιος να μου απαντησει απλα και γρηγορα?

Link to comment
Share on other sites

Πας ρυθμισεις>διαχειριση εφαρμογων>εγκατεστημενες εφαρμογες>βρισκεις την εφαρμογη>επιλογες>ρυθμισεις suite>πληκτρολογιο επι της οθονης>απενεργοποιημενο.

Εχει εφαρμογη μονο στα java...

 

Ευχαριστω!

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

να ψαξω 145 σελιδες ενω μπορει καποιος να μου απαντησει απλα και γρηγορα?

Οκ , θα ησουν ποντιος αν διαβαζες και τις 145 σελιδες γιατι ψαχνεις για την τελευταια εκδοση αρα καπου στις τελευταιες σελιδες θα ηταν!:lol:

5-6 σελιδες πισω ειναι η απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

Οκ , θα ησουν ποντιος αν διαβαζες και τις 145 σελιδες γιατι ψαχνεις για την τελευταια εκδοση αρα καπου στις τελευταιες σελιδες θα ηταν!:lol:

5-6 σελιδες πισω ειναι η απαντηση.

 

χαχαχχαχα ναι δικιο εχεις :lol: τροπος του λεγιν ηταν :lol::lol:

 

μμμ.. διαβασα ποιο πισω και εχω ακομα καποιες αποριες ειδικα με αυτο το brand..

η συσκευη μου δεν ειναι αγορασμενη απο vodafone ουτε εχει κατι σχετικο..

μονο οταν περνω η με παιρνουν τηλεφωνο εμφανιζεται η εικονα της κοσμοτε και μετα το firmware update που εκανα πριν απο 1 εβδομαδα περιπου εχω το λογισμικο R2ea021 ενω ποιο πισω λεγαν για R2ea023 αν ειναι debranded..

 

αρα αυτο σημαινει πως και η συσκευη μου ειναι branded? ( επιδη νομιζα πως μονο τα vodafone ειναι branded..)

Ευχαριστω προκαταβολικα :)

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

αρα αυτο σημαινει πως και η συσκευη μου ειναι branded? ( επιδη νομιζα πως μονο τα vodafone ειναι branded..)

Και γω αυτο νομιζα αλλα τελικα και της κοσμοτε πρεπει να ειναι branded. Παντως το θεμα ειναι οτι οι συσκευες της κοσμοτε, που εχω και γω, εχουν την εκδοση R2EA021.

Link to comment
Share on other sites

Και γω αυτο νομιζα αλλα τελικα και της κοσμοτε πρεπει να ειναι branded. Παντως το θεμα ειναι οτι οι συσκευες της κοσμοτε, που εχω και γω, εχουν την εκδοση R2EA021.

 

ωχ.. και δεν ηθελα να μπω στην διαδικασια του debrand.. ασε που φοβαμαι για την εγγυηση

 

και κατι ακομα.. στα εγγατεστημενα προγραμματα απο youtube εχω μονο ενα αρχειο που λεγεται "youtuble plugin" και εχει εκδροση 60.00 αρα προφανος δεν ειναι το σωστο youtube app. αυτο επιδη πιο πισω μιλαγανε για εκδοση 2.4.9

που μπορω να βρω την σωστη εφαρμογη?

Edited by Envoy
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα...

Για να κανω μια εφαρμογη sign και μετα να παρω το cer και το key θα πρεπει να περιμενω 3-5 μερες????

Και κατι αλλο επισης που ρωτησα και πριν λιγες μερες αλλα δυστηχως δε πηρα απαντηση..

Μπορουμε να κανουμε εγκατασταση στο τηλεφωνο εφαρμογες που ειναι ηδη signed οπως πχ το spb mobile shell το οποιο τοβρηκα signed?

H υπαρχει καποιος κινδυνος?????

 

Ευχαριστω

Edited by punto2003
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις αν υπαρχει κινδυνος? Αν ειναι υπογεγραμμενη η εφαρμογη τοτε μπάινει κανονικα.

Για να παρεις το cer και το key πρεπει να περιμενεις το πολυ 24 ωρες.

Οδηγιες εδω: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=227176

 

youtube app. αυτο επιδη πιο πισω μιλαγανε για εκδοση 2.4.9

που μπορω να βρω την σωστη εφαρμογη?

Aυτο δεν το ξερω, εγω μια εφαρμογη ειχα απο την αρχη , απλα αναβαθμιστηκε με την τελευταια ενημερωση.

Link to comment
Share on other sites

Ωπ,συμπεριφορα.....moderator me 41 post?:p

Υπαρχουνε παιδια που ποσταρουν πρωτη φορα και δεν γνωριζουν που και πως να ψαξουν,η βαριουνται οπως εγω παρακατω.Και οπως βοηθαω θελω να βοηθανε και εμενα;)

 

1) Συμπεριφορά τέτοια από μένα? Ποτέ φίλε μου!!!!!

2) Με πόσα post δικαιούμε να εκφέρω άποψη?

3) Εγώ πριν ποστάρω πρώτη φορά είχα ρίξει πολύ διάβασμα, και προσπαθώ να μην γίνομαι κουραστικός,αλλά (όσο μπορώ) ουσιαστικός.

4) Η βοήθεια για όλους μας είναι πολύ σημαντική και κανένας δεν τα ξέρει όλα (πόσο μάλλον εγώ !!!!)

5) Τα παραπάνω τα αναφέρω γιατί μάλλον παρεξήγησες την πρόθεση μου και όχι για λόγους αντιδικίας (άσε που είμαι και εγώ ΑΕΚΤΖΗΣ !!!) :dance::dance::dance:

Edited by zxr
Φιλικά Βασίλης...
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις αν υπαρχει κινδυνος? Αν ειναι υπογεγραμμενη η εφαρμογη τοτε μπάινει κανονικα.

Για να παρεις το cer και το key πρεπει να περιμενεις το πολυ 24 ωρες.

Οδηγιες εδω: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=227176

 

 

Aυτο δεν το ξερω, εγω μια εφαρμογη ειχα απο την αρχη , απλα αναβαθμιστηκε με την τελευταια ενημερωση.

 

Την εκανα την διαδικασια στο OPDA και μου εμφανιστηκε το cer kai to key αλλα για τους δωρεαν χρηστες λεει οτι πρεπει να περιμενεις 3-5 εργασιμες μερες!!!Α!λλιως 3 ευρω cer kai 3 to key...Κανενας αλλος τροπος δεν υπαρχει?????

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω? Εγω εκανα την διαδικασια που λεει το ποστ που εγραψα πιο πανω και σε 24 ωρες ημουν οκ.

Σαφως και δεν εδωσα ουτε ενα ευρω!;)

Link to comment
Share on other sites

1) Συμπεριφορά τέτοια από μένα? Ποτέ φίλε μου!!!!!

2) Με πόσα post δικαιούμε να εκφέρω άποψη?

3) Εγώ πριν ποστάρω πρώτη φορά είχα ρίξει πολύ διάβασμα, και προσπαθώ να μην γίνομαι κουραστικός,αλλά (όσο μπορώ) ουσιαστικός.

4) Η βοήθεια για όλους μας είναι πολύ σημαντική και κανένας δεν τα ξέρει όλα (πόσο μάλλον εγώ !!!!)

5) Τα παραπάνω τα αναφέρω γιατί μάλλον παρεξήγησες την πρόθεση μου και όχι για λόγους αντιδικίας (άσε που είμαι και εγώ ΑΕΚΤΖΗΣ !!!) :dance::dance::dance:

 

Καθεσαι και γραφεις κατεβατα,αλλα το smilie στο τελος ασφαλως δηλωνε οτι κανω χιουμορ-πλακα :lol:

Edited by zxr

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

νεο ανανεωμενο play now στο vivaz βεβαια ειναι μιλια μακρυα απο το ovi αλλα φαινετε πωσ κατι επιτελους γινετε.............
Link to comment
Share on other sites

Καθεσαι και γραφεις κατεβατα,αλλα το smilie στο τελος ασφαλως δηλωνε οτι κανω χιουμορ-πλακα :lol:

Πολύ σωστά και θα παρακαλέσω να μείνει εκεί! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδια και κατι αλλο που θελω να ρωτησω :p ωπος ειπε καποιος η εκδοση λογισμικου R2ea021 που εβγαλε πρωτη η κοσμοτε ειναι ιδια με την R2ea023 με την διαφορα οτι η κοσμοτε την εβγαλε 2 βδομαδες ποιο πριν, ισχυει?

απαντηστε καποιος πριν χρειαστει να μπω στην διαδικασια του debrand :)

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ναι ετσι ειναι. Και γω σκεφτομουν να το κανω debrand αλλα ειδα οτι η υποστηριξη και στις δικιες μας συσκευες ειναι καλη.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτίσω κάτι άλλο? Μπήκα στο καινούργιο playnow και βρήκα το rally master pro το οποίο καταλάθως διαγράφτηκε και το πάτησα να κατέβει και αφού γέμισε η μπάρα και όλα έδειχναν πως τελείωνε η λήψη, μου βγάζει σφάλμα και λέει δεν είναι δυνατή η λήψη! Τι γίνεται πάλι?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση.Η μπαταρία του τηλεφώνου γενικά τελειώνει γρήγορα ή έτυχα σε περίπτωση.Μιλάω γύρω στη 1 ώρα τηλέφωνο με bluetooth headset κι ενώ μόλις έχω φορτίσει το κινητό μετά το τηλεφώνημα φτάνει στο μισό..Έτσι είναι γενικά ή έτυχα σε περίπτωση?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση.Η μπαταρία του τηλεφώνου γενικά τελειώνει γρήγορα ή έτυχα σε περίπτωση.Μιλάω γύρω στη 1 ώρα τηλέφωνο με bluetooth headset κι ενώ μόλις έχω φορτίσει το κινητό μετά το τηλεφώνημα φτάνει στο μισό..Έτσι είναι γενικά ή έτυχα σε περίπτωση?

 

 

Εχω το κινητό περίπου 3 μήνες και απο ότι έχω προσέξει είναι απο τα κινητά τα οποία έχουν πάρα πολύ καλή διάρκεια μπαταρίας, μήπως είσαι ακόμα στις πρώτες φορτίσεις? αν και πάλι δεν θεωρείτε φυσιολογικό να πέφτει τόσο γρήγορα :O

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...