Jump to content

Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το ειχα βρει κ εγω αυτο!το μετανομαζω αλλα στα πολυμεσα στην μουσικη μου το εμφανιζει με το αρχικο ονομα!:!::!:

 

Κανε διαγραφη τα κομματια που θες να τα μετονομασεις,αλλαξε το ονομα τους στο pc,και ξαναπερνατα........

Edited by zxr

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπα δε θα δουλεψει αυτο αν τα τραγουδια εχουν tags. Θα χρειαστει να μετονομασει τα tags για να αλλαξει το ονομα και στο κινητο.
:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα!το πρόβλημα έχει ως εξής: οταν ειμαι σε κάποιο site κ επιλέγω ν'ανοίξω ένα lιnk(νέο παράθυρο) το ανοίγει κανονικά,(κάτω �εξιά γράφει κλείσιμο)!θέλοντας να επιστρέψω στην αρχική,παταω κλείσιμο κ αντί να κλεισει την 2η σελ. με βγάζει εκτός(οθόνη αναμονής)!υπάρχει καποια ρύθμιση;ευχαριστω πολύ!

εμένα με ξεχάσατε;

Link to comment
Share on other sites

Μπα δε θα δουλεψει αυτο αν τα τραγουδια εχουν tags. Θα χρειαστει να μετονομασει τα tags για να αλλαξει το ονομα και στο κινητο.

 

τι εννοεισ?τι πρεπει δηλαδη να κανω?τι ειναι τα taggs?

Link to comment
Share on other sites

Έχω απορία με το spb shell. Δεν έχω καταλάβει πως το κατεβάζουμε και πως κάνω sign in. Πήγα σε μια διεύθυνση που βρήκα megaupload λέγεται αλλα δεν κατάλαβα έλεγε για premium account κλπ. Οποιος γνωρίζει ας απαντήσει ή ας μου στείλει ένα πμ. Φαίνεται καλή εφαρμογή!
Link to comment
Share on other sites

εμένα με ξεχάσατε;

Εγω το δοκιμασα στο δικο μου αλλα οταν πάταω κλεισιμο παει πισω. Δεν ξερω ποια ρυθμιση ειναι αλλα ψαξε λιγο στις ρυθμισεις μηπως βρεις κατι.

 

Πήγα σε μια διεύθυνση που βρήκα megaupload λέγεται αλλα δεν κατάλαβα έλεγε για premium account κλπ.

θα βρεις να πατησεις Free γιατι δεν εισαι premium account. Tωρα για το sign in υπαρχει αντιστοιχο θεμα που λεει τα βηματα για να υπογραψεις την εφαρμογη.

Edited by Teo010
Link to comment
Share on other sites

το είδα είναι νομίζω στο θέμα με τις εφαρμογές αλλα δεν το κατάλαβα. Κάνω εκεί sign in και μετά τι γίνεται? Λέει περιμένω 24 ώρες για να πάρω κάτι κλειδιά και μετά? Από που θα την κατεβάσω δεν έχει κάποιο link. Αυτό opda λέγεται. Edited by mstavros
Link to comment
Share on other sites

Για μένα αξίζει!!!
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε βρε παιδια,η νοκια αντιγραφει η μαιμουδιζει?:lol:

Το Nokia C7 ειναι ενα vivaz στο πιο.....αθλιο 130γρ(εναντι 97γρ),διαστασεις 117,3 x 56,8 x 10,5 (εναντι 107×51.7×12.5).....:lol:

Απο εκει και περα ολα ιδια......:wacko:

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

το είδα είναι νομίζω στο θέμα με τις εφαρμογές αλλα δεν το κατάλαβα. Κάνω εκεί sign in και μετά τι γίνεται? Λέει περιμένω 24 ώρες για να πάρω κάτι κλειδιά και μετά? Από που θα την κατεβάσω δεν έχει κάποιο link. Αυτό opda λέγεται.

Εδω τα γραφει ολα:http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=227176

Κατεβασε το νεο οδηγο (νεος τροπος) και τα εχει ολα αναλυτικα.

Απο εκει και περα ολα ιδια......:wacko:

Απο την στιγμη που εχουν ιδιο λογισμικο δεν μπορουν να εχουν τεραστιες αλλαγες στο μενου, γιαυτο αλλαζουν μονο τα υπολοιπα χαρακτηριστικα.

Edited by Teo010
Link to comment
Share on other sites

Εδω τα γραφει ολα:http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=227176

Κατεβασε το νεο οδηγο (νεος τροπος) και τα εχει ολα αναλυτικα.

 

Απο την στιγμη που εχουν ιδιο λογισμικο δεν μπορουν να εχουν τεραστιες αλλαγες στο μενου, γιαυτο αλλαζουν μονο τα υπολοιπα χαρακτηριστικα.

 

8mp,HD,360Χ640,τυχαιο?δεν νομιζω.......

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώσεις λογισμικού για Vivaz™

 

27/8/2010

 

Αποκτήστε την πιο πρόσφατη έκδοση λογισμικού με νέο panel Facebook™ και βελτιωμένη απόδοση κατά την πολυλειτουργικότητα.

Aναβαθμίστε το τηλέφωνό σας ώστε να εξασφαλίσετε τη μέγιστη απόδοσή του και να αποκτήσετε τις τελευταίες βελτιώσεις των λειτουργιών του. Το τελευταίο λογισμικό περιλαμβάνει νέες λειτουργίες και διάφορες βελτιώσεις, όπως:

 

- Νέα panel Facebook™ και RoadSync™ στην οθόνη αναμονής.

- Βελτιωμένος χρόνος ενεργοποίησης του τηλεφώνου.

- Βελτιωμένη απόδοση και λειτουργία του YouTube™, του Facebook™ και του Roadsync™.

- Βελτιωμένη σταθερότητα στους τομείς W-LAN, MMS και Internet.

- Επιπλέον θέματα επιφάνειας εργασίας.

- Υποστήριξη για κάρτες μνήμης microSD™ έως 32 GB.

Εμπρός λοιπόν! Αναβαθμίστε το τηλέφωνό σας - είναι πολύ εύκολο. Απλώς πραγματοποιήστε λήψη της δωρεάν εφαρμογής Update Service και ακολουθήστε τις οδηγίες στο τμήμα Update Service.

 

Σημείωση: Μπορεί να έχετε ήδη το πιο πρόσφατο λογισμικό, ανάλογα με την ημερομηνία αγοράς του τηλεφώνου σας. Οι ενημερώσεις λογισμικού διατίθενται για λήψη σε διάφορες χρονικές στιγμές και ορισμένες από τις δυνατότητες που προσφέρουν μπορεί να διαφέρουν ανάλογα με το λειτουργό του δικτύου και τη χώρα σας.

 

 

 

την εκανε κανεις ;

Link to comment
Share on other sites

Αυτη φοραω.

Προσωπικα φεισμπουκ,ιντερνετ κτλ δεν με απασχολουν στο κινητο.

Καρτα εχω 8gb,ισως αργοτερα μια 16αρα,οποτε ουτε τα 32 με ενδιαφερουν.Θα ειχε ενδιαφερον αυτοματη κυλιση φωτο,η και να φτιαχνω φακελους για τις φωτο......

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω να βρω κανά παιχνιδάκι και έχω δει ότι κάποιοι ξέρουν link.

 

Αν μπορεί κάποιος ας στείλει με πμ.

 

 

Επίσης, στο Play Now δεν έχει demo για παιχνίδια. Δεν θα έπρεπε να μπορείς να δοκιμάσεις κάτι πριν το πληρώσεις...;;;:blink:

To πρώτο Motorola της Cosmote - Motorola Cd930 - Nokia 3650 - Nokia 5140i - Nokia 3110c - Sony Ericsson Vivaz Pro - Sony Xperia Sola
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω να βρω κανά παιχνιδάκι και έχω δει ότι κάποιοι ξέρουν link.

 

Αν μπορεί κάποιος ας στείλει με πμ.

 

 

Επίσης, στο Play Now δεν έχει demo για παιχνίδια. Δεν θα έπρεπε να μπορείς να δοκιμάσεις κάτι πριν το πληρώσεις...;;;:blink:

Λοιπον επειδη βλεπω οτι αρκετοι ζητανε παλι τα HD games για vivaz, ας μας πει καποιος moderator αν επιτρεπεται να ποσταρω rapidshare link (οχι live link, θα το αλλαξω αν ειναι) γιατι τα εχω ηδη ανεβασει 2 φορες και τα εχω στειλει σε pm σε καμια 15αρια ατομα και ειναι καπως σπαστικο να γυρναω πισω και να ψαχω το τοπικ και να στελνω pm ενα ενα.

:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

:!:σημερα εκανα ενημερωση του vivaz μου με ημερομηνια εκδοσης λογισμικου 20-8-10 και απο εκεινη την ωρα παρατηρησα πως οταν μου στελνουν μηνυμα δεν υπαρχει δονηση!τωρα αποθηκευω τα μηνυματα στην μνημη του τηλεφωνου και ολα οκ..ομως υπαρχει τροπος να ειναι στην εξωτερικη μνημη η αποθηκευση και να υπαρχει κ η δονηση??:!:
Link to comment
Share on other sites

έχω την τελευταία έκδοση λογισμικού, αλλα δεν βλέπω νέα θέματα όπως αναφέρθηκε παραπάνω...

 

organizer-διαχειρηση αρχειων-C μνημη τηλεφωνου-adobe flash...

Link to comment
Share on other sites

ειχα μια 16αρα καρτα μνημης στην ακρη,τοσιμπα class 2(!!!!!)και σημερα την εβαλα στο vivaz.

To ιδιο με την 8αρα παει,δεν βλεπω διαφορες!Μια χαρα!

Ναι θα ηθελα και εγω διευθυνσεις για HD παιχνιδια!Προς το παρον εχω βρει ενα πολυ καλο το BBD2 (block brake παιχνιδι) που με εχει αφησει αφωνο.Στην διαχειρηση αρχειων μου το δειχνει 81ΜΒ(!!!!!) ενω πριν την εγκιατασταση 32ΜΒ.

Ειναι αλλη φαση......

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να ξαναπεράσω το παιχνίδι Rallymasterpro? όσες προσπαθειες και αν έκανα από τα αρχεία Rallymasterpro.sis που βρήκα εδώ και εκεί μου έβγαζε σφαλμα εγκατάστασης. και ειναι μόνο 3 kb με τόσα γραφικά?μήπως χρειάζομαι και άλλα αρχεία?
Link to comment
Share on other sites

Είναι 17 Mb. Εγώ δεν μπόρεσα να βρώ μέχρι τώρα το κατάλληλο για το vivaz. Ίσως το βάλουν κάποια στιγμή στο playnow. :(
Link to comment
Share on other sites

Είναι 17 Mb. Εγώ δεν μπόρεσα να βρώ μέχρι τώρα το κατάλληλο για το vivaz. Ίσως το βάλουν κάποια στιγμή στο playnow. :(

 

 

Nαι, και γω το περιμένω...

To πρώτο Motorola της Cosmote - Motorola Cd930 - Nokia 3650 - Nokia 5140i - Nokia 3110c - Sony Ericsson Vivaz Pro - Sony Xperia Sola
Link to comment
Share on other sites

Σας προτείνω HD game το asfalt 4. To κατέβασα από το mobile9.com και είναι φοβερό! Θα ξεχάσετε αμέσως το rally master pro!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...