Jump to content

Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Vivaz μου κολλάει τρελά! και αυτό που με βάζει σε περιέργεια είναι ότι πρέπει να του βγάλω την μπαταρία για να κλείσει τελείως για να έρθει στα ίσα του, άμα το πάω στην Vodafone θα πρέπει να το στείλουν στην Sony και να κάνει γύρω στον ένα μήνα να έρθει; Κατι άλλο τώρα, δεν μπορώ να καταλάβω για δεν ανοίγει το Google maps Χωρίς wifi; μόνο με wifi "πέρνει μπρός" με 3G ούτε καν εντοπίζει ρυθμίσεις. Και ρε παιδια να πούμε και κάτι άλλο, ξεφτίλα έχει γίνει η Sony Ericsson τι ακουστικά είναι αυτα που έχει η συσκευασία; σαν το vodafone 250 έλεος 300 ευρώ κινητό και έχουν ακουστικά της πλάκας; ούτε κουμπί για On/off της κλήσεις; για όνομα του θεού! Edited by pantierakos
ακουστικά
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχεις κανει κανα update? Δεν ξερω αν κολλησες κατι, αλλα απο το 2003 που αγοραζω αποκλειστηκα και μονο symbian, αυτο ειναι απο τα πιο σταθερα αν οχι το πιο σταθερο.

Ισως απλα να εισαι τοσο ατυχος :p. Απο ποια εταιρεια το εχεις αγορασει? Ειναι branded με τα σηματα της στο μενου και στην εκκινηση? Αν ναι κανε αμεσα debrand.

 

 

Ευχαριστω για την απαντηση.Το τηλ ειναι καθαρο απο σηματα το εχω παρει απο cosmote,εχει την τελευταια αναβαθμιση και φορτωμενο με προγραμματα δεν ειναι.Τελος παντων απο χτες το βραδυ η οθονη δεν ανοιγει καθολου μενει μαυρη ενω δειχνει απο τη δονηση και τον ηχο οτι κανει κινηση.Στις σπανιες φορες που ανοιγει για λιγο η οθονη βγαζει παραμορφωμενα χρωματα και μετα κολαει.Σημερα το στελνω στο σερβις και βλεπουμε...μαλλον εχει προβλημα η οθονη.Α ρε nokia αθανατη τι τα ηθελα τα SE

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον πολύ άτυχη... Γιατί δεν μου έχει πέσει ούτε μια φορά και γενικά το προσέχω γιατί 20 μέρες το έχω μόνο.

Απλά είναι για πέταμα...

Link to comment
Share on other sites

εγω το εχω το κιν απο το μαρτιο,και δεν εχει φαει κανενα κολλημα μεχρι στιγμης. βεβαια το εχω και debrand και εχω κανει και την αναβαθμισουλα.

 

κανενα αλλο link για παιχνιδια παιζει;;;;

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

το πηρα χθες

ρε παιδια στις επαφες δεν μου διχνει ονομα και νουμερο τηλ. το εψαξα στις ρυθμισεις

και μου δινει τρις επιλογες εμφανισης επαφης αλλα καμία επιλογη δεν εχει να φαινεται ονομα + νουμερο

πως γινεται αυτο;;;;; :wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ετσι λειτουργει το symbian, συνηθεια ειναι και ειναι και λογικο νομιζω.

Γιατι αν σε μια επαφη εχεις βαλει 3 τηλεφωνα, μειλ και αλλα tags πως να στα δειχνει ολα στις επαφες? Μολις πατησεις πανω σε καποια, εμφανιζονται ολα.

:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

Πήρα τα αρχεία cer, key και επίσης άλλα δύο αρχεία signsis sign και tool! Τώρα πως θα υπογράφω εφαρμογές?
Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα. τα βάζω όλα στον ίδιο φάκελο και κάνο διπλό κλικ στο στο ms-dos με την κατάληλη κατάληξη ανάλογα με το παιχνίδι και γίνεται? Το έκανα και τίποτα. Κ επίσης λιγο εξήγησέ μου την μετονομασία. Να μην διαγράψω το sis ή το sisx και να γίνει xyz.sis ή zyx.sisx?
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον να σου πω εγω τι ακριβως κανω:

Σε ενα φακελο εχω τα "auto_signsis" "auto_signsisX" "signsis" "xyz" "xyz.key"

μετα κανω οτι λεει και το link που σου εδωσα

* Βάζουμε το αρχείο εγκατάστασης της εφαρμογής (sis/sisX) που θέλουμε να υπογράψουμε κάθε φορά μέσα στο φάκελο αυτό.

* Το μετονομάζουμε σε xyz χωρίς να πειράξουμε την επέκταση του.

* Για να ολοκληρωθεί η διαδικασία, θα πρέπει:

o αν το αρχείο προς υπογραφή είναι sis, να εκτελέσουμε το "auto_signsis.bat".

o αν το αρχείο προς υπογραφή είναι sisX, να εκτελέσουμε το "auto_signsisX.bat".

 

Το υπογεγραμμένο αρχείο δημιουργείται αυτόματα με όνομα "xyz_signed.sis" ή "xyz_signed.sisX", ανάλογα. Αυτό περνάμε και εγκαθιστάμε στο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κάνω λάθος στη μετονομασία. Τι εννοείς δεν πειράζουμε την κατάληξη? Δηλαδή θα πάρει τη μορφή από πχ rallymasterpro.sisx σε xyz.sisx?
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως, αλλα ρε παιδια γιατι κανετε τη ζωη σας δυσκολη? Υπαρχουν ετοιμα προγραμματα που τα κανουν ολα αυτοματα χωρις μετονομασιες και φακελους.

Ψαξτε για signsis και SignTool. Εισαγετε το .cert και το .key σας, επιλεγετε την εφαρμογη, πατατε sign και τελος.

:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

Έχω τα signsis k signtool από το opda αλλά μάλλον μόνο για αρχεία sis είναι και όχι για sisx. Το έκανα και αυτό με τισ μετονομασίες σωστά αυτή την φορά και βγάζει στο msdos κάτι άσπρα γράμματα που δεν φαίνονται στο τέλος της οθόνης όλα και λέει γιε την εφαρμογή κάποιες καταλήξεις και ότι είναι signed και από κάτω δείχνει κάτι αριθμούς του cer k key. Αλλά το νέο αρχείο δεν δημιουργείται. Μετά από λίγα δευτερόλεπτα κλείνει το msdos και τίποτα. Πρέπει να πατήσω κάτι?
Link to comment
Share on other sites

Εγω δυστυχως δεν ξερω τι παιζει με το msdos ουτε με τα αλλα προγραμμα. Εγω κανω αυτο που εγραψα πιο πανω.
Link to comment
Share on other sites

Τα αρχεία που λες δεν ειναι dos? "auto_signsis.bat". και "auto_signsisX.bat".? Εμένα σε dos τα βγάζει ο υπολογιστής. Τέλος πάντων ευχαριστώ για την βοήθεια θα το ψάξω λίγο καλύτερα το θέμα.
Link to comment
Share on other sites

Έχω τα signsis k signtool από το opda αλλά μάλλον μόνο για αρχεία sis είναι και όχι για sisx.

 

Μα λες να τα προτεινα αμα δε τα χρησιμοποιουσα και δε δουλευαν κανονικα τοσο καιρο???

:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον γιατι εμεις ειμασταν πιο τυχεροι και δεν μας εχει βγαλει τοσα προβληματα.;)

 

παιδια καλησπερα!το κινητο ειναι για την πλακα!συγνωμη που το λεω ετσι αλλα η σονυ αντι να το στηριξει το γονατιζει και προσωπικα θεωρω οτι ηταν η χειροτερη αγορα που εχω κανει!το γιατι???

1)ακουστικα της πλακας λες και δεν δωσαμε 400 ευρω

2)συχνα πολυ κακο σημα

3)μιλουσα και αναβε το αυτι μου στα δεκα πεντε λεπτα ηθελα πυροσβεστηρα

4)το led εκανε μονο για φακος σε black out ποσο μαλλον για βραδυνη ληψη

5)κακη ποιοτητα ηχου ακομη και με το equalizer

6)για να βρεις εφαρμογες και παιχνιδια σου βγαινει το λαδι

μονο σαν καμερα ηταν αψογο και σαν σχεδιαση.ολααυτα προσωπικη μου αποψη το πηρα τελη μαρτιου και το εδωσα 150 ευρω δηλαδη σαν κινητο η αγοραστικη του αξια πεφτει κατακορυφα συγκριτικα με αλλα τηλ. εγω θα το σκεφτω πολυ για να παρω ξανα ερικσον..για να μην πουμε οτι εγινε συμβιαν κερδισε σε λογισμικο τους νοκιαδες και εχασε τα πιο ομορφα χαρακτιριστικα του τα παλια που ειχε η ερικσον.πηρα το galaxy s και το αι φοουν και το μονο που μου λειπει ειναι η καμερα του τιποτε αλλο!!

galaxy note 2,iphone5,ipad3....kai keep walking!
Link to comment
Share on other sites

Για το οτι μπορει να ειμαστε τυχεροι οσοι δεν εχουν προβλημα εννοουσα προβληματα κολληματος του κινητου κτλ γιατι αυτο συζητουσαμε τοτε.

Κατα τα αλλα αυτα που λες τα εχουμε γραψει και μεις.

Link to comment
Share on other sites

Για το οτι μπορει να ειμαστε τυχεροι οσοι δεν εχουν προβλημα εννοουσα προβληματα κολληματος του κινητου κτλ γιατι αυτο συζητουσαμε τοτε.

Κατα τα αλλα αυτα που λες τα εχουμε γραψει και μεις.

 

τεο φιλε μου θα σου πω το εξης.το να παρεις ενα κινητο και να σου βγαζει το λαδι να μιλησεις να ανοιξει να αντεξει απο μπαταρια και να μην κολαει καθε τοσο δεν ειναι θεμα τυχης ειναι προχειροτητας κατασκευης!η σονυ πεταξε εναν καλο φακο μεσα στο μιξερ με ενα λογισμικο νοκια και εβγαλε το βιβαζ!εγω λυπηθηκα που το εδωσα αλλα οχι και να μου βγζει το λαδι ενα κινητο που εδωσα 400!πληρωνουμε και τα στερουμαστε και αξιζουμε κατι καλο οχι μια φολα της σειρας για να τα παρει η καθε μια εταιρια!

galaxy note 2,iphone5,ipad3....kai keep walking!
Link to comment
Share on other sites

1)ακουστικα της πλακας λες και δεν δωσαμε 400 ευρω

2)συχνα πολυ κακο σημα

3)μιλουσα και αναβε το αυτι μου στα δεκα πεντε λεπτα ηθελα πυροσβεστηρα

4)το led εκανε μονο για φακος σε black out ποσο μαλλον για βραδυνη ληψη

5)κακη ποιοτητα ηχου ακομη και με το equalizer

6)για να βρεις εφαρμογες και παιχνιδια σου βγαινει το λαδι

 

1) βρισκεις καλυτερα.

2) Εξαρτατε απο πολλους παραγοντες,προσωπικα πιανει παντου αψογα.

3)15 λεπτα ποτε δεν εχω μιλησει,αλλωστε ειναι επιβλαβες

4) την παλευει το καημενο

5)Εδω ειναι θεμα γουστου και με τι το συγκρινεις.Χωρις εκουαλαιζερ μου παιζει μια χαρα.......

6)Αν ρωταγες εχω καμμια 1000αρια απο ολα να σου εστελνα.......

 

Πρεπει να ψαχνεις πριν αγορασεις κατι,το εψαχνα 10 μερες διεξοδικα και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος,παροτι το πηρα used.....

Mηπως ηθελες εξαρχης το galaxy s και ηθελες να βγαλεις αναπηρο το vivaz?

Kαι το οτι το σκοτωσες 150 ευρω?

Πριν παρεις το σαμσουνγκ διαβασες τα δικα του "προβληματα?" που ειναι ουκ ολιγα?υπομονη ναχεις να ανοιγουν οι εφαρμογες του.....:lol:

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

1)ακουστικα της πλακας λες και δεν δωσαμε 400 ευρω

2)συχνα πολυ κακο σημα

3)μιλουσα και αναβε το αυτι μου στα δεκα πεντε λεπτα ηθελα πυροσβεστηρα

4)το led εκανε μονο για φακος σε black out ποσο μαλλον για βραδυνη ληψη

5)κακη ποιοτητα ηχου ακομη και με το equalizer

6)για να βρεις εφαρμογες και παιχνιδια σου βγαινει το λαδι

 

1) βρισκεις καλυτερα.

2) Εξαρτατε απο πολλους παραγοντες,προσωπικα πιανει παντου αψογα.

3)15 λεπτα ποτε δεν εχω μιλησει,αλλωστε ειναι επιβλαβες

4) την παλευει το καημενο

5)Εδω ειναι θεμα γουστου και με τι το συγκρινεις.Χωρις εκουαλαιζερ μου παιζει μια χαρα.......

6)Αν ρωταγες εχω καμμια 1000αρια απο ολα να σου εστελνα.......

 

Πρεπει να ψαχνεις πριν αγορασεις κατι,το εψαχνα 10 μερες διεξοδικα και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος,παροτι το πηρα used.....

Mηπως ηθελες εξαρχης το galaxy s και ηθελες να βγαλεις αναπηρο το vivaz?

Kαι το οτι το σκοτωσες 150 ευρω?

Πριν παρεις το σαμσουνγκ διαβασες τα δικα του "προβληματα?" που ειναι ουκ ολιγα?υπομονη ναχεις να ανοιγουν οι εφαρμογες του.....:lol:

 

1)δεν ηξερα φιλε μου οτι αγοραζοντας μια συσκευη θα τρεχς να παρω ακουστικα γιατι η σονυ μου εβαλε της πλακας!αν θεσ εσυ και εχεις την διαθεση να δωσεισ αλλα 30-40 ευρω να παρεις αλλοι εχουν αλλες υποχρεωσεις κα συγνωμη που ου το λεω ανοιχτα.

3)εγω λογω δουλειας μιλαω παραπανω αρα καταλαβαινεις τι τραβηξα και οταν πηρα στην σονυ μου λενε το 3g φταιει βγαλτε το!ασχετα αν συνεχιζε το προβλημα

4)για φακος την παλευει και με βολεψε κιολας στα μπλακ αουτ για βιντεο και φωτο καθολου σε βραδυνες λυψεις

5)το συγκρινω με ενα Η1 βονταφον αξιας 250 ευρω που ειχε ανωτερο φλας και καλυτερη αναπαραγωγη ηχου

6)οχι και να ρωταμε αλλους να μας βρουν εφαρμογες και να καθομαστε να βλεπουμε αν ειναι sign η οχι.

φιλε μου οταν θα πας να το δωσεις σε μαγαζι και θα σου πουν το ΠΟΛΥ 150 170σε αριστη κατασταση θα ξενερωσεις οπωσ εγω.εισαι τυχερος που το πηρεσ μεταχ και δεν α χασεις πολλα απο οσα εδςσες! οχι με το βιβαζακι δεν εχω εχθρα μπορω να σο πω ξετρελαθηκ αρχικα και ακομη με την καμερα του αλλα ελεος!εχω και το Η1 και iphone 3g και iphone3gs και γκαλαξυ και νοκια 5800 οπωσ καταλαβαινεισ σαν χρηστης εχω μια εμπειρια να κρινω και για μενα στα λεφτα αυτα ηταν οτι χειροτερο!κανενα δεν ειναι τελειο αλλα μην κοιτας το ποτηρι μισοαδειο γιατι στην ουσια ειναι μισο! βιβαζ=καμερα και καλος επεξεργαστης συγκριτικα με αλλα.και παλι φιλικα

galaxy note 2,iphone5,ipad3....kai keep walking!
Link to comment
Share on other sites

τεο φιλε μου θα σου πω το εξης.το να παρεις ενα κινητο και να σου βγαζει το λαδι να μιλησεις να ανοιξει να αντεξει απο μπαταρια και να μην κολαει καθε τοσο δεν ειναι θεμα τυχης ειναι προχειροτητας κατασκευης!

Ε, απο την στιγμη που εγω δεν εχω προβλημα με μπαταρια, δεν κολλαει, ανοιγει μια χαρα , και το πηρα και γω απο τις πρωτες μερες που ειχε βγει. τοτε μαλλον ειμαι τυχερος ή εσυ ατυχος , διαλεξε!:D

 

Βασικα ενα πραγμα με ξενερωνει πιο πολυ απο ολα (γιατι πχ. το οτι δεν εχει καλο ακουστικο το εχω λυσει με το hands free), ειναι ο δεκτης gps που μαλλον λόγο παχους του κινητου δεν ειναι τοσο δυνατος σε σχεση με το 5800 που ειχα και επιανε ακομα και μεσα στο σπιτι. Βεβαια και αυτο εχει λυθει εν μερη με ενα κολπακι που βρηκε ενα φιλος για το σατιο και το εχουμε πει και σε περαμενα ποστ.

 

Απο την μια το 5800 που ειχα τα ειχε ολα και δουλευαν μια χαρα αλλα το αλλαξα για 2 λογους

1) για την κακη σχεδιαση

και 2)για την μετρια καμερα.

Link to comment
Share on other sites

Ε, απο την στιγμη που εγω δεν εχω προβλημα με μπαταρια, δεν κολλαει, ανοιγει μια χαρα , και το πηρα και γω απο τις πρωτες μερες που ειχε βγει. τοτε μαλλον ειμαι τυχερος ή εσυ ατυχος , διαλεξε!:D

 

Βασικα ενα πραγμα με ξενερωνει πιο πολυ απο ολα (γιατι πχ. το οτι δεν εχει καλο ακουστικο το εχω λυσει με το hands free), ειναι ο δεκτης gps που μαλλον λόγο παχους του κινητου δεν ειναι τοσο δυνατος σε σχεση με το 5800 που ειχα και επιανε ακομα και μεσα στο σπιτι. Βεβαια και αυτο εχει λυθει εν μερη με ενα κολπακι που βρηκε ενα φιλος για το σατιο και το εχουμε πει και σε περαμενα ποστ.

 

Απο την μια το 5800 που ειχα τα ειχε ολα και δουλευαν μια χαρα αλλα το αλλαξα για 2 λογους

1) για την κακη σχεδιαση

και 2)για την μετρια καμερα.

 

μαλλον εγω ο γκαντεμης γιατι εσυ το βολευτηκες μια χαρα χαχαχαχα κοιτα το 5800 αν δεν το εδινα να παρω το αι φοουν θα το κρατουσα ακομη πολυ βολικο τηλ και οθονη με καλη αποκριση στην καμερα ναι φιλε μου συμφωνω απολυτα!βαλτε του καμερα βιβαζ κι ενα φλασ ξενον :lol:

galaxy note 2,iphone5,ipad3....kai keep walking!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας.Σκεφτομαι να αγορασω το vivaz κ θα ηθελα αν μποπειτε να μου απαντησετε σχετικα με τα προβληματα που εμφανιζει το τηλεφωνο!Ποια ειναι αυτα???Εχω ενα nokia 5800 για πανω απο ενα χρονο κ πραγματικα δεν μου εχει βγαλει το παραμικρο προβλημα!!το μενου σε σχεση με αυτο του 5800 εχει διαφορα??
Link to comment
Share on other sites

1)δεν ηξερα φιλε μου οτι αγοραζοντας μια συσκευη θα τρεχς να παρω ακουστικα γιατι η σονυ μου εβαλε της πλακας!αν θεσ εσυ και εχεις την διαθεση να δωσεισ αλλα 30-40 ευρω να παρεις αλλοι εχουν αλλες υποχρεωσεις κα συγνωμη που ου το λεω ανοιχτα.

3)εγω λογω δουλειας μιλαω παραπανω αρα καταλαβαινεις τι τραβηξα και οταν πηρα στην σονυ μου λενε το 3g φταιει βγαλτε το!ασχετα αν συνεχιζε το προβλημα

4)για φακος την παλευει και με βολεψε κιολας στα μπλακ αουτ για βιντεο και φωτο καθολου σε βραδυνες λυψεις

5)το συγκρινω με ενα Η1 βονταφον αξιας 250 ευρω που ειχε ανωτερο φλας και καλυτερη αναπαραγωγη ηχου

6)οχι και να ρωταμε αλλους να μας βρουν εφαρμογες και να καθομαστε να βλεπουμε αν ειναι sign η οχι.

φιλε μου οταν θα πας να το δωσεις σε μαγαζι και θα σου πουν το ΠΟΛΥ 150 170σε αριστη κατασταση θα ξενερωσεις οπωσ εγω.εισαι τυχερος που το πηρεσ μεταχ και δεν α χασεις πολλα απο οσα εδςσες! οχι με το βιβαζακι δεν εχω εχθρα μπορω να σο πω ξετρελαθηκ αρχικα και ακομη με την καμερα του αλλα ελεος!εχω και το Η1 και iphone 3g και iphone3gs και γκαλαξυ και νοκια 5800 οπωσ καταλαβαινεισ σαν χρηστης εχω μια εμπειρια να κρινω και για μενα στα λεφτα αυτα ηταν οτι χειροτερο!κανενα δεν ειναι τελειο αλλα μην κοιτας το ποτηρι μισοαδειο γιατι στην ουσια ειναι μισο! βιβαζ=καμερα και καλος επεξεργαστης συγκριτικα με αλλα.και παλι φιλικα

 

1) E οχι ρε φιλαρακι 40ε στα ακουστικα! Ελεος δλδ! Ολοι εχουμε ακουστηκα απο αλλες συσκευες μιας κ περνει το τυπικο 3.5mm Jack και μπορει του κουτιου να ηταν της πλακας οντως, αλλα δε κρινουν αυτα το κινητο. Χωρια που με 10-15ε βρισκεις παρα πολυ καλα ακουστηκα και σιγουρα πολυ καλυτερα απο αυτα που ειχε μεσα το galaxy s και που κοστιζει και 230ε παραπανω.

2) Το σημα ειχε προβλημα μονο στην αρχικη εκδοση του λογισμικου και εμενα προσωπικα δεν εχει πεσει ποτε κατω απο 5/7 ουτε σε υπογεια.

3) Εχω μιλησει και 45 λεπτα σερι χωρις προβλημα, αν και μερικα ατομα αντιμετωπισαν καποιο ζεσταμα της συσκευης, οποτε το αφηνω.

Η μπαταρια ειναι επισης μια χαρα και κραταει γεματες 2 μερες οτι και να κανεις.

4) Για κινητο με led μια χαρα φωτιζει και δε μπορεις να το συγκρινεις με xenon γιατι μετα χανεις το φλας στο βιντεο. Να δω τωρα τι φωτος θα τραβας το βραδυ χωρις καν φλας...

5) Ο ηχος ειναι απλα μετριος, το χουμε ξαναπει. Δεν ειναι χαλια αλλα δεν ειναι και samsung omniaHD.

6) Οι εφαρμογες και τα παιχνιδια απαξ και κανεις sign ειναι απειρα. Υπαρχει εφαρμογη για οτι μπορεις να φανταστεις. Αυτη τη διασικασια χρησιμοποιουμε στα symbian 5 χρονια τωρα. Αντιστοιχα με το jailbreak στο iphone. 10 δευτερολεπτα παιρνει να κανεις sign μια εφαρμογη. Μην τα θεμε ολα ετοιμα και στο χερι...

 

Το symbian μπορει να εχει τα προβληματα του αλλα μην ακουω συγκρισεις με τις μεχρι τωρα εκδοσεις του android γιατι θα βαλω τα γελια. To οποιο με πολυ κοπο ισως να υπερτερει του αθλιου windows mobile.

Τελος το κινητο ειναι σταθεροτατο, πανεμορφο, αρκετα γρηγορο και κυριως αξιζει καθε λεπτο απο τα 320ε που κοστιζει (η ακομα και τα 400 που κοστιζε).

Αυτα ειναι περι τα 230ε λιγοτερα απο το galaxy s, και ειναι το μοναδικο με αυτα τα χαραχτηριστικα που κανει τα παντα χωρις να ειναι γκουμουτσα.

:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...