Jump to content

Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι θα ηθελα και εγω διευθυνσεις για HD παιχνιδια!Προς το παρον εχω βρει ενα πολυ καλο το BBD2 (block brake παιχνιδι) που με εχει αφησει αφωνο.Στην διαχειρηση αρχειων μου το δειχνει 81ΜΒ(!!!!!) ενω πριν την εγκιατασταση 32ΜΒ.

Ειναι αλλη φαση......

 

Λοιπον ετοιμαζω το πακετο με τα παιχνιδακια και το ανεβαζω σημερα το απογευμα.

Αν μπορεις ανεβασε και εσυ καπου αυτο το BBD2 να δουμε τι λεει.

:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξέρει κάποιος κανένα προγραμματάκι για σημειώσεις με το χέρι όπως το G900?

 

paint pad,βασικα ζωγραφιζει,αλλα εχω κρατησει και σημειωσεις

 

BBD2:http://www.youtube.com/watch?v=M7VXOWJ8znQ&feature=player_embedded#!

Edited by zxr

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Aψογος,ευχαριστω!

Αν ξερει κανεις εναν πληρη photo browser.....τουλαχιστον αυτοι που θελω δεν τρεχουν......

 

To sticky notes τρεχει μια χαρα.....

Edited by isolove

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τα παιχνιδια ειναι εδω:

hχχp://rapidshare.com/files/420158752/Vivaz_HD_games.rar

Help yourselves...

 

"Error

 

This file is neither allocated to a Premium Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

 

This limit is reached.

 

To download this file, the uploader either needs to upload the file again or first log in to his/her Premium Account and then upload the file again. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information."

 

 

:(

Edited by Blokatos
To πρώτο Motorola της Cosmote - Motorola Cd930 - Nokia 3650 - Nokia 5140i - Nokia 3110c - Sony Ericsson Vivaz Pro - Sony Xperia Sola
Link to comment
Share on other sites

"Error

 

This file is neither allocated to a Premium Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

 

This limit is reached.

 

To download this file, the uploader either needs to upload the file again or first log in to his/her Premium Account and then upload the file again. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information."

 

 

:(

 

 

Εγώ μια χαρά τα κατέβασα πάντως τα παιχνίδια από το link...

Link to comment
Share on other sites

Απλά πρόλαβες...

 

 

Χαμός με τα παιχνίδια...:lol:

To πρώτο Motorola της Cosmote - Motorola Cd930 - Nokia 3650 - Nokia 5140i - Nokia 3110c - Sony Ericsson Vivaz Pro - Sony Xperia Sola
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αναρωτιέμαι γιατί το παρουσιάζουν σαν το τόσο καλό και αξιόπιστο κινητό όλοι... Αγόρασα το vivaz και μου έκαναν αντικατάσταση την πρώτη συσκευή γιατί μου έβγαζε κάποια προβλήματα στη σύνταξη sms. Η δεύτερη συσκευή στην αρχή έχανε την ώρα και δεν χτυπούσε το ξυπνητήρι, κάτι το οποίο διορθώθηκε κάνοντας επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. Εντός 20 ημερών από την αγορά, ξαφνικά κόλλησε η οθόνη και πλέον δεν λειτουργεί η οθόνη αφής (με αποτέλεσμα να μην μπορώ να ανοίξω καν τη συσκευή). Μίλησα με το κατάστημα απ' όπου το πήρα και μου είπαν ότι θα πρέπει να το στείλω για service, πράγμα που το θεωρώ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ σε συσκευή 20 ημερών!

Και έτσι το μόνο που θέλω πλέον είναι να το πετάξω από το παράθυρο....

 

υ.γ. μπορεί να έχει πάθει κάτι η οθόνη από κάποιο παιχνίδι που κατέβασα (πχ να έχει κολλήσει κάποιον ιό?)

Link to comment
Share on other sites

"Error

 

This file is neither allocated to a Premium Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

 

This limit is reached.

 

To download this file, the uploader either needs to upload the file again or first log in to his/her Premium Account and then upload the file again. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information."

 

 

:(

 

κ εγω θελω τα παιχνιδια :(:(

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΤΕ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ /'Η ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ ΣΕ PINK? ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ SONY TO ΔΕΙΧΝΕΙ Κ ΕΙΔΑ ΜΕΣΑ ΙΟΥΛΙΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ

 

Θα σε παρακαλούσα θερμά να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΤΕ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ /'Η ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ ΣΕ PINK? ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ SONY TO ΔΕΙΧΝΕΙ Κ ΕΙΔΑ ΜΕΣΑ ΙΟΥΛΙΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ

pink νομίζω δεν έχει κυκλοφορήσει. Εγώ το έχω στο ruby (φούξια)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αναρωτιέμαι γιατί το παρουσιάζουν σαν το τόσο καλό και αξιόπιστο κινητό όλοι...

Μαλλον γιατι εμεις ειμασταν πιο τυχεροι και δεν μας εχει βγαλει τοσα προβληματα.;)

Link to comment
Share on other sites

Λεω να το σπασω.....η μηπως να το πυροβολησω????Λοιπον σημερα στα καλα καθουμενα κολησε,εβγαλα τη μπαταρια και προσπαθησα να το ανοιξω αλλα τιποτε.Μετα απο πολυ ωρα και παρα πολλα μπ@#*&%κια ανοιξε αλλα η οθονη αρχισε να τρελαινεται,αλλαζε χρωματα, και μετα ξανακολησε...παλι τα ιδια οποτε του εκανα ενα hard reset και προς το παρον δουλευει κανονικα.Τι λετε να το αφησω ετσι?να το στειλω στο σερβις? η......
Link to comment
Share on other sites

Λεω να το σπασω.....η μηπως να το πυροβολησω????Λοιπον σημερα στα καλα καθουμενα κολησε,εβγαλα τη μπαταρια και προσπαθησα να το ανοιξω αλλα τιποτε.Μετα απο πολυ ωρα και παρα πολλα μπ@#*&%κια ανοιξε αλλα η οθονη αρχισε να τρελαινεται,αλλαζε χρωματα, και μετα ξανακολησε...παλι τα ιδια οποτε του εκανα ενα hard reset και προς το παρον δουλευει κανονικα.Τι λετε να το αφησω ετσι?να το στειλω στο σερβις? η......

 

Εχεις κανει κανα update? Δεν ξερω αν κολλησες κατι, αλλα απο το 2003 που αγοραζω αποκλειστηκα και μονο symbian, αυτο ειναι απο τα πιο σταθερα αν οχι το πιο σταθερο.

Ισως απλα να εισαι τοσο ατυχος :p. Απο ποια εταιρεια το εχεις αγορασει? Ειναι branded με τα σηματα της στο μενου και στην εκκινηση? Αν ναι κανε αμεσα debrand.

 

η μπαταρια σε κατασταση αναμονης [οχι 3G] ποσο κραταει ;;;

 

Σε εμενα με τυπικη χρηση 2 μερες ακριβως.

 

Οσον αφορα τα HDgames μιας και εγιναν αναρπαστα απο οτι βλεπω θα τα ξαναανεβασω.

Θελω ομως εδω να σημειωσω επισης οτι ΟΛΑ ειναι tested και παιζουν 1000000%, αλλα προφανως πρεπει να γινουν signed με τα δικα σας πιστοποιητικα.

:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια σε κατασταση αναμονης [οχι 3G] ποσο κραταει ;;;

 

 

Σύμφωνα με την εταιρία...

"...13 ώρες ομιλίας και 430 ώρες αναμονής σε GSM δίκτυο, ενώ εάν προτιμήσετε να συνδεθείτε σε 3G, οι αντίστοιχοι χρόνοι είναι 5 ώρες και 20 λεπτά ομιλίας και έως 440 ώρες αναμονής...."

 

Σε έμενα κρατάει το λιγότερο 2 μέρες και το περισσότερο 4.

Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτίσω κάτι άλλο! Έκανα την εγγραφή στο OPDA αλλά όταν πάω να κατεβάσω το cer και το key βγάζει αυτό: Certificate applications as large, resulting in slow access. Give priority to paying customers is to download the certificate and other value-added services. Free users to download, please wait 3-5 business days.

 

Thank you. Πρέπει να περιμένω 3-5 μέρες? Και μετά αφού τα κατεβάσω πως θα κάνω την εφαρμογή signed?

Link to comment
Share on other sites

Mολις τα παρεις,ποσταρε ξανα και θα σου πουμε ακριβως.....

Ναι θα περιμενεις,παλια ητανε 1 μερα,τωρα δινουν προτεραιοτητα σε οσους πληρωνουν.....

Edited by isolove

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αναρωτιέμαι γιατί το παρουσιάζουν σαν το τόσο καλό και αξιόπιστο κινητό όλοι... Αγόρασα το vivaz και μου έκαναν αντικατάσταση την πρώτη συσκευή γιατί μου έβγαζε κάποια προβλήματα στη σύνταξη sms. Η δεύτερη συσκευή στην αρχή έχανε την ώρα και δεν χτυπούσε το ξυπνητήρι, κάτι το οποίο διορθώθηκε κάνοντας επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. Εντός 20 ημερών από την αγορά, ξαφνικά κόλλησε η οθόνη και πλέον δεν λειτουργεί η οθόνη αφής (με αποτέλεσμα να μην μπορώ να ανοίξω καν τη συσκευή). Μίλησα με το κατάστημα απ' όπου το πήρα και μου είπαν ότι θα πρέπει να το στείλω για service, πράγμα που το θεωρώ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ σε συσκευή 20 ημερών!

Και έτσι το μόνο που θέλω πλέον είναι να το πετάξω από το παράθυρο....

 

υ.γ. μπορεί να έχει πάθει κάτι η οθόνη από κάποιο παιχνίδι που κατέβασα (πχ να έχει κολλήσει κάποιον ιό?)

 

Λογο πολλων κινητων και πολλες μαρκες που εχω αλλαξει,κανενα μα κανενα ξαφνικα μονο του δεν τρελλαθικε η χαλασε.Η εισαι πολυ ατυχος και επεσες στην περιπτωση,η του φερεσαι ασχημα και αντεδρασε:)

Το δικο μου πχ το πηρα μεταχειρισμενο,και 6 μηνες τωρα δεν εχει κανει το παραμικρο προβλημα.Του πηρα ομως θηκη και μεμβρανη αμεσως.Και μου επεσε και 2-3 φορες κατω.ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΕΜΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ.:rolleyes:

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Να πω επίσης για το θέμα της μπαταρίας...κάνει μεγάλη διαφορά η απενεργοποίηση της δόνησης όταν χρησιμοποιούμε το touchscreen. Μεγάλη διαφορά, ίσως να μου δίνει και μισή με μία μέρα παραπάνω...

 

Δοκιμάστε το.

To πρώτο Motorola της Cosmote - Motorola Cd930 - Nokia 3650 - Nokia 5140i - Nokia 3110c - Sony Ericsson Vivaz Pro - Sony Xperia Sola
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...