Jump to content

Αξεσουάρ (κάρτες μνήμης, θήκες, screen protectors & άλλα)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 232
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εχει καποιος να προτινει καποιο σωστο προστατευτικο οθονης για το κινητο μας? :)

 

αυτη η μεμβρανη που δινουν e-shop & plaisio ειναι της πλακας.

καταρχην δεν εφαρμοζει σωστα στο κινητο (καταστρεφει κ τους αισθητιρες νομιζω) :rolleyes:

 

 

ψαχνω κατι καλο για online παραγγελια εκτος απο τα 2 μαγαζακια που αναφερθηκαν παραπανω :!:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εχει κανεις προσωπικι αποψη για αυτη? δε θελω να παραγγειλω απο εξωτερικο για αυτο help :rolleyes:

 

 

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0462541&catid=100506

Link to comment
Share on other sites

σε κανονικο μεγεθος? την εχεις παρει?

 

μετά από λίγο ψάξιμο και λίγο μετάφραση βρήκα ένα ρωσσικό σάιτ όπου ο χρήστης "SergJune 8, 2010 at 9:50The battery got (from eBay). Gentlemen, this is crap! Current when fully charged shows on BattaryGraph 1198 mAh. But beneath the gold foil on the metal casing, inflicted 1200 mAh!

So the divorce is all. Well and, accordingly, keeps the worst mother ..

 

πηγή http://maemos.ru/2010/03/29/bl-5j-gold-battery/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
παιδια σήμερα έχασα την γραφηδα μου από το Ν900.. ξερει καποιος απο που να παω να αγωρασω?? rhanks..
The quieter you become, the more you are able to hear...
Link to comment
Share on other sites

παιδια σήμερα έχασα την γραφηδα μου από το Ν900.. ξερει καποιος απο που να παω να αγωρασω?? rhanks..

Μπορείς είτε να ρωτήσεις σε κάποιο nokia care ή να το ψάξεις σε κάποιο ηλεκτρονικό κατάστημα ή ακόμα και στο skroutz.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

The quieter you become, the more you are able to hear...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμία καλύτερη μπαταρία με μεγαλήτερη διάρκεια? Είδα της nokia με 1200mAh νομίζω της συσκευής είναι μικρότερο αν δεν κάνω λάθος. Και είδα και της mugen με 2400mAh
Link to comment
Share on other sites

H τουλάχιστον αν γνωρίζει κάποιος η μπαταρία που έρχετε με την συσκευή πόσο mAh είναι. Γενικά η διάρκεια της μπαταρίας είναι τό μόνο θέμα που έχω με την τόσο άψογη πλήρες συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

H τουλάχιστον αν γνωρίζει κάποιος η μπαταρία που έρχετε με την συσκευή πόσο mAh είναι. Γενικά η διάρκεια της μπαταρίας είναι τό μόνο θέμα που έχω με την τόσο άψογη πλήρες συσκευή.

Το γράφει στο πίσω μέρος .

Link to comment
Share on other sites

H τουλάχιστον αν γνωρίζει κάποιος η μπαταρία που έρχετε με την συσκευή πόσο mAh είναι. Γενικά η διάρκεια της μπαταρίας είναι τό μόνο θέμα που έχω με την τόσο άψογη πλήρες συσκευή.

 

 

1320 mA

Ίδια μπαταρία με το 5800

Γιάννης! :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδια αγορασα αυτην την θηκη.....

http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=43935

 

και το μονο που εχω να πω ειναι οτι ειναι Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Η...!!!!!

εδεσε απιστευτα με το κινητο...βασικα ειναι ειναι σαν μαν μην εχεις θήκη.....:)

τοσο το χρωμα οσο και ολη η κατασκευη ειναι φοβερη....και ταιριαζουν απολυτα με το κινητο μας....

(μου επεσε και μια φορα απο το χερι:X και ΝΑΙ δεν επαθε απολυτως τιποτα!!!!:) )

το πιο θεικο απο ολα...μαζι με την θηκη αυτη το ν900 ταίριαξε κουτι με την βαση αυτοκίνητου που ειχα για το nokia n97.....:):)

με ενα σμπάρο δηλαδη 2 τρυγόνια :)

Link to comment
Share on other sites

παιδια αγορασα αυτην την θηκη.....

http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=43935

 

και το μονο που εχω να πω ειναι οτι ειναι Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Η...!!!!!

εδεσε απιστευτα με το κινητο...βασικα ειναι ειναι σαν μαν μην εχεις θήκη.....:)

τοσο το χρωμα οσο και ολη η κατασκευη ειναι φοβερη....και ταιριαζουν απολυτα με το κινητο μας....

(μου επεσε και μια φορα απο το χερι:X και ΝΑΙ δεν επαθε απολυτως τιποτα!!!!:) )

το πιο θεικο απο ολα...μαζι με την θηκη αυτη το ν900 ταίριαξε κουτι με την βαση αυτοκίνητου που ειχα για το nokia n97.....:):)

με ενα σμπάρο δηλαδη 2 τρυγόνια :)

 

κ γω αγορασα το invisible shield της zagg προσοχη πεταμενα λεφτα, 3η ζελατινα πανω κ αυτη αποτυχημενη. δεν εφαρμοζει καν σωστα στο μεγεθος, η κολα που εχει απο κατω προκαλεσε ατελοιωτες φουσκες στιν οθονη κ φυσικα μονο αορατη δεν ειναι . φενετε απο τα 5 μετρα οτι ειναι ξενη στην οθονη του κινητου.

επισης σε κληση δεν ακουω καθολου μαλλον σκεπασε κ τον αισθητήρα :blink:

 

αποτυχια τα 25 δολαρια σκεφτομε αν πρεπει να μπω στο κοπο να τους κραξω κ να τη στειλω πισω δε ξερω τι να κανω :wacko:

Link to comment
Share on other sites

εχει αγορασει κανεις μεγαλυτερη, ωστε να μας πει αν αξιζεις το κοπο τουλαχιστον?

βρηκα αυτην εδω για παραδειγμα http://www.mugen-power-batteries.com/nokia/nokia-n900/mugen-power-nokia-n900-2400mah-extended-replacement-battery-with-battery-door.html#

και λεω μηπως πρεπει να κινηθω αναλογα.. :)

Link to comment
Share on other sites

εχει αγορασει κανεις μεγαλυτερη, ωστε να μας πει αν αξιζεις το κοπο τουλαχιστον?

βρηκα αυτην εδω για παραδειγμα http://www.mugen-power-batteries.com/nokia/nokia-n900/mugen-power-nokia-n900-2400mah-extended-replacement-battery-with-battery-door.html#

και λεω μηπως πρεπει να κινηθω αναλογα.. :)

 

το θεμα δεν ειναι αν αξιζει τον κοπο το θεμα ειναι αν την εμπιστεύεσαι......

εχουμε ακουσει πολλα τρελα κατα καιρούς για τις μη γνησιες μπαταριες./.....

Link to comment
Share on other sites

Στην τιμή που στη δίνουν πάρε 3 αυθεντικές και πιες και έναν καφέ, πεταμένα λεφτά είναι οι "μεγάλες μπαταρίες" από όσο έχω διαβάσει από δω και από κει

:)

Link to comment
Share on other sites

το δευτερο τι υποτίθεται οτι κανει.....???

 

Ειναι μπαταρια με μεγαλυτερη χωρητικοτητα και αποσκοπει σε μεγαλυτερη διαρκεια για το τηλεφωνο

Link to comment
Share on other sites

το δευτερο τι υποτίθεται οτι κανει.....???

 

Αν πάρεις αυτή την μπαταρία είσαι για καμιά εκριξούλα:lol:

My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλημερα. πηρα και εγω screen protector απο το ebay και μολις το εβγαλα αφησε κολλα σε διαφορα σημεια της οθονης που δεν βγαινει!καμια προταση?
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε με οινόπνευμα..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Hταν το πρωτο που εκανα αλλα τπτ...

Συνήθως τα screen protectors έχουν μαζί τους ένα μικρό κομμάτι πλαστικό που μοιάζει με σπάτουλα δοκίμασε με αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...