Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε αυτό δεν μπορώ να τοποθετηθώ, εξάλλου εισβολή στα προσωπικά δεδομένα μπορεί να γίνει από παντού σήμερα.

γεια πεσ μασ ρε φιλε απο τι ξεμπερδεψες?????να καταλαβουμε...athanasso δεν αναφερομαι σε εσενα εκανα λαθος στο μηνυμα...αναφερομαι στο stam26arg.

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς να βρεις τα Shure SE315 είναι τα καλύτερα.

 

έχουν και 200 δολάρια

 

http://cgi.ebay.com/SHURE-SE315-SOUND-ISOLATING-EARPHONES-BLACK-/180567119741?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2a0aa3977d

;)

δεν φοβάμαι να πεθάνω απλώς δεν θέλω

να είμαι εκεί όταν θα γίνει !!!!!!! ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

http://img820.imageshack.us/img820/8...420x150no2.gif

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη που διακόπτω τη ροή της συζήτησης, αλλά έχω μια ερώτηση για μια χαζή συμπεριφορά του HD2, η οποία δεν με προβληματίζει, αλλά θέλω να ξέρω αν είναι γενικό το φαινόμενο.

 

Το πράγμα είναι απλό:

 

Όταν το τηλέφωνο είναι κλειδωμένο αλλά η οθόνη ανάβει ακόμα (για τα λίγα αυτά δευτερόλεπτα), εάν ακουμπήσω πάνω αριστερά, εκεί που είναι τα led και ο αισθητήρας, κάνει μπιπ. Όταν σβήσει η οθόνη, επαφή στο ίδιο σημείο δεν κάνει τίποτα.

 

Το κάνουν και τα δικά σας; Και αν ναι, υπάρχει για κάποιο λόγο αυτό το μπιπ;

 

Ευχαριστώ.

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη που διακόπτω τη ροή της συζήτησης, αλλά έχω μια ερώτηση για μια χαζή συμπεριφορά του HD2, η οποία δεν με προβληματίζει, αλλά θέλω να ξέρω αν είναι γενικό το φαινόμενο.

 

Το πράγμα είναι απλό:

 

Όταν το τηλέφωνο είναι κλειδωμένο αλλά η οθόνη ανάβει ακόμα (για τα λίγα αυτά δευτερόλεπτα), εάν ακουμπήσω πάνω αριστερά, εκεί που είναι τα led και ο αισθητήρας, κάνει μπιπ. Όταν σβήσει η οθόνη, επαφή στο ίδιο σημείο δεν κάνει τίποτα.

 

Το κάνουν και τα δικά σας; Και αν ναι, υπάρχει για κάποιο λόγο αυτό το μπιπ;

 

Ευχαριστώ.

 

το κανει και σε εμενα αλλα δεν ξερω το γιατι

Link to comment
Share on other sites

Οκ, τουλάχιστον ξέρω ότι δεν είναι παραξενιά της δικής μου συσκευής.

Πλάκα έχει πάντως... :P

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα το κανει και χωρις να το ακουμπησω αλλα δεν εχω παρατηρησει εαν ειναι αναμενη η οθονη η οχι

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα το κανει και χωρις να το ακουμπησω αλλα δεν εχω παρατηρησει εαν ειναι αναμενη η οθονη η οχι

 

Δεν εχω παρατηρήσει κατι τέτοιο, μήπως η δική μου εχει πρόβλημα :p

Αποστόλης [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,, παιδια εχει κανενασ προβλημα με το youtube;; παω στο social network

και βαζω τον κωδικο στο youtube αλλα τιποτα,,εχετε καμια ιδεα τι παιζει,, ενω στο nexus one που εχω και αυτο τα βιντεο τα ανεβαζει κανονικα,,:(

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Ενδεχομένως για να σου κάνει μπιπ πρέπει να είναι τσεκαρισμένο στις Ρυθμίσεις -> Ήχοι και ειδοποιήσεις -> το "Συμβάντα κλπ..."

 

Κ μένα μου κάνει μπιπ!

 

Το ίδιο κ αν πατήσω κάτω στην τασκμπαρ σε κενό σημείο

Edited by DimitrisTS
Link to comment
Share on other sites

\γνωριζει κανεις σε ποιο σημειο της registry βρισκονται ολες οι προσθετες εφαρμογες που εγκαθιστανται στο hd2?

με ενδιαφερει να κανω export τις ρυθμισεις τους για να μην τις ξανακανω καθε φορα που αλλαζω ρομ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

HKLM\Software

αλλά ανάλογα την εφαρμογή μπορεί να βάζει κλειδιά και σε άλλα σημεία τoυ μητρώου.

 

Ενδεχομένως για να σου κάνει μπιπ πρέπει να είναι τσεκαρισμένο στις Ρυθμίσεις -> Ήχοι και ειδοποιήσεις -> το "Συμβάντα κλπ..."

 

Κ μένα μου κάνει μπιπ!

 

Το ίδιο κ αν πατήσω κάτω στην τασκμπαρ σε κενό σημείο

Εμένα μου θύμωσε :lol: που του τρέχω πιο πολύ android και δεν κάνει μπιπ

Ενεργοποίησα τα σύμβαντα κτλ αλλά πάλι δε μου μιλάει :p

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

Ενδεχομένως για να σου κάνει μπιπ πρέπει να είναι τσεκαρισμένο στις Ρυθμίσεις -> Ήχοι και ειδοποιήσεις -> το "Συμβάντα κλπ..."

 

Κ μένα μου κάνει μπιπ!

 

Το ίδιο κ αν πατήσω κάτω στην τασκμπαρ σε κενό σημείο

 

Αυτό ήταν. Το απενεργοποίησα και τέλος.

 

Πάντως ακόμα δεν κατάλαβα το σκοπό αυτού του μπιπ...

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου κανει μπιπ ΚΑΙ παιζω και το ANDROID ,να κοιταχτώ ;

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Ξέρετε αν υπάρχει κάποιο προγράμμα με το οποίο να μπορώ να δώ τα σταλθέντα και ληφθέντα δεδομένα με ακρίβεια κατα την πλοήγηση μού στο internet?Από ότι βλέπω το hd2 δεν φαίνετε να έχει κάτι τέτοιο,εκτός αν δεν το έχω βρεί.
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου κανει μπιπ ΚΑΙ παιζω και το ANDROID ,να κοιταχτώ ;

 

Χάσαμε τη μπάλα, πόσο είναι το σκορ;:lol:

Και μένα κάνει μπιπ, όχι μόνο εκεί και σε άλλα σημεία.:confused:

 

Καλησπέρα!Ξέρετε αν υπάρχει κάποιο προγράμμα με το οποίο να μπορώ να δώ τα σταλθέντα και ληφθέντα δεδομένα με ακρίβεια κατα την πλοήγηση μού στο internet?Από ότι βλέπω το hd2 δεν φαίνετε να έχει κάτι τέτοιο,εκτός αν δεν το έχω βρεί.

 

spb mobile monitor

SAMSUNG μην καταργήσεις την σειρά των NOTE!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
\γνωριζει κανεις σε ποιο σημειο της registry βρισκονται ολες οι προσθετες εφαρμογες που εγκαθιστανται στο hd2?

με ενδιαφερει να κανω export τις ρυθμισεις τους για να μην τις ξανακανω καθε φορα που αλλαζω ρομ.

 

Δεν είναι συγκεκριμένο σημείο. Ανάλογα με την εφαρμογή μπορεί να είναι οπουδήποτε μέσα στη registry.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΕΧΑΣΑ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΡΧΕΙΟ pim.vol ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΛΥΣΗ ?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Μπορείς να ανοίξεις το pim.vol με ένα hex editor και να δεις τα περιεχόμενα του. Έμμεση λύση φυσικά γιατί μετά θα χρειαστεί να τις περάσεις χειροκίνητα (φαντάζομαι) αλλά τουλάχιστον δεν θα τις χάσεις.

 

(Επίσης αν θέλεις μη γράφεις κεφαλαία... το απαγορεύουν οι κανονισμοί του forum.)

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν το pim.vol το είχες σε κάποιο άλλο σημείο κρατημένο με resco explorer μπορείς να ρίξεις το αρχείο στο root \ της εσωτερικής μνήμης,αντικαθιστώντας το ήδη υπάρχον και μετά από soft reset οι επαφές σου θα είναι και πάλι πίσω
Link to comment
Share on other sites

(Επίσης αν θέλεις μη γράφεις ελληνικά... το απαγορεύουν οι κανονισμοί του forum.)

 

Οριστε ????:blink:

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...