Jump to content

LG GT505 / GT500


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα! Ενημερώστε με αν ξέρει κάποιος, πως γίνεται να μου προβάλει σε λίστα τα μυνήματα και τις αναπάντητες που μου έχουν κάνει, την στιγμή που το ξεκλειδώνω. Όταν πρωτοπήρα το κινητό δεν μου τα εμφάνιζεται. Απο κάποια στιγμή και μετά μου έβγαζε την λίστα για να ανοίξω απευθείας και να δώ τα μυνήματα και τις αναπάντητες. Με κάποιο τρόπο το απενεργοποίησα και ψάχνω να βρώ πώς μπορώ να την επαναφέρω. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα! Εχω το GT500 στην κατοχή μου εδω και 2 εβδομαδες. Είμαι ευχαριστημένος με τις λειτουργείες του. Το μόνο που με απασχολεί ιδιαίτερα είναι οτι πριν δυο μέρες τα έπαιξε και αλλού πατούσα και αλλού καταλαβαινε το κινητό, γεγονός που καθιστούσε το κινητό σχεδόν άχρηστο. Αν και λύθηκε αυτό το πρό βλημα με μια επαναφορά των ρυθμίσεων θα πάω σε ένα germano απο βδομάδα να το ρωτήσω αν και μαλλον δεν θα ξέρει. Εχει αντιμετωπίσει καποιος παρόμοιο πρόβλημα? Επίσης δυστυχώς δεν βλέπω προκοπή με το wifi καθώς συνήθως δεν συνδέεται με τα hotspots ή χάνει τη σύνδεση.

 

@BusyBeef : Για δοκίμασε να κάνεις και εσύ επαναφορά των ρυθμίσεων αν δε το έχεις κάνει ήδη : Ρυθμίσεις->Ρυθμίσεις τηλεφώνου->Επαναφορά ρυθμίσεων (κωδικός 0000 λογικά)

 

Επίσης αν ξέρει κανείς, επειδή το πήρα από επιδότηση cosmote έχει ως browser το my view, να το χρησιμοποιώ έχοντας επιλέξει προφίλ wifi ή θα με χρεώνει και πάλι. Τι διαφορά έχει αυτός ο browser από τον unbranded

 

Προτείνω την εφαρμογή dictionary σε όσους έχουν ένα επίπεδο αγγλικών και απλά θέλουν να βρίσκουν τη σημασία (στα αγγλικά) οποιας αγγλικής λέξης δεν γνωρίζουν : http://www.getjar.com/mobile/10603/dictionary-for-lg-gt500-puccini/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Εχω το GT500 στην κατοχή μου εδω και 2 εβδομαδες. Είμαι ευχαριστημένος με τις λειτουργείες του. Το μόνο που με απασχολεί ιδιαίτερα είναι οτι πριν δυο μέρες τα έπαιξε και αλλού πατούσα και αλλού καταλαβαινε το κινητό, γεγονός που καθιστούσε το κινητό σχεδόν άχρηστο. Αν και λύθηκε αυτό το πρό βλημα με μια επαναφορά των ρυθμίσεων θα πάω σε ένα germano απο βδομάδα να το ρωτήσω αν και μαλλον δεν θα ξέρει. Εχει αντιμετωπίσει καποιος παρόμοιο πρόβλημα? Επίσης δυστυχώς δεν βλέπω προκοπή με το wifi καθώς συνήθως δεν συνδέεται με τα hotspots ή χάνει τη σύνδεση.

 

@BusyBeef : Για δοκίμασε να κάνεις και εσύ επαναφορά των ρυθμίσεων αν δε το έχεις κάνει ήδη : Ρυθμίσεις->Ρυθμίσεις τηλεφώνου->Επαναφορά ρυθμίσεων (κωδικός 0000 λογικά)

 

Επίσης αν ξέρει κανείς, επειδή το πήρα από επιδότηση cosmote έχει ως browser το my view, να το χρησιμοποιώ έχοντας επιλέξει προφίλ wifi ή θα με χρεώνει και πάλι. Τι διαφορά έχει αυτός ο browser από τον unbranded

 

Προτείνω την εφαρμογή dictionary σε όσους έχουν ένα επίπεδο αγγλικών και απλά θέλουν να βρίσκουν τη σημασία (στα αγγλικά) οποιας αγγλικής λέξης δεν γνωρίζουν : http://www.getjar.com/mobile/10603/dictionary-for-lg-gt500-puccini/

 

 

Όσο αναφορά για το αλλού πάταγες και αλλού σε έβγαζε..!!! κανε και μια ΒΑΘΜΟΝΟΜΗΣΗ ΠΛΗΚΤΡΩΝ.... πας (εργαλεία > ρυθμίσεις αφής > βαθμονόμηση πληκτρολογίου)._

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Όσο αναφορά για το αλλού πάταγες και αλλού σε έβγαζε..!!! κανε και μια ΒΑΘΜΟΝΟΜΗΣΗ ΠΛΗΚΤΡΩΝ.... πας (εργαλεία > ρυθμίσεις αφής > βαθμονόμηση πληκτρολογίου)._

 

Το είχα κάνει πολλές φορές χωρίς αποτέλεσμα. Και δεν μιλάω για μικρή απόκλιση από το σημείο που πατούσα...για παράδειγμα στην κλήση αν πατούσα το 8 θα έγραφε 5 και σε κάποιες φάσεις ακόμα χειρότερα (>1cm). Υποψιάζομαι πως έφταιγε που το είχα ζορίσει πολύ εκείνη τη μέρα με την λειτουργία στο μύνημα όπου σου βγάζει ο,τι γράφεις με το χέρι (μέθοδος εισαγωγής->οθόνη γραφής με το χέρι). Αυτή η λειτουργία κολλάει λιγο συνήθως και ίσως είναι βαριά για το κινητό...το έχει αντιμετωπίσει κανείς αλλος ή είμαι ο μόνος αραγε..? :worry:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους!

 

Ερώτησης!!!

 

Είχα κάποια στιγμή διαβάσει σε αυτό εδώ το thread ότι υπάρχει κάποιο video converter (εκτός από το AnyVideoConverter) το οποίο μάλιστα έχει έτοιμο profile για το GT505.

 

Μιας και το ψάχνω κανα-δυο μέρες, μήπως μπορεί να βοηθήσει κάποιος;

 

Ευχαριστώ!

 

xmedia recode

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Εχω το GT500 στην κατοχή μου εδω και 2 εβδομαδες. Είμαι ευχαριστημένος με τις λειτουργείες του. Το μόνο που με απασχολεί ιδιαίτερα είναι οτι πριν δυο μέρες τα έπαιξε και αλλού πατούσα και αλλού καταλαβαινε το κινητό, γεγονός που καθιστούσε το κινητό σχεδόν άχρηστο. Αν και λύθηκε αυτό το πρό βλημα με μια επαναφορά των ρυθμίσεων θα πάω σε ένα germano απο βδομάδα να το ρωτήσω αν και μαλλον δεν θα ξέρει. Εχει αντιμετωπίσει καποιος παρόμοιο πρόβλημα? Επίσης δυστυχώς δεν βλέπω προκοπή με το wifi καθώς συνήθως δεν συνδέεται με τα hotspots ή χάνει τη σύνδεση.

 

@BusyBeef : Για δοκίμασε να κάνεις και εσύ επαναφορά των ρυθμίσεων αν δε το έχεις κάνει ήδη : Ρυθμίσεις->Ρυθμίσεις τηλεφώνου->Επαναφορά ρυθμίσεων (κωδικός 0000 λογικά)

 

Επίσης αν ξέρει κανείς, επειδή το πήρα από επιδότηση cosmote έχει ως browser το my view, να το χρησιμοποιώ έχοντας επιλέξει προφίλ wifi ή θα με χρεώνει και πάλι. Τι διαφορά έχει αυτός ο browser από τον unbranded

 

Προτείνω την εφαρμογή dictionary σε όσους έχουν ένα επίπεδο αγγλικών και απλά θέλουν να βρίσκουν τη σημασία (στα αγγλικά) οποιας αγγλικής λέξης δεν γνωρίζουν : http://www.getjar.com/mobile/10603/dictionary-for-lg-gt500-puccini/

 

Δοκιμασες να επιλεξεις σαν προφιλ ιντερνετ wifi απο το προφιλ στις ρυθμισεις του browser? Αν ναι και δεν πετυχε δοκιμασε το εξης: Πηγαινε στο κυριο μενου στη συνδεσιμοτητα και πατα στο προφιλ ιντερνετ. Επελεξε το προφιλ wifi και κοιτα τι σημειο προσβασης χρησιμοποιει. Εμενα ειχα επιλεγμενο το cosmote wap! :mad: (δεν το πηρα με επιδοτηση και δεν ξερω πως μπορει να επιλεχθηκε...) Το περιεργο ειναι οτι δεν μπορεις να το αλλαξεις.

Αν συμβαινει κατι παρομοιο και σε εσενα, φτιαξε νεο προφιλ Ιντερνετ με αλλο ονομα (πχ wi-fi2) και σε αυτο επελεξε ως σημειο προσβασης το Wi-Fi. Στη συνεχεια πηγαινε στις ρυθμισεις του browser και επελεξε σαν προφιλ το νεο προφιλ που δημιουργησες.

Ελπιζω να βοηθησα...;)

Motorola RAZR XT910 -> Nokia Lumia 820 -> Oneplus One -> LG G7 -> Oneplus 8T

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Ενημερώστε με αν ξέρει κάποιος, πως γίνεται να μου προβάλει σε λίστα τα μυνήματα και τις αναπάντητες που μου έχουν κάνει, την στιγμή που το ξεκλειδώνω. Όταν πρωτοπήρα το κινητό δεν μου τα εμφάνιζεται. Απο κάποια στιγμή και μετά μου έβγαζε την λίστα για να ανοίξω απευθείας και να δώ τα μυνήματα και τις αναπάντητες. Με κάποιο τρόπο το απενεργοποίησα και ψάχνω να βρώ πώς μπορώ να την επαναφέρω. Ευχαριστώ

 

Εμενα παντα μου τα δειχνει αλλα μια φορα δεν ξερω γιατι, δεν τα δειχνε. Εγω απλα εσβησα και ξαναναψα το κινητο και επανηλθε. Ισως εχει καποιο προβλημα το κινητο σου γιατι δεν βρισκω επιλογη να στα δειχνει 'η οχι. Μιλα με την LG για καμια αναβαθμηση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, επειδή έβαλα το wifi σαν προεπιλογή για τον browser, αλλά ο opera δεν έχει στις ρυθμίσεις αυτό, έκανα κάποιες δοκιμές. Είχα συνδεθεί σε wifi, και μπήκα με browser και όπερα. Στον browser του κινητού μου εμφάνιζε πάνω αριστερά μια μικρή υδρόγειο και το το wifi να ανταλλάζει δεδομένα(το σηματάκι με βελάκια), ενώ στον οπερα έδειχνε ενα κινητό να ανταλάζει δεδομένα(σηματάκι αριστερά από το wifi που επίσης αντάλλαζε δεδομένα). όταν βγήκα από το wifi επίτιδες και έκανα σύνδεση, γινόντουσαν τα ίδια πράγματα, αλλά το δίκτυο πάνω από τις γραμμές εμφάνιζε ένα G(το είχα γυρίσει προεπιλογή σε 2G όχι 3g), εν ελίγοις:

 

 

Κατέληξα στο συμπέρασμα πως όταν συνδέθηκε με wifi προεπιλέγει το wifi για σύνδεση στο net, και αυτη τη παρατήρηση την κάνω, γιατί για τον browser έχει προφιλ wifi, για τις εφαρμογές όμως(πχ οπερα) δεν είχε. Σωστά τα λέω η έχω χρεωθεί περισσότερο από όσο νομίζω?

Link to comment
Share on other sites

Και ηθελα να το αναφερω αυτο. Μου χε πεσει πρωτη φορα με την οθονη φλατ σε πλακακι και δεν επαθε τιποτα, μετα μου πεσε στο πατωμα, φυγανε καπακια μπαταριες, το κοιταω, ΟΥΤΕ ΜΙΑ γρατζουνια!!! Το 'χω 3 μηνες το κινητο, το κοιταζα μπροστα, πισω, γυρω γυρω, δεν εχει την παραμικρη γρατζουνια!!! Και μου χει πεσει 5-6 φορες. Μπραβο για την ποιοτητα!!! Ειμαι καταευχαριστημενος!!! Μονο προσοχη με την οθονη, να βαζετε προστατευτικη ζελατινα γιατι θα σωσει απο μερικες γρατζουνιες.

εχει δικιο ο φιλος,κι εγω το εχω 3 μηνες και εξωτερικα ειναι σαν καινουργιο.

του φευγάτου η μανα χαίρετε 2 φορές
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Ενημερώστε με αν ξέρει κάποιος, πως γίνεται να μου προβάλει σε λίστα τα μυνήματα και τις αναπάντητες που μου έχουν κάνει, την στιγμή που το ξεκλειδώνω. Όταν πρωτοπήρα το κινητό δεν μου τα εμφάνιζεται. Απο κάποια στιγμή και μετά μου έβγαζε την λίστα για να ανοίξω απευθείας και να δώ τα μυνήματα και τις αναπάντητες. Με κάποιο τρόπο το απενεργοποίησα και ψάχνω να βρώ πώς μπορώ να την επαναφέρω. Ευχαριστώ

 

Να πας > ΜΗΝΥΜΑΤΑ>ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ>ΜΗΝΥΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ>ΜΗΝΥΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ>και κοίτα να είναι (ΟΝ) και απο κάτω να γράφει ειδοποίηση. Μετά να πας ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ> ΡΥΘΜΙΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΥΠΠΗΡΕΣΙΑΣ>ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ (ΟΝ). Καν το και πες μας...!!!

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,παιδια πως μπορω να βαλω το theme του iphone στο gt505....χρειαζομαι βοηθεια...

 

Επισης το μονο που εχω ειναι ενα καλωδιο USB,δεν εχω καρτα μνημης η τιποτα τεοτιο,πειτε μου τι χρειαζεται.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,παιδια πως μπορω να βαλω το theme του iphone στο gt505....χρειαζομαι βοηθεια...

 

Επισης το μονο που εχω ειναι ενα καλωδιο USB,δεν εχω καρτα μνημης η τιποτα τεοτιο,πειτε μου τι χρειαζεται.

Δυστυχώς δεν μπορείς να βάλεις θέματα στα LG.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,παιδια πως μπορω να βαλω το theme του iphone στο gt505....χρειαζομαι βοηθεια...

 

Επισης το μονο που εχω ειναι ενα καλωδιο USB,δεν εχω καρτα μνημης η τιποτα τεοτιο,πειτε μου τι χρειαζεται.

 

ΜΟΝΟ

Download GAME 3D JAVA http://rapidshare.com/files/329227681/GAME_JAVA_FOR_3D.rar

Download Screensaver http://rapidshare.com/files/329236826/Screensaver.rar

Download Wallpapers http://rapidshare.com/files/328990713/LG_505_Wallpapers.rar

 

http://s2.directupload.net/images/100102/vztjlbq4.gif http://s5.directupload.net/images/100102/f632mfsj.gif http://s7.directupload.net/images/100102/wpe8zakl.gif http://s12.directupload.net/images/100102/fg4bmf8s.gif http://s7.directupload.net/images/100102/hfk8qm45.gif http://s8.directupload.net/images/100102/c9gm8i44.gifhttp://s6.directupload.net/images/100102/ikrpoctc.gifhttp://s7.directupload.net/images/100102/9dkkzqsn.gif

 

Πάρε και μια κάρτα με (ανταπτορα sd) 2GB για αποθήκευση, για να μην (τρως) χώρο από το τηλέφωνο.!!!

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Να πας > ΜΗΝΥΜΑΤΑ>ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ>ΜΗΝΥΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ>ΜΗΝΥΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ>και κοίτα να είναι (ΟΝ) και απο κάτω να γράφει ειδοποίηση. Μετά να πας ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ> ΡΥΘΜΙΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΥΠΠΗΡΕΣΙΑΣ>ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ (ΟΝ). Καν το και πες μας...!!!

 

Λοιπόν, δοκίμασα τις ρυθμίσεις που μου είπες και συνέχισε να μην τα εμφανίζει. Μετά έκανα επαναφορά ρυθμίσεων όπως μου είχε προτείνει πιο πάνω ο vag1989 αλλά και πάλι δεν τα εμφάνιζε. Τέλος δοκίμασα απλά την επανεκίνηση που μου έγραψε ο Dinos_Patra και είδα ότι τώρα τα δείχνει. Οπότε το πίο πιθανό είναι να crashάρει το software του κινητού αν μείνει αναμένο και κάποιες μέρες. Κάτι τελευταίο που κοίταξα τώρα στις ρυθμίσεις του (απο την στιγμή που δείχνει να λειτουργεί η λίστα) είναι στις ρυθμίσεις που μου είχες αναφέρει ότι το πρώτο είναι ON και το δεύτερο OFF, δηλαδή :

 

ΜΗΝΥΜΑΤΑ>ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ>ΜΗΝΥΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ>ΜΗΝΥΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ>(ΟΝ) και απο κάτω να γράφει ειδοποίηση.

 

ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ> ΡΥΘΜΙΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΥΠΠΗΡΕΣΙΑΣ>ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ (OFF)

 

Πάντως ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Θα ποστάρεις στους Διαξιφισμούς ανοίγοντας νέο θέμα, για να σου απαντήσουν όσο το δυνατόν περισσότεροι. :)

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=34

 

Δεν μπορω να βρω καποιο τετοιο θεμα για αυτο ρωταω εδω...εγω εχω καταληξει στο GT505 και απλα θελω μια δευτερη γνωμη,αν καποιος μπορει να μου απαντησει καλως αλλιως θα το παρω και τελειωσε η ιστορια:D:D:D Ευχαριστω παντως!!!!!!!!! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να βρω καποιο τετοιο θεμα για αυτο ρωταω εδω...εγω εχω καταληξει στο GT505 και απλα θελω μια δευτερη γνωμη,αν καποιος μπορει να μου απαντησει καλως αλλιως θα το παρω και τελειωσε η ιστορια:D:D:D Ευχαριστω παντως!!!!!!!!! :D:D:D

Σου υπέδειξα αυτή την κίνηση, γιατί εδώ θα σου απαντήσουν 1-2, ενώ με νέο θέμα στους διαξιφισμούς θα πάρεις πολλές απαντήσεις. Εν συντομία.

Gt505, στα + είναι τα :wifi, δέκτης gps (τον οποίο θα λειτουργήσεις όμως μόνο με πρόγραμμα τύπου wetravel),καλή φωτογραφική σε συνθήκες ημέρας, καλύτερη αφή από το ku990.

KU990: ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ βιντεοσκόπηση (καλύτερη και από το αρένα να φανταστείς σε ποιότητα, πολύ πιο καλή από του gt505,βασικά δε συγκρίνονται καν), καλή κάμερα σε συνθήκες ημέρες-ισάξια του gt505, ίσως και καλύτερη.Όμως, αρκετά παλιό πλέον, έλλειψη wifi/gps.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν μπορείς να βάλεις θέματα στα LG.

 

?Συγγνωμη ρε παιδια αλλα εγω εχω δει το θεμα του iphone στο LG KU990 Viewty

 

 

h**p://www.youtube.com/watch?v=G3X_Zj8oPTQ

 

h**p://www.youtube.com/watch?v=qfUnOE_t1rU&feature=related

:blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Σου υπέδειξα αυτή την κίνηση, γιατί εδώ θα σου απαντήσουν 1-2, ενώ με νέο θέμα στους διαξιφισμούς θα πάρεις πολλές απαντήσεις. Εν συντομία.

Gt505, στα + είναι τα :wifi, δέκτης gps (τον οποίο θα λειτουργήσεις όμως μόνο με πρόγραμμα τύπου wetravel),καλή φωτογραφική σε συνθήκες ημέρας, καλύτερη αφή από το ku990.

KU990: ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ βιντεοσκόπηση (καλύτερη και από το αρένα να φανταστείς σε ποιότητα, πολύ πιο καλή από του gt505,βασικά δε συγκρίνονται καν), καλή κάμερα σε συνθήκες ημέρες-ισάξια του gt505, ίσως και καλύτερη.Όμως, αρκετά παλιό πλέον, έλλειψη wifi/gps.

 

Βασικα εχει gps... Για geotagging φωτογραφιων οπως και στο gt505. Και φυσικα περιλαμβανει και to google maps. Η ελλειψη wi-fi ειναι το μεγαλο μειον, για αυτο και εγω σου προτεινω το gt505.

 

edit: Να προσθεσω οτι στη συσκευασια του viewty δεν περιλαμβανεται ουτε καλωδιο usb (εχει ενιαιο φορτιστη κ οχι οπως του gt505) και ουτε καν ακουστικα!!! Πρεπει να τα αγορασεις εξτρα. Οποτε παιρνεις το gt505 και τελειωνει η υποθεση...

Edited by vag1989

Motorola RAZR XT910 -> Nokia Lumia 820 -> Oneplus One -> LG G7 -> Oneplus 8T

Link to comment
Share on other sites

KU990i η GT505??? Οποιος εχει αποψη ας με βοηθησει,ευχαριστω!!!!!:D

η επιλογή τις συσκευής σου εξαρτάτε από το τι θέλεις να κανείς,παράδειγμα wifi,gps,touchscreen που σε περίπτωση που πας σε άλλη επιλογή θα πρέπει να πλήρωσις πολλα παραπάνω από ότι το gt505.

του φευγάτου η μανα χαίρετε 2 φορές
Link to comment
Share on other sites

έχω ένα προβληματισμό.το μονό τηλέφωνο που υπαρχή πιο φθηνό από το 505 με παρόμοια χαρακτηριστικά είναι το iphone κλώνος.το έχει δούλεψη κάποιος αυτό το τηλέφωνο live και αν ναι πως τον φάνηκε?
του φευγάτου η μανα χαίρετε 2 φορές
Link to comment
Share on other sites

παιδια μου εσπασε η οθονη...ξερει κανεισ κοστοσ????

το τζαμι μονο η και η οθονη μεσα?

του φευγάτου η μανα χαίρετε 2 φορές
Link to comment
Share on other sites

παιδια μου εσπασε η οθονη...ξερει κανεισ κοστοσ????

 

Απο ebay περιπου 30 ευρω;)

 

Δες εδω

http://cgi.ebay.co.uk/Original-LCD-Display-Screen-Tools-for-LG-GT505-GT-505_W0QQitemZ110477477954QQcmdZViewItemQQptZUK_Mobiles_Accessories_RL?hash=item19b8f88842

www.geocities.com/pkexagias
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι ρε παιδια?

Πως γινετε να απενεργοποιησουμε τελειως τις υπηρεσιες Wap της cosmote?

Να μην μπαινει μεσω wap σε καμια περιπτωση..

Τι απατεωνια ειναι αυτη που εχει κανει η cosmote?

www.geocities.com/pkexagias
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...