Jump to content

LG GT505 / GT500


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν χρειάζονται εγκατάσταση. Απλά τις στέλνεις στο κινητό. Εικόνες είναι.

 

Όπως τα λέει ο isidorosr είναι, και μετά πας ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ>ΦΟΝΤΟ>ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΣΕ ΕΙΚΟΝΑ>ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ ΜΟΥ(αν της έχεις αποθηκεύσει εκεί) .... ΔΙΑΛΈΓΕΙΣ ΠΙΑ ΘΈΛΕΙΣ > ΚΑΙ ΠΑΣ ΠΆΝΩ ΑΡΙΣΤΕΡΆ (στο παραθυράκι με το βέλος) ΤΟ ΤΣΕΚΆΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΊΣΑΙ Ο.Κ...!!!

http://s4.directupload.net/images/100102/3l24y8mk.jpg

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω πήρα μια απο Κοτσόβολο 10 ευρώ Frutta σε σχήμα κάλτσας και ειναι μια χαρά:lol::lol:

 

Γεια σας φίλοι, και καλή χρονιά :happy::rolleyes:

Έχω δύο ερωτήσεις

Η μία αφορά τις θήκες

Ψάχνω για το lg gt505 αλλά βρίσκω θήκη σιλικόνης μόνο στο ebay και σε site του εξωτερικού.

Στην Ελλάδα βρήκα μόνο θήκη σηλικόνης για το LG KP500 Cookie http://www.telmarket.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2826&category_id=6&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=1

 

Είναι το ίδιο; Οι τρύπες που υπάρχουν για τα βύσματα και τα κουμπιά είναι οι ίδιες ακριβώς; Ξέρει κάποιος κανα site στην Ελλάδα που να πουλάει και άσπρη;

 

H 2η ερώτηση αφορά το χρώμα του κινητού. Γιατί σε όλα τα site γράφει ότι είναι pearl και όχι λευκό;

Οι φίλοι που το έχουν αγοράσει είναι τελικά άσπρο; Ή προς το γκρι; Αν κάποιος το έχει άσπρο μπορεί να στείλει photo αν δεν είναι pearl;

 

Ευχαριστώ μάγκες:D

Link to comment
Share on other sites

Κανε edit με το notepad ένα οποιοδήποτε .map αρχείο που έφτιαξες μαρκάροντας μια περιοχή και αντικατάστησε τα περιεχόμενα με αυτά:

 

GoogleMap
00-06: -80.0, -179.999 : 80.0, 179.999

 

(υπάρχει ως κώδικας στις αρχικές οδηγίες σε ένα παραθυράκι με τίτλο "Map of the World")

 

Φίλε Maranx ευχαριστώ πολύ

Θα το προσπαθήσω

αν και δεν καταλαβα καλά

Θα διαβάσω τις οδηγίες που γράφεις

Να σαι καλά:)

Link to comment
Share on other sites

αποδοση εχει καλη,αλλα το σπαστικο ειναι οτι απο της 3 γραμες σε λιγες ωρες σου λεει χαμηλη σταθμη μπαταριας δεν παει σταδιακα.

Και εδώ το ίδιο πρόβλημα με το τελευταίο firmware.

 

Το έχω 3 μέρες μόνο οπότε ευελπιστώ ότι η μπαταρία θα 'στρώσει', αν και δεν το πιστεύω.

http://skopia.digitalrice.com/ads/myphone-skopia.jpg

Ελληνικός στρατός και στρατιωτική θητεία - http://www.ellinikos-stratos.com/

 

 

Collecting coins - http://www.fleur-de-coin.com/

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ παιδια.:)

 

Και εδώ το ίδιο πρόβλημα με το τελευταίο firmware.

 

Το έχω 3 μέρες μόνο οπότε ευελπιστώ ότι η μπαταρία θα 'στρώσει', αν και δεν το πιστεύω.

κι εγω δεν πιστευω να στρωσει.

 

mariodj εισαι πρωτος :) οταν παω για ληψη παταω free user και μου λεει error.καμια ιδεα?

του φευγάτου η μανα χαίρετε 2 φορές
Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ παιδια.:)

 

 

κι εγω δεν πιστευω να στρωσει.

 

mariodj εισαι πρωτος :) οταν παω για ληψη παταω free user και μου λεει error.καμια ιδεα?

 

Σου λέει error γιατί πρέπει να περάσει αρκετή ώρα για να σε αφήσει να ξανά κατεβάσεις! Ο μόνος τρόπος είναι, να κλήσεις και να ξανά ανοίξεις το RUTER. Μόνων έτσι το ξεγελάς και σε αφήνει στο καπάκι να ξανά κατεβάσεις.. .!!!

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο μου για καποιο λογο σταματησε να παιζει τα βιντεο απο youtube. Οταν παταω να φορτωσει βιντεο, δειχνει αυτο το κυκλο φορτωσης, αλλα δεν κουνιεται και μετα λεει ''connection failed... exiting...''. Δοκιμασα και απο Opera Mini 5 αλλα τιποτα... Τα επαιζε κανονικα τον πρωτο καιρο. Ξερει κανεις τι μπορει να παιζει;;; Firmware 10e εχω...
Link to comment
Share on other sites

Το πιο κουφό θα ήταν να είχες κανένα δάκτυλο μπροστά στο φακό... :p

 

 

 

Κατά τα άλλα, ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΤΟ mgmaps!!

 

Είναι ένα πρόγραμμα παρόμοιο με το GoogleMaps, μόνο που σου δίνει τη δυνατότητα να κατεβάσεις και να εγκαταστήσεις στην κάρτα μνήμης χάρτες της Google και να το δουλεύεις offline εντελώς. Επίσης έχει δυνατότητα να σου δείχνει GPS στίγμα και πυξίδα. Τα τελευταία δεν έχω καταφέρει να επιβεβαιώσω πως δουλεύουν αφού δεν κατάφερα να πιάσω δορυφόρους σήμερα (λόγω της συνεφιάς; θα δούμε...).

 

Για την ώρα έχω εγκαταστήσει την υδρόγειο σε αδρό χάρτη, την ευρώπη σε λεπτομέρεια μέχρι τους κυρίως δρόμους (εθνικές και Α-roads) και την Ελλάδα μέχρι και αγροτικούς δρόμους (B-roads και λιγότερους) και έπεται συνέχεια. Ήδη πιάνουν πάνω από 1GB αυτά...

 

Η διαδικασία έχει τη βαβούρα της.

Το πρόγραμμα βρίσκεται στη σελίδα του, αλλά καλύτερα να ακολουθήσετε αυτές τις οδηγίες για την εγκατάστασή του γιατί αλλιώς θα σας βγάζει συνέχεια μηνύματα για επιβεβαίωση ή δεν θα εγκατασταθεί καθόλου.

Εγώ χρησιμοποιώ το "LG version v1.42.01, for most LG touchscreens and some Samsung touchscreen phones."

 

Για τη χρήση του και την εγκατάσταση χαρτών έχει ένα καλό tutorial.

 

Καλό προγραμματάκι και αξίζει την φασαρία.΄:D

 

 

 

φιλε μου καλη χρονια πρωτα απο ολα δευτερον μηπως μπορεις να φτιαξεις αναλυτικες οδηγιες εγκαταστασης στα ελληνικα γτ εγω περναω το jar αρχειο στο κινητο και βγαζει κατι αρχεια που δεν αναγνωριζονται.

ευχαριστω εκ των προτερων,

γιαννης

http://mylivetechnews.blogspot.com/

Όλα τα τεχνολογικά νέα της ημέρας βρίσκονται εδώ!!!

Καθημερινή ενημέρωση με θέματα από όλες τις εταιρείες και όλα τα λειτουργικά για pc και smartphones!

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο μου για καποιο λογο σταματησε να παιζει τα βιντεο απο youtube. Οταν παταω να φορτωσει βιντεο, δειχνει αυτο το κυκλο φορτωσης, αλλα δεν κουνιεται και μετα λεει ''connection failed... exiting...''. Δοκιμασα και απο Opera Mini 5 αλλα τιποτα... Τα επαιζε κανονικα τον πρωτο καιρο. Ξερει κανεις τι μπορει να παιζει;;; Firmware 10e εχω...

 

Καλημέρα!

 

Κάνε διαγραφή cookies και cache και μάλλον εντάξει θα είσαι!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου καλη χρονια πρωτα απο ολα δευτερον μηπως μπορεις να φτιαξεις αναλυτικες οδηγιες εγκαταστασης στα ελληνικα γτ εγω περναω το jar αρχειο στο κινητο και βγαζει κατι αρχεια που δεν αναγνωριζονται.

ευχαριστω εκ των προτερων,

γιαννης

 

Καλή χρονία.

Δυστυχώς δεν μπορώ γιατί δεν έχει κανένα απολύτως νόημα. Είναι ένα πρόγραμμα που έχει αρκετή διαδικασία και στην εγκατάσταση και στο να κατεβάσεις και να εγκαταστήσεις τους χάρτες. Το ένα χωρίς τα υπόλοιπα δεν δουλεύει. Όλα υπάρχουν αναλυτικά στα αγγλικά στη σελίδα του, αλλά για να τα μεταφράσω όοολα και να τα περάσω σε post εδώ θέλει πολλέεεεες ώρες... Αν κάποιος άλλος θέλει να ασχοληθεί, είναι ευπρόσδεκτος από εμένα...

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονία.

Δυστυχώς δεν μπορώ γιατί δεν έχει κανένα απολύτως νόημα. Είναι ένα πρόγραμμα που έχει αρκετή διαδικασία και στην εγκατάσταση και στο να κατεβάσεις και να εγκαταστήσεις τους χάρτες. Το ένα χωρίς τα υπόλοιπα δεν δουλεύει. Όλα υπάρχουν αναλυτικά στα αγγλικά στη σελίδα του, αλλά για να τα μεταφράσω όοολα και να τα περάσω σε post εδώ θέλει πολλέεεεες ώρες... Αν κάποιος άλλος θέλει να ασχοληθεί, είναι ευπρόσδεκτος από εμένα...

 

φιλε μου καλημερα οκ τελικα το περασα τωρα μενουν οι χαρτες........μακαρι να ειναι τοσο καλο οσο λετε

http://mylivetechnews.blogspot.com/

Όλα τα τεχνολογικά νέα της ημέρας βρίσκονται εδώ!!!

Καθημερινή ενημέρωση με θέματα από όλες τις εταιρείες και όλα τα λειτουργικά για pc και smartphones!

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο μου για καποιο λογο σταματησε να παιζει τα βιντεο απο youtube. Οταν παταω να φορτωσει βιντεο, δειχνει αυτο το κυκλο φορτωσης, αλλα δεν κουνιεται και μετα λεει ''connection failed... exiting...''. Δοκιμασα και απο Opera Mini 5 αλλα τιποτα... Τα επαιζε κανονικα τον πρωτο καιρο. Ξερει κανεις τι μπορει να παιζει;;; Firmware 10e εχω...

 

 

φιλε το οπερα δεν το εχω χρησιμοποιησει οποτε δεν μπορω να ξερω.το μονο που ξερω ειναι οτι στο δικο μου βιντεο απο youtube παιζει μονο μεσω wifi και οχι μεσω το internet tis vodafone.

http://mylivetechnews.blogspot.com/

Όλα τα τεχνολογικά νέα της ημέρας βρίσκονται εδώ!!!

Καθημερινή ενημέρωση με θέματα από όλες τις εταιρείες και όλα τα λειτουργικά για pc και smartphones!

Link to comment
Share on other sites

Έχω μερικές παρατηρήσεις (για επίδοξους αγοραστές) και μερικές απορίες για το GT505.

 

  1. Υπάρχει user manual για το κινητό, γιατί το φυλλαδιάκι δεν γράφει σχεδόν τίποτα. Κυρίως με ενδιαφέρουν οδηγίες για τον browser και τα εικονίδια στο πάνω μέρος της αρχικής οθόνης.
  2. Υπάρχει κάποιος που να εγκατέστησε σωστά κάποια εφαρμογή navigation και να παίζει ικανοποιητικά; Δεν έχω αγοράσει κάρτα μνήμης και δεν προτίθεμαι να το κάνω αν δενμπορώ να χρησιμοποιήσω το GPS. Αν υπάρχει κάποιος, ας μας πει πόσο λειτουργικό είναι ως προς την ταχύτητα και το χειρισμό. Εφαρμογή με offline χάρτες γιατί δεν θα πληρώνουμε τα μαλλιοκέφαλά μας στις εταιρείες κινητής τηλεφωνίας
  3. Υπάρχει τρόπος να γίνετια συγχρονισμός με PC (Vista) χωρίς να πρέπει να βάλεις στον υπολογιστή το password;
  4. Το ραδιόφωνο θα μπορούσε να είναι καλύτερο και κυρίως οι σταθμοί να αλλάζουν από το handsfree. Αντί για ένα κουμπί θα μπορούσε να έχει 2 κουμπιά για Αποδοχή / Απόρριψη κλήσης και Αναζήτηση σταθμού Εμπρός / Πίσω. Γενικά είναι λειτουργικό, αλλά η λήψη δεν λέει και πολλά.
  5. Ο browser δεν είναι κακός, αλλά θα μπορούσε να είναι καλύτερος. Στην αρχή τον έβριζα πολύ αλλά τελικά τον συνήθισα. Κρατώντας πατημένο το δάκτυλο στο σημείο της οθόνης που θες να διαβάσεις, γίνεται μεγέθυνση αρκετά καλά. Αντίθετα, ο slider μεγέθυνσης είναι πάρα πολύ αργός. Πατάς μεγέθυνση και το σκέφτεται.
  6. Η μπαταρία δεν κρατά. Γενικά αν η αυτονομία είναι για κάποιον πρώτη προτεραιότητα ας μην το πάρει
  7. Το κινητό έχει μία εφαρμογή τζόγκιν που δείχνει απόσταση, ώρα που τρέχεις και θερμίδες που καταναλώνεις. Δεν έχω καταφέρει να την λειτουργήσω ποτέ στα χέρια μου, είτε σε δρόμο, είτε σε πάρκο, είτε σε πλατεία, ακόμη και στο ρετιρέ που μένω. Μόνο στην κονσόλα του αυτοκινήτου λειτούργησε, οπότε μπορείτε να κάνετε τζόγκιν στο μέσον της Κατεχάκη με 80 χαω, έχοντας κολλήσει με βέλκρο το κινητό στο κρανίο σας. Αν το GPS είναι πρώτη προτεραιότητα για κάποιον, ας μην το αγοράσει
  8. Η μία και μοναδική υποδοχή για USB, φόρτιση, handsfree και ακουστικά ραδιοφώνου / μουσικής δεν βλέπω να κρατά και πολύ. Έχει ένα πλαστικό κάλλυμα που μπαινοβγαίνει και συγκρατείται από πλαστικάκι 1 χιλιοστού, το οποίο αν βγάλει το εξάμηνο θα είναι θαύμα. Αντίθετα, το Arena έχει συρόμενο πορτάκι.
  9. Το λογισμικό συγχρονισμού της LG δεν με εντυπωσίασε, ιδιαίτερα συγκρινόμενο με το αντίστοιχο της Nokia.

http://skopia.digitalrice.com/ads/myphone-skopia.jpg

Ελληνικός στρατός και στρατιωτική θητεία - http://www.ellinikos-stratos.com/

 

 

Collecting coins - http://www.fleur-de-coin.com/

Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα. Έχω τραβήξει μερικές φωτογραφίες με την ψηφιακή μου (Samsung L730) και το κινητό (LG GT500) δεν τις αναγνωρίζει. Τι μπορεί να φταίει;
Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα. Έχω τραβήξει μερικές φωτογραφίες με την ψηφιακή μου (Samsung L730) και το κινητό (LG GT500) δεν τις αναγνωρίζει. Τι μπορεί να φταίει;

Ίσως είναι σε μορφή που δεν αναγνωρίζει το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Έχω μερικές παρατηρήσεις (για επίδοξους αγοραστές) και μερικές απορίες για το GT505.

 

  1. Υπάρχει user manual για το κινητό, γιατί το φυλλαδιάκι δεν γράφει σχεδόν τίποτα. Κυρίως με ενδιαφέρουν οδηγίες για τον browser και τα εικονίδια στο πάνω μέρος της αρχικής οθόνης.
  2. Υπάρχει κάποιος που να εγκατέστησε σωστά κάποια εφαρμογή navigation και να παίζει ικανοποιητικά; Δεν έχω αγοράσει κάρτα μνήμης και δεν προτίθεμαι να το κάνω αν δενμπορώ να χρησιμοποιήσω το GPS. Αν υπάρχει κάποιος, ας μας πει πόσο λειτουργικό είναι ως προς την ταχύτητα και το χειρισμό. Εφαρμογή με offline χάρτες γιατί δεν θα πληρώνουμε τα μαλλιοκέφαλά μας στις εταιρείες κινητής τηλεφωνίας
  3. Υπάρχει τρόπος να γίνετια συγχρονισμός με PC (Vista) χωρίς να πρέπει να βάλεις στον υπολογιστή το password;
  4. Το ραδιόφωνο θα μπορούσε να είναι καλύτερο και κυρίως οι σταθμοί να αλλάζουν από το handsfree. Αντί για ένα κουμπί θα μπορούσε να έχει 2 κουμπιά για Αποδοχή / Απόρριψη κλήσης και Αναζήτηση σταθμού Εμπρός / Πίσω. Γενικά είναι λειτουργικό, αλλά η λήψη δεν λέει και πολλά.
  5. Ο browser δεν είναι κακός, αλλά θα μπορούσε να είναι καλύτερος. Στην αρχή τον έβριζα πολύ αλλά τελικά τον συνήθισα. Κρατώντας πατημένο το δάκτυλο στο σημείο της οθόνης που θες να διαβάσεις, γίνεται μεγέθυνση αρκετά καλά. Αντίθετα, ο slider μεγέθυνσης είναι πάρα πολύ αργός. Πατάς μεγέθυνση και το σκέφτεται.
  6. Η μπαταρία δεν κρατά. Γενικά αν η αυτονομία είναι για κάποιον πρώτη προτεραιότητα ας μην το πάρει
  7. Το κινητό έχει μία εφαρμογή τζόγκιν που δείχνει απόσταση, ώρα που τρέχεις και θερμίδες που καταναλώνεις. Δεν έχω καταφέρει να την λειτουργήσω ποτέ στα χέρια μου, είτε σε δρόμο, είτε σε πάρκο, είτε σε πλατεία, ακόμη και στο ρετιρέ που μένω. Μόνο στην κονσόλα του αυτοκινήτου λειτούργησε, οπότε μπορείτε να κάνετε τζόγκιν στο μέσον της Κατεχάκη με 80 χαω, έχοντας κολλήσει με βέλκρο το κινητό στο κρανίο σας. Αν το GPS είναι πρώτη προτεραιότητα για κάποιον, ας μην το αγοράσει
  8. Η μία και μοναδική υποδοχή για USB, φόρτιση, handsfree και ακουστικά ραδιοφώνου / μουσικής δεν βλέπω να κρατά και πολύ. Έχει ένα πλαστικό κάλλυμα που μπαινοβγαίνει και συγκρατείται από πλαστικάκι 1 χιλιοστού, το οποίο αν βγάλει το εξάμηνο θα είναι θαύμα. Αντίθετα, το Arena έχει συρόμενο πορτάκι.
  9. Το λογισμικό συγχρονισμού της LG δεν με εντυπωσίασε, ιδιαίτερα συγκρινόμενο με το αντίστοιχο της Nokia.

 

Πολύ καλά τα λες (γράφεις) γιαυτό έχει και 200euro, για να έχεις ένα αξιοπρεπείς, τηλέφωνο με οριζόμενες εφαρμογες που όταν και άμα χρειαστείς να τρέχουν, και οχι μια συσκευή που θα την ταλαιπωρείς, και θα είσαι όλη μέρα στο internet-πλοηγήσει-να λαμβάνεις και να στέλνεις E-MAIL. Αν θέλουμε κάτι τέτοιο άπλα πας στα 600euro και τα έχεις...!!! Προσωπική μου άποψη (και για την χρήση που το πείρα) να μου κρατά ραντεβού και υπενθύμισης + τα υπολειπα αν και οταν τα χρειαστώ με καλύπτει._

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα. Έχω τραβήξει μερικές φωτογραφίες με την ψηφιακή μου (Samsung L730) και το κινητό (LG GT500) δεν τις αναγνωρίζει. Τι μπορεί να φταίει;

 

 

Είναι απλό... για να την διαβάζει, την ανοίγεις με ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ http://s5.directupload.net/images/100103/vctsyy2c.png

 

και ζητάς αποθήκευση με την παρακάτω τροποποίηση του αρχείου (φωτογραφία) http://s2.directupload.net/images/100103/r744gcgo.png

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το mgmaps ειναι κορυφαιο!!μια ερωτηση ομως?γιατι ενω εχω φορτωσει yahoo maps και yahoo hybrids τους hybrids δεν μου τους βγαζει οτι και να κανω?
Link to comment
Share on other sites

Ίσως είναι σε μορφή που δεν αναγνωρίζει το κινητό.

 

Μα είναι jpg αρχεία. :p

 

Edit: Aποθήκευσα τα αρχεία με μικρότερη ανάλυση και τώρα παίζουν μια χαρά στο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα. Έχω τραβήξει μερικές φωτογραφίες με την ψηφιακή μου (Samsung L730) και το κινητό (LG GT500) δεν τις αναγνωρίζει. Τι μπορεί να φταίει;

 

Φίλε μου και σε μένα το ίδιο.

Κατά τύχη ανέβασα στο ίντερνετ μία και κατεβάζοντάς την στο κινητό μου την αναγνώρισε.

Ισως είναι αρκετά μεγάλες οι διαστάσεις ή το μέγεθός τους...

Κοιταξέ το κι αν βρεις κάτι πες και σε μας.

Και ναι είναι ηδη jpg οπότε και να κάνεις αυτό που σου είπε ο φίλος μετατρέποντάς τις δεν καταφέρνεις τπτ,

Γεια χαρά:happy:

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα παιδια. Καλη χρονια.

 

Εχω το lg gt505 εδω και κανα 3μηνο. ολα καλα, δεν εχω καποιο προβλημα στην λειτουργια του. Θελω να κανω 2 ερωτησεις:

 

1) Οι 2 τελευταιοι λογαριασμοι ηρθαν λιγο φουσκωμενοι χωρις να ειχα κανει κατι παραπανω απο οτι συνηθως στη χρηση, μεχρι που κοιταξα τον λογαριασμο και ανακαλυψα οτι εχω χρεωθει 15-17€ παραπανω λογω WAP. Εγω ομως μεχρι τωρα οποτε μπαινω ιντερνερ απο το κινητο το κανω μεσω wifi (ετσι νομιζω) που θεωρητικα ειναι τσαμπα. Σε ενα ξενο φορουμ διαβασα οτι ειναι default ρυθμιση να μπαινει με τον browser και οχι με wifi . Κανω εγω καποιο λαθος στη χρηση του? μπορει καποιος να μου δωσει μια σειρα με βηματα (ενα παραδειγμα) πως να χρησιμοποιησω το wifi σωστα για να μπω σε μια σελιδα? ποιες ρυθμισεις χρειαζομαι? πηγα σε καταστημα oteshop και τους εδειξα το λογαριασμο αλλα μου απαντησαν πως δεν γνωριζουν το λογο αυτης της χρεωσης. προφανως μπαινω μεσω WAP και οχι wifi και γι αυτο χρεωνομαι χωρις να το ξερω. Kαμια βοηθεια? Ευχαριστω.

 

2) Υπαρχουν themes για το κινητο εκτος απο αυτα που περιεχει (μονο 2...) ???

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Κάνε διαγραφή cookies και cache και μάλλον εντάξει θα είσαι!

 

Εκανα... Τιποτα! Παλι τα ιδια! Δεν μπορω να καταλαβω τι εχει παθει ξαφνικα... Τα επαιζε μια χαρα ολα τα βιντεο. Κοιταξα κ για καμια ρυθμηση μηπως εχω πειραξει κατι αλλα τιποτα... Εκανα επαναφορα εργοστ. ρυθμησεων αλλα παλι τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως μπορεί να τρέχει PHOTO όταν απλά ανοίγεις το κινητό στην επιφάνεια.??? το είχα κάνει κατά λάθος αλά δεν θυμάμαι πως!!!!

 

http://s3.directupload.net/images/100103/i5zvx2wz.png http://s2.directupload.net/images/100103/546lrl7j.png

 

Τι εννοεις ακριβως; Αντι για το λουλουδι, να δειχνει μια δικη σου φωτο; Πατησα το play κατω απ το λουλουδι και μου δειχνε μια φωτο που χω στην καρτα μνημης...

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις ακριβως; Αντι για το λουλουδι, να δειχνει μια δικη σου φωτο; Πατησα το play κατω απ το λουλουδι και μου δειχνε μια φωτο που χω στην καρτα μνημης...

 

το πατώ αλά τίποτα...!!!

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Μα είναι jpg αρχεία. :p

 

Edit: Aποθήκευσα τα αρχεία με μικρότερη ανάλυση και τώρα παίζουν μια χαρά στο κινητό.

 

Πως το αποθήκευσες με μικρότερη ανάλυση;

Έχω προσπαθήσει με το photoshop να κάνω τις φωτογραφίες για ιντερνετ που είναι πολύ μικρή ανάλυση αλλά δεν τις έπαιζε. Για πες και σε μας φίλε Threshold...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...