Jump to content

[Symbian^1 (ex S60 5th Ed.)] NDrive


tommis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελευταίοι χάρτες για το NDrive 9.3.15 ποιοι είναι ?

Καλημερα τελευταια ειναι η εκδοση 2.18 για NDRIVE 10. με την 9.3.15 παιζουν οι 2.14...

Edited by bikos68
Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 341
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημερα!!σημερα περασα στο βιβαζ την δοκιμαστικη εκδοση που ληγει το 9999:p κατεβασα τον χαρτη και μου λεει συνεχως αναμονη για στιγμα gps..ποσο πρεπει να περιμενω?ποιες ειναι οι σωστες ρυθμισεισ του κινητου για τον εντοπισμο?πρεπει να πατησω κατι πανω στον χαρτη?κατι λουκετακια που εχει...ειμαι λγο ασχετη..ευχαριστω εκ των προτερων:)
Link to comment
Share on other sites

ενεργοποιησε το agps για να κλειδωσει γρηγοροτερα δορυφορους.

αλλιως βγες σε ανοιχτο χωρο και θα βρει λογικα δορυφορους

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι?χρησημοποιούσα το garmin για offroan διαδρομές, τώρα στο ndrive μπορώ να κατεβάσω χάρτες απο το google maps για να έχω χαρτογράφηση και πάνω στα βουνά που με ενδιαφέρει?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!σημερα περασα στο βιβαζ την δοκιμαστικη εκδοση που ληγει το 9999:p κατεβασα τον χαρτη και μου λεει συνεχως αναμονη για στιγμα gps..ποσο πρεπει να περιμενω?ποιες ειναι οι σωστες ρυθμισεισ του κινητου για τον εντοπισμο?πρεπει να πατησω κατι πανω στον χαρτη?κατι λουκετακια που εχει...ειμαι λγο ασχετη..ευχαριστω εκ των προτερων:)

 

Aν δεν τα έχεις καταφέρει ακόμα κάνε το έξις στο vivaz, στην κατάσταση αναμονής πατά γρήγορα τα πλήκτρα με τη σειρά που γράφω

κόκκινο - πράσινο - κόκκινο - (πάλι) κόκκινο - πράσινο - κόκκινο.

Θα σου εμφανίσει το ''κρυφό'' μενού επέλεξε ''δόκιμες συσκευής'' μετά επέλεξε ''gps'' και επέλεξε αυτό που γράφει ''διαγραφή δεδομένων υποβοήθησης!:lol:

ΥΓ έχει αναφερθεί από άλλους χρήστες δεν είναι δική μου ''ανακάλυψη'' :ninja:

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδια βοηθεια!!.εβαλα το ndrive10 σε ενα samsung 8910 κ δεν θυμαμαι που ρυθμιζω να μην μπαινει στο ιντερνετ αλλα να πηγαινει κατευθειαν για δορυφορο
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν μπαινει στο ιντερνετ

 

μου ζηταει συνδεση με cosmote wap με το που ζητησω να βρει καποια διευθηνση!

Link to comment
Share on other sites

Mε την εκδοση 9.3.11(967) ειμαι απολυτα ευχαριστημενος.

Προσφατα πηγα απο αιγαλεω νεα μακρη-ζουμπερη.

Καποια στιγμη μπηκα σε παραδρομο της εθνικης οδου(κιφισος) για να βαλω βενζινη.

Και ενω πηγαινα παραλληλα,αποσταση απο εθνικη 2-3 μετρα το πολυ,το NDrive το αντιληφτικε και μου ελεγε πιο κατω να μπω αριστερα!

Περιτο να πω οτι με πηγε στον προορισμο χωρις ουτε ενα μπερδεμα.

Ακομα και οταν εχανε το σημα σε τουνελ και γεφυρες στην ατικη οδο,ακαριαια σχεδον το ανακτουσε!

Και ολα αυτα ενω απο ¨"κατω" ετρεχε το spb shell.....

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπερα σε ολους σας και χρονια πολλα. θα ηθελα την βοηθεια σας δεν μπορω να βαλω και αλλον χαρτη μου βγαζει στο λουκετο ενα θαυματικο και δεν μπορω να τον επιλεξω αν ξερετε στειλτε πμ ευχριστω.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους σας και χρονια πολλα. θα ηθελα την βοηθεια σας δεν μπορω να βαλω και αλλον χαρτη μου βγαζει στο λουκετο ενα θαυματικο και δεν μπορω να τον επιλεξω αν ξερετε στειλτε πμ ευχριστω.

Θέλει ξεκλείδωμα ο χάρτης.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει 3 διαφορετικους αλλα δεν μπορω να τους ξεκλειδωσω γιατι μου βγαζει ενα τριγωνακι κιτρινο με θαυμαστικο και δεν μπορω τον πρωτο μπορεσα κανονικα τους αλλους γιατι;
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Γεια σας παιδια.Εχω κατεβασει το N-drive10 στο κινητο μου Xperia X10 mini και δεν μπορω να βρω τους ελληνικους χαρτες.Μηπως μπορει να με βοηθησει κανεις αμα τους εχει να μου τους στειλει με ενα μηνυμα...

 

Ευχαριστω εκ τον προτερον...

''Ολα ειναι δρόμos''

Sony Xperia L (4.2.2)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδια καλημερα! Μια βοηθεια σας παρακαλω.Θελα να κανω update απο Νdrive v.9 σε 10 και μετα 11 οπως διαβασα στο site της εταιριας (εχω ενα samsung Ι8910).Κατεβασα το ndrive agent.exe λοιπον , κανω εγκατασταση το ndrive updateagent και προχωραω στην εγκατασταση του...καπου εκει εχω το προβλημα.Δεν μου κανει update...δεν γινετε τιποτα οταν επιχειρω να κανω update με το ndrive updateagent..(την καρτα μνημης την βαζω κανονικα στο λαπτοπ και την βλεπει). Ξερει κανεις κατι πανω σε αυτο??:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Εχω κατεβασει το NDrive v.9_3_18 και χαρτη v2.14 - 2009.09..o χαρτης ειναι ξεκλειδωτος προχωραω επιλεγοντας web , εισαγω τον σειριακο αριθμο που μου βγαζει ο NDriveKG.rar και οταν επιλεγω συνδεση ιντερνετ οχι με ξαναγυρναει στην αρχη που επιλεγαμε μεσω web ή sms...Τι κανω λαθος; Edited by zvkostas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...