Jump to content

RandomAccess στα Ελληνικά για WVGA, VGA και QVGA


XavierGr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 163
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators

Όχι, αυτό (μέχρι τώρα) είναι μόνο για τα contacts των windows.

 

Για το diamond2 υπάρχει λύση?

 

Η λύση είναι ακριβώς ίδια με του HD... δηλαδή WVGA.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Η έκδοση για QVGA λειτουργεί σωστά και με έχει βοηθησει πολύ!

 

Ένα μεγάλο ευχαριστώ XavierGr!! :clap:

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο μπράβο και απο μένα XavierGr για την πολύ χρήσιμη εφαρμογή!

Current: Samsung Galaxy S9+ G965F/DS

Armory: Samsung Galaxy Note 3 N9005 | Samsung Galaxy S I9000 | HTC P3650 Touch Cruise | HTC V1240 [Qtek 8310]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
τα συγχαρητηριά μου. Δουλεύει σε Diamond με Cooked WWE και Touch Pro 2 stock WWE άψογα.
Link to comment
Share on other sites

μπραβο για τον κοπο ορισμενων ανθρωπων που προσφερουν χρησιμες υπηρεσιες στον κοσμο.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα! αυτο τρεχει και στην touch x 10.1? το δοκιμασα και δεν κανει κατι! γινετε στις επαφές του touchflo? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! αυτο τρεχει και στην touch x 10.1? το δοκιμασα και δεν κανει κατι! γινετε στις επαφές του touchflo? ευχαριστω

 

Όχι είναι μόνο για την εφαρμογή contacts των windows.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος εχει καλες προγραμματιστικες γνωσεις, μιλησα με τον smabeg και μου ειπε οτι για να γινει αυτο πρεπει να κατευασεις το random access rhodium package greek, να το κανεις αντικαταστασι απο το kitchen του και να κανεις νεα ρομ! αν καπιος μπορει να το κανει πιστευω πως θα ηταν πολυ χρισημο!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Συγγνώμη αυτό τώρα τι σχέση έχει με το RandomAccess και τις επαφές;
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Με μια μικρή παρέμβαση στην πολύ καλή δουλειά του XavierGr σε HTC TOUCH HD (WVGA) στην official rom λειτουργεί κανονικά από οπουδήποτε και αν βλέπω τις επαφές. Περιμένω να ακούσω τις εντυπώσεις σας από τις δικές σας δοκιμές.

ΣΕ hd της αντιπροσωπείας, official rom της ace, παίζει κανονικότατα απο παντού (και στα contacts του νέου TFL3D)

Ευχαριστούμε πολύ. Ξέχασα να βάλω το αρχικό μύνημα

Link to comment
Share on other sites

ΣΕ hd της αντιπροσωπείας, official rom της ace, παίζει κανονικότατα απο παντού (και στα contacts του νέου TFL3D)

Ευχαριστούμε πολύ. Ξέχασα να βάλω το αρχικό μύνημα

 

Λογικά όμως, για τα contacts του νέου TFL3D δεν φταίει το RandomAccess. Δηλαδή λες ότι άλλαξαν τα contacts του TFL3D σε ελληνικά μετά που έβαλες το cab από εδώ;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Μήπως ρε παιδιά, υπάρχει κανένα cab για το αντίθετο. Συγκεκριμένα wwe randomaccess για wvga?
Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μήπως ρε παιδιά, υπάρχει κανένα cab για το αντίθετο. Συγκεκριμένα wwe randomaccess για wvga?

 

Εάν αλλάξεις το manila στη συσκευή σου από ελληνικό σε αγγλικό, δεν γίνεται και η μπάρα του "Contacts" σε αγγλική;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν θέλω αγγλικό manilla θέλω μόνο αγγλικά στο ευρετήριο των επαφών, δεν γίνεται ?
Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά λειτουργεί για Diamond 2,έχω βάλει cooked rom με wm 6.5 και εγκατέστησα το cab για WVGA αλλά δεν λειτουργεί,πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τελικά λειτουργεί για Diamond 2,έχω βάλει cooked rom με wm 6.5 και εγκατέστησα το cab για WVGA αλλά δεν λειτουργεί,πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση?

 

Δουλεύει σωστά για τα contacts, όχι όμως για το people του Manila. Για να έχεις και την μπάρα του People ελληνική ίσως πρέπει να κάνεις το manila ελληνικό. Δες στο πρώτο post του HD2 για το πως θα το κάνεις αυτό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εάν αλλάξεις το manila στη συσκευή σου από ελληνικό σε αγγλικό, δεν γίνεται και η μπάρα του "Contacts" σε αγγλική;

 

Υπέκυψα και έκανα το manilla αγγλικό και όλα καλά

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει σωστά για τα contacts, όχι όμως για το people του Manila. Για να έχεις και την μπάρα του People ελληνική ίσως πρέπει να κάνεις το manila ελληνικό. Δες στο πρώτο post του HD2 για το πως θα το κάνεις αυτό.

 

Κάποιος το είχε καταφέρει στο xda αυτό (για άλλη γλώσσα), με hex editing σε κάποια dlls του manila. Αν ποτέ βρω λίγο χρόνο θα το ψάξω γιατί είναι το πιο σημαντικό κατά τη γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια βοηθηστε με εχω το HD αλλα δε δουλευει τιποτα και με τιποτα. δε μπορω σε καμια περιπτωση να δω τη μπαρα δεξια. Εβαλα τα παντα.. οτι λετε.. Δουλευε στο παρελθον κ μετα τη διαγραγφη μνημης τιποτα. Ουτε στο Αγγλικο ουτε Ελληνικα.

μπορει καποιος να βοηθησει εχω πονοκεφαλιασει με αυτο το προβλημα...

 

ευχαριστω παρα πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, συγγνώμη αν είναι εκτός αλλά είναι σχετικό>

 

Ψάχνω το ακριβώς ανάποδο, δηλ. να έχω την μπάρα στα αγγλικά

(σε ελληνικο diamond 2, αλλά δεν θα θελα τώρα να αλλαξω το manilla σε αγγλικό).

 

Εχετε κάποια ιδέα?

Μήπως κάποιος να ανέβαζε τα γνησια αγγλικά αρχεία να τα δοκιμάσω?

:O

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά, συγγνώμη αν είναι εκτός αλλά είναι σχετικό>

 

Ψάχνω το ακριβώς ανάποδο, δηλ. να έχω την μπάρα στα αγγλικά

(σε ελληνικο diamond 2, αλλά δεν θα θελα τώρα να αλλαξω το manilla σε αγγλικό).

 

Εχετε κάποια ιδέα?

Μήπως κάποιος να ανέβαζε τα γνησια αγγλικά αρχεία να τα δοκιμάσω?

:O

 

Παιδιά και εγώ έχω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα με το HTC HD2, θέλω να κάνω την μπάρα στα αγγλικά γιατί όλες μου οι επαφές είναι σε γκρικλις! Υπάρχει κανενα cab ή έχει κανεις τα ορίτζιναλ randomaccess.dll και randomaccesschooser.dll να δοκιμάσω αν μπορώ να τα αντικαταστήσω μπας και λειτουργήσει;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγώ έχω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα με το HTC HD2, θέλω να κάνω την μπάρα στα αγγλικά γιατί όλες μου οι επαφές είναι σε γκρικλις! Υπάρχει κανενα cab ή έχει κανεις τα ορίτζιναλ randomaccess.dll και randomaccesschooser.dll να δοκιμάσω αν μπορώ να τα αντικαταστήσω μπας και λειτουργήσει;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Ορίστε τα αρχεία για WVGA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...