Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι πινέλο ζωγραφικής. Είναι πολύ μαλακά και μικρά.

 

Κάνε μια βόλτα στο πιο κοντινό σου κατάστημα με χρώματα-μπογιές κλπ. Εκεί θα βρεις μεγάλη ποικιλία. Πάρε ένα μεγαλούτσικο και πλατύ για να καθαρίζεις και τη σκόνη απ' το πληκτρολόγιο, την οθόνη και τις γρίλιες του Η/Υ. :)

ωραια 2πινελα τοτε διοτι αν παρω μεγαλο οπως λες δε θα χωραει στο iphone διοτι ειναι μικρο τ ανοιγμα εκει θελω λεπτο πινελο. οσο αφορα το πληκτρολογιο το κανω με το πεπιεσμενο αερα. τι εννοεις γριλιες;;στο πισω μερος;;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μου ηρθε sms σημερα, απο το καταστημα Vodafone που ειχα κανει κρατηση στις 11 Αυγουστου, να παω να παραλαβω το 3gs 16gb-black.

Επιτελους ειμαι κ' εγω κατοχος. Τωρα απλα αρχιζει το διαβασμα... (για αναβαθμιση + ξεκλειδωμα).. :cool:

http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

ωραια 2πινελα τοτε διοτι αν παρω μεγαλο οπως λες δε θα χωραει στο iphone διοτι ειναι μικρο τ ανοιγμα εκει θελω λεπτο πινελο. οσο αφορα το πληκτρολογιο το κανω με το πεπιεσμενο αερα. τι εννοεις γριλιες;;στο πισω μερος;;

 

Που «κατοικούν» οι ανεμιστήρες; θα το καταλάβεις αμέσως... εκεί που είναι «τίγκα» στη σκόνη! :)

 

(ας το σταματήσουμε όμως εδώ, γιατί βλέπω να μας ...διαγράφουν και τους δυο οι moderators... :lol: :p )

Βασίλης
Link to comment
Share on other sites

τι ωραια που τ λες εχεις κ το χρωμα τ ηλιου πανω σου αραγε;;διοτι αν το εχεις διακιολογεισαι.

 

που θα το βρουμε αυτο το πινελο ομως. εννοεις αν καταλαβα σωστα πινελο απο τη ζωγραφικη οπου πρεπει να ναι κ λεπτο αρα σε βιβλιοπωλεια. σωστα;;;

 

με το συμπαθειο ρε φιλε αλλα την τριχα τριχιά την κανεις ,

και να ξερεις οσο πιο πολυ την προσεχεις θα σου βγαλει κανα <<στραβομα>>εκει που δεν το περιμενεις και θα τραβας τα μαλλια σου..δωσε σημασια σε πραγματα μεγαλυτερης αξιας, σε μιλα ενας παθωντας...φιλικα ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Άρα εγώ είμαι τυχερός :rolleyes: μια και σήμερα θα κάνω νέα σύνδεση / ανανέωση ήδη υπάρχον γραμμής παραλαμβάνοντας το άμεσα :p

 

ιιιι:lol:

 

απο ποιο καταστημα???

:cool:
Link to comment
Share on other sites

ιιιι:lol:

 

απο ποιο καταστημα???

 

Το έχω στα χεράκια μου και το "ψαχουλεύω" :p , τελικά βλέποντας το μαύρο 3G με το λευκό 3GS όντως δείχνει ποιό όμορφο το λευκό :p

 

Μαγαζί , μάλλον γνωστό μόνο για νέες συνδέσεις έχω με διαθέσιμα iphone :cool:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

αντε καλοριζικο!

 

Μαγαζί , μάλλον γνωστό μόνο για νέες συνδέσεις έχω με διαθέσιμα iphone :cool:

τι εννοεις?

 

 

Σημερα ρωτησα και στο mall.κι αυτοι 2+ βδομαδες ειπαν

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε sms σημερα, απο το καταστημα Vodafone που ειχα κανει κρατηση στις 11 Αυγουστου, να παω να παραλαβω το 3gs 16gb-black.

Επιτελους ειμαι κ' εγω κατοχος. Τωρα απλα αρχιζει το διαβασμα... (για αναβαθμιση + ξεκλειδωμα).. :cool:

Ξεκλείδωμα δεν χρειάζεται. Τα iPhone από Ελλάδα είναι Unlocked ;)

Link to comment
Share on other sites

αντε καλοριζικο!

 

 

τι εννοεις?

 

 

Σημερα ρωτησα και στο mall.κι αυτοι 2+ βδομαδες ειπαν

 

Καλημέρα :)

 

Αν πρόκειται να κάνεις νέα σύνδεση Vodafone και δεν έχεις ενεργήσει ακόμα (εννοώ με τα διαδικαστικά των χαρτιών) μπορώ να σου βρω αν θες :) (υπ' όψιν δεν κάνω εμπόριο ή κάτι άλλο , απλά έχω γνωστό της Vodafone και μπορεί να με εξυπηρετεί :cool:)

 

 

Φιλικά πάντα

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ IPHONE 3g 3.1 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΕΡΕΣ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ RESET ΣΕ ΟΛΑ ΜΕΣΩ ΤΟΥ MENU ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΚΛΕΙΣΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΗΣ APPLE ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΕΛΟΣ !! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???
:p
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!Να ρωτησω κατι θελω. Τα mail του hotmail με τι προγραμμα τα κατεβαζεται στο iphone? Γινεται να σεταριστει ο λογαριασμος στο default προγραμμα mail του τηλεφωνου?
Link to comment
Share on other sites

Ναι έχει έτοιμη επιλογή απλά βάζει email και password.

 

Ποια επιλογη ειναι αυτη?

Στα default βλεπω, microsoft exchange - mobile me - gmail- yahoo - AOL - αλλο.

Σε ποιο απ' ολα σεταρεις το hotmail?

 

Τελικα το παιρνει στο "αλλο"

Link to comment
Share on other sites

Πατάς στο Άλλο>Λογαριασμός Mail και μετά βίσκει μόνο του τις ρυθμίσεις αν βάλεις email και password.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να υπάρχει και proprietary εφαρμογή για το Hotmail στο appstore Που παρέχει καλύτερη υποστήριξη στο σύστημα φακέλων του Hotmail.

 

edit.. Καλά θυμάμαι. Είναι το mBoxMail, υπάρχει στο Appstore και κοστίζει 7.99 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι και εγω επιτελους ενας ευτυχης κατοχος iphone 3GS 32gb. Μετα απο αναμονη ενας μηνα και τεσσαρων ημερων το παρελαβα απο τη μαμα vodafone! (τελικα μπορει να επιασε το βρισιμο που πηγα και εκανα την προηγουμενη βδομαδα :)
Link to comment
Share on other sites

αντε καλοριζικο!...

 

Να σαι καλά :)

 

 

Ειμαι και εγω επιτελους ενας ευτυχης κατοχος iphone 3GS 32gb. Μετα απο αναμονη ενας μηνα και τεσσαρων ημερων το παρελαβα απο τη μαμα vodafone! (τελικα μπορει να επιασε το βρισιμο που πηγα και εκανα την προηγουμενη βδομαδα :)

 

Μεγιες μεγιες :p "λευκούλι" ? :rolleyes:

 

 

την σημερον ημεραν αν δεν ριξεις τα καντιλια σου...δεν σε εξυπηρετουν..!

:D

 

Σχετικό είναι αυτό , γιατί αν δεν υπάρχει διαθεσιμότητα ότι και να κάνεις είναι δύσκολο... :cool:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα :)

 

Αν πρόκειται να κάνεις νέα σύνδεση Vodafone και δεν έχεις ενεργήσει ακόμα (εννοώ με τα διαδικαστικά των χαρτιών) μπορώ να σου βρω αν θες :) (υπ' όψιν δεν κάνω εμπόριο ή κάτι άλλο , απλά έχω γνωστό της Vodafone και μπορεί να με εξυπηρετεί :cool:)

 

 

Φιλικά πάντα

 

οχι για χαρτια δεν εχω κανει κινηση(λογικα αυτο θα γινει οταν θα ρθει η συσκευη)

Για πες, για πες :grin:

εγω Αθηνα ειμαι ελπιζω ο γνωστος σου να μην ειναι Τρικαλα:lol:

 

(το λευκουλι ειναι το καλυτερο :D)

:cool:
Link to comment
Share on other sites

οχι για χαρτια δεν εχω κανει κινηση(λογικα αυτο θα γινει οταν θα ρθει η συσκευη)

Για πες, για πες :grin:

εγω Αθηνα ειμαι ελπιζω ο γνωστος σου να μην ειναι Τρικαλα:lol:

 

(το λευκουλι ειναι το καλυτερο :D)

 

Λευκό απ ότι ξέρω αυτή τη στιγμή που μιλάμε υπάρχει 16άρι 3Gs :p αλλά μόνο για νέα σύνδεση :rolleyes:

Αν νομίζεις πως ενδιαφέρεσαι άμεσα στείλε μου πμ για να σε ενημερώσω :)

 

*Αθήνα είναι το μαγαζί , απλά με κάθε επιφύλαξη δεν ξέρω αν μπορεί να το δώσει με αναβάθμιση

 

Φιλικά πάντα!

 

 

Αναβαθμίστηκα από Iphone 2g σε 3gs.

 

Αντε να δούμε :D

 

 

Άψογος , πολύ καλή αλλαγούλα :cool:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα, λεω για 32αρι να το φορτωσω καργα :cool:

 

αν βρεθει τετοιο και γινεται, μου λες!

:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...