Jump to content

[App Store] Γενικές Πληροφορίες και Εύρεση εφαρμογών


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημέρα παιδιά , μόλις έκανα κάποια φορματ στο mac και έχασα όλα τα appication απο το itunes που ειχα αγοράσει ! δεν μπορώ να τα ανακτήσω πάλι ? ............................................

 

Ξανασεταρε το account σου στο iTunes και λογικά θα τις ξαναδεις τις εφαρμογές...

 

Δεν θα σου εμφανιστούν (ως δια μαγείας) πουθενά. Θα πρέπει να τις ξανακατεβάσεις, είτε μέσω iTunes, είτε απ' ευθείας στο iPhone (εφόσον σετάρεις κι εκεί τον λογαριασμό σου). Απλά, ΔΕΝ θα σε χρεώσει το AppStore ξανά, για όσες έχεις ήδη πληρώσει. Πρέπει να θυμάσαι όμως, ποιες είχες αγοράσει...

Βασίλης
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, υπάρχει καμία εφαρμογή για έλεγχο των κλήσεων (εισερχόμενες - εξερχόμενες, διάρκεια κλπ) σε μη jailbroken συσκευή;
Link to comment
Share on other sites

καποιο προγραμμα που να κανει sync like microsoft money υπαρχει?

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για όποιον ξέρει.

Έχω account στο US AppStore (με λάθος όνομα κ διεύθυνση) για να μπορώ να έχω πρόσβαση στις free εφαρμογές κ στα redeem codes. Αν πάρω μια iTunes Gift Card απο eBay θα μπορώ να την χρησιμοποιήσω κανονικά με αυτά τα στοιχεία? Είναι ξεχωριστές για κάθε χώρα?

 

----------------

Now playing on iTunes: The Gathering - Nighttime Birds

via FoxyTunes

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι χρησιμοποιείτε για απομακρυσμένη διαχείριση υπολογιστή σε μη j/b συσκευή; Έχει πέσει η τιμή του logmein στα 16€ αξίζει;

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι χρησιμοποιείτε για απομακρυσμένη διαχείριση υπολογιστή σε μη j/b συσκευή; Έχει πέσει η τιμή του logmein στα 16€ αξίζει;

 

Μπορείς αρχικά να δοκιμάσεις τη lite έκδοση του Mocha VNC

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς αρχικά να δοκιμάσεις τη lite έκδοση του Mocha VNC

 

Ευχαριστώ το κατεβασα να το δοκιμάσω αύριο που θα είμαι στον υπολογιστή μου. Πρέπει κάθε φορά όμως να ξέρω την ip του pc;

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ το κατεβασα να το δοκιμάσω αύριο που θα είμαι στον υπολογιστή μου. Πρέπει κάθε φορά όμως να ξέρω την ip του pc;

 

Είναι από τα καλύτερα που έχω δουλέψει και χρησιμοποιώ (ως free) ως τώρα.

 

Δες παρακάτω πληροφορίες για το τι πρέπει να κάνεις και πως να το ρυθμίσεις :rolleyes:

 

Mocha VNC for iPhone and iPod

Mocha VNC Setup Wizard

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

αλλο και τουτο!!!!!

 

παιδια προσπαθω να κατεβασω την εφαρμογη super sms (την ειχα πριν ενα μηνα κατεβασει ξανα) αλλα εχει εξαφανιστει!!! την πηρε το ευρηκα??? ξερετε καποια αλλη για την ιδια χρηση μηπως???

 

πως μπορω μετο κινητο μου να ξαναεπαναφερω τις εφαρμογες που αγορασα ηδη???? εκανα αναβαθμιση χθες και εξαφανιστηκαν ολες..... :-(

Link to comment
Share on other sites

Εχω το 3G και πάω για αγορά του 3GS.

Μια γρήγορη ερώτηση: τις εφαρμογες που εχω αγορασμένες θα μπορέσω να τις περασω στο 3GS;

Link to comment
Share on other sites

Εχω το 3G και πάω για αγορά του 3GS.

Μια γρήγορη ερώτηση: τις εφαρμογες που εχω αγορασμένες θα μπορέσω να τις περασω στο 3GS;

 

Θα κάνεις συγχρονισμό με το iTunes και όλα θα πάνε καλά :) , το ίδιο έκανα και εγώ με της συζύγου μου :rolleyes: , έχουμε πλέον κοινές εφαρμογές.

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω το IPHONE 2G εβαλα το BT Photo sharing αλλα μου ειπε οτι δεν λειτουργει, τελικα δεν γινεται να μεταφερω φωτο ναι η οχι?
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω το IPHONE 2G εβαλα το BT Photo sharing αλλα μου ειπε οτι δεν λειτουργει, τελικα δεν γινεται να μεταφερω φωτο ναι η οχι?

 

Ποια έκδοση λογισμικού έχεις περασμένη στο iphone?

Αναφέρεται ότι χρειάζεται OS 3.0 και πάνω.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Θα κάνεις συγχρονισμό με το iTunes και όλα θα πάνε καλά :) , το ίδιο έκανα και εγώ με της συζύγου μου :rolleyes: , έχουμε πλέον κοινές εφαρμογές.

 

Ευχαριστώ !! Ήταν το μόνο που με κρατούσε,παω για αγορά:O

Link to comment
Share on other sites

κι εγω ενω εχω κατεβασει το προγραμμα και το ανοιγω, δεν εντοπιζει iphone που ειναι ακριβως διπλα!

 

(εχω τη νεοτερη εκδοση)

:cool:
Link to comment
Share on other sites

κι εγω ενω εχω κατεβασει το προγραμμα και το ανοιγω, δεν εντοπιζει iphone που ειναι ακριβως διπλα!

 

(εχω τη νεοτερη εκδοση)

 

Καλημέρα :happy:

 

Τι ακριβώς εννοείς; :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Σπερα:cool:

 

Κατεβασα το προγραμμα bt photoshare απο το appStore(μεσω του οποιου μπορεις να ανταλλάζεις αρχεια με αλλα iphone) αλλά ενω ανοιγει κανονικά, και δειχνει οτι ψαχνει συσκευες, τελικα δε βρισκει καμια. :blink:

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Σπερα:cool:

 

Κατεβασα το προγραμμα bt photoshare απο το appStore(μεσω του οποιου μπορεις να ανταλλάζεις αρχεια με αλλα iphone) αλλά ενω ανοιγει κανονικά, και δειχνει οτι ψαχνει συσκευες, τελικα δε βρισκει καμια. :blink:

 

Ενημερωτικά, δεν είναι συμβατό με τα προηγούμενα μοντέλα ..

Εγώ το'χω δοκιμάσει επιτυχώς από 3gs σε 3gs με ανταλλαγή φωτογραφίας ... και ήταν άψογο!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς το ποτέ θα βγει το need for speed shift? βλέπω ότι έχει βγει παντού εκτός από το iPhone/iPod touch.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα :)

Θα ήθελα να μου πείτε με ποιο τρόπο μπορώ να αφήνω σχόλια στο app store ή αν κάνω κάτι εγώ λάθος

Συγκεκριμένα πατώντας συγγραφή κριτικής ενώ αξιολογώ την x εφαρμογή και πατώ αποστολή μετά δεν βλέπω κάπου να εμφανίζεται

μ

Μήπως κάνω κάτι εγώ ;

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...