Jump to content

[App Store] Γενικές Πληροφορίες και Εύρεση εφαρμογών


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κανονικοτατα...και στο τηλ και στο mac...:p

 

Εμενα ανοιγει αλλα δεν εχει αρχεια.

Μηπως αλλαξε site?

Μπορεις να μου το στειλεις με pm για να μην μας κυνηγουν οι moderators?

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβλημα,εβαλα το skype απο το installous και με πεταει συνεχεια εξω.ενω ποιο παλια επαιζε κανονικα.τι να κανω?ξερει καποιος?ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβλημα,εβαλα το skype απο το installous και με πεταει συνεχεια εξω.ενω ποιο παλια επαιζε κανονικα.τι να κανω?ξερει καποιος?ευχαριστω.

Το Skype είναι δωρεάν. Γιατί δε δοκιμάζεις να το βάλεις απο το AppStore?

 

 

----------------

Now playing on iTunes: U2 - Sunday Bloody Sunday

via FoxyTunes

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

μια που μιλατε για skype εχει κανει κανεις το update στη v.1.0.2 χωρις προβλημα??γιατι καπου πηρε το αυτι μου οτι η καινουργια βερζιονννν εχει προβλημα με jailbroken iPhones....
Link to comment
Share on other sites

το εβαλα απο το appstore στην αρχη αλλα καταλαθος το εσβησα και εκει που ημουν μπορουσα να το βρω μονο απο το installous.τωρα εχω προσπαθησει τα παντα αλλα δεν παιζει και φυσικα το εχω ξανακατβασει αρκετες φορες απο το appstore αλλα τιποτα.καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

το εβαλα απο το appstore στην αρχη αλλα καταλαθος το εσβησα και εκει που ημουν μπορουσα να το βρω μονο απο το installous.τωρα εχω προσπαθησει τα παντα αλλα δεν παιζει και φυσικα το εχω ξανακατβασει αρκετες φορες απο το appstore αλλα τιποτα.καμια ιδεα?

 

δεν πολυκαταλαβαινω...τι εννοεις εκει που ημουν...???τελικα μαλλον ισχυει αυτο που λεω παραπανω...το διαβασες??:worry:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια gpsKit 3ερει κανεις που θα το βρω γιατι το apullo εχει dead links

Εχω την εντυπωση οτι υπαρχει και cydia. Αλλιως, google it!;)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

 

Notice to mods!: Γραφω με greeklish MONO οταν ειμαι σε PC χωρις ελληνικα ή για καποιο αλλο σοβαρο λογο. Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Υπάρχει κάμια official app μέσω του appstore που να εξυπηρετεί την λειτουργία αυτή?

(Να δείχνει δηλαδή συνολικό χρόνο εισερχομένων αλλα κύριως εξερχομένων κλήσεων)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων σε όποιον ασχοληθέι

:happy:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας Παιδια

μια ερώτηση

αν συνδεθω με το Account ενος φίλου μου στο AppStore (PC) θα μπορέσω να περάσω αυτα που έχει κατεβάσει αυτος , που πλήρωσε, στο δικο μου iPhone, χωρίς να σβηστουν τα δικα του και χωρις να χάσω καποια εφαρμογη που κατέβασα απο το δικο μου Account?

και θα μπορέσει να το καταλαβει αν το κάνω απο το δικο μου PC?

My Phones

In Use: iPhone 5, Samsung Galaxy S3

Link to comment
Share on other sites

εκανα καταλαθος update στο skype και δεν μπορω να το χρησιμοποιησω τωρα...τι κανω??καμια ιδεα??
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Υπάρχει κάμια official app μέσω του appstore που να εξυπηρετεί την λειτουργία αυτή?

(Να δείχνει δηλαδή συνολικό χρόνο εισερχομένων αλλα κύριως εξερχομένων κλήσεων)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων σε όποιον ασχοληθέι

:happy:

 

Λογικά εκτός του iLog δεν θα βρεις κάτι άλλο. Αν κάνω λάθως παρακαλώ διορθώστε με. Και το iLog απαιτεί JB...

 

Και κάτι άσχετο. Εδώ και αρκετούς μήνες είχα παρπονεθεί σε αυτό το forum για την έλλειψη σοβαρών εφαρμογών - και όχι άδικα. Μην αναλύσουμε τώρα τι εννοεί ο καθένας σοβαρή εφαρμογή...

Με μεγάλη χαρά βλέπω πως με την έλευση του 3.0 οι όποιες ελλείψεις - αφού πλέον και office υπάρχει και αρκετά καλούδια που τα ήθελα εγώ προσωπικά είναι πλέον διαθέσιμα - υπάρχουν, θα καλυφθούν...

Έτσι απλά, για την τάξη των πραγμάτων...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Λογικά εκτός του iLog δεν θα βρεις κάτι άλλο. Αν κάνω λάθως παρακαλώ διορθώστε με. Και το iLog απαιτεί JB...

 

Και κάτι άσχετο. Εδώ και αρκετούς μήνες είχα παρπονεθεί σε αυτό το forum για την έλλειψη σοβαρών εφαρμογών - και όχι άδικα. Μην αναλύσουμε τώρα τι εννοεί ο καθένας σοβαρή εφαρμογή...

Με μεγάλη χαρά βλέπω πως με την έλευση του 3.0 οι όποιες ελλείψεις - αφού πλέον και office υπάρχει και αρκετά καλούδια που τα ήθελα εγώ προσωπικά είναι πλέον διαθέσιμα - υπάρχουν, θα καλυφθούν...

Έτσι απλά, για την τάξη των πραγμάτων...

 

Εδω συνδεεσαι στο απστορ και σου εχει τα τοπ25 απο κατεβασμενα προγραμματα απο Ελληνες χρηστες και καταλαβαινεις τι "βλακειες" κατεβαζουμε! Αμα μπεις στο site της apple εκει βλεπεις στο τοπ25 σοβαρα προγραμματα σε προτιμησεις και οχι το isteam Νο1!!!!

Για να επανελθουμε, καποιο προγραμμα καλο και παντα επισημο γνωριζετε για navigation, για καποιο παιχνιδι που να μην χρειαζεται ιντερνετ και να ειναι λιωσιμο???

Link to comment
Share on other sites

Εδω συνδεεσαι στο απστορ και σου εχει τα τοπ25 απο κατεβασμενα προγραμματα απο Ελληνες χρηστες και καταλαβαινεις τι "βλακειες" κατεβαζουμε! Αμα μπεις στο site της apple εκει βλεπεις στο τοπ25 σοβαρα προγραμματα σε προτιμησεις και οχι το isteam Νο1!!!!

 

Ετσι, από περιέργεια μπήκα μόλις στο Apple.com/iphone να δω ποια είναι αυτά τα σοβαρά :) Ε, λοιπόν κι εκεί το Top5 σε Free/Paid Apps είναι από την κατηγορία Games/Entertainment! Φαίνεται ότι το iPhone σαν φορητή παιχνιδοκονσόλα τα πάει μια χαρά- νομίζω ότι σπάνια ένας που έχει iPhone θα νιώθει την ανάγκη να πάει και Nintendo DS. Αυτό κάνει το iPhone Νο1 ανταγωνιστή των παιχνιδάδων, είτε το πήραν πρέφα είτε όχι.

 

Από την άλλη, υπάρχουν πολλά και πολύ αξιόλογα προγράμματα από τη λεγόμενη κατηγορία των "σοβαρών", αλλά προφανώς ο όγκος είναι τέτοιος που το ενδιαφέρον του κόσμου διαχέεται- όταν π.χ. υπάρχουν 150 προγράμματα To-Do, πόσο να αναδειχθεί κάποιο;!

Link to comment
Share on other sites

Επισης μην ξεχνατε οτι οι "σοβαρες" εφαρμογες συνηθως δεν ειναι δωρεαν

οποτε ενα μεγαλο ποσοστο ανθρωπων τις εχει κατεβασει :D "παρανομα".......

αυτο ειναι ενα τεραστιο νουμερο που λειπει απο την εξισωση!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Μήπως μπορεί να μου δώσει κάποιος το link για να βγάλω ID για να μπορω να κατεβάσω εφαρμογές για το iphone app store.

 

Ευχαριστώ πολύ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..

Μπορει καποιος να μου πει γιατι οταν παω να πατησω none στο payment method για free αγορες δεν το τικαρει?

τι κανω λαθος?

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Έχετε να προτείνετε κάποιο καλό πρόγραμμα για διαχείρηση οικονομικών; Με ενδιαφέρει να έχω π.χ. 2 accounts και να καταχωρώ συναλλαγές σε αυτά με κατηγοριοποίηση που επίσης θα ήθελα να τροποποιώ.

 

Κοινώς, όσοι γνωρίζουν, κάτι αντίστοιχο του Cash organizer για windows mobile.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...