Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιάννη λίγο ψάξιμο δεν βλάπτει :p

1. With the device turned off, press and hold the VOLUME UP and VOLUME DOWN buttons, then briefly press the POWER button.

Καταλαβαίνεις ή να τα μεταφράσω ??? :p :lol:

 

edit: Με πρόλαβε ο linkin

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[ATTACH]13533[/ATTACH]

Πάρε. Κάνε το Extract στο PC και το .cab που θα σου βγάλει ρίξτο στη συσκευή και τρέξε το

 

Αντρεα, πως δουλευει αυτο ? Εγω το εκανα extract και μου βγαζει αυτο "New PowerArchiver ZIP File" το αρχειο. Ωραια. Και μετα ? :worry:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Xmmm... Κάτι λάθος έχεις. Εγώ το έχω κατεβάσει 3 φορές για να το ελέγξω (το κατέβασα και τώρα) και μου βγάζει τον registry editor σε μορφή .cab
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

With the device turned off, press and hold the VOLUME UP and VOLUME DOWN buttons, then briefly press the POWER button.

 

και δεν μου λέτε είναι δυνατό να γίνει αυτό με μόνο ένα άτομο??

Link to comment
Share on other sites

Xmmm... Κάτι λάθος έχεις. Εγώ το έχω κατεβάσει 3 φορές για να το ελέγξω (το κατέβασα και τώρα) και μου βγάζει τον registry editor σε μορφή .cab

 

Ενταξει, αφου εκανα καποιες μετονομασιες, και το εκανα αποσυμπιεση, μου εβγαλε το regedit.Mrln_ARM.cab.

Ωραια, και μετα ? :worry:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Ε έχει μετά ??? Αχχχ βρε Κώστα!! Ο άνθρωπος ζήτησε να του δώσω έναν Registry Editor και τον ανέβασα, αφού είναι free. Αν θες κάντο εγκατάσταση...

With the device turned off, press and hold the VOLUME UP and VOLUME DOWN buttons, then briefly press the POWER button.

 

και δεν μου λέτε είναι δυνατό να γίνει αυτό με μόνο ένα άτομο??

Εγώ το έκανα πάντως. Πανεύκολο είναι

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Ε έχει μετά ??? Αχχχ βρε Κώστα!! Ο άνθρωπος ζήτησε να του δώσω έναν Registry Editor και τον ανέβασα, αφού είναι free. Αν θες κάντο εγκατάσταση...

 

Αντρεα, Sorry, δεν ειχα καταλαβει οτι μιλουσες για Registry Editor. Αστο, ολα ενταξει. Τελος, εκανα λαθος. No Problem, THNX :D

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Ok Κώστα... Λεω και εγώ ο Κώστας να μην ξέρει τι είναι ??? Περίεργο!
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ρε παιδια ειμαι καινουργιος κ εγω στο forum .. Αφησα το Ε90 κ πλεον ειμαι κ εγω με hd.. μηπως υπαρχει καποιος οδηγος για cooked rom να βαλω ? μου φαινεται καπως αργο το εργοστασιακο της μαμας.. ενδιαφερομαι για κατι γρηγορο και να υποστηριζει ελληνικα χωρις να χασω εγγυηση αν αυτο ειναι δυνατο

 

Δες εδώ για τη διαδικασία να περάσεις cooked ROM.

 

Και πληθώρα από cooked ROM θα βρεις εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος να μου πεί εαν υπάρχει τρόπος να εγκαταστήσω το iTunes στo HD μου;

 

Όχι. Κανένας. Δυστυχώς. Πολύ θα ήθελα κι εγώ να συγχρόνιζαν με iTunes τα WM, αλλά ουσιαστικά είναι δυο τελείως διαφορετικοί κόσμοι. Παρόλα αυτά, υπάρχουν κάποιες λύσεις, για να συγχρονίσεις manually τη βάση σου ...

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Κανένας. Δυστυχώς. Πολύ θα ήθελα κι εγώ να συγχρόνιζαν με iTunes τα WM, αλλά ουσιαστικά είναι δυο τελείως διαφορετικοί κόσμοι. Παρόλα αυτά, υπάρχουν κάποιες λύσεις, για να συγχρονίσεις manually τη βάση σου ...

 

Για πες κανεναν...

Link to comment
Share on other sites

Για πες κανεναν...

 

Καταρχάς μπορείς να το κάνεις manually. Αυτό εννοούσα αρχικά. Δηλαδή να βρείς τη library του iTunes σου και να την κάνεις copy (αφού τη συμμαζέψεις βέβαια) στο Storage Card σου.

 

Άλλος ένας τρόπος (τον χρησιμοποιούσα παλιά όταν είχα PC με Windows) είναι το BadApple, ένα free PlugIn για το iTunes που συγχρονίζει με οποιοδήποτε device ... Ρίξε μια ματιά εδώ.

 

Άλλος ένας τρόπος (δεν τον έχω δοκιμάσει) είναι και το TunesSync. Ρίξε μια ματιά εδώ.

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

παιδιά να κάνω μια εντελώς ακυρη ερωτηση...υπαρχει καποιο προγραμματακι που να κλειδώνει το κινητο αλλά να εχει θέμα ολόιδιο με το iphone??δλδ να είναι τοσο απλο το κλείδωμα κ το ξεκλείδωμα του κινητού?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας πάλι.Θα θελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις μιας και μόλις έγινα χρήστης του HTC HD.

1.Θα θέλα να μου πείτε πως μπορώ όταν μιλάω στο τηλ να μην σβήνει η οθόνη γιατί δεν μπορώ να δω που είναι το πλήκτρο τέλους κλήσης ή διάφορα άλλα στην οθόνη

2.Το gps λειτουργεί χωρίς κάποια σύνδεση με χρέωση?Πρέπει να βρω κάποιο πρόγραμμα?Έχετε να μου προτείνετε κάτι?Sorry αν κάνω άστοχες ερωτήσεις αλλά είμαι πολύ καινούργιος σε αυτό το είδος.

3.Υπάρχει κάποιο ωραίο πρόγραμμα-καλό για να βελτιώνει και να κάνει πιο εύχρηστο το touch της οθόνης μς ωραία εφέ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Νέος με HTC touch HD και εγω.

 

Πως μπορω να μεταφερω οτι υπαρχει απο το Νοκια Ν73 στο HTC??

 

Εχω Vista 64 στο PC

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας πάλι.Θα θελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις μιας και μόλις έγινα χρήστης του HTC HD.

1.Θα θέλα να μου πείτε πως μπορώ όταν μιλάω στο τηλ να μην σβήνει η οθόνη γιατί δεν μπορώ να δω που είναι το πλήκτρο τέλους κλήσης ή διάφορα άλλα στην οθόνη

2.Το gps λειτουργεί χωρίς κάποια σύνδεση με χρέωση?Πρέπει να βρω κάποιο πρόγραμμα?Έχετε να μου προτείνετε κάτι?Sorry αν κάνω άστοχες ερωτήσεις αλλά είμαι πολύ καινούργιος σε αυτό το είδος.

3.Υπάρχει κάποιο ωραίο πρόγραμμα-καλό για να βελτιώνει και να κάνει πιο εύχρηστο το touch της οθόνης μς ωραία εφέ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

καλως ηρθες!

 

1)το προγραμμα HD Tweak σου δινει αυτη την επιλογη.

2)destinator και igo θεωρουνται τα καλυτερα στο hd.το destinator εχει καλυτερους χαρτες ενω το igo καλυτερο interface.

3)υπαρχουν πολλα αλλα επειδη φαινεσαι νεος στον κοσμο των wm(οπως κι εγω),καλυτερα εξερευνησε και μαθε καλα το κινητο και μετα ασχολεισου με πολλες αλλαγες...

 

 

 

και μια ερωτηση:πληκτρολογιο που να γραφει 160 ελληνικους χαρακτηρες και να δουλευει τελεια σε landscape?

Link to comment
Share on other sites

 

και μια ερωτηση:πληκτρολογιο που να γραφει 160 ελληνικους χαρακτηρες και να δουλευει τελεια σε landscape?

 

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=3395347#post3395347

Link to comment
Share on other sites

μόλις δοκίμασα το SIPchange το προγραμματακι κ καθε φορα που κάνω σοφτ ρισετ το κινητο μου βγάζει σφάλμα αλλα δουλευει κανονικά!γιατι το κάνει αυτο κ μου τι δίνει?συμβαίνει κ σε κάποιον αλλο?
Link to comment
Share on other sites

μόλις δοκίμασα το SIPchange το προγραμματακι κ καθε φορα που κάνω σοφτ ρισετ το κινητο μου βγάζει σφάλμα αλλα δουλευει κανονικά!γιατι το κάνει αυτο κ μου τι δίνει?συμβαίνει κ σε κάποιον αλλο?

 

 

βαλε αυτο

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=1170543&postcount=5

Link to comment
Share on other sites

ετοιμη :)

 

[Mar 04] L26_THDV8.0_WWE Ultimate [CE OS 5.2.21018 Build 21018.1.6.0] Today!

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=481388

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...