Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πιο πιθανό Παρασκευή αλλά ποτε δεν ξέρεις.

Ειδα στην Πατρα (Γούναρη) ενα φορτηγό πορτοκαλί που έγραφε η q προσγειώθηκε στην πόλη σου με τις καλύτερες προσφορές (κάπως έτσι). Ξέρει κανείς τι παίζει?

Link to comment
Share on other sites

Πιο πιθανό Παρασκευή αλλά ποτε δεν ξέρεις.

 

Ειδα στην Πατρα (Γούναρη) ενα φορτηγό πορτοκαλί που έγραφε η q προσγειώθηκε στην πόλη σου με τις καλύτερες προσφορές (κάπως έτσι). Ξέρει κανείς τι παίζει?

Στην Πάτρα ήταν η πρώτη εταιρεία στην Ελλάδα που ξεκίνησε πριν χρόνια τα φοιτητικά της wind.

Μακάρι να ξεκινήσει κάτι άλλο τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η πεθερά μου έβαλε χρήματα κ πήρε μόνο 1500' μπόνους προς κιου.

 

Δεν πήρε 1 γιγα ίντερνετ εννοείς?

Link to comment
Share on other sites

Δεν την έκανε ονλαιν.

 

Και τι συζητάμε τοτε ρε παιδιά; Ειναι γνωστό ότι το 1GB μπαίνει μονο σε ονλαιν ανανεωση εδω και χρονια.

Link to comment
Share on other sites

Και τι συζητάμε τοτε ρε παιδιά; Ειναι γνωστό ότι το 1GB μπαίνει μονο σε ονλαιν ανανεωση εδω και χρονια.

Οκ, μη βαράς, μερικοί έχουν να κάνουν ανανέωση από κατάστημα εδω κ χρονια.

Link to comment
Share on other sites

έχω 150 λεπτά προς όλους. Κάθε φορά που παίρνω τηλ ,επειδή έχω 0,91 ευρώ υπόλοιπο, πριν καλέσει μου λέει ότι έχω χαμηλό υπόλοιπο και μετά καλεί. Αυτό μπορεί να απενεργοποιηθεί ή είναι μόνιμο του συστήματος.
Link to comment
Share on other sites

Το κάνει νομίζω μόνο στην πρώτη κλήση της ημέρας μετά όχι...

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οκ, μη βαράς, μερικοί έχουν να κάνουν ανανέωση από κατάστημα εδω κ χρονια.
πώς την πάτησες έτσι από την πεθερά:p

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους με πήραν σήμερα για την αίτηση που είχα κάνει από το bot για καινούργια sim πριν 1 εβδομάδα. Η κοπέλα μου είπε ότι έχω κάνει αίτηση για φορητότητα αλλά εγώ είχα κάνει για καινούργιο αριθμό. Επίσης με ρώτησε αν θέλω f2go η q. Ότι να ναι εκεί στην Wind. Τελικά προώθησε την αίτηση και περιμένω αύριο τον courier να μου φέρει την sim με την κάρτα των 10ευρω ανανέωσης. Ακόμα μου είπε ότι πρέπει να δώσω αντίγραφο ταυτότητας στον courier. Το απαιτεί η διαδικασία γιατί δεν τους έχω και εμπιστοσύνη εκεί στην acs?
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους με πήραν σήμερα για την αίτηση που είχα κάνει από το bot για καινούργια sim πριν 1 εβδομάδα. Η κοπέλα μου είπε ότι έχω κάνει αίτηση για φορητότητα αλλά εγώ είχα κάνει για καινούργιο αριθμό. Επίσης με ρώτησε αν θέλω f2go η q. Ότι να ναι εκεί στην Wind. Τελικά προώθησε την αίτηση και περιμένω αύριο τον courier να μου φέρει την sim με την κάρτα των 10ευρω ανανέωσης. Ακόμα μου είπε ότι πρέπει να δώσω αντίγραφο ταυτότητας στον courier. Το απαιτεί η διαδικασία γιατί δεν τους έχω και εμπιστοσύνη εκεί στην acs?
Ναι. Και εγώ που έκανα δύο αριθμούς φορητοτητα έδωσα φωτοτυπία ταυτότητας και δέκα ευρώ για την κάρτα ανανέωσης

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους με πήραν σήμερα για την αίτηση που είχα κάνει από το bot για καινούργια sim πριν 1 εβδομάδα. Η κοπέλα μου είπε ότι έχω κάνει αίτηση για φορητότητα αλλά εγώ είχα κάνει για καινούργιο αριθμό. Επίσης με ρώτησε αν θέλω f2go η q. Ότι να ναι εκεί στην Wind. Τελικά προώθησε την αίτηση και περιμένω αύριο τον courier να μου φέρει την sim με την κάρτα των 10ευρω ανανέωσης. Ακόμα μου είπε ότι πρέπει να δώσω αντίγραφο ταυτότητας στον courier. Το απαιτεί η διαδικασία γιατί δεν τους έχω και εμπιστοσύνη εκεί στην acs?

Eγω ειχα παραγγείλει simplefi καρτοκινητή σιμ και στην acs ειχα δώσει αντίγραφο της ταυτοτητας μου και υπέγραψα και κάτι χαρτιά που θα τα έστελναν πίσω και ήταν αυτά που έλεγαν για τα ορθά στοιχεία μου και το άλλο για το μέχρι 6 νούμερα κτλ που λέει ο νόμος

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα χρεώθηκε και το 1,70 του μπόνους, σωστά;
αν εβαλε 12€, που νομίζω είναι στάνταρ στα καταστήματα αλλά δεν έχω κάνει ποτέ να σου πω την αλήθεια

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ελάχιστο ανανέωσης σε καταστήματα ή ψιλικατζίδικα πόσο είναι; Νομίζω σε ψιλικατζίδικο πρέπει να πήγε.
βρε σύ άσε τα μαγαζιά και τα συναφή και μάθε της να κάνει ον λαιν ανανέωση η κάνε της εσύ της γυναίκα ς ή τσάμπα σου μαγειρεύει?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

βρε σύ άσε τα μαγαζιά και τα συναφή και μάθε της να κάνει ον λαιν ανανέωση η κάνε της εσύ της γυναίκα ς ή τσάμπα σου μαγειρεύει?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

χαχαχαχα Θέλει να βάζει μόνη της κ εγώ απλά της ενεργοποιώ πακέτα
Link to comment
Share on other sites

Έκανα πρόσκληση για κονε στην μητέρα μου της έστειλα με SMS λόγω ότι έχει κινητό με πλήκτρα χωρίς ίντερνετ κτλ. Υπάρχει πιθανότητα να χάσω το κονε η υπάρχει τρόπος να το πάρω;

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έκανα πρόσκληση για κονε στην μητέρα μου της έστειλα με SMS λόγω ότι έχει κινητό με πλήκτρα χωρίς ίντερνετ κτλ. Υπάρχει πιθανότητα να χάσω το κονε η υπάρχει τρόπος να το πάρω;

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πρέπει η μητέρα σου να κάνει αποδοχή της πρόσκλησης και να έχει βάλει 10 ευρώ τον τελευταίο μήνα όπως και εσύ.

Οπότε αφού δεν ξέρει από αυτά καλύτερα να της κάνεις εσύ την αποδοχή, σε 15 μέρες το αργότερο από την ενεργοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

λογικα θα μπεις στο λινκ το δικο σου θα βαλεις τα στοιχεια της (σαν να το εκανε εκεινη) και θα ολοκληρωσεις τη διαδικασια. Εκτος αν θελει καποιου ειδους πιστοποιηση λογικα με sms θα γινεται...
Link to comment
Share on other sites

Κάρτα ανανέωσης της στέλνουν με την νέα σιμ. Πιστεύω θα βγάλω άκρη. Σας ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...