Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάγκες επειδή δεν το βρίσκω. Υπάρχει SMS για φορητοτητα από f2g σε q αντίστοιχο με το αλπακ της comsote;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι φίλε μου, δεν υπάρχει.

Πρέπει να πας σε κατάστημα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να κάνω online ανανέωση και δεν γίνεται! Το κάνει και σε άλλους? Απλά τραγικοί

 

Στάλθηκε από το Samsung Note 8 μου

 

Αν χρησιμοποιείς κάποιο ad block, υπάρχει μια πιθανότητα να φταίει αυτό.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες επειδή δεν το βρίσκω. Υπάρχει SMS για φορητοτητα από f2g σε q αντίστοιχο με το αλπακ της comsote;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μόνο σε κατάστημα και δε μεταφερεται τίποτα απο παροχες και υπόλοιπο καρτας.

Link to comment
Share on other sites

Κ πληρώνω μόνο τη sim η εχει κάποια έξτρα χρέωση;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ισως και χωρις το κοστος της σιμ να γινει (επισημα αν θυμαμαι καλα το cc μιλαει για δωρεαν μετατροπη) ,αλλα συνηθως τα 5 τα ζητανε. Δεν ξερω αν ζητανε και την πρωτη ανανεωση.
Link to comment
Share on other sites

Ούτε απο browser γινότανε, τελικά όμως ήτανε το adblock που είπατε γιατί έχω dns, οπότε τέλος καλό, ευχαριστώ!

 

Στάλθηκε από το Samsung Note 8 μου

Link to comment
Share on other sites

Κ πληρώνω μόνο τη sim η εχει κάποια έξτρα χρέωση;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η μεταφορά είναι δωρεάν αλλά σε συμφέρει να βάλεις 10 € κάρτα και να ενεργοποιήσεις το δώρο ως νέος συνδρομητής.

 

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https%3A%2F%2Fwww%2Emyphone%2Egr%2Fforum%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D482903&share_tid=482903&share_fid=4676&share_type=t&link_source=app

Link to comment
Share on other sites

Εχω κάνει αίτηση για καινούριο αριθμό sim μέσω του μποτ στο Facebook στις 20/2 και έλεγαν ότι θα με καλέσει εκπρόσωπος για να επιβεβαιώσει την αίτηση. Δεν με πείρε ποτέ κανείς. Ξαναέκανα πάλι στις 27/2 και ακόμα τίποτα. Δηλαδή τόσο δύσκολο είναι? Μήπως να προχωρήσω με αίτηση από το site τους μπας και μου την στείλουν?
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο.Την τρίτη φορά συμπλήρωσα την φόρμουλα στο σαιτ της wind με πήραν τηλέφωνο και έτσι προχώρησε και τώρα περιμένω την σιμ. Αυτό κάνε...

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχω κάνει αίτηση για καινούριο αριθμό sim μέσω του μποτ στο Facebook στις 20/2 και έλεγαν ότι θα με καλέσει εκπρόσωπος για να επιβεβαιώσει την αίτηση. Δεν με πείρε ποτέ κανείς. Ξαναέκανα πάλι στις 27/2 και ακόμα τίποτα. Δηλαδή τόσο δύσκολο είναι? Μήπως να προχωρήσω με αίτηση από το site τους μπας και μου την στείλουν?
Δεν διαβάζει κανένας το μποτ, για αυτό το έχουν.

Αίτηση από το σάιτ και μην ξεχάσεις το ... .... :lol:

Link to comment
Share on other sites

μόνο από το σάιτ που είναι ξεχωριστή ομάδα για φορητότητα η καινούριο νούμερο

αυτή η ομάδα φαίνεται να είναι από τις λίγες που φαίνεται να δουλεύει ακόμα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε κατάστημα και...

 

έτσι και βρεις κάρτα σε κατάστημα παίξε και κάνα τζόκερ... ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

μόνο από το σάιτ που είναι ξεχωριστή ομάδα για φορητότητα η καινούριο νούμερο

αυτή η ομάδα φαίνεται να είναι από τις λίγες που φαίνεται να δουλεύει ακόμα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

παθόν κι εγώ από το μποτ.... ακόμη περιμένω να πάρουν τηλέφωνο...

 

στο σάιτ όμως δεν έχει επιλογή για μεταφορά αριθμού από wind (f2go).

σε αυτή την περίπτωση τι κάνεις;

Link to comment
Share on other sites

Βάλε κάτι άλλο. Θα τους τα πεις όταν τηλέφωνησουν

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε ξεχασμένο αριθμό Q μπήκε σήμερα 0,01ε, 20 sms και 100ΜΒ. Η λήξη του υπολοίπου ανανεώθηκε για 2 μήνες.

 

Το συγκεκριμένο νούμερο το ειχα αφήσει για 12+ μήνες χωρις ανανεωση, οπότε ακυρωθηκε (όταν το καλουσες σου ελεγε οτι ο αριθμος δεν υπάρχει ουτε στο my μπορουσες να μπεις). Επειτα, πηρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση και ζητησα επανενεργοποιηση του αριθμου, οποτε οταν το καλουσες ελεγε οτι προσωρινά δε δεχεται κλήσεις, ενω στο myq έμπαινες κανονικα, αλλα δε μπορούσες να κανεις online ανανέωση.

 

Πλέον ειναι πληρως λειτουργικό νουμερο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το πακέτο σμσ και μβ είναι το αρχικό της q στις κάρτες που δίνουν στην λαϊκή αλλά με 0,09€.

Οπότε έχουν δει ότι ένα ποσοστό από αυτές τις σιμ θα βάλουν κάποια ανανέωση με τις προσφορές που στέλνουν.

Από την μύγα ξυγκι βγάζουν αυτοί.

Τώρα θα έχεις εισερχόμενες και σμσ για έναν χρόνο ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Γεμάτα είναι τα καταστήματα με σιμ για αγορά νέου αριθμού.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

αν θυμαμαι καλα δεν απαντηθηκε το πόσο τα δινουν στα καταστηματα ομως...κι αν μπορει να παρει καποιος σκετο χωρις υποχρεωση ανανεωσης.
Link to comment
Share on other sites

αν θυμαμαι καλα δεν απαντηθηκε το πόσο τα δινουν στα καταστηματα ομως...κι αν μπορει να παρει καποιος σκετο χωρις υποχρεωση ανανεωσης.

 

δωρεαν ειναι αλλα με αναγκαστικη ανανεωση 10€ για να ενεργοποιηθει το νουμερο αν κ νομιζω καθε καταστημα εχει δικη του πολιτικη. άλλα μπορει να χρεωνουν 5€ την καρτα sim

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν μπορεί κάποιος να πάει σε ένα κατάστημα Wind και να αγοράσει νούμερο κιού, να το κάνει ταυτοποίηση και να πάει σπίτι του και να βάλει 10 € ονλαιν;
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν μπορεί κάποιος να πάει σε ένα κατάστημα Wind και να αγοράσει νούμερο κιού, να το κάνει ταυτοποίηση και να πάει σπίτι του και να βάλει 10 € ονλαιν;

 

εμενα μου ειπαν οχι, τωρα αν παρεις στην εξυπηρετηση να ρωτησεις γι αυτο το θεμα κ πουν οτι γινεται τους το λες στο καταστημα κ ισως το δεχτουν. λογικα γινεται απλα στο λενε ετσι για να βαλεις σε αυτους πρωτα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...