Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κερασάκι στην τούρτα:

 

H XPEΩΣH ΓIA TH XΘEΣINH ΣYNΔEΣH ΣOY ΣTO INTERNET EΩΣ 20MB EINAI 1,01E. ENEPΓOΠOIHΣE TO ΠAKETO SURF ΣTO http://WWW.MYQ.GR KAI ΠAPE 600MB!

 

Τον τελευταιο καιρό εχουν λιγοστεψει τετοια περιστατικά. Ή κανω λαθος;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταιο καιρό εχουν λιγοστεψει τετοια περιστατικά. Ή κανω λαθος;

Έχω πολλά χρόνια αυτό το νούμερο Κιού και πρώτη φορά μου ήρθε, απλά δε θα ξαναβάλω κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταιο καιρό εχουν λιγοστεψει τετοια περιστατικά. Ή κανω λαθος;

Μαλλον λιγοστευουν και οι συνδρομητες με την φοβερη και τρομερη τιμολογιακη πολιτικη που ακολουθει τελευταια η wind,q.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον λιγοστευουν και οι συνδρομητες με την φοβερη και τρομερη τιμολογιακη πολιτικη που ακολουθει τελευταια η wind,q.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Ισως ..................................

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταιο καιρό εχουν λιγοστεψει τετοια περιστατικά. Ή κανω λαθος;

 

Την προηγούμενη εβδομάδα έγινε το ίδιο στο δικό μου αλλά και στης συζύγου τον αριθμό.

Χρέωσαν 1€ για 10 mb. Η τελευταία τους ήταν που έβαλα χρήματα πριν 1 μήνα ...... πάμε αλλού! :mad::mad:

http://yoursmiles.org/tsmile/religion/t0807.gif
Link to comment
Share on other sites

Και η Q στο τρίμηνο πάει πλέον, όπως όλες. Για απλή συντήρηση, όπως και για συναγερμούς, trackers και άλλες περιπτώσεις ελάχιστης χρήσης, πας εδώ.

Εχεις δίκιο και στα 2 λινκ, απλά δε θέλω συμβόλαιο, ακόμη και μηδενικό.

 

Μεγάλο φαουλ απο την Κιού. Οταν έχεις χειρότερη κάλυψη από τον ανταγωνισμό, φροντίζεις να έχεις κάποιο άλλο πλεονέκτημα. Όταν σταματάς και εκείνο το πλεονέκτημα, αργά ή γρήγορα θα χάσεις πελάτες.

Παρόλο που σκόπευα να φέρω ένα βονταφον Ολυμπιακός (μη βαράτε, δεν ασχολούμαι με ποδόσφαιρο, για τα μπόνους των γκολ το είχα) στην Κιού, λόγω 3μηνου κ ότι η βονταφον θα έχει 6ε ελάχιστη ανανέωση, τελικά δε θα κάνω φορητότητα, αφού και η Κιού 3μηνο το εκανε και το κυριότερο ειναι οτι η βονταφον μεταφερει λεπτα ομιλιας στον επομενο μηνα, ενω η Κιού δεν το κάνει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το εχω πει και θα το ξαναλεω!

ΖΗΤΗΣΤΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΕΥΡΩ!

μιληστε αμεσα με την wind

 

έχεις δίκιο, αλλά πιο εύκολο δεν είναι να παει κάποιος σε αλλη εταιρία, οπου και οι 2 ανταγωνιστές έχουν ήδη υπηρεσία που δε χρεώνεσαι τσαμπα ίντερνετ; Και στο κατω κατω, γιατι δεν το φτιάχνει το σύστημα της η Κιού;

Link to comment
Share on other sites

πλεον ναι!

ομως ακομα εχει καποια πακετα που συμφερει. πχ 600σμσ προς wind με 2/3 ευρω που προσωπικα το χρησιμοποιω!!!!

 

τωρα γιατι δε διορθωνει το bug στο συστημα.... εεεε, ευρω ευρω γεμιζει το σακι ;)

Link to comment
Share on other sites

Μετά και τις αυξήσεις από τις 11/11, λυπάμαι που θα το πω άλλα η Κιού θα αξίζει μόνο και μόνο για το 6μηνο που ισχύει το υπόλοιπο, ώστε να φέρω 2 εύκολα νούμερα που έχω σε αλλες εταιριες, μονο και μονο για συντήρηση, αφου οι αλλες 2 έχουν 3μηνο και η βονταφον θέλει 6ε ελάχιστο

 

Υπάρχει ποιο οικονομικό εκτός το φοιτητικό ?

Link to comment
Share on other sites

πλεον ναι!

ομως ακομα εχει καποια πακετα που συμφερει. πχ 600σμσ προς wind με 2/3 ευρω που προσωπικα το χρησιμοποιω!!!!

 

τωρα γιατι δε διορθωνει το bug στο συστημα.... εεεε, ευρω ευρω γεμιζει το σακι ;)

 

Ο καθενας όπως τον βολεύει. Εγώ για μηνύματα έχω βαιμπερ, με άλλα λόγια θέλω ίντερνετ, το οποίο είναι πιο πολύ και πιο καλό και πιο φτηνό στη Φρογκ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχει ποιο οικονομικό εκτός το φοιτητικό ?

Δεν είμαι φοιτητής, οπότε αδιαφορώ, όπως και οι περισσότεροι συνδρομητές που δεν είναι φοιτητές.

Link to comment
Share on other sites

το εχω πει και θα το ξαναλεω!

ΖΗΤΗΣΤΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΕΥΡΩ!

μιληστε αμεσα με την wind

Εγω λεω οτι το παραεχουμε πει στην wind και μυαλο δεν βαζει.

Παμε λοιπον σε αλλη εταιρεια τωρα, κι ας μας ψαξει εκεινη να μας ξαναμαζεψει, προσφεροντας και τα αναλογα.

Μας απεδειξε οτι δεν παιρνει απο λογια. Κι επειδη εβαλε 50 κεραιες 4 G, νομισε οτι κατι εγινε.

Σιγα τα ωα...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω οτι το παραεχουμε πει στην wind και μυαλο δεν βαζει.

Παμε λοιπον σε αλλη εταιρεια τωρα, κι ας μας ψαξει εκεινη να μας ξαναμαζεψει, προσφεροντας και τα αναλογα.

Μας απεδειξε οτι δεν παιρνει απο λογια. Κι επειδη εβαλε 50 κεραιες 4 G, νομισε οτι κατι εγινε.

Σιγα τα ωα...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

Βρες μου με 8.57€ τις παροχές του φοιτητικού στις 2 άλλες εταιρείες και μετά το συζητάμε.

 

Εννοείται ότι τα γελοία συμβόλαια δεν υπάρχουν στο τραπέζι.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Βρες μου με 8.57€ τις παροχές του φοιτητικού στις 2 άλλες εταιρείες και μετά το συζητάμε.

 

Εννοείται ότι τα γελοία συμβόλαια δεν υπάρχουν στο τραπέζι.

 

Όπως φαίνεται η Κιού θα μείνει μόνο με τους φοιτητές της στο τελος... Πάντως εάν έκανε έρευνα και είδε ότι τη συμφέρει μόνο να έχει φοιτητές, ας έχει μόνο φοιτητές...

Link to comment
Share on other sites

Βρες μου με 8.57€ τις παροχές του φοιτητικού στις 2 άλλες εταιρείες και μετά το συζητάμε.

 

Εννοείται ότι τα γελοία συμβόλαια δεν υπάρχουν στο τραπέζι.

Ειχα δυο τετοια και τα πεταξα. Δεν χρειαζομαι τοσο.

Η αναγκη μου ειναι για πολλους αριθμους με πολυ μικρη χρηση ο καθενας. Και σιγουρα οχι για 20€ τον χρονο τελη διατηρησης απο 1€ που ηταν πριν 2-3 χρονια.

Η wind ψαχνει για κοροιδα, αλλα θα την στενοχωρησω γιατι μολις μας τελειωσαν.

Αντε γειαααααα.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ποιο οικονομικό εκτός το φοιτητικό ?

 

Αν δεν μιλάς πολύ με άλλα δίκτυα ΟΧΙ δεν υπάρχει, εγω που έχω φοιτητικό στην Q δεν βάζω ποτέ σχεδόν το πρόγραμμα, βάζω με 3€ 150 λεπτά προς όλους

Link to comment
Share on other sites

Όπως φαίνεται η Κιού θα μείνει μόνο με τους φοιτητές της στο τελος... Πάντως εάν έκανε έρευνα και είδε ότι τη συμφέρει μόνο να έχει φοιτητές, ας έχει μόνο φοιτητές...

 

Μόνο φοιτητές... Μάλιστα....

 

Ειχα δυο τετοια και τα πεταξα. Δεν χρειαζομαι τοσο.

Η αναγκη μου ειναι για πολλους αριθμους με πολυ μικρη χρηση ο καθενας. Και σιγουρα οχι για 20€ τον χρονο τελη διατηρησης απο 1€ που ηταν πριν 2-3 χρονια.

Η wind ψαχνει για κοροιδα, αλλα θα την στενοχωρησω γιατι μολις μας τελειωσαν.

Αντε γειαααααα.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

Δηλαδή, εσύ θες να διατηρείς με 1€/χρόνο, τον κύριο αριθμό σου;

 

Ναι, ενώ σε cosmote/vodafone είναι μόνο οι "έξυπνοι"... Να μη σχολιάσω τα πακέτα του what's up....

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Μόνο φοιτητές... Μάλιστα....

 

 

 

Δηλαδή, εσύ θες να διατηρείς με 1€/χρόνο, τον κύριο αριθμό σου;

 

Ναι, ενώ σε cosmote/vodafone είναι μόνο οι "έξυπνοι"... Να μη σχολιάσω τα πακέτα του what's up....

Αυτα τα συμπερασματα ειναι δικα σου.

Εγω ειπα καθαρα και ξαστερα, οτι χρειαζομαι πολλους αριθμους για μικρη χρηση στον καθενα.

Το 1€ τον χρονο δεν το προτεινω εγω, η wind το ειχε, για αρκετα χρονια, μεχρι να μαζεψει τα προβατα στο μαντρι.

Μονο που καποια στιγμη, τα προβατα τήν κανουν απ το μαντρι, με ελαφρα πηδηματακια.

 

Ελπιζω να εγινα κατανοητος.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω οτι το παραεχουμε πει στην wind και μυαλο δεν βαζει.

Παμε λοιπον σε αλλη εταιρεια τωρα, κι ας μας ψαξει εκεινη να μας ξαναμαζεψει, προσφεροντας και τα αναλογα.

Μας απεδειξε οτι δεν παιρνει απο λογια. Κι επειδη εβαλε 50 κεραιες 4 G, νομισε οτι κατι εγινε.

Σιγα τα ωα...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

εννοειται αυτο!

εφοσον μιλαμε για καρτοκινητα, οπου δεν υπαρχει δεσμευση, πας οπου θελεις και οπου σε βολευει :!::!::!:

 

οσο για τα σμσ, επιμενω, γιατι καποιοι δεν εχουν ιντερνετ, αρα η χρηση messenger/whatsapp/viber/κλπ δεν ενδυκνειται:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα συμπερασματα ειναι δικα σου.

Εγω ειπα καθαρα και ξαστερα, οτι χρειαζομαι πολλους αριθμους για μικρη χρηση στον καθενα.

Το 1€ τον χρονο δεν το προτεινω εγω, η wind το ειχε, για αρκετα χρονια, μεχρι να μαζεψει τα προβατα στο μαντρι.

Μονο που καποια στιγμη, τα προβατα τήν κανουν απ το μαντρι, με ελαφρα πηδηματακια.

 

Ελπιζω να εγινα κατανοητος.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

Κι εγώ έχω αρκετούς αριθμός, αλλά δεν περιμένω καμία εταιρεία να μου επιτρέπει με 1€/χρόνο να διατηρώ τους αριθμούς μου.

 

Αν θυμάμαι καλά με 5€ το χρόνο τους διατηρείς τους αριθμούς σου.

 

Ότι φεύγεις όποτε θέλεις, εννοείται. Τα καλά της καρτοκινητής. Αλλά και οι άλλοι, δεν είναι καλύτεροι...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Την προηγούμενη εβδομάδα έγινε το ίδιο στο δικό μου αλλά και στης συζύγου τον αριθμό.

Χρέωσαν 1€ για 10 mb. Η τελευταία τους ήταν που έβαλα χρήματα πριν 1 μήνα ...... πάμε αλλού! :mad::mad:

Κατανάλωσες δεδομένα;Ρωτάω γιατί λες για 10ΜΒ.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, απλά άνοιξα το mobile data να δω γιατί δεν είχα σήμα στο wifi στο σπίτι.

Την άλλη μέρα ήρθε ειδοποίηση με γραπτό μήνυμα από την Q

http://yoursmiles.org/tsmile/religion/t0807.gif
Link to comment
Share on other sites

Όχι, απλά άνοιξα το mobile data να δω γιατί δεν είχα σήμα στο wifi στο σπίτι.

Την άλλη μέρα ήρθε ειδοποίηση με γραπτό μήνυμα από την Q

Αφού ενεργοποίησες τα δεδομένα, δεν βλέπω την αιτία που φταίει η Q για την χρέωσή σου.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξα το mobile data και το έκλεισα χωρίς να κάνω κάτι άλλο. Το ξέρω πως δεν φταίει απλά έριξα νόμισμα 1.01 € για ένα κλικ αφής στο πάνω μέρος του κινητού μου. Εμ τώρα έμαθα , την πρώτη φορά ντροπή τους, τη δεύτερη φορά ντροπή μου !
http://yoursmiles.org/tsmile/religion/t0807.gif
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς τι πρέπει να κάνουμε για να ενταχθούμε στο μητρώο 11 ωστε να πάψουν να καλούν ενοχλητικοί για προσφορές;

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...