Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η Ελτα δεν συμφερει σε σχεση με Q, η μονη που ειναι καλυτερη απο την Q ειναι η φρογκ, αλλα δεν εχει πακετο προς ολους, ενω και το ιντερνετ με 3 ευρω ειναι 60ΜΒ και οχι 240...

 

Αγαπαμε, εκτιμαμε Q ΑΛΛΑ εχει δυο σπαστικα πραγματα... Δεν σου στελνει ειδοποιηση οταν ληξει το ιντερνετ και γενικα καποιο πακετο, παρα μονο αφου εχεις ηδη χρεωθει επιπλεον... και ακομα και αν εχεις ηδη καποιο πακετο ομιλιας δεν μπορεις να μιλησεις αν εχεις κατω απο μισο ευρω υπολοιπο...

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λέτε να κάνουμε όλοι μαζί ένα παράπονο στην φόρμα επικοινωνίας της q για την νέα πολιτική της; (τον ψεύτικο διπλασιασμό)

Αν συμφωνείτε πείτε το για να οργανωθούμε!

Link to comment
Share on other sites

Τα πακετα της Q με 1 ευρω 300+100 λεπτα ομιλιας (με χρεωση ανα λεπτο) και μηνυματα προς Wind/Q ειναι για μενα μακραν τα κορυφαια.Τωρα για χρεωση ανα λεπτο δεν ξερω και δεν μ ενδιαφερει κι ολας γιατι χρησιμοποιω μονο πακετα.Μακραν η φθηνοτερη (για να μιλας με Wind/Q οχι προς ολους)
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λέτε να κάνουμε όλοι μαζί ένα παράπονο στην φόρμα επικοινωνίας της q για την νέα πολιτική της; (τον ψεύτικο διπλασιασμό)

Αν συμφωνείτε πείτε το για να οργανωθούμε!

Δε φτάνει που χαρίζουν λεφτά, θα κάνουμε και παράπονα :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λέτε να κάνουμε όλοι μαζί ένα παράπονο στην φόρμα επικοινωνίας της q για την νέα πολιτική της; (τον ψεύτικο διπλασιασμό)

Αν συμφωνείτε πείτε το για να οργανωθούμε!

 

Θα το καταλάβουν από μόνοι τους..Εγώ έβαζα σχεδόν πάντα κάρτα όταν μου ερχόταν το μήνυμα διπλασιασμού και τώρα έχω να βάλω ούτε κι εγώ θυμάμαι από πότε. .

Link to comment
Share on other sites

και ακομα και αν εχεις ηδη καποιο πακετο ομιλιας δεν μπορεις να μιλησεις αν εχεις κατω απο μισο ευρω υπολοιπο...

 

Δεν ισχυει αυτο, απλα σου βγαζει αυτο το σπαστικο μηνυμα οτι εχεις χαμηλο υπολοιπο, αν το αφησεις παιρνει κανονικα αν εχεις πακετο!

Link to comment
Share on other sites

Δε φτάνει που χαρίζουν λεφτά, θα κάνουμε και παράπονα :wacko:

 

Μα δεν χαρίζουν... Ούτε παλιότερα με τον κανονικό διπλασιασμό δεν χάριζαν. Ιδιαίτερα μετά την διακοπή του παλιού διπλασιασμού

όχι απλώς δεν χαρίζουν λεφτά αλλά βγάζουν και περισσότερα.

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν χαρίζουν... Ούτε παλιότερα με τον κανονικό διπλασιασμό δεν χάριζαν. Ιδιαίτερα μετά την διακοπή του παλιού διπλασιασμού

όχι απλώς δεν χαρίζουν λεφτά αλλά βγάζουν και περισσότερα.

έχουν έναν τιμοκατάλογο, και παίρνεις 10€ κάρτα. σου χαρίζουν άλλα τόσα, είτε μονιμα είτε για ένα μήνα. Ναι δεν τα βγάζουν απ τη τσέπη τους, αλλά δε παύει να τα παίρνεις εξτρά. Αν δε σου φτάνει αυτό, βρες άλλη εταιρία που θα σου βγαίνει φθηνότερη ώστε να σαι καλυμένος

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν χαρίζουν... Ούτε παλιότερα με τον κανονικό διπλασιασμό δεν χάριζαν. Ιδιαίτερα μετά την διακοπή του παλιού διπλασιασμού

όχι απλώς δεν χαρίζουν λεφτά αλλά βγάζουν και περισσότερα.

 

Ριξε μια ματια απο ποστ 6168 και μετα....υπαρχει μια σχετικη αναλυση για τον διπλασιασμο.

Κατι κερδιζεις αν κανεις σωστες κινησεις

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχυει αυτο, απλα σου βγαζει αυτο το σπαστικο μηνυμα οτι εχεις χαμηλο υπολοιπο, αν το αφησεις παιρνει κανονικα αν εχεις πακετο!

 

Εμενα συνεχεια μου συμβαινει, καπου απο υπολοιπο ενα ευρω ξεκινα το μηνημα χαμηλου υπολοιπου και απο ενα σημειο και μετα δεν σε αφηνει να παρεις τηλεφωνο.

 

Παντως αυτο που λετε οτι τρωει τα λεφτα του διπλασιασμου εγω δεν το εχω δει... αλλο τα λεπτα δωρο και αλλο τα λεφτα, λογικο ειναι να τρωει τα δωρεαν λεπτα πρωτα και μετα του πακετου, οπως και αν εχεις λεπτα προς ολους και λεπτα προς κιου ταυτοχρονα, οταν παρεις κιου χρεωνεται το αντιστοιχο πακετο και οχι προς ολους...

 

Ισα ισα που με τον διπλασιασμο εχω υπολοιπο και αγοραζω τα πακετα τον επομενο μηνα, αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι ποτε γινεται ο διπλασιασμος... σε μενα χοντρικα γινεται καθε τριτη ανανεωση...

Edited by TIM-RANGER
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Καλά, έχω πάθει πλάκα με το εικονίδιο προειδοποίησης ότι τελειώνει το πακέτο και πρέπει να φουλάρω...

Και στην εφαρμογή και στο widget...

Βαγγέλης Μίχας, Θεός...!

 

http://db.tt/12IvEnqr

 

http://db.tt/0A9FPTDc

Edited by spyrospatras

[sIGPIC][/sIGPIC]

Μόνος γεννιέσαι, μόνος πεθαίνεις...!

Link to comment
Share on other sites

Όντως, του Μίχα είναι μακράν η καλύτερη εφαρμογή του είδους.

Το μόνο κακό είναι ότι σταματάει την υποστήριξη της. Κρίμα γιατί με είχαν βολέψει απίστευτα τα multiple accounts και μπορούσα να ελέγχω τα κινητά όλης της οικογένεια και να ανανεώνω έγκαιρα το χρόνο τους. Τώρα αναγκαστικά θα γυρίσουμε στον κλασικό τρόπο του login-logout-login-logout κ.ο.κ....

Όσο δουλεύει, αυτή θα χρησιμοποιώ πάντως.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρά είναι και η επίσημη ρε παιδιά. Βάζεις κάρτα, βάζεις πακέτα, τσεκάρεις υπόλοιπα. Τι παραπάνω κάνει του Μίχα;
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Mια χαρά είναι και η επίσημη ρε παιδιά. Βάζεις κάρτα, βάζεις πακέτα, τσεκάρεις υπόλοιπα. Τι παραπάνω κάνει του Μίχα;

 

Δεν φαίνεται να κάνει κάτι παραπάνω, τα ίδια μάλλον. Αλλά τα κάνει πιάνοντας τον υποδεκαπλάσιο χώρο (449KB download, έναντι 5.9MB του επίσημου app)... ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γνωριζει κανενας αν η Q βγαινει και σε micro-sim;

 

Ολες οι εταιρειες διαθετουν ολα τα μεγεθη των καρτων. Τις κοβουν μ ενα ειδικο ψαλιδι.

Αν την κοψεις μονος σου μ ενα καλο ψαλιδι, θα γλυτωσεις το 5ευρο.:D

Link to comment
Share on other sites

Ολες οι εταιρειες διαθετουν ολα τα μεγεθη των καρτων. Τις κοβουν μ ενα ειδικο ψαλιδι.

Αν την κοψεις μονος σου μ ενα καλο ψαλιδι, θα γλυτωσεις το 5ευρο.:D

 

Kόψε την μόνος σου με template.

 

 

Ευχαριστω παιδια, το θεμα ειναι η microsim θα μπαινει μετα στο αλλο κινητο που εχει κανονικη sim υποδοχη;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια, το θεμα ειναι η microsim θα μπαινει μετα στο αλλο κινητο που εχει κανονικη sim υποδοχη;

 

Εκτος του οτι υπαρχουν ειδικοι ανταπτορες, αν τη βαλεις προσεκτικα στο αλλο τηλεφωνο ωστε οι επαφες ν ακουμπησουν σωστα, ολα καλα. Μη σε φοβιζει το κενο γυρω γυρω.

Link to comment
Share on other sites

Εκτος του οτι υπαρχουν ειδικοι ανταπτορες, αν τη βαλεις προσεκτικα στο αλλο τηλεφωνο ωστε οι επαφες ν ακουμπησουν σωστα, ολα καλα. Μη σε φοβιζει το κενο γυρω γυρω.

 

Παρα πολυ ωραια :)

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Και για ακόμη πιο εύκολα ...

Εδώ οι αντάπτορες. Εγώ θα προτιμούσα Ευρωπαϊκή αγορά από εδώ, η διαφορά στο κόστος είναι αμελητέα.

Και τέλος, εδώ το πιο ολοκληρωμένο πακέτο με κόφτη και με αντάπτορα μαζί.

Απ' όλα έχει το ebay. :)

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

η Q δεν διαθετει Microsim
Πας σε κατάστημα wind και στην κόβουν τσάμπα και με το περίσσευμα ως αντάπτορα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...