Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετα απο τοσα χρονια στην cosmote εκανα online μεταφορα στην Q.Τωρα θα περιμενω ποτε θα μου ερθει η νεα καρτα.

Νιωθω μια απελευθερωση απο τα συμβολαια και τους λογαριασμους,μια ελαφρυνση.

Ο επομενος στοχος ειναι η πληρες αυτοπειθαρχεια χρησης των χρονων ομιλιας.60΄ προς ολους και 300 προς wind με μονο 4 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο τοσα χρονια στην cosmote εκανα online μεταφορα στην Q.Τωρα θα περιμενω ποτε θα μου ερθει η νεα καρτα.

Νιωθω μια απελευθερωση απο τα συμβολαια και τους λογαριασμους,μια ελαφρυνση.

Ο επομενος στοχος ειναι η πληρες αυτοπειθαρχεια χρησης των χρονων ομιλιας.60΄ προς ολους και 300 προς wind με μονο 4 ευρω.

 

Και με online ενεργοποίηση μέσω site έχεις 400' με 1€ προς Wind....

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε σταθερό στη wind, παίρνετε δώρο 120 λεπτά προς όλους το μήνα στο καρτοκινητό σας (f2g και qcard).

Το γράφω και στο άλλο καρτοκινητό τόπικ για να το δούνε όλοι.

Τρίλεπτα μεν, δώρο δε. Καλό είναι, εγώ τα πήρα. :)

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Απλά πας σε ένα κατάστημα, δίνεις το σταθερό σου και δηλώνεις σε ποιό καρτοκινητό θέλεις να μπαίνει το δώρο.

Δεν πρέπει να παίζει ρόλο το σε ποιό όνομα είναι δηλωμένο το καρτοκινητό. Το δικό μου π.χ. δεν είναι στο ίδιο όνομα.

Την προσφορά την έμαθα χθες από φίλο, δεν την έχουν διαφημίσει καθόλου και δεν ξέρω αν και για πόσο θα κρατήσει...

 

http://s15.postimg.org/i7l1c6cwb/bonustoall.png

Edited by marras

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Εγω εστειλα ενα μηνυμα στην σελιδα στο Facebook πριν 2 μερες και μου ειπαν οτι πρεπει να ειναι στο ιδιο ονομα...αλλα αν γινεται ετσι ακομα καλυτερα μιας και εγω δεν εχω το σταθερο στο ονομα μου.Κατι αλλο...στην Q αυτο το bonus εχει ελαχιστη 3 λεπτα και μετα ανα λεπτο η 3 λεπτα και μετα ανα δευτερολεπτο??
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο τοσα χρονια στην cosmote εκανα online μεταφορα στην Q.Τωρα θα περιμενω ποτε θα μου ερθει η νεα καρτα.

Νιωθω μια απελευθερωση απο τα συμβολαια και τους λογαριασμους,μια ελαφρυνση.

Ο επομενος στοχος ειναι η πληρες αυτοπειθαρχεια χρησης των χρονων ομιλιας.60΄ προς ολους και 300 προς wind με μονο 4 ευρω.

 

Και με online ενεργοποίηση μέσω site έχεις 400' με 1€ προς Wind....

 

+ με ακόμη 1 ευρώ έχεις 400 sms προς ολη τη wind/q, σύνολο 5ε/μήνα και έχεις 400'+400sms προς ολη τη wind+q (συμβόλαια+καρτοκινητά) και 60' προς ολους (κινητά+σταθερά)! Και να ξέρεις, όλα τα πακέτα ομιλίας της q έχουν χρέωση ανα 1 λεπτό, από το πρώτο λεπτό!

Link to comment
Share on other sites

Εγω εστειλα ενα μηνυμα στην σελιδα στο Facebook πριν 2 μερες και μου ειπαν οτι πρεπει να ειναι στο ιδιο ονομα...αλλα αν γινεται ετσι ακομα καλυτερα μιας και εγω δεν εχω το σταθερο στο ονομα μου.Κατι αλλο...στην Q αυτο το bonus εχει ελαχιστη 3 λεπτα και μετα ανα λεπτο η 3 λεπτα και μετα ανα δευτερολεπτο??

 

Τα νούμερα τα είχα δηλώσει όταν είχε βγει ο νόμος, οπότε ίσως να κάνω λάθος και να είναι στο όνομα μου, θα το κοιτάξω αυτό.

Αλλά και έτσι να πρέπει, μεταβιβάζεις επιτόπου το καρτοκινητό και είσαι έτοιμος. Εύκολο είναι. :)

Για την ελάχιστη τρίλεπτη το ξέρω, αλλά για το βήμα χρέωσης μετά το τρίλεπτο δεν έχω ιδέα (ακόμη).

Edited by marras

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Τα νούμερα τα είχα δηλώσει όταν είχε βγει ο νόμος, οπότε ίσως να κάνω λάθος και να είναι στο όνομα μου, θα το κοιτάξω αυτό.

Αλλά και έτσι να πρέπει, μεταβιβάζεις επιτόπου το καρτοκινητό και είσαι έτοιμος. Εύκολο είναι. :)

Για την ελάχιστη τρίλεπτη το ξέρω, αλλά για το βήμα χρέωσης μετά το τρίλεπτο δεν έχω ιδέα (ακόμη).

 

Ωραια...σ ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε σταθερό στη wind, παίρνετε δώρο 120 λεπτά προς όλους το μήνα στο καρτοκινητό σας (f2g και qcard).

Το γράφω και στο άλλο καρτοκινητό τόπικ για να το δούνε όλοι.

Τρίλεπτα μεν, δώρο δε. Καλό είναι, εγώ τα πήρα. :)

Να είσαι καλά , εσύ και η wind.

Μόλις τα τσίμπησα και εγώ

Ευχαριστώ

αυτό που ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΔΩΡΕΑΝ χρόνο ομιλίας με ξεπερνά @mavri_gazela
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε σταθερό στη wind, παίρνετε δώρο 120 λεπτά προς όλους το μήνα στο καρτοκινητό σας (f2g και qcard).

Το γράφω και στο άλλο καρτοκινητό τόπικ για να το δούνε όλοι.

Τρίλεπτα μεν, δώρο δε. Καλό είναι, εγώ τα πήρα. :)

Εαν κανω μεταφορα της γραμμης μου απο cyta σε double play της wind, μπορω να εχω αυτο το δωρο;

 

Επισης προυποθετει ανανεωση ή καθε μηνα σου βαζει 120 λεπτα δωρο;

 

Για ποσο καιρο ισχυει αυτη η προσφορα;

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Και με online ενεργοποίηση μέσω site έχεις 400' με 1€ προς Wind....

 

Σε συνολο και με τα 300 ειναι κατι παραπανω απο ΥΠΕΡ αρκετα.Αν και μονο τα 300 ειναι αρκετα διοτι δεν εχω πολλες επαφες με mind.

 

+ με ακόμη 1 ευρώ έχεις 400 sms προς ολη τη wind/q, σύνολο 5ε/μήνα και έχεις 400'+400sms προς ολη τη wind+q (συμβόλαια+καρτοκινητά) και 60' προς ολους (κινητά+σταθερά)! Και να ξέρεις, όλα τα πακέτα ομιλίας της q έχουν χρέωση ανα 1 λεπτό, από το πρώτο λεπτό!

 

Καλα με τα sms δεν τα παω και καλα.Στα τοσα χρονια ισως να εχω στειλει σε συνολο με το ζορι 10.

Οσο για την χρεωση που λες μετα το πρωτο λεπτο πως μετραει ο χρονος ?Αμεσως τραβαει το επομενο λεπτο η τα δευτερολεπτα?Δηλαδη αν μιλησω 1 λεπτο και 30 δευτερολεπτα θα μου χρεωσει 2 λεπτα η 1 και 30"????

Link to comment
Share on other sites

Λογικα μετα το πρωτο λεπτο μετραει ανα δευτερολεπτο. Κοιταω τωρα στο myq ποσο χρονο εχω και μου λεει προς ολους 20'53''. Ενω στα αλλα που ειναι προς wind δεν εχει δευτερα, μονο λεπτα μετραει.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γι αυτό το δώρο υπάρχει κάποια δέσμευση; Ας πούμε παραμονή στο συμβόλαιο για 1 χρόνο ή να κάνουμε κάθε μήνα ανανέωση στο καρτοκινητό;
Link to comment
Share on other sites

είχα ρωτήσει πριν καιρό σε καταστημα αν γίνεται αν συνδέσω καρτοκινητο και σταθερη(μπας και υπαρχει κάποιο δώρο) και με ακυρωσαν. μονο για συμβόλαιο με ειπαν ισχύει (χαίρω πολύ!!!)

θα παω τριτη απογευμα να μαθω λεπτομερειες

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γι αυτό το δώρο υπάρχει κάποια δέσμευση; Ας πούμε παραμονή στο συμβόλαιο για 1 χρόνο ή να κάνουμε κάθε μήνα ανανέωση στο καρτοκινητό;

 

Εαν κανω μεταφορα της γραμμης μου απο cyta σε double play της wind, μπορω να εχω αυτο το δωρο;

 

Επισης προυποθετει ανανεωση ή καθε μηνα σου βαζει 120 λεπτα δωρο;

 

Για ποσο καιρο ισχυει αυτη η προσφορα;

 

Δεν ξέρω αν μπορείς με μεταφορά, λογικά ναι, αλλά σίγουρη απάντηση θα πάρεις μόνο από τη wind.

Δεν προϋποθέτει καμία ανανέωση, βασικά δεν προϋποθέτει τίποτα απολύτως πέρα από την ύπαρξη σταθερού wind... Θεωρώ λογικό όμως, αν κάποια στιγμή φύγει το σταθερό από τη wind, να κοπεί και το δώρο.

Κανείς δεν ξέρει πόσο θα διαρκέσει η συγκεκριμένη προσφορά καθώς δεν έχει ανακοινωθεί πουθενά (ακόμη) !!!

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν μπορείς με μεταφορά, λογικά ναι, αλλά σίγουρη απάντηση θα πάρεις μόνο από τη wind.

Δεν προϋποθέτει καμία ανανέωση, βασικά δεν προϋποθέτει τίποτα απολύτως πέρα από την ύπαρξη σταθερού wind... Θεωρώ λογικό όμως, αν κάποια στιγμή φύγει το σταθερό από τη wind, να κοπεί και το δώρο.

Κανείς δεν ξέρει πόσο θα διαρκέσει η συγκεκριμένη προσφορά καθώς δεν έχει ανακοινωθεί πουθενά (ακόμη) !!!

Η προσφορά υπάρχει αρκετό καιρό και στις 2 ? Ιουλίου από 5 ευρώ που έδινε μετατράπηκε σε 120 λεπτά ομιλίας.

Αν μπορεί κάποιος που την έχει να μας πεί πως την ενεργοποίησε.

 

Τροποποίηση Bonus Καρτοκινητής

01/07/2013

 

Η WIND HELLAS Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε. ανακοινώνει ότι από 1η Ιουλίου 2013 τροποποιείται το μηνιαίο bonus νέων και υφιστάμενων συνδρομητών καρτοκινητής που συνδυάζονται με Οικογενειακά προγράμματα WIND, ή με Προγράμματα Συμβολαίου ιδιωτών WIND ή με Προγράμματα Σταθερής και Internet WIND.

 

Τα καρτοκινητά WIND πλέον θα επωφελούνται του μηνιαίου bonus των 120 λεπτών προς όλα τα εθνικά δίκτυα (σταθερά και κινητά) με διάρκεια ισχύος 30 ημερών. Το bonus αποδίδεται στους συνδρομητές καρτοκινητής χωρίς προϋπόθεση ανανέωσης χρόνου ομιλίας.

 

Σε όλες τις αναγραφόμενες τιμές συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ 23%.

Edited by panosss567
Link to comment
Share on other sites

Σωστός, δεν είχα προσέξει το δελτίο τύπου, στις προσφορές το έψαχνα. :)

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Πως το κάνουμε ?

 

Αναφέρθηκε παραπάνω , περνάς από ένα κατάστημα wind για τα σχετικά , και μετά από 1 λεπτό σου έρχεται μήνυμα ότι ενεργοποιήθηκε το bonus

αυτό που ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΔΩΡΕΑΝ χρόνο ομιλίας με ξεπερνά @mavri_gazela
Link to comment
Share on other sites

Κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας με το CS της Wind, επιβεβαιώθηκε πάντως η προϋπόθεση να είναι ίδιος κάτοχος σταθερής και κινητής.

Η διαδικασία για μεταφορά αριθμού σε άλλο όνομα είναι χρονοβόρα; Το υπόλοιπο σε ευρώ χάνεται μετά τη μεταφορά;

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας με το CS της Wind, επιβεβαιώθηκε πάντως η προϋπόθεση να είναι ίδιος κάτοχος σταθερής και κινητής.

Η διαδικασία για μεταφορά αριθμού σε άλλο όνομα είναι χρονοβόρα; Το υπόλοιπο σε ευρώ χάνεται μετά τη μεταφορά;

 

Απλά απαιτεί την φυσική παρουσία και των 2 ατόμων και γίνεται αμέσως αν δεν υπάρχει ουρά στο κατάστημα.

Δεν χάνετε τίποτα στην μεταφορά , παραμένεις στο πακέτο που είσαι με όλα τα BONUS που είχες.

Link to comment
Share on other sites

Στην εξυπηρετηση μου ειπαν πως το δινουν σε νεους συνδρομητες ως προσφορα! Edited by tripolis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...