Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τα 60ε θα μεινουνε μεσα για παντα η για ενα μηνα και μετα χανονται γτ το μηνυμα ελεγε διαρκεια καταναλωσης 30 μερες?

πιο πάνω εγώ κι ενας άλλος αναφέρουμε ότι η εξυπηρέτηση πελατών μας είπε ότι είναι κανονικό υπόλοιπο (εμένα μαλιστα μου απαντησε λές και του πα βλακεια:p). τώρα κανεις δν είναι σίγουρος βέβαια μ αυτους

Link to comment
Share on other sites

να παρει ζηλευω..θελω σμσ τριπλασιαμου τωρα!!!αληθεια σε σας που ηρθε,καθε ποτε βαζετε καρτα κ ποσο?
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

να παρει ζηλευω..θελω σμσ τριπλασιαμου τωρα!!!αληθεια σε σας που ηρθε,καθε ποτε βαζετε καρτα κ ποσο?

 

Εγώ το q το έχω για να μιλάω μόνο με wind αλλά αφού μου κάνει δώρο τριπλασσιασμο θα βάλω αύριο μια δεκάρα. (και για ένα μήνα να ναι τελικά, τζάμπα δεν παν). Με κόβω να ξαναβάζω κάρτα του χρόνου!

Link to comment
Share on other sites

να παρει ζηλευω..θελω σμσ τριπλασιαμου τωρα!!!αληθεια σε σας που ηρθε,καθε ποτε βαζετε καρτα κ ποσο?

 

Εγώ ζήτημα να έχω βάλει 20-30€ τα τελευταία 2-3 χρόνια και μου το έστειλε 2η φορά χθες..!!

Θέλεις να στο κάνω προώθηση? :lol::lol:

:p

Link to comment
Share on other sites

να παρει ζηλευω..θελω σμσ τριπλασιαμου τωρα!!!αληθεια σε σας που ηρθε,καθε ποτε βαζετε καρτα κ ποσο?

εγω ειχα βαλει μια φορα οταν πηρα το νουμερο.μετα τπτ...εβαλα 5 ευρω προχτες με τον διπλασιασμο, και καπακι ηρθε για τριπλασιασμο.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

να παρει ζηλευω..θελω σμσ τριπλασιαμου τωρα!!!αληθεια σε σας που ηρθε,καθε ποτε βαζετε καρτα κ ποσο?
κανε ανανέωση και πες τους ψέμματα ότι σου ρθε μήνυμα και δεν σε τριπλασίασαν,και θα στο τριπλασιάσουν:p
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το q το έχω για να μιλάω μόνο με wind αλλά αφού μου κάνει δώρο τριπλασσιασμο θα βάλω αύριο μια δεκάρα. (και για ένα μήνα να ναι τελικά, τζάμπα δεν παν). Με κόβω να ξαναβάζω κάρτα του χρόνου!

 

καλα εισαι..εγω επειδη ειναι το βασικο μου νουμερο βαζω μια 15ρα το διμηνο-τριμηνο αναλογα οσο παει κ επειδη ειμαι παλιος πελατης μου βαζει αλλο ενα 50%

 

Εγώ ζήτημα να έχω βάλει 20-30€ τα τελευταία 2-3 χρόνια και μου το έστειλε 2η φορά χθες..!!

Θέλεις να στο κάνω προώθηση? :lol::lol:

:p

 

στειλε στειλε!!!!!

 

εγω ειχα βαλει μια φορα οταν πηρα το νουμερο.μετα τπτ...εβαλα 5 ευρω προχτες με τον διπλασιασμο, και καπακι ηρθε για τριπλασιασμο.

 

αυτα ειναι!!!!

 

 

 

 

 

οσο για το λινκ που παρεθεσε ο φιλος ετσι ακριβως ειναι

παω κοντα στις 2 η ωρα ,ανανεωνω,μετα ερχεται σμσ οτι κερδισα 100 ευρω κ στο καπακι κατι για happy hour αλλα 200!αυτα ειναι :)

 

να χε κ κατι για ΜΒ :(

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Έχω μια q card και πέρασε ένας χρόνος από την τελευταία ανανέωση, φυσικά μου λέει ότι το υπόλοιπό μου είναι μηδενικό.

 

Αν κάνω μια ανανεωση τώρα υπάρχει περίπτωση να μου επιστρεψουν το χρονο ομιλιας που ειχα πριν ληξει η καρτα;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως οι νέοι ιδιοκτήτες (funds) τρέχουν έξυπνα το μαγαζί με σωστές προσφορές!

Aν μη τι άλλο τους το αναγνωρίζω. Οχι σαν κάτι αιγύπτιους και κάτι ιταλούς...

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως οι νέοι ιδιοκτήτες (funds) τρέχουν έξυπνα το μαγαζί με σωστές προσφορές!

Aν μη τι άλλο τους το αναγνωρίζω. Οχι σαν κάτι αιγύπτιους και κάτι ιταλούς...

 

ακριβως... Οπως φαινεται, οι νεοι ιδιοκτητες θελουν να βγαλουν κερδος μεσω επιτυχιας της εταιριας, οχι μεσω χρησιμοποιησης της εταιριας (οπως αποδειχτηκε οτι γινόταν...).

 

χρειαζεται βεβαια και το ξεκολλημα των whatsupηδων fans, αλλιως τσαμπα ο κοπος...

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια q card και πέρασε ένας χρόνος από την τελευταία ανανέωση, φυσικά μου λέει ότι το υπόλοιπό μου είναι μηδενικό.

 

Αν κάνω μια ανανεωση τώρα υπάρχει περίπτωση να μου επιστρεψουν το χρονο ομιλιας που ειχα πριν ληξει η καρτα;

 

 

 

Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να σου επιστρέψουν τον χρόνο ομιλίας που είχες μέσα...

Η Vodafone μόνο επιστρέφει αν η κάρτα έχει λήξει 3 ημέρες ( άλλοι λένε 5 ημέρες) πριν

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια q card και πέρασε ένας χρόνος από την τελευταία ανανέωση, φυσικά μου λέει ότι το υπόλοιπό μου είναι μηδενικό.

 

Αν κάνω μια ανανεωση τώρα υπάρχει περίπτωση να μου επιστρεψουν το χρονο ομιλιας που ειχα πριν ληξει η καρτα;

 

δικιο εχει ο φιλος...ξεχασε τα τα λεφτα,δυστυχως.

 

 

μακαρι να βγαλουν κ κατι αντιστοιχο για ΜΒ ρε παιδες...100 ΜΒ ενα ευρω..πολλα ζηταω?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

δικιο εχει ο φιλος...ξεχασε τα τα λεφτα,δυστυχως.

 

 

μακαρι να βγαλουν κ κατι αντιστοιχο για ΜΒ ρε παιδες...100 ΜΒ ενα ευρω..πολλα ζηταω?

 

τόσο είναι στην ουσία ... 5€ για 500 ΜΒ.

 

αλλά κι εγώ θα ήθελα ευελιξία στο θέμα αυτό. Οχι βέβαια τόσο λίγα ΜΒ αλλά ας υπήρχαν διάφορα προγράμματα πχ

 

1€ 100ΜΒ

2€ 200ΜΒ

3€ 300ΜΒ

 

και ούτω καθεξείς...

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

ακριβως τοσο ειναι..μονο που σε πολλους δε χρειαζονται τα 500!μακαρι να τους κοψει καποια στιγμη κ να το εφαρμοσουν.
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

ακριβως τοσο ειναι..μονο που σε πολλους δε χρειαζονται τα 500!μακαρι να τους κοψει καποια στιγμη κ να το εφαρμοσουν.

 

 

 

τόσο είναι στην ουσία ... 5€ για 500 ΜΒ.

 

αλλά κι εγώ θα ήθελα ευελιξία στο θέμα αυτό. Οχι βέβαια τόσο λίγα ΜΒ αλλά ας υπήρχαν διάφορα προγράμματα πχ

 

1€ 100ΜΒ

2€ 200ΜΒ

3€ 300ΜΒ

 

και ούτω καθεξείς...

 

Έχετε δίκιο σε αυτό, αλλά από το τίποτα (5€=100 ή 3€=60 δηλαδή) πάλι καλά θα είναι να μείνουμε με 5€ για 500 :)

Link to comment
Share on other sites

εννοειται αυτο..απλα για μενα ειναι πολλα..τουλαχιστον (το χω ξαναπει :P ) να μην τελειωναν στο μηνα..τοτε ναι!
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν πακετα Q με το 699 μπροστα ή εγιναν 693 και 690 πλεον?

 

μόνο 699 είναι τα Q

Link to comment
Share on other sites

Θέλω κι εγώ διπλασιασμό ή τριπλασιασμό... :cry:

πάρτους τηλεφωνο και ζήτα;) εγώ το κανα

Link to comment
Share on other sites

Πωπω παιδιά τι προσφορές είναι αυτές! Και είμαι κολλημένος με What's Up γιατί έχουν όλοι :mad: :mad: :mad:

Δεν είσαι ο μόνος και εγώ παλιά είχα Q και αναγκαστικά να πάω whats up αλλά τότε που ήταν δωρεάν 1500

 

 

 

Αυτά δίνουν δωρεάν λεπτά αλλά όχι SMS;

 

Ξέρω οτι μπορείς να στέλνεις sms με χρέωση data απο τα mb αλλα δεν ξέρω πως λειτουργεί , κάπου εδώ στο myphone το είχα δει

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω οτι μπορείς να στέλνεις sms με χρέωση data απο τα mb αλλα δεν ξέρω πως λειτουργεί , κάπου εδώ στο myphone το είχα δει

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3998202#post3998202 και sms δίνουν τα πακέτα

Χαχαχαχα Είσαι θεός! :lol: Έτσι; Στην ψύχρα; :p

και τι σου απαντησαν?
κάπως έτσι:p

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3999196#post3999196

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...