Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τοτε ποιος ο λογος υπαρξης του f2g;!Καλυτερα wind card να εχω και τον διπλασιασμο και τα πακετα.

Πάντως μόλις βάλεις το πακέτο ενημέρωσε μας, στις 14 του μήνα θα προσπαθήσω να το βάλω στην Q και θα ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ενεργοποίησα πακέτο 1500 ΜΒ στην Q + 600 SMS + 600 λεπτά ομιλίας .

Άρα ενεργοποιήτε σε όλα τα πακέτα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετά από επικοινωνία με την Q, μου έστειλαν αυτές τις ρυθμίσεις:

 

 

 

οι οποίες και δεν μου δουλεύουν :cry: Παρ'όλα αυτά τις ποστάρω μήπως και τις χρειαστεί κάποιος άλλος!

 

Θύρα ΜΜS: 8080

Link to comment
Share on other sites

γεια σας,εβαλα στις 13/2 τα 300 λεπτα και μεσα σε δυο μερες κατεβηκε στα 67 τα 60 -70 περιπου τα εκενα αλλα τα υπολοιπα 170 λεπτα δεν θυμαμαι σε δυο μερες να τα εκανα ,τωρα βλεπω τα 67 κολλημενα απο εχθες ,κανοντας 5-6 λεπτα κλησεις . Παρατηρησε κανεις κατι παρομοιο η σε εμενα ετυχε?
Link to comment
Share on other sites

γεια σας,εβαλα στις 13/2 τα 300 λεπτα και μεσα σε δυο μερες κατεβηκε στα 67 τα 60 -70 περιπου τα εκενα αλλα τα υπολοιπα 170 λεπτα δεν θυμαμαι σε δυο μερες να τα εκανα ,τωρα βλεπω τα 67 κολλημενα απο εχθες ,κανοντας 5-6 λεπτα κλησεις . Παρατηρησε κανεις κατι παρομοιο η σε εμενα ετυχε?

γιατί δεν ρωτάς στη εξυπηρέτηση;

Link to comment
Share on other sites

γιατί δεν ρωτάς στη εξυπηρέτηση;

καλος διορθωθηκε πηρα τηλεφωνο στην εξυπηρετηση δεν ακουγα καθαρα το μυνημα του υπολοιπου ηταν 197 λεπτα οποτε ΟΚ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ (και δεν ειμαι ποντιος....)

Edited by evangelos1214
Link to comment
Share on other sites

καλος διορθωθηκε πηρα τηλεφωνο στην εξυπηρετηση δεν ακουγα καθαρα το μυνημα του υπολοιπου ηταν 197 λεπτα οποτε ΟΚ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ (και δεν ειμαι ποντιος....)

 

Πως ακούμε το υπόλοιπο λεπτών; Είναι συγγενικου προσώπου το κιου....

Link to comment
Share on other sites

Χθες μου ήρθε το παρακάτω sms

Ανανέωσε με 5 ευρώ στις επόμενες 6 μέρες και σου κάνουμε δώρο διπλάσιο χρόνο ομιλίας με διάρκεια κατανάλωσης 30 ημέρες!

Επειδή δεν έχω και πολύ εμπειρία με τις προσφορές της Q, μπορεί κάποιος να μου πει τι εννοεί; Εννοώ πέρα από το προφανές βάζω κάρτα 5€ και παίρνω χρόνο ομιλίας 10€.

Ας πούμε ισχύει μόνο για 5€ ή μπορώ να βάλω 10€ και να πάρω +10€ δώρο;

Αν βάλω σε κατάστημα Wind π.χ. 10€, θα έχω και τον διπλασιασμό και τα extra 100' προς Wind και Q+ 100 SMS;

Edited by phph
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έφτασε:

" Τωρα έχετε δώρο 300 Λ προς W/Q για να επικοινωνήσετε με όλους τους φίλους σας τις επόμενες 30 ημέρες. Στείλτε ΥΠ1 στο 12410 για το υπολοιπο σας."

Η Q-card πάντα μας εκπλήσει, έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Χθες μου ήρθε το παρακάτω sms

Ανανέωσε με 5 ευρώ στις επόμενες 6 μέρες και σου κάνουμε δώρο διπλάσιο χρόνο ομιλίας με διάρκεια κατανάλωσης 30 ημέρες!

Επειδή δεν έχω και πολύ εμπειρία με τις προσφορές της Q, μπορεί κάποιος να μου πει τι εννοεί; Εννοώ πέρα από το προφανές βάζω κάρτα 5€ και παίρνω χρόνο ομιλίας 10€.

Ας πούμε ισχύει μόνο για 5€ ή μπορώ να βάλω 10€ και να πάρω +10€ δώρο;

Αν βάλω σε κατάστημα Wind π.χ. 10€, θα έχω και τον διπλασιασμό και τα extra 100' προς Wind και Q+ 100 SMS;

 

 

το ιδιο κ μενα..αν ανανεωσει κανεις,ας ριξει ενημερωση,ειναι λιγο ασαφης η προσφορα..

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έφτασε:

" Τωρα έχετε δώρο 300 Λ προς W/Q για να επικοινωνήσετε με όλους τους φίλους σας τις επόμενες 30 ημέρες. Στείλτε ΥΠ1 στο 12410 για το υπολοιπο σας."

Η Q-card πάντα μας εκπλήσει, έτσι;

 

Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση.

Link to comment
Share on other sites

Χθες μου ήρθε το παρακάτω sms

Ανανέωσε με 5 ευρώ στις επόμενες 6 μέρες και σου κάνουμε δώρο διπλάσιο χρόνο ομιλίας με διάρκεια κατανάλωσης 30 ημέρες!

Επειδή δεν έχω και πολύ εμπειρία με τις προσφορές της Q, μπορεί κάποιος να μου πει τι εννοεί; Εννοώ πέρα από το προφανές βάζω κάρτα 5€ και παίρνω χρόνο ομιλίας 10€.

Ας πούμε ισχύει μόνο για 5€ ή μπορώ να βάλω 10€ και να πάρω +10€ δώρο;

Αν βάλω σε κατάστημα Wind π.χ. 10€, θα έχω και τον διπλασιασμό και τα extra 100' προς Wind και Q+ 100 SMS;

δεν είσαι τυχερός πελάτης:p:p εμένα μου ρθε αυτό «τριπλάσιος χρόνος ομιλίας μονο για σένα με ανανέωση 10€ στις επόμενες 6 ημέρες!» θα βάλω αύριο έτσι κι αλλιώς να δω τι παίζει και θα σας πω

Link to comment
Share on other sites

δεν είσαι τυχερός πελάτης:p:p εμένα μου ρθε αυτό «τριπλάσιος χρόνος ομιλίας μονο για σένα με ανανέωση 10€ στις επόμενες 6 ημέρες!» θα βάλω αύριο έτσι κι αλλιώς να δω τι παίζει και θα σας πω

 

Κι εμένα μου έστειλαν αυτό, αλλά είδα ότι λέει διάρκεια 30 μέρες..

Μετά από ένα μήνα δηλαδή στο παίρνουν πίσω το εικοσάρικο (η ότι περίσσεψε) αν δεν το φας?

 

Δεν πιστεύω να τρώνε και τα 10 που βάζεις όταν περάσει ο μήνας έτσι?! (καλά δεν παίζει, αλλά ποτέ δεν ξέρεις!)

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο κ μενα..αν ανανεωσει κανεις,ας ριξει ενημερωση,ειναι λιγο ασαφης η προσφορα..

μολις ανανεωσα απο καταστημα.

περα απο 100σμς για ενα μηνα προς γουιντ και κιου, δεν ειδα καποιο διπλασιασμο να έρχεται.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Απαντώ σε δική μου ερώτηση,ενημέρωση υπολοίπου από πακέτο στο 12200 επιλογή 4.
Link to comment
Share on other sites

παιδεια πριν 2 ωριτσες ανανεωσα απο περιπτερο με 5αρα καρτα στην q και αντι για 5ε μου εδωσε 10ε -τον φορο καπου 9ε.λογικα μου το διπλασιασε αλλα το θεμα ειναι οτι δεν μου ειχε ερθη πιο παλια μηνυμα για διπλασιασμο ουτε και μετα την ανανεωση να μενημερωση τι και πως .Μηπως παιζη καμια προσφορα και αν ναι τι?

Αυτος ο διπλασιασμος ειναι για ενα μηνα και μετα εξαφανιζεται η μενη στην καρτα για παντα και το καταναλωνης οποτε θες και οπως θες εσυ?

Link to comment
Share on other sites

μολις ανανεωσα απο καταστημα.

περα απο 100σμς για ενα μηνα προς γουιντ και κιου, δεν ειδα καποιο διπλασιασμο να έρχεται.

 

ΠΟσα εβαλες?σου ηρθε πριν μηνυμα για την προσφορα?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

ΠΟσα εβαλες?σου ηρθε πριν μηνυμα για την προσφορα?

 

Ειχε ερθει μνμα χτες ή σημερα το πρωι,δε θυμαμαι.

ανανεωσα σε καταστημα 5ε.(οσο ελεγε αλλωστε και το μνμ σα μινιμουμμ ποσο)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

περιεργο.δε κανεις ενα τηλεφωνο?ελεγξες κανα την καρτα σου?το αλλο το παλικαρι λεει πως εγιναν 9 ευρω περιπου..
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

μηπως ισχυει μονο γιαανανεωση με καρτα και οχι απο καταστημα?

που να παρω τηλ?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

μηπως ισχυει μονο γιαανανεωση με καρτα και οχι απο καταστημα?

που να παρω τηλ?

μην λες τέτοια και σκεφτόμουν αυριο να βάλω 10€ απ το καταστημα:p

Link to comment
Share on other sites

μηπως ισχυει μονο γιαανανεωση με καρτα και οχι απο καταστημα?

που να παρω τηλ?

 

στην εξυπηρετηση της Q φυσικα :)

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Απαντώ σε δική μου ερώτηση,ενημέρωση υπολοίπου από πακέτο στο 12200 επιλογή 4.

 

το καλό ειναι οτι ενημερωνει και ποτε ληγει το αποιοδηποτε πακετο εχεις (πραγμα που δε κανουν οι αλλες 2 εταιριες)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον. σήμερα έκανα ανανέωση των 10€ σε κατάστημα Wind. Στο λογαριασμό μου μπήκαν 26,73€ δηλαδή το τριπλάσιο ποσό,πλην τον φόρο καρτοκινητής. Έλαβα τα παρακάτω μηνύματα.

Απορία,το επιπλέον υπόλοιπο είναι μόνιμο όπως με την προσφορά πέρσι το πάσχα?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...