Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι μέχρι 9/01/12 . Στην ουσία είναι προσφορά μόνο για όσους τους φτάνουν 100 λεπτά για 1 μήνα.
Link to comment
Share on other sites

Βασικά αυτόντ ον μήνα έχω χρόνο στο F2G2 που λήγει στις 21 Ιανουαρίου . Θα αγοράσω 100 λεπτά στο Q στις 9 του μήνα , να έχω στην συνέχεια για τις επόμενες 18 ημέρες, και μετά βλέπουμε. Αλλά αν τυχόν βάλω 20 ευρώ στο F2G2 στις 16 Ιανουαρίου, θα πάνε χαμένα τα λεπτά της Q
Link to comment
Share on other sites

Αν βάλω 10 φορές 1€, θα μπουν 1000€ για όσο θέλω; :p

 

1000 λεπτά εννοείς?:p λογικά ναι

Link to comment
Share on other sites

Αν βάλω 10 φορές 1€, θα μπουν 1000€ για όσο θέλω; :p

για 30 μερες. Δε μου κανει ιδιαιτερη εντυπωση το 1/100, αφου υπαρχει το 3/300 (ιδια αναλογια). Θα με βολευε εαν μιλουσα μεχρι 100/μηνα, αλλά μιλαω παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το για 30 ημέρες μας χαλάει λίγο...:p

Αν και δεν με κόφτουν οι προσφορές της Wind...2-3 άτομα έχω που μιλάμε 2 φορές το μήνα...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έστειλα 1 στο 12100 και μου έδωσε τα 100 λεπτά για 1 μήνα με 1 ευρώ. Κανονικά η προσφορά ήταν μέχρι 9/01 αλλά από ότι βλέπω την ξέχασαν ανοικτή. Ελπίζω να γίνει μόνιμη.
Link to comment
Share on other sites

Moυ ηρθε μηνυμα οτι υπαρχει η επιλογη και για 200 λεπτα με 2 ευρω. Αν γνωριζει καποιος θελω να μου απαντησει στα εξης.1. μεχρι ποσες φορες μπορεις να ανανεωσεις μεσα στον μηνα 2,η χρεωση ειναι ανα 1 λεπτο η 3 λεπτα;
Link to comment
Share on other sites

Moυ ηρθε μηνυμα οτι υπαρχει η επιλογη και για 200 λεπτα με 2 ευρω. Αν γνωριζει καποιος θελω να μου απαντησει στα εξης.1. μεχρι ποσες φορες μπορεις να ανανεωσεις μεσα στον μηνα 2,η χρεωση ειναι ανα 1 λεπτο η 3 λεπτα;

 

νομιζω: αγοραζεις οσα πακετα θελεις (απλα να ξερεις οτι καθε πακετο εχει τη δικη του ημερομηνια ληξης)

ειμαι σιγουρος: η χρεωση ειναι ανα 1 λεπτο

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια τώρα ποσά ΜΒ έχουμε στο 1210; Ισχύει το 60ΜΒ με 3 ευρω ή υπάρχει και άλλο;
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια τώρα ποσά ΜΒ έχουμε στο 1210; Ισχύει το 60ΜΒ με 3 ευρω ή υπάρχει και άλλο;

 

500mb με 5€

Στέλνοντας 100 στο 1210

 

Sent from my Galaxy S using Homing Pigeon

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια βοηθεια

Υπαρχει υπηρεσια που οταν ειναι κλειστο το κινητο κ το ανοιξεις μετα να σου ερχεται sms που να σε ενημερωνει τι κλησεις ειχες??

(με εχει τρελανει ο πατερας μου να του βρω λυση)

Link to comment
Share on other sites

Στείλε 100 ΜΒ και πάρε 500 ΜΒ με 5 ευρώ ( μέχρι τέλος Ιανουαρίου)

στείλε 1500 και με 14 ευρώ πάρε 1500 ΜΒ 600 SMS 600 λεπτά ομιλίας WIND + Q

στείλε 300ΜΒ και me 8.5 ευρώ πάρε 600ΜΒ ( μέχρι τέλος του μήνα ) 600 SMS 600 λεπτά WIND + Q

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια βοηθεια

Υπαρχει υπηρεσια που οταν ειναι κλειστο το κινητο κ το ανοιξεις μετα να σου ερχεται sms που να σε ενημερωνει τι κλησεις ειχες??

(με εχει τρελανει ο πατερας μου να του βρω λυση)

 

ναι υπάρχει. Πρώτα ακύρωσε προωθήσεις πατώντας ##002# και μετά στειλε την λέξη ναι στο 1265 για να ενημερώνεται το άτομο που σε κάλεσε ότι θα ειδοποιηθείς αλλιώς εάν δεν θέλεις να ακούγεται αλλά εσυ να ενημερώνεσαι στειλε την λέξη κρυφά ναι στο 1265. Αυτα ισχύουν γενικότερα για την γουίντ. Ελπίζω να ισχύουν και για την κίου.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια βοηθεια

Υπαρχει υπηρεσια που οταν ειναι κλειστο το κινητο κ το ανοιξεις μετα να σου ερχεται sms που να σε ενημερωνει τι κλησεις ειχες??

(με εχει τρελανει ο πατερας μου να του βρω λυση)

 

Q Who Called http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/kartokiniti/kartokiniti-q/my-q-upiresies/upiresies-diktuou/q-who-called-eidopoiisi-kliseon-/

 

Aυτό με το κρυφά δεν ισχύει στην Q.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...