Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σωστό και αυτό,απλά έλεγα μήπως έχουν την φωτοτυπία/φωτό μου.
Link to comment
Share on other sites

εννοώ να την "βλέπουν" από το σύστημα τους...αλλά δεν πειράζει...θα πάω με ταυτότητα τις επόμενες μέρες.
Link to comment
Share on other sites

εχω μια sim q η οποια εληξε δεν ειχα κανει ανεωση για ενα χρονο καπου αρχες ιανουαριου. μπορω να κανω κατι? οταν τον παιρνω τηλ μου λεει δεν υπαρχει...
Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορείς

κάλεσε 2119993000 από σταθερό και ζήτα να στην ενεργοποιήσουν πάλι. Θα σου ζητήσουν τον αριθμό κλήσης και τον αριθμό της SIM

Link to comment
Share on other sites

Αν κρατήσει η Q την προσφορά με τα 500mb=5€, εγώ θα γυρίσω μόνιμα σε αυτήν πάλι και το whatsup για τους whatsupιδες μόνο!

Καλά από τιμές-πακέτα για ομιλία-sms, No1 για φέτος η Q με διαφορά. Ας κρατήσει τα mb μόνο έτσι.

 

Μακάρι να μην γίνει σαν την wu αν μαζέψει κόσμο..

Link to comment
Share on other sites

Αν κρατήσει η Q την προσφορά με τα 500mb=5€, εγώ θα γυρίσω μόνιμα σε αυτήν πάλι και το whatsup για τους whatsupιδες μόνο!

Καλά από τιμές-πακέτα για ομιλία-sms, No1 για φέτος η Q με διαφορά. Ας κρατήσει τα mb μόνο έτσι.

 

Μακάρι να μην γίνει σαν την wu αν μαζέψει κόσμο..

 

εδώ το χει ξεφτιλίσει στις προσφορες η wind μπας κ μαζέψειι κόσμο και τις χρησιμοποιήσει κανεις.ΑΑΝΝ λεμε τώρα μαζεψειι αρκετό κοσμο θα κανει κατώτερες προσφορες

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορείς

κάλεσε 2119993000 από σταθερό και ζήτα να στην ενεργοποιήσουν πάλι. Θα σου ζητήσουν τον αριθμό κλήσης και τον αριθμό της SIM

Τι εννοείς λέγοντας τον αριθμό κλήσης; Έχω το κινητό της μητέρας μου και έληξε στις 2 Φεβρουαρίου. Με κλήση σε αυτόν τον αριθμό θα τους ζητήσω και εγώ να το ενεργοποιήσουν ξανά;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς λέγοντας τον αριθμό κλήσης; Έχω το κινητό της μητέρας μου και έληξε στις 2 Φεβρουαρίου. Με κλήση σε αυτόν τον αριθμό θα τους ζητήσω και εγώ να το ενεργοποιήσουν ξανά;

 

αριθμος κλήσης=ο αριθμος που θες ν ανακτήσεις

Link to comment
Share on other sites

Εν πάσει περιπτώσει τηλεφώνα εσύ σε αυτόν τον αριθμό , και ότι σου ζητήσουν δώστο .

Ο αριθμός αυτός είναι το κέντρο εξυπηρέτησης πελατών της Q . Θα μπορούσες ίσως να καλέσεις και το 1223 , από άλλο κινητό της Q

Link to comment
Share on other sites

Εν πάσει περιπτώσει τηλεφώνα εσύ σε αυτόν τον αριθμό , και ότι σου ζητήσουν δώστο .

Ο αριθμός αυτός είναι το κέντρο εξυπηρέτησης πελατών της Q . Θα μπορούσες ίσως να καλέσεις και το 1223 , από άλλο κινητό της Q

ποιος χρεώνεταιι για να πάρει την εξυπηρέτηση πελατών?:p

Link to comment
Share on other sites

ποιος χρεώνεταιι για να πάρει την εξυπηρέτηση πελατών?:p

 

Πάντως η χρέωση έχει γίνει 0,25€/κλήση για 1223

Διαφορετικά υπάρχει και ένα σταθερό που αν θυμάμαι καλά ξεκινάει από 211....

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η χρέωση έχει γίνει 0,25€/κλήση για 1223

Διαφορετικά υπάρχει και ένα σταθερό που αν θυμάμαι καλά ξεκινάει από 211....

 

2119993000

Link to comment
Share on other sites

πόσο καιρό κρατάνε συνήθως οι προσφορές της?

Τα 300' η τα 300 sms προς wind/q με χρέωσει 1ΕΥΡΩ έχει οριστεί πλέον και επίσημα ότι θα είναι βασικό πακέτο της Q-card και δεν έχει ημερομηνία λήξης!! Είναι ανακοίνωση που έχει δημοσιοποιηθεί στην σελίδα της Q στο facebook! Η χρέωσει είναι ανα δευτερόλεπτο με ελάχιστο χρόνο χρέωσεις το 1 λεπτό!! Επίσης πριν απο 2 μέρες η wind έκανε εφικτό την παραγγελία της Q-card μέσω ιντερνετ και αποστέλλεται σπίτι σου (με κούριερ) χωρίς χρέωση δικιά σου, τόσο για το πακέτο όσο και για τα έξοδα αποστολής!!

 

Ο σύνδεσμος της επίσημης σελίδας της Q στο facebook : http://www.facebook.com/Qkiniti?sk=wall

 

Η σελίδα της Q στο site της Wind για παραγγελία πακέτου : http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/kartokiniti/kartokiniti-q/online-paraggelia-paketou-q-card/

Συμβόλαιο = Κοροϊδία

Φοιτητικά πακέτα for ever!!!

Υποστηρίξτε το ελεύθερο λογισμικό!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η χρέωσει είναι ανα δευτερόλεπτο με ελάχιστο χρόνο χρέωσεις το 1 λεπτό!!

 

Τα δωρεάν λεπτά καταναλώνονται ανά λεπτό χωρίς ελάχιστη διάρκεια κλήσης

αυτό ανα΄φερει η wind στο site

άρα ειτε μιλήσω 1μιση λεπτό είτε 1 λεπτό και 59 δευτερα με χρεώνει 2 λεπτα από το πακέτο;

Link to comment
Share on other sites

Τα δωρεάν λεπτά καταναλώνονται ανά λεπτό χωρίς ελάχιστη διάρκεια κλήσης

αυτό ανα΄φερει η wind στο site

άρα ειτε μιλήσω 1μιση λεπτό είτε 1 λεπτό και 59 δευτερα με χρεώνει 2 λεπτα από το πακέτο;

 

ακριβώς. μια χαρά είναι,σε σχέση με τους άλλους που σου τρώνε τρίλεπτο κατευθείαν

Link to comment
Share on other sites

σαφώς και είναι μια χαρά!

εδώ και 2-3 μέρες κυκλοφορω με 2 κινητά παλι. q και wu.

απλά έκανα 5€ ανανέωση σε κατάστημα wind και πήρα 100sms προς wind δωρεαν. ενεργοποίησα και τα 300' με 1 € και είμαι κομπλέ! με 2€ (το πολύ) το μήνα θα τη βγάζω :D

όποιο "θύμα" δε γουστάρει να έρθει q, ας με παίρνει στο wu :)

Link to comment
Share on other sites

σαφώς και είναι μια χαρά!

εδώ και 2-3 μέρες κυκλοφορω με 2 κινητά παλι. q και wu.

εγώ μια ζωή αυτό κανω,το χω συνηθισει πλεον:p

απλά έκανα 5€ ανανέωση σε κατάστημα wind και πήρα 100sms προς wind δωρεαν.[...]

τι ν αυτό πάλι? κι αλλη προσφορά? θα μας τρελάνουν:p:lol:

Link to comment
Share on other sites

 

πρέπει να φτιάξουν ένα rss feed με τις προσφορές για κάθε πακέτο:lol:

Link to comment
Share on other sites

500 MB με 5 ευρώ

10 ΜΒ την ημέρα με 1 ευρώ

60 ΜΒ με 3 ευρώ

600 ΜΒ +600 SMS + 600 λεπτά προς WIND +Q με 8,5 ευρώ

1500 ΜΒ + 600SMS +600 με 14 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Τα πακετα ομιλιας+μηνυματων+ιντερνετ αναφερονται μονο στο f2g.Εγω απο ενα wind card εστειλα 300mb και δεν μου απαντησε οτι δεν υπαρχει αλλα οτι δεν εχω επαρκες υπολοιπο(οντως δεν εχω).Τι συμβαινει;Αφου δεν αναφερετε οτι ισχυουν για wind card.Μηπως ειναι ελλατωμα του συστηματος;
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά ισχύουν όλα .Ακόμα και τα πακέτα ADSM παίζουν στην WIND CARD (στην Q δεν παίζουν γιατί δεν ακούει στο19595 )

12Gb 7 ημέρες 14 ευρώ

3GB 2 ημέρες 7 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...