Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

600ΜΒ + 600 λεπτά προς WIND+ Q για 8,5 ευρώ (300ΜΒ στο 1210)

1500ΜΒ + 600 λεπτά προς WIND + Q για 14 ευρώ. (1500ΜΒ στο 1210)

 

αυτά είναι για wind, ισχύουν τελικά και για q ;

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αυτά δίνουν δωρεάν λεπτά αλλά όχι SMS;

Και SMS δίνουν συγνώμη για την παράλειψη

αυτά είναι για wind, ισχύουν τελικά και για q ;

 

Ισχύουν και για Q . Αυτόν τον μήνα χρησιμοποιώ το 1500 σε Q .

Πουθενά δεν είναι γραμμένο , αλλά το δοκίμασα και δούλεψε.

Link to comment
Share on other sites

16 του μηνός μου ήρθε εμένα

 

απ οτι καταλαβα μαλλον σε οσους εχει ερθει σμσ διπλασιαζει και τριπλασιαζει!αρα τζιφος εγω:p

Link to comment
Share on other sites

απ οτι καταλαβα μαλλον σε οσους εχει ερθει σμσ διπλασιαζει και τριπλασιαζει!αρα τζιφος εγω:p

 

βαλε μια 5αρα.και αν στην 2χ ή 3χ βαζεις και δευτερη καρτα. αν οχι μενεις με τα 5

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

μπα!δεν θα βαλω τωρα τουλαχιστων μιας και απ'οτι καταλαβα ειναι επιλεκτικη η προσφορα
Link to comment
Share on other sites

λιγο μπερδεμενα τα βλεπω...του ηρθε κανενος μηνυμα διπλασιασμου για 5 ευρω ,εβαλε 10ρα κ του ηρθαν 18 κατι?
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω ενδιαφέροντα νέα! Χτες είχα κάνει ανανέωση στο Q της μάνας στο οποίο δεν είχε έρθει κάποιο μήνυμα για διπλασιασμό ή τριπλασιασμό. Της μπήκε κανονικά το ποσό της ανανέωσης. Τ απόγευμα πήρα την Wind και τους είπα ότι έκανα ανανέωση κι ενώ νόμιζα ότι μου χε έρθει μήνυμα για τριπλασιασμό δεν τριπλασιάστηκε το ποσο της ανανέωσης. Μου είπαν ότι θα το εξετάσουν και σήμερα τ απογευμα το υπολοιπο της τριπλασιάστηκε:p
Link to comment
Share on other sites

Αφού προχθές έβαλα κάρτα και μου την διπλασίασε, μόλις πριν λίγο έλαβα sms αν βάλω κάρτα 10ευρώ θα μου την τριπλασιασει!
Link to comment
Share on other sites

Εμενα σε F2G δεν ηρθε μηνυμα αλλά ειπα να το ρισκάρω. Εβαλα μια 10αρα, αλλα τζίφος. Επίσης δεν μου εστειλε μηνυμα για κάποια άλλη που θα βάλω μετα. :(
Link to comment
Share on other sites

μόλις πριν λίγο έλαβα sms αν βάλω κάρτα 10ευρώ θα μου την τριπλασιασει!

 

το ίδιο και σε μένα

 

ερώτηση: 'αν βάλω 5€ θα μου γίνουν 9 και κάτι. μπορώ να ενεργοποιήσω το πακέτα 500mb με 5€ και να μου μείνει το υπόλοιπο στην κάρτα;

Link to comment
Share on other sites

Αφού προχθές έβαλα κάρτα και μου την διπλασίασε, μόλις πριν λίγο έλαβα sms αν βάλω κάρτα 10ευρώ θα μου την τριπλασιασει!

 

αν μου ερθει τετοιο σμσ εφυγα...δε με χαλαει να ξενιασω για μερικους μηνες...

 

και λογικα αυτο που λεει για ενα μηνα αφορα τα δωρεαν λεπτα -σμσ που δινουν...

 

κανεις αλλος να πηρε μονο σμσ?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

παιδεια εμενα μου ηρθε μηνυμα σημερα στην q και ελεγε οτι αν ανανεωσε με 10ε και θα μου τριπλασιαση το υπολοιπο αλλα για 30 μερες μονο τελικα δεν ειναι μονιμο το ποσο του τριπλασιασμου? δηλαδη μετα τον 1 μηνα αμα δεν καταωαλωσης το εξτρα ποσο χανετε?
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα σήμερα 15 ευρώ και μου τα διπλασίασέ ( το μήνυμα έλεγε βάλε 5 ευρώ)

Σε λίγες μέρες θα αγοράσω το πακέτο των 14 ευρώ (1500 +600 + 600) και έτσι θα έχω χρησιμοποιήση τον χρόνο εντός 30 ημερών .

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι νομιζω οτι ο ενας μηνας ισχυει για τα δωρα που σου κανουν...αλλιως ατοπο να βαλεις τοσα λεφτα..
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

παιδεια εμενα μου ηρθε μηνυμα σημερα στην q και ελεγε οτι αν ανανεωσε με 10ε και θα μου τριπλασιαση το υπολοιπο αλλα για 30 μερες μονο τελικα δεν ειναι μονιμο το ποσο του τριπλασιασμου? δηλαδη μετα τον 1 μηνα αμα δεν καταωαλωσης το εξτρα ποσο χανετε?

 

Το ποσο ειναι μονιμο!! 2 φορες εβαλα καρτα και μπηκε στο μονιμο και η εξυπηρετηση το ιδιο λεει.

Link to comment
Share on other sites

nai, για 30 μερες, μόλις το τσέκαρα στο σμσ που με στειλαν

 

μετά τις 30 μέρες τι γίνεται; χάνεται όλο το υπόλοιπο ή το εξτρα μόνο;

Link to comment
Share on other sites

και σε μενα ηρθε τριπλασιασμου αλλα παραμενει αγνωστο το τι συμβαινει μετα τον μηνα.

επισης απο που αφαιρουνται τα χρηματα οταν αγοραζεις πακετο. απο τα εξτρα η απο την καρτα?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Το ποσο ειναι μονιμο!! 2 φορες εβαλα καρτα και μπηκε στο μονιμο και η εξυπηρετηση το ιδιο λεει.

Επιβεβαιώνω,και σε μένα έτσι είπε η εξηπυρέτηση,άλλωστε το βάζουν στο κανονικό υπόλοιπο,κι όχι ξεχωριστά όπως κάνανε το καλοκαίρι πχ στο f2g. Επίσης σε όποιον δεν τριπλασιάστηκε η ανανέωση,μπορει να τους πάρει τηλέφωνο,να τους πει ότι είχε λάβει μήνυμα αλλά δεν έλαβε τον τριπλασιασμό,και την αλλη μέρα θα τριπλασιαστεί

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αμα ανανεωσω σε καταστημα με 20ε το οποιο θα γινει 60ε με τον τριπλασιασμο -τους φορους θα μου δωση και τα 300λεπτα προς ολους και 300λεπτα σε wind/q και 300sms σε wind/q και 120mb ιντερνετ για 1 μηνα η μηπως ισχυουνε στα f2g αυτα?
Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρα μόνιμο ρε παιδιά?

Μην τα φάμε τσάμπα, αλλά μην χαθούνε και τσάμπα :D!

 

 

Σήμερα μου ήρθε ξανά αυτό το μήνυμα

 

TPIΠΛAΣIOΣ XPONOΣ OMIΛIAΣ MONO ΓIA EΣENA EAN H EΠOMENH ANANEΩΣH EINAI 10EYPΩ K ΓINEI ΣTIΣ EΠOMENEΣ 6 HMEPEΣ! (ΔIAPKEIA KATANAΛΩΣHΣ 30 HMEPEΣ)

 

Δεν νομίζω να ανανεώσω ξανά βέβαια :p

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αμα ανανεωσω σε καταστημα με 20ε το οποιο θα γινει 60ε με τον τριπλασιασμο -τους φορους θα μου δωση και τα 300λεπτα προς ολους και 300λεπτα σε wind/q και 300sms σε wind/q και 120mb ιντερνετ για 1 μηνα η μηπως ισχυουνε στα f2g αυτα?
60€ πλην τους φορους+

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/kartokiniti/kartokiniti-q/q-card/ananeose-ton-hrono-omilias-sou/

Link to comment
Share on other sites

 

τα 60ε θα μεινουνε μεσα για παντα η για ενα μηνα και μετα χανονται γτ το μηνυμα ελεγε διαρκεια καταναλωσης 30 μερες?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...