Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μετα απο επικοινωνια μου ,πιστωθηκαν τα 4,κατι ευρω.

απορια: αυτα ειναι χρονος ομιλιας διαθεσιμος για ενα μηνα για ομιλια ΚΑΙ σμς?

επισης αν αγορασω καποιο πακετο(πχ ομιλιας) τα χρηματα θα αφαιρεθουν απο το εξτρα αυτο μπονους ή απο την κάρτα?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

μετα απο επικοινωνια μου ,πιστωθηκαν τα 4,κατι ευρω.

απορια: αυτα ειναι χρονος ομιλιας διαθεσιμος για ενα μηνα για ομιλια ΚΑΙ σμς?

επισης αν αγορασω καποιο πακετο(πχ ομιλιας) τα χρηματα θα αφαιρεθουν απο το εξτρα αυτο μπονους ή απο την κάρτα?

 

αφου τους πήρες τηλέφωνο γιατί δεν τα ρώτησες κι αυτα να σιγουρευτουμε?:p:p για να το προσθέτουν το μπονους στο κανονικό υπόλοιπο μάλλον είναι μόνιμο κι όχι έξτρα για ενα μήνα όπως αυτό που δινε στο f2go

Link to comment
Share on other sites

Μα στο σμς ελεγε πως ειναι για ενα μηνα..γιαυτο δε ρωτησα.

απλα μετα μου γεννηθηκε η απορια.αν παρω καποιο πακετο,απο που θα αφαιρεθουν τα χρηματα?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μα στο σμς ελεγε πως ειναι για ενα μηνα..γιαυτο δε ρωτησα.

απλα μετα μου γεννηθηκε η απορια.αν παρω καποιο πακετο,απο που θα αφαιρεθουν τα χρηματα?

 

όποιος πάρει πρώτος μας λέει:p

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδία η θεία μου θέλει να πάρει μια γουιντ για να μιλάει με τον θείο μου που έχει κινητό απο την πυροσβεστικη. Καλύτερα να τις προτείνω την q με την προσφορά με το 1ευρώ ; μέχρι πότε θα ισχύει αυτό ; στο site δεν βλέπω κάτι για ημερομηνία λήξης άρα ισχύει μέχρι προτείνως . Σε περίπτωση που αλλάξει έχει αλλα πακετά η q για να μπορεί να καλεί οίκονομικα τον θείο μου έχει wind ;. Καλύτερα να πάρει q ή άλλο πακέτο καρτοκινητης ;. Κάτι άκυρο γνωρίζει κανένας εάν στα κινητά που απευθύνονται σε πυροσβέστες μέσa απο την wind εάν δίνει λεπτά προς ολη την wind ; για να μπορεί να καλεί την θεία μου και να μην χρεώνεται ; ή να τις κάνει αναπάντητες να τον παίρνει εκείνη ;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδία η θεία μου θέλει να πάρει μια γουιντ για να μιλάει με τον θείο μου που έχει κινητό απο την πυροσβεστικη. Καλύτερα να τις προτείνω την q με την προσφορά με το 1ευρώ ; μέχρι πότε θα ισχύει αυτό ; στο site δεν βλέπω κάτι για ημερομηνία λήξης άρα ισχύει μέχρι προτείνως . Σε περίπτωση που αλλάξει έχει αλλα πακετά η q για να μπορεί να καλεί οίκονομικα τον θείο μου έχει wind ;. Καλύτερα να πάρει q ή άλλο πακέτο καρτοκινητης ;. Κάτι άκυρο γνωρίζει κανένας εάν στα κινητά που απευθύνονται σε πυροσβέστες μέσa απο την wind εάν δίνει λεπτά προς ολη την wind ; για να μπορεί να καλεί την θεία μου και να μην χρεώνεται ; ή να τις κάνει αναπάντητες να τον παίρνει εκείνη ;
προς το παρόν συμφέρει η προσφορά της Q,αλλά αν την σταματησει και το κανει παλι 300λεπτά+300μνματα με 3€,για τηλέφωνα συμφέρει το F2G που με το πακετο απ το σάιτ δινει 700 λεπτά με 5€+ τα μπόνους με την ανανέση απ το κατάστημα
Link to comment
Share on other sites

προς το παρόν συμφέρει η προσφορά της Q,αλλά αν την σταματησει και το κανει παλι 300λεπτά+300μνματα με 3€,για τηλέφωνα συμφέρει το F2G που με το πακετο απ το σάιτ δινει 700 λεπτά με 5€+ τα μπόνους με την ανανέση απ το κατάστημα

 

οκ θα τις το προτείνω και αναλόγως βλέπουμε.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

προς το παρόν συμφέρει η προσφορά της Q,αλλά αν την σταματησει και το κανει παλι 300λεπτά+300μνματα με 3€,για τηλέφωνα συμφέρει το F2G που με το πακετο απ το σάιτ δινει 700 λεπτά με 5€+ τα μπόνους με την ανανέση απ το κατάστημα

 

Αν το αλλάξει θα είναι για ξύλο πάντως,εφόσον θέλουν να φέρουν κόσμο!

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια μάλλον θα έρθω Q.. Έχω 3 συμβόλαια στην vodafone και όπως τα υπολόγισα επειδή οι κλήσεις είναι κυρίως μεταξύ των 3 αριθμών και το πολύ 1 ώρα προς άλλους θα κερδίζω 10-15€ στην χειρότερη περίπτωση και ως 35-40€ στην καλύτερη..

 

Ερωτήματα:

Διάβασα ότι δεν έχει ελάχιστη διάρκεια κλήσης και χρεώση ανα δευτερόλεπτο και για κλήσεις προς όλους αλλά και για τα πακέτα προς q/wind.. Αυτό ισχύει καιρό? Παίζει να αλλάξει στο σύντομο μέλλον?

 

Αυτό με το 1€ και τα 300' στην χειρότερη περίπτωση δεν θα γίνει 3€ όπως ήταν?

 

Η χρέωση 0,0054/1'' πάντα ήταν τόσο ή είναι κάτι προσωρινό?

 

Μπορώ να μεταφέρω υπόλοιπο σε κάποιον από άλλο νουμέρο q? Ή καλύτερα να υπάρχει μια κάρτα 5άρα στο πορτοφόλι γκαβάτζα αν ξεμείνει κάποιος?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

 

Υγ. δεν ζητάω προβλέψεις :) Απλά αν πχ ισχύει το 0,0054 εδώ και 2 χρόνια είναι δύσκολο να αλλάξει!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έκανα ανανέωση 10€ σε κατάστημα wind. Αμέσως μετά μου ήρθαν 2 SMS, ένα που έλεγε για την ανανέωση και ένα για τα 100' και 100 SMS δώρο. Για διπλασιασμό δεν ήρθε κάτι, όμως στο υπόλοιπο προστέθηκαν πάνω από 16€. Το θέμα είναι ότι είναι στο κανονικό υπόλοιπο το οποίο λήγει σε 1 χρόνο, πως γίνεται να αφαιρέσουν όσα δεν καταναλώθηκαν μέσα σε 30 ημέρες;

 

Λέτε να είναι μόνιμα τελικά;

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, υπάρχει κάποια φθηνή προαφορά που να δίνει κάποια ΜΒ;
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, υπάρχει κάποια φθηνή προαφορά που να δίνει κάποια ΜΒ;

 

500mb με 5€

Έχει παραταθεί μέχρι τέλος του μήνα (μακάρι ναι μείνει).

 

Επίσης παιδιά, όποιος ρωτήσει για το αν μένουν τελικά τα λεφτά από τον τριπλασιασμό, ας ενημερώσει και εμάς :)

Link to comment
Share on other sites

500 MB με 5 ευρώ (στείλε 100ΜΒ στο 1210)

600ΜΒ + 600 λεπτά προς WIND+ Q για 8,5 ευρώ (300ΜΒ στο 1210)

1500ΜΒ + 600 λεπτά προς WIND + Q για 14 ευρώ. (1500ΜΒ στο 1210)

Link to comment
Share on other sites

500 MB με 5 ευρώ (στείλε 100ΜΒ στο 1210)

600ΜΒ + 600 λεπτά προς WIND+ Q για 8,5 ευρώ (300ΜΒ στο 1210)

1500ΜΒ + 600 λεπτά προς WIND + Q για 14 ευρώ. (1500ΜΒ στο 1210)

 

Πωπω παιδιά τι προσφορές είναι αυτές! Και είμαι κολλημένος με What's Up γιατί έχουν όλοι :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Πωπω παιδιά τι προσφορές είναι αυτές! Και είμαι κολλημένος με What's Up γιατί έχουν όλοι :mad: :mad: :mad:

 

Φίλε και εγώ στο iPhone έχω βάλει την κύρια γραμμή που είναι WIND για να έχω χρόνο προς όλους, δωρεάν WIND και MB και έχω μια ακόμα συσκευή με 2 νούμερα CU και WU τουλάχιστον να με καλούν... Κάνω αναπάντητη στους άλλους, επειδή δεν βάζω κάρτα στα 2 νούμερα... Και μετά what's app messenger,viber,vixer κτλ

Link to comment
Share on other sites

Φίλε και εγώ στο iPhone έχω βάλει την κύρια γραμμή που είναι WIND για να έχω χρόνο προς όλους, δωρεάν WIND και MB και έχω μια ακόμα συσκευή με 2 νούμερα CU και WU τουλάχιστον να με καλούν... Κάνω αναπάντητη στους άλλους, επειδή δεν βάζω κάρτα στα 2 νούμερα... Και μετά what's app messenger,viber,vixer κτλ

 

Αυτό που με τρελαίνει ξέρεις ποιο είναι; Ότι όσοι με τους οποίους μιλάω, ΟΛΟΙ έχουνε συσκευές Android, iPods κλπ. ΚΑΝΕΝΑΣ δε θέλει να πληρώσει 3 ευρώ για MB για να έχει Viber και WhatsApp, δεν έχουν όμως πρόβλημα να βάζουνε τις 10άρες και να βρίζουν την ίδια στιγμή την Cosmote για τις άθλιες γραμμές.

Αν θέλεις, πες μου περισσότερα. Τι πρόγραμμα έχεις; Και έχεις δωρεάν σε όλα τα δίκτυα ΚΑΙ internet? Κάτι τέτοιο κατάλαβα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

μόλις έβαλα κάρτα των 10€ και μου έβαλε 18€ :D

 

το μήνυμα που μου είχαν στείλει έλεγε πως είναι για 30 ημέρες αλλά θυμάμαι πως όταν είχα F2G και γίνονταν παρόμοια προσφορά δεν ακούγονταν παραπάνω υπόλοιπο απλά σου έτρωγε χρόνο από την προσφορά. Θα δείξει λοιπόν αν είναι για πάντα ή για 30 ημέρες!

 

Με εντυπωσιάζει η q με τις προσφορές της. Αν κρατήσει και την προσφορά 5€ 500ΜΒ θα μαστε άψογα.

(υπενθυμίζω ότι το 1€ 300λεπτά προς Wind, Q δεν είναι προσφορά αλλά το βασικό πακέτο πλέον!).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

μόλις έβαλα κάρτα των 10€ και μου έβαλε 18€ :D[...]

εμένα με 10€ μου βαλε 27€ :wacko::p

Link to comment
Share on other sites

σας ειχε ερθει το sms τριπλασιμου ομως?γιατι εμενα δεν εχει ερθει κατι!ουτε καν sms!:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

σας ειχε ερθει το sms τριπλασιμου ομως?γιατι εμενα δεν εχει ερθει κατι!ουτε καν sms!:rolleyes:

 

16 του μηνός μου ήρθε εμένα

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δι/τρι-πλασιασμός μόνο σε όσους έχει σταλεί το αντίστοιχο μήνυμα; Φτου! Έχω ξεμείνει από μονάδες και είμαι στην απ'έξω...

Αν δεν μου στείλουν ως αύριο πρωί, θα «φιλήσω τον βάτραχο»...

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σε αυτούς που δεν ήρθε μήνυμα για την προσφορά ισχύει? Μόνο από κατάστημα wind η ανανέωση?
σε 3 αριθμούς που ξέρω που δεν τους ήρθε μήνυμα,δεν τους διπλασίασε ή τριπλασία την ανανέωση(απο κατάστημα). σε μένα ήρθε μήνυμα και τριπλασιάστηκε.επίσης δεν αναφέρει αν ισχύει μονο σε ανανέωση σε καταστημα,αλλά δεν βρίσκω λόγο να μην πας σε κατάστημα και να πάρεις κάρτα
Link to comment
Share on other sites

500 MB με 5 ευρώ (στείλε 100ΜΒ στο 1210)

600ΜΒ + 600 λεπτά προς WIND+ Q για 8,5 ευρώ (300ΜΒ στο 1210)

1500ΜΒ + 600 λεπτά προς WIND + Q για 14 ευρώ. (1500ΜΒ στο 1210)

 

 

Αυτά δίνουν δωρεάν λεπτά αλλά όχι SMS;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...