Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν ανανεώνω με 6 ευρω (όταν έχει countdown) για ποιο λόγο θεωρεί το σύστημα ότι δεν βάζω κάρτα? (δεν ανανεώνει για 2 μήνες την ημερομηνία λήξης)

 

Πότε συνέβη αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Όταν ανανεώνω με 6 ευρω (όταν έχει countdown) για ποιο λόγο θεωρεί το σύστημα ότι δεν βάζω κάρτα? (δεν ανανεώνει για 2 μήνες την ημερομηνία λήξης)

 

Αναναιωνεις σαν να έβαλες καρτα

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Όταν ανανεώνω με 6 ευρω (όταν έχει countdown) για ποιο λόγο θεωρεί το σύστημα ότι δεν βάζω κάρτα? (δεν ανανεώνει για 2 μήνες την ημερομηνία λήξης)

 

Κανονικά, 4/2/2020 πήγε σήμερα η ημερομηνία λήξης του υπολοίπου. Κάπου κανείς λάθος η κάτι κόλλησε, κάνε refresh.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Εκμεταλλεύτηκα σήμερα το countdown, ανανεώνοντας με 6€ και αγοράζοντας την προσφορά με 3€.

Είχα υπόλοιπο 4,44 και με τις ενέργειες αυτές έπρεπε να έχω νέο υπόλοιπο 4,44-3+6/1,12-0,30=1,44+5,36-0,30= 6,50€, αλλά γράφει 6,25€

Που πήγαν τα 0,25€; Υπάρχει και άλλη έξτρα χρέωση (0,25) όταν ανανεώνεις με 6€;

Link to comment
Share on other sites

Εκμεταλλεύτηκα σήμερα το countdown, ανανεώνοντας με 6€ και αγοράζοντας την προσφορά με 3€.

Είχα υπόλοιπο 4,44 και με τις ενέργειες αυτές έπρεπε να έχω νέο υπόλοιπο 4,44-3+6/1,12-0,30=1,44+5,36-0,30= 6,50€, αλλά γράφει 6,25€

Που πήγαν τα 0,25€; Υπάρχει και άλλη έξτρα χρέωση (0,25) όταν ανανεώνεις με 6€;

 

Μάλλον έστειλες κάποιο sms (0.25€) χωρίς να το καταλάβεις.

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά, 4/2/2020 πήγε σήμερα η ημερομηνία λήξης του υπολοίπου. Κάπου κανείς λάθος η κάτι κόλλησε, κάνε refresh.

 

Δεν ανανέωσε την ημερομηνία λήξης, το δήλωσα στην εξυπηρέτηση και θα το διορθώσουν μου είπαν.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Πηγα χθές σε καταστημα q να κάνω φορητότητα από vodafone που είμαι σε q και μου είπαν ότι δεν έχουν κάρτες sim.Υπαρχει γενικότερο πρόβλημα ή είναι το συγκεκριμένο κατάστημα Κορυδαλλού που πήγα;
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έστειλες κάποιο sms (0.25€) χωρίς να το καταλάβεις.

 

Μήνυμα δεν στάλθηκε στο διάστημα αυτών των ενεργειών, αλλά μου έκανε εντύπωση η αφαίρεση των 0,25€.

Link to comment
Share on other sites

Μήνυμα δεν στάλθηκε στο διάστημα αυτών των ενεργειών, αλλά μου έκανε εντύπωση η αφαίρεση των 0,25€.

 

Μαλλον δεν εχουν κ πολυ νοημα οι εικασίες, αλλα 0,25ε κοστίζει κ η κληση στο 13800.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Πηγα χθές σε καταστημα q να κάνω φορητότητα από vodafone που είμαι σε q και μου είπαν ότι δεν έχουν κάρτες sim.Υπαρχει γενικότερο πρόβλημα ή είναι το συγκεκριμένο κατάστημα Κορυδαλλού που πήγα;
Κάνε μέσω ίντερνετ να σου έλθει σπίτι χωρίς χρέωση και θα σου κάνω πρόσκληση για να πάρεις δωρεάν 12 GB με διάρκεια 1 χρόνο.

Στείλε πμ.

Link to comment
Share on other sites

Οι πάροχοι λέει ότι διπλασιάζουν τα GB στα πακέτα δεδομένων κινητής με τις ίδιες χρεώσεις.

Για εμάς έχει τίποτα ή μπα;

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα ελπίζω να μην ακουστεί (πολύ) ειρωνικό και κακό, αλλά όλοι κάνετε σα τα παιδάκια που περιμένουν τον Αη-Βασίλη!
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα ελπίζω να μην ακουστεί (πολύ) ειρωνικό και κακό, αλλά όλοι κάνετε σα τα παιδάκια που περιμένουν τον Αη-Βασίλη!

 

Άσχημα είναι να πάρεις data δώρο ?

Link to comment
Share on other sites

Οχι ασχημα δεν ειναι, αλλα βλέπω το θεμα αντιμετωπίζεται σα "μαννα εξ ουρανου".

 

Οι περισσότεροι έχουμε ζορε για παραπάνω data.

Link to comment
Share on other sites

Οχι ασχημα δεν ειναι, αλλα βλέπω το θεμα αντιμετωπίζεται σα "μαννα εξ ουρανου".

 

"μαννα εξ ουρανου" θα ήταν αν μείωναν τις χρεώσεις. Αυτό που κάνουν, και μάλιστα (υποτίθεται) μετά από κυβερνητική "πίεση", είναι σιωπηλή παραδοχή ότι μας κλέβουν και ότι έχουν συστήσει ολιγοπώλιο.

Πολύ κρίμα που η ΕΕΤΤ και άλλοι σχετικοί ελεγκτικοί φορείς δεν είναι αποτελεσματικοί όσο θα έπρεπε.

Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότεροι έχουμε ζορε για παραπάνω data.

 

Αρα το πιο βολικό νομίζω δεν θα είναι ο διπλασιασμός data με τα ίδια χρήματα αλλά μισή τιμή με τα ίδια data και έτσι είναι όλοι ευχαριστημένοι και αυτοί που θέλουν λίγα και αυτοί που θέλουν πιο πολλά

Link to comment
Share on other sites

Αρα το πιο βολικό νομίζω δεν θα είναι ο διπλασιασμός data με τα ίδια χρήματα αλλά μισή τιμή με τα ίδια data και έτσι είναι όλοι ευχαριστημένοι και αυτοί που θέλουν λίγα και αυτοί που θέλουν πιο πολλά

 

Αυτό, θα ήταν το τέλειο!

ΥΓ. Την άλλη φορά (2023) θα ψηφίσουμε αυτόν που θα κάνει κάτι τέτοιο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

"μαννα εξ ουρανου" θα ήταν αν μείωναν τις χρεώσεις. Αυτό που κάνουν, και μάλιστα (υποτίθεται) μετά από κυβερνητική "πίεση", είναι σιωπηλή παραδοχή ότι μας κλέβουν και ότι έχουν συστήσει ολιγοπώλιο.

Πολύ κρίμα που η ΕΕΤΤ και άλλοι σχετικοί ελεγκτικοί φορείς δεν είναι αποτελεσματικοί όσο θα έπρεπε.

 

Συμφωνώ, σε ΟΛΑ που γραφεις.

Αλλά, σκέψου πόσο εύκολο ήταν να γινει και δεν είχε γίνει τόσο καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Ως συνήγορος του διαβόλου, πρέπει να ενημερώσω ότι πιο εύκολο είναι να σου δώσουν 2πλο αέρα, παρά να κάνουν τιμολογιακή αλλαγή.
Link to comment
Share on other sites

Ως συνήγορος του διαβόλου, πρέπει να ενημερώσω ότι πιο εύκολο είναι να σου δώσουν 2πλο αέρα, παρά να κάνουν τιμολογιακή αλλαγή.

 

Συμφωνώ. Απλά, ΔΕΝ είναι αέρας τα 2πλα MB όταν τα χρειαζόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Ως συνήγορος του διαβόλου, πρέπει να ενημερώσω ότι πιο εύκολο είναι να σου δώσουν 2πλο αέρα, παρά να κάνουν τιμολογιακή αλλαγή.

 

Ετσι είναι, και έτσι εκαναν και οι 3 εταιριες.

Διπλασίασαν την ποσοτητα των ντατα, αλλά δε φτυνηναν κάποιο πακέτο.

Τα χρήματα που έπαιρναν θα τα παίρνουν πάλι.

 

Βέβαια, αυτα για την ωρα αφορούν τα συμβόλαια και καρτοσυμβόλαια. Δεν ανακοινώθηκε κάτι για τα καρτοκινητα

Link to comment
Share on other sites

Το ότι το εκακαν και οι 3 μαζί με συνεννόηση δεν σημαίνει καρτέλ;
Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...