Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βρίσκομαι στην Κύπρο. Και αφού εξάντλησα τα δεδομένα, ενεργοποίησα από την εφαρμογή την προσφορά που με 5€ δίνει 400 λεπτά προς όλους και 1 GB. Με έκπληξη βλέπω ότι ενώ τα λεπτά ομιλίας ισχύουν κανονικά με περιαγωγή, τα data δεν ισχύουν. Είναι λογικό αυτό; Αν ενεργοποιήσω το άλλο πακέτο από το εικονίδιο δώρου που δίνει 5 GB για 30 ημέρες με 5 € θα ισχύει στην περιαγωγή ή όχι;
Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Είναι λογικό αυτό;

 

Δεν ξέρω αν είναι λογικό, είναι όμως πραγματικό. Κάθε πακέτο έχει τους δικούς του όρους. Τα βασικά πακέτα νομίζω υποχρεούνται κατά κάποιον τρόπο πλέον να είναι φιλικά προς την ευρωπαϊκή περιαγωγή. Δεν ισχύει όμως το ίδιο με τα "πακέτα προσφοράς", όπως αυτό που ενεργοποίησες ή και το 5GB που σκέφτεσαι. Κανονικά πάνω δεξιά στη σελίδα των πακέτων-προσφορών μέσα στην εφαρμογή έχει σύνδεσμο με τους όρους, αλλά έχει κάποιες μέρες που δεν λειτουργεί σωστά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι λογικό, είναι όμως πραγματικό. Κάθε πακέτο έχει τους δικούς του όρους. Τα βασικά πακέτα νομίζω υποχρεούνται κατά κάποιον τρόπο πλέον να είναι φιλικά προς την ευρωπαϊκή περιαγωγή. Δεν ισχύει όμως το ίδιο με τα "πακέτα προσφοράς", όπως αυτό που ενεργοποίησες ή και το 5GB που σκέφτεσαι. Κανονικά πάνω δεξιά στη σελίδα των πακέτων-προσφορών μέσα στην εφαρμογή έχει σύνδεσμο με τους όρους, αλλά έχει κάποιες μέρες που δεν λειτουργεί σωστά.

Πήγα πάνω δεξιά. Δεν λειτουργεί καθόλου.Τι προτείνεις για data για 4 ημέρες;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Χρεώθηκες ημερήσιο ίντερνετ;

 

Αυριο θα δείξει.

Αλλά όταν κοιτάζεις την εφαρμογή κάθε λίγα δευτερόλεπτα αφαιρεί 0,01 από το χρηματικό Υπόλοιπο . Υπάρχει πακέτο που να μπορώ να αγοράσω;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πακέτο που να μπορώ να αγοράσω;
Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πακέτο που να μπορώ να αγοράσω;

 

αυτά που δουλεύουν σίγουρα στην περιαγωγή ειναι τα "κανονικά" πακετα.

Αυτο με τα 4,9€/1 GB και το απ πάκ (300ΜΒ)

 

Το σάμμερ ντατα με τα 10 GB εδινε τα 3,5 για χρηση σε περιαγωγή, ισως κατι αντιστοιχο παιζει με το 8αρι που προωθούν τωρα.

 

Μπορεις να στειλεις ενα ερωτημα στο μεσεντζερ της Q, αλλά θα σου απαντησουν αυριο πρωι

Link to comment
Share on other sites

αυτά που δουλεύουν σίγουρα στην περιαγωγή ειναι τα "κανονικά" πακετα.

Αυτο με τα 4,9€/1 GB

 

Θα πάρω αυτο

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Θα πάρω αυτο

 

αν σου φτάνει, ναι.

Αλλιως δίνεις 10€ και μπορεις να χρησιμοποιήσεις 3,5 GB

 

 

***

Αρχες καλοκαιριου που ημουν Κυπρο, είχα την εντύπωση οτι "δούλευαν" πακέτα που δεν μπορούσα να τα χρησιμοποιήσω στην υπόλοιπη Ευρώπη.

Επειδη ειχα πολλά ενεργοποιημενα δεν κατάλαβα απο που έπαιρνε, αλλά τα απ πακ που εβαλα σε μενα και στη γυναικα μου έμειναν σχεδον ανέπαφα.

Σκεφτηκα μηπως ισχυουν οπως στην Ελλάδα, αλλα δεν πολυασχολήθηκα απο τη στιγμη που δεν τραβούσαν € απο το υπόλοιπο.

Link to comment
Share on other sites

αν σου φτάνει, ναι.

Αλλιως δίνεις 10€ και μπορεις να χρησιμοποιήσεις 3,5 GB.

Ε ναι φτάνει. Το Σάββατο επιστρεφω

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι φτάνει. Το Σάββατο επιστρεφω

 

αλλη μια επισήμανση.

Το προηγούμενο καλοκαίρι απο το πακέτο αυτο μπορούσες να χρησιμοποιήσεις στην περιαγωγή μονο τα 750ΜΒ (οχι το δωρο)

Τωρα δεν αναφερουν κατι, αλλά καλου κακου αυριο καντους ενα ερωτημα στο messeger της Q

Το πακέτο δίνει 750ΜΒ με 4,9€. Super προσφορά με επιπλέον 250ΜΒ Online Bonus, σύνολο 1GB.

Τα MBs του πακέτου καταναλώνονται ανά Kb. Ισχύουν και για περιαγωγή εντός ΕΕ

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα το ερωτημα. Ίσως απαντήσουν απόψε, επειδή γράφουν ........

 

 

Σύντομα η ανθρώπινη ομάδα μου θα είναι εδώ για σένα. Απλά θα χρειαστεί να περιμένεις λίγο, η σειρά σου πλησιάζει.

 

Να ξέρεις ότι η ομάδα μου είναι ξύπνια Δευτέρα με Παρασκευή 09:00 - 01:00 & Σαββατοκύριακο

10:00 – 18:00

 

 

Διορθωση: Απάντησαν άμεσα ότι ισχυουν

Edited by alfeios
Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.. σε ερωτηση μου για το πακετο προσφορας 400 προς ολους + 1 Gb (μεσω messenger) αν ισχυει σε χωρες της Ε.Ε. μου απαντησαν θετικα....
Link to comment
Share on other sites

Κάθε πότε δίνουν προσφορά καουντ νταουν οφερ;

 

Το διάστημα δεν είναι σταθερό. Όταν τελειώνει όμως η μία προσφορά ανακοινώνεται η ημερομηνία της επόμενης στην εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.. σε ερωτηση μου για το πακετο προσφορας 400 προς ολους + 1 Gb (μεσω messenger) αν ισχυει σε χωρες της Ε.Ε. μου απαντησαν θετικα....

 

Και σε μένα που το αγορασα χθες γιατί δεν ισχύουν τα δεδομένα στην Κύπρο;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα την περιοχή, δεν μπορείς να το βάλεις σε ένα τσουβαλι και να το γενικεύσεις

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έως αύριο Παρασκευή στις 17.00.

Μας κακομαθαίνουν...

F5akMMU_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

 

Ζητώ συγγνώμη, δεν είδα ότι ο tetartos είχε ανεβάσει πρώτος για το countdown. Αφήνω την εικόνα για αρχειακούς λόγους :p

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα που το αγορασα χθες γιατί δεν ισχύουν τα δεδομένα στην Κύπρο;

 

Τους ρώτησε χθες το απόγευμα στο messenger. Η απάντηση ήταν ότι ισχύει. Γιατί σε μενα δεν λειτουργεί έτσι; Το μελετάμε και θα σου απαντήσουμε. Από εκείνη τη στιγμή καμία απάντηση. Τη νύχτα κατά τις 3 ήρθε και ειδοποίηση να αξιολογήσω την απάντησή τους !!!!!!

 

Σημερινή απαντηση: Δεν ισχύει στο εξωτερικό το συγκεκριμένο πακέτο.

Μπορείς να αγοράσεις το πακέτο κιου σταρ.

 

Θλιβεροι..... Άλλα χθες, άλλα σήμερα

Edited by alfeios
Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Παίδες,μπορεί να μου καποιος τους αριθμούς των προωθήσεων?δηλ.οταν μιλάω, εκτός δικτύου,κάποιο χέρακι πείραξε κάτι και είναι άλλα αντί άλλων
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...