Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια ριξτε μια ματια...http://www.wind.gr/gr/q/paketa-q/combo-paketa/q-mega-bundle/
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή προσφορά. Το έκανα και γω αυτό με τα 120 λεπτά σε κατάστημα της wind και μάλιστα είχα δικαίωμα για 2 νούμερα καρτοκινητης είτε Q είτε f2g
AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Απλά πας σε ένα κατάστημα, δίνεις το σταθερό σου και δηλώνεις σε ποιό καρτοκινητό θέλεις να μπαίνει το δώρο.

Δεν πρέπει να παίζει ρόλο το σε ποιό όνομα είναι δηλωμένο το καρτοκινητό. Το δικό μου π.χ. δεν είναι στο ίδιο όνομα.

Την προσφορά την έμαθα χθες από φίλο, δεν την έχουν διαφημίσει καθόλου και δεν ξέρω αν και για πόσο θα κρατήσει...

 

http://s15.postimg.org/i7l1c6cwb/bonustoall.png

 

τι κριμα που ειχα κοψει και τις 3 γραμμες!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να μετατρέψω ένα νούμερο f2g σε q ?

 

Μεσω καταστηματος Wind γινεται η μεταφορα...!

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να μετατρέψω ένα νούμερο f2g σε q ?

Με φορητότητα. θεωρούνται ξεχωριστές εταιρίες

Link to comment
Share on other sites

θα σου κάνουν 30 μέρες επειδή αν και διαφορετικές είναι η ίδια εταιρία.. (τουλάχιστον από συμβόλαιο wind σε q έτσι έκαναν). Καλύτερα να κάνεις φορητότητα σε wu/cu και μετά πίσω σε q. Με αυτόν τον τρόπο θα κάνεις 6-8 μέρες..
από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

θα σου κάνουν 30 μέρες επειδή αν και διαφορετικές είναι η ίδια εταιρία.. (τουλάχιστον από συμβόλαιο wind σε q έτσι έκαναν). Καλύτερα να κάνεις φορητότητα σε wu/cu και μετά πίσω σε q. Με αυτόν τον τρόπο θα κάνεις 6-8 μέρες..

 

Όχι, από F2G σε Q είναι σα "κανονική" φορητότητα, θα υλοποιηθεί μέσα σε 3-4 εργάσιμες ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να μετατρέψω ένα νούμερο f2g σε q ?

 

απλή αλλαγή είναι ούτε καν 3 μέρες φορήτότητας δεν χρειάζεται. χάνεις όμως όλα τα υπόλοιπα

(έχει αλλάξει)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παραγγειλα μια nano sim για iphone 5 εχθες(σαββατο).Με curier ποτε θα μου ερθει;Μενω σε νησι.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

θα σου κάνουν 30 μέρες επειδή αν και διαφορετικές είναι η ίδια εταιρία.. (τουλάχιστον από συμβόλαιο wind σε q έτσι έκαναν). Καλύτερα να κάνεις φορητότητα σε wu/cu και μετά πίσω σε q. Με αυτόν τον τρόπο θα κάνεις 6-8 μέρες..

 

Τι λες καλέ μου άνθρωπε; 3-4 μέρες θέλει....

Link to comment
Share on other sites

Παντως απο συμβολαιο wind σε καρτοκινητο wind ή q θελει 30 μερες γιατι βρισκονται στην ιδια εταιρια και υποτιθεται δεν θα ισχυουν οι 3 εργασιμες της ΕΕΤΤ για φορητοτητα σε αλλη εταιρια. Μαλιστα πολλες φορες στο καθυστερουν περισσοτερο για να βγαινει και αλλο παγιο. Και τρεχουν καποιοι και πληρωνουν.
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου πει καποιος ρυθμισεις για το ιντερνετ ή τροπο να εχω της ρυθμισεις στο κινητο μου που ειναι το galaxy s2 με jellybean official...; Προσπαθησα να κανω αυτο που λεει στην ιστοσελιδα της q αλλα δεν λειτουργει...

Ανοιξε ,κλεισε ,διπλωσε

παραπονο στα χειλη

χωσου στην αμμο Αμμοχωστος

σαν σπανιο κοχυλι

Xiaomi Redmi Note 4G+Samsung Galaxy S2+NOKIA N95+K599

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου πει καποιος ρυθμισεις για το ιντερνετ ή τροπο να εχω της ρυθμισεις στο κινητο μου που ειναι το galaxy s2 με jellybean official...; Προσπαθησα να κανω αυτο που λεει στην ιστοσελιδα της q αλλα δεν λειτουργει...

APN : myq

περιαγωγή ανοικτή

Τίποτα άλλο

Link to comment
Share on other sites

Aπο συμβολαιο μιας εταιρειας σε καρτα της ιδιας εταιρειας κανει τριαντα μερες.

Απο συμβολαιο μιας εταιρειας σε καρτα άλλης εταιρείας κανει τρεις μερες.

Link to comment
Share on other sites

Μου ειχε ερθει μηνυμα για διπλασιασμο.

Εβαλα 5€ καρτα και στο site βλεπω οτι στο υπολοιπο μου οτι εχουν μπει τα 5€ αλλα οχι ο διπλασιασμος.

Εστειλα ενα μηνυμα παντως και δεν μειωθηκε το υπολοιπο μου.

 

Η ερωτηση ειναι, που μπορω να δω ποσα ευρω εχω απο το διπλασιασμο της καρτας.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Aπο συμβολαιο μιας εταιρειας σε καρτα της ιδιας εταιρειας κανει τριαντα μερες.

Απο συμβολαιο μιας εταιρειας σε καρτα άλλης εταιρείας κανει τρεις μερες.

 

Αυτό ακριβώς. Κάνεις τα κουμάντα σου εγκαίρως και κανείς δεν σε κοροϊδεύει.

Link to comment
Share on other sites

 

Η ερωτηση ειναι, που μπορω να δω ποσα ευρω εχω απο το διπλασιασμο της καρτας.

 

Θα καλεσεις στο 1225 για να ακουσεις το υπολοιπο απ το μπονους

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το 'χω απορία, αν μιλήσω 1' και 2", θα μου αφαιρέσει 2 λεπτά ε; Δηλαδή μετά το 1' η χρέωση δεν γίνεται ανά δευτερόλεπτο, σωστά;
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μετά το πρώτο λεπτό η χρέωση είναι ανά δευτερόλεπτο.

 

Η χρέωσή σου γίνεται ανά λεπτό χωρίς ελάχιστη διάρκεια κλήσης

http://www.wind.gr/gr/q/paketa-q/paketa-pros-olous/talk-to-all/

Ναι αν μιλήσεις 1 λεπτό και 2 δευτ. θα σου φαει 2 λεπτά της ώρας.

Στον φρογκ πάλι πάει 1 λεπτό και 2 δευτ.(ελάχιστη 1 λεπτό και μετά ανά δευτ.)

Επίσης στον φρογκ τα 4 πακέτα πάνε ανα ημερολογιακό μήνα(πολύ βολικότερο νομίζω, για κάποιον που ενεργοποιεί και 4ο πακέτο), γιατί στην Q μπορείς να το ενεργοποιήσεις "4 φορές κάθε 30 μέρες". Δηλαδή για να ενεργοποιήσεις το 4ο πακέτο, πρέπει να θυμάσαι προς τα πίσω, πότε ενεργοποίησες το "πρώτο" των τελευταίων 30 πλην κάτι ημερών και αυτό πάει τρενάκι κάθε φορά, αν μιλάς τόσο πολύ.

Ενώ ο ημερολογιακός μήνας είναι σαφώς πιο βολικός στην πράξη!

Edited by greeksalad
Link to comment
Share on other sites

Η χρέωσή σου γίνεται ανά λεπτό χωρίς ελάχιστη διάρκεια κλήσης

http://www.wind.gr/gr/q/paketa-q/paketa-pros-olous/talk-to-all/

Ναι αν μιλήσεις 1 λεπτό και 2 δευτ. θα σου φαει 2 λεπτά της ώρας.

Στον φρογκ πάλι πάει 1 λεπτό και 2 δευτ.(ελάχιστη 1 λεπτό και μετά ανά δευτ.)

Επίσης στον φρογκ τα 4 πακέτα πάνε ανα ημερολογιακό μήνα(πολύ βολικότερο νομίζω, για κάποιον που ενεργοποιεί και 4ο πακέτο), γιατί στην Q μπορείς να το ενεργοποιήσεις "4 φορές κάθε 30 μέρες". Δηλαδή για να ενεργοποιήσεις το 4ο πακέτο, πρέπει να θυμάσαι προς τα πίσω, πότε ενεργοποίησες το "πρώτο" των τελευταίων 30 πλην κάτι ημερών και αυτό πάει τρενάκι κάθε φορά, αν μιλάς τόσο πολύ.

Ενώ ο ημερολογιακός μήνας είναι σαφώς πιο βολικός στην πράξη!

 

Ενδιαφέρον. Το πακέτο 60' προς όλους στο frog υπήρχε ανέκαθεν ή το έβγαλαν τώρα μαζί με τις νέες προσφορές; Στο q που έχω μόνο αυτό το πακέτο χρησιμοποιώ και είχα την αίσθηση ότι μετά το λεπτό, η χρέωση γινόταν ανά δευτερόλεπτο αλλά δεν ισχύει οπότε με βλέπω για frog.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον. Το πακέτο 60' προς όλους στο frog υπήρχε ανέκαθεν ή το έβγαλαν τώρα μαζί με τις νέες προσφορές; Στο q που έχω μόνο αυτό το πακέτο χρησιμοποιώ και είχα την αίσθηση ότι μετά το λεπτό, η χρέωση γινόταν ανά δευτερόλεπτο αλλά δεν ισχύει οπότε με βλέπω για frog.

 

Τωρα βγηκε το 60' της frog. H χρεωση του αντιστοιχου πακετου της q ειναι οπως το λεει ο greeksalad.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...