Jump to content

[Επίσημο] Nokia E71


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καταρχάς, έχεις ορίσει από τον Application Manager να μην έχει περιορισμούς σχετικά με τα πιστοποιητικά;

 

φιλε μου σευχαριστω βρηκα ακρη:)..ειχε να κανει με τη διαχειρηση εφαρμογων! Ευχαριστω ξανα καλο ξημερωμα:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το κινητό είναι πολύ μικρό και πάρα πολύ όμορφο! Ακόμα δε μπορώ να στο συνηθίσω στο χέρι μου, αφού ένα χρόνο είχα Ε61! Σε σχέση με το Ε61 είναι ασύλληπτα πιο γρήγορο σε όλες τις λειτουργίες!
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει προγραμμα για επεξεργασια?

 

 

Μπορούμε να βρούμε κάποιο πρόγραμμα το οποίο να επεξεργαζόμαστε τις φωτογραφίες μας ;;

Έστω τα βασικά εργαλεία.....;;;;

just use your imagination.........!!!!!
Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολουσ.μια μικρη βοηθεια να καποιοσ μπορει,εχω την τελευταια εκδοση λογισμικου αλλα τα εχω μπερδεψει,σχετικα με τισ υπογραφεσ εφαρμογων,δεν βγαζω ακρη!τι πρεπει να κανω,χρεαζεται να κανω hack το τηλεφωνο και μετα να υπογραφω τισ εφαρμογεσ?
Link to comment
Share on other sites

Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 Platform FAQ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=200090

 

;)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη βλακεία πάντως που από το μενού του κινητού λείπει η εφαρμογή για τις επαγγελματικές ομάδες που υπήρχε στο e51.

Αυτή η λειτουργία μου λείπει....:(

Μήπως ξέρετε αν υπάρχει κάποιο παρόμοιο πρόγραμμα για να το εγκαταστήσω?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε αυτό ddr2.

Είναι η εφαρμογή που είχε ενσωματωμένη το E51.

Την είχα στο E60 το οποίο δεν την περιείχε.

Δεν ξέρω αν θα εγκατασταθεί, αλλά δεν χάνεις κάτι να δοκιμάσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

το αγόρασα Πέμπτη βράδυ. Από την Παρασκευή το χρησιμοποιώ με κλήσεις λίγα μηνύματα, πάρα πολύ περιήγηση στο μενού για να το μάθω, ιντερνετ μέσω wifi αρκετή ώρα, φωτογραφίες, γενικότερα το περιεργάζομαι σαν καινούριο που είναι και σήμερα Δευτέρα έχω ακόμα τρεις από τις επτά μπάρες της μπαταρίας. Ένα μεγάλο μπράβο στη ΝΟΚΙΑ για τη συσκευή! κανένα κόλλημα, πολύ γράγορο, σήμα καμπάνα, μακριά από μπρίζες. το διαμάντι (htc) αποτελεί πλέον οριστικό παρελθόν για μένα. το Ε71 είναι όντως το πραγματικό διαμάντι!!!
Link to comment
Share on other sites

το πηρα και γω σημερα στα χερια μου.

 

προσπαθω να στησω ενα push email απο το gmail που εχω και δεν γινεται κατι.

 

κατεβασα την εφαρμογη Νokia email η οποια ξεκιναει αυτοματα τη ρυθμιση του λογαριασμου. Οταν παω στα email και προσπαθω να δω τις ρυθμισεις του, βλεπω οτι μου επιτρεπει να ρυθμισω εγω καθε ποτε θα κατεβαινουν τα email, ενω κανονικα αυτο θα επρεπε να γινεται αυτοματα οταν ερχεται ενα νεο email στο λογαριασμο μου. Σωστα? :O

 

 

επισης, με ποιο προγραμμα μπορω να βλεπω τα δεδομενα που κατεβαζω ανα συνδεση, πχ wifi, gprs?

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεσαι κάποιο πρόγραμμα. Ανοίγεις το Μητρώο, πας στην δεξιά καρτέλα όπου αναγράφονται όλα αναλυτικά.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε αυτό ddr2.

Είναι η εφαρμογή που είχε ενσωματωμένη το E51.

Την είχα στο E60 το οποίο δεν την περιείχε.

Δεν ξέρω αν θα εγκατασταθεί, αλλά δεν χάνεις κάτι να δοκιμάσεις.

 

Ευχαριστω, αλλα δεν μπαινει....κριμα

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας.

Μόλις χθές έγινα κάτοχος του Ε71.

Η πρώτη φορτιση του ομως κραταει 12 ωρες και συνεχιζει!

Είναι φυσιολογικο αυτό???

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο....

εννοεις οτι φορτιζει στην πριζα

12ωρες??η σου κραταει τοσο??

αμα ειναι στην πριζα οχι σε 2ωρες

φορτιζει.

αλλα αμα σου κραταει τοσο ναι

η μπαταρια του ειναι ολα τα λεφτα κραταει

αρκετααα....:D:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να κάνω κλήση με φωνητική εντολή;

δεν βρίσκω πώς καταχωρώ την εντολή για κάποιο όνομα...

Link to comment
Share on other sites

Απ ότι έχω καταλάβει εγώ που το έψαχνα δεν υπάρχει δυνατότητα για καταχώρηση εντολής... Αρκεί να λες το όνομα όπως το χεις καταχωρήσει σε κείμενο...
Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να κάνω κλήση με φωνητική εντολή;

δεν βρίσκω πώς καταχωρώ την εντολή για κάποιο όνομα...

 

την ιδια ερωτηση θα εκανα και εγω....

Link to comment
Share on other sites

την ιδια ερωτηση θα εκανα και εγω....

 

Δεν μπορεί! Κάποις τρόπος θα υπάρχει. Να σκεφτείτε ότι και το 8310 που είχα παρείχε αυτή τη δυνατότητα!

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως νομίζω πως δεν υπάρχει δυνατότητα εγγραφής δικιάς σου εντολής. Ένα κολπάκι πάντως για να καλείς κάποιον με διαφορετικό όνομα απ ότι τον έχεις γραμμένο στις επαφές, είναι να του προσθέσεις ψευδώνυμο και να τον καλείς με αυτό. Επίσης απ ότι έχω καταλάβει πρέπει να υπάρχει αυτόματη προσαρμογή των εντολών στη φωνή σου. Γι αυτό αν πας στις ρυθμίσεις της φωνητικής εντολής υπάρχει η δυνατότητα αφαίρεσης αυτών των προσαρμογών.
Link to comment
Share on other sites

οποιος εχει βαλει το nokia email του εμφανιζει τα email του ακριβως οπως στη παρακατω εικονα?

 

http://techblog.gr/wp-content/uploads/2008/12/nokia-e71-messaging.jpg

 

στο δικο μου καμια σχεση, εμαφανιζει το κλασικο μενου των μυνηματων... :blink:

 

εχω κανει κατι λαθος?

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την νέα έκδοση και τώρα δεν μπορώ να εγκαταστήσω το internet radio. Μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τι μήνυμα σου εμφανίζει που σε αποτρέπει από την εγκατάσταση;

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Γεια βοηθηστε λιγο, εχω δυο θεματα:

1. Πολλες φορες δε στελνει τα μηνυματα (στην αναφορα φαινονται ως πεντινγκ

2. Γραφω ενα μηνυμα και παω να βαλω παραληπτη, με στελνει στον τηλ. Καταλογο αλλα δε μπορω να επιλεξω τηλεφωνο πρρα μονο ολοκληρη την επαφη...

Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

1)Έχεις την τελευταία έκδοση λογισμικού;

Το κέντρο μηνυμάτων είναι το σωστό (αν και δεν θα έστελνε ποτέ αν ήταν λάθος);

Μήπως δημιουργεί κάποιο πρόβλημα η κάρτα sim λόγω παλαιότητας (αν είναι παλιά);

Μήπως τυχαίνει σε περιπτώσεις όπου μεταπηδά το κινητό από 3G σε GSM (αν δεν έχεις απενεργοποιήσει τη διπλή λειτουργία);

 

2) Όταν πατάς Παραλήπτης και σε βγάζει στις Επαφές, στην αρχή τσεκάρεις ποια θέλεις -ως όνομα- και μετά εμφανίζει τον αριθμό -εφόσον περιέχει πολλά πεδία- που επιθυμείς να στείλεις το μήνυμα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...