Jump to content

Συζητήσεις για... οτιδήποτε!


t300
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως με την ευκαιρία αυτής της δημοσκόπησης έμαθα και την ιστορία,

http://mlp-blo-g-spot.blogspot.com/2016/02/misko.html

Link to comment
Share on other sites

Το ερώτημα είναι άλλο. Με κουτάλι ή σκέτο με πιρούνι; Τα σπάμε ή ολόκληρα τα βράζουμε; Σε βαθύ η σε ρηχό πιάτο;

 

Εδώ περιμένουμε απαντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμος

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Από μικρούς τοπικούς παραγωγούς για γεύση .Αλλιώς κάθε εταιρία έχει κάποιους κωδικούς καλύτερους από άλλες εταιρίες
Link to comment
Share on other sites

Ότι λέει ο τίτλος.. Καθώς έρχεται ο μπέμπης σε 2 μήνες σκέφτομαι να πάρω μια DSLR να βγάζω σωστές φωτογραφίες..

 

Δε θέλω να δώσω πάνω από 300-400€

 

Είδα στο κοτσωβολο προσφορά Canon EOS 1300D.

 

Λέει κάτι;

 

Θελω κάτι να βγάζει καλύτερες από το S8 που έχω και να υπάρχει μόνιμα σπίτι να βγάζω είτε εγώ είτε η γυναίκα...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ανάλογο thread.Ρώτα και εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7564107

Link to comment
Share on other sites

Για Ελλάδα οι πιο γνωστές εκπαιδευτικές εταιρίες ,από ότι ξέρω από συνεργάτες, είναι οι παρακάτω .Βέβαια κοστίζουν ,θέλουν να έχουν και κάποιες γνώσεις το προσωπικό ,και ατομικά πως τα καταλαβαίνουν .

 

http://www.eede.gr/

 

http://www.hellasnetwork.gr/

Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγνωμη ειμαι καινουρια στην σελιδα και δεν ξερω πως λειτουργει..μια ερωτηση αν ξερει κανεις..

Αν ο αριθμος αφμ μου ειναι γνωστος σε καποιον και δεδομενου οτι το μονο που γνωριζει ειναι το ονομα και το επιθετο μου..

Μπορει να κανει κατι εις βαρος μου;

Πχ να με χρεωσει καπου η οτιδηποτε αλλο;;;

Link to comment
Share on other sites

Όχι... Απαντησα και στο διπλα θεμα... ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΝΕΝΑΣ..............

 

Ειναι αδιανοητο να παω να αγορασω κατι με ΑΦΜ αλλου... ζητανε παντου ταυτοτητα... δε γινεται αλλιως.. και λογικο...

Link to comment
Share on other sites

Σε περιπτωση που δικαιουται καποιος το φοιτητικο επιδομα και δεν εχει τραπεζικο λογαριασμο τα χρηματα κατατιθονται στον λογαριασμο του πατερα η μητερα που εκανε την αιτηση;; η μπορει να δηλωσει αλλον λογαριασμο;
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν ανοιγεις εναν στο όνομα σου;

 

Περα απο αυτο.. απλα εννοω οτι σε περιπτωση που δεν εχει ο φοιτητης αν γινεται να δηλωσει αλλο λογαριασμο ο γονιος γτ απο οτι μου ειπαν την ωρα που κανεις την αιτηση αν δεν εχει ο φοιτητης ζηταει του γονιου τν λογαριασμο που κανει την αιτηση

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.. γνωριζει καποιος αυτα τα προγραμματα που βγαζει ο οαεδ τυπου κοινωφελης εργασια; εχω μια ερωτηση..σε περιπτωση που σε επιλεξουν σε αυτοτο προγραμμα εχεις δικαιωμα να παραιτηθεις απο αυτο;δλδ να εχεις ξεκινησει για δουλεια εκει κμετα απο καποιους μηνες για πχ βρισκεις καλυτερη δουλεια και θες να πας αλλου..μπορεις να το κανειςς;;

Και κατι τελευταιο σε αυτα τα προγραμματα δικαιουσαι αδειες;;

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Είμαι για αγορά ρηλαξ μιας και έρχεται ο μπόμπιρας όπου να ναι...

 

Ηλεκτρικό να πάρω; που κουνιέται μόνο του; το θεωρώ ωραία σαν ιδέα... Βολεύει; κάνει δουλειά; πείτε καμία γνώμη οι γνώστες...

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να έρθει το μωρό σας!

Τα ρηλάξ κάνουν δουλειά και καλή μάλιστα. Για το ηλεκτρικό δεν γνωρίζω, υποθέτω θα είναι σαν τα κλασικά σίγουρα, μη πω και καλύτερο.

Για γονείς με άγχος δεν κάνει, που θα αναρωτιούνται ανά πάσα στιγμή κατά πόσον είναι ασφαλές.

Οπότε αν είστε άνετοι κι οι δύο, πάρτο! Αλλιώς, πάρε ένα κλασικό.

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται και είμαστε άνετοι. Θέλω να κάνω όσο λιγότερη δουλειά μπορώ στο συγκεκριμένο κομμάτι. Και αφού υπάρχει λέω, γιατί όχι; απλά αναρωτιέμαι... Θα κάνει δουλειά; θα κοιμάται εύκολα το μωρό; θα είναι σαν να το κουνάω εγώ;

 

Υποθέτω πως ναι... Απλά είπα να ρωτήσω μήπως κάποιος έχει άποψη...

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει αλλαξει κατι απο περσυ, τοτε δικαιουσαι 2 ημέρες το μήνα.

Δε μπορείς να τις παρεις μαζεμενες. Αν περάσει ο μηνας και δε τις πηρες, τις εχασες.

 

Οσο για την παυση, φανταζομαι μπορεις ανα πασα στιγμη.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Είμαι για αγορά ρηλαξ μιας και έρχεται ο μπόμπιρας όπου να ναι...

 

Ηλεκτρικό να πάρω; που κουνιέται μόνο του; το θεωρώ ωραία σαν ιδέα... Βολεύει; κάνει δουλειά; πείτε καμία γνώμη οι γνώστες...

 

Με το καλό το μωρό!

Γενικά, το πόσο θα το χρησιμοποιήσεις και πόσο χρήσιμο θα σου είναι εξαρτάται από το μωρό. Εγώ είχα και απλό και ηλεκτρονικό. Η αλήθεια είναι ότι το ηλεκτρονικό βολεύει γενικά καλύτερα αλλά κοστίζει περισσότερο. Κανένα από τα 2 μικρά δεν καθόταν πάνω από μισή ώρα και δεν κοιμήθηκαν σε αυτά σχεδόν ποτέ. Η χρήση του ήταν κυρίως να βάζουμε τα μικρά για να κάνουμε καμία δουλειά στο σπίτι και να μας βλέπουν και να τα βλέπουμε. Από γνωστούς μου τα παιδιά καθόντουσαν με τις ώρες. Οπότε δεν υπάρχει κάτι στάνταρ. Να έχεις πάντως υπόψιν ότι δεν επιτρέπεται να κάθεται πολύ ώρα το μωρό στο ρελαξ.

 

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει αλλαξει κατι απο περσυ, τοτε δικαιουσαι 2 ημέρες το μήνα.

Δε μπορείς να τις παρεις μαζεμενες. Αν περάσει ο μηνας και δε τις πηρες, τις εχασες.

 

Οσο για την παυση, φανταζομαι μπορεις ανα πασα στιγμη.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

Σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Το ηλεκτρικό εννοούμε να κουνιέται μόνο του; η ηλεκτρικό θεωρείτε και αυτό με τη δόνηση; βλέπαμε κάποια με σκέτη δόνηση και μουσική όχι να κουνιέται μόνο του.. Αξίζει να κουνιέται μόνο του; η απλά η δόνηση αρκεί;

 

Εννοείται εξαρτάται με βάση το μωρό αυτό και είναι υποκειμενικό το τι αξίζει και τι όχι αλλά να έχω μια εικόνα θέλω..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις για... οτιδήποτε!
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...