Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:) Thanx man!Σκέφτομαι μια αγορά κ είμαι μεταξύ se c905 κ omnia...Οπότε κοιτάω να δω πιο κερδίζει στα σημεία προς το παρόν...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ρε παλικαρια αυτα τα screen protectors για το Ομνια που πλενονται, πως γινεται η δουλεια?? ολο μενουν ινες και σκονες κολλημενες παρα το πλυσιμο.....
Link to comment
Share on other sites

ρε παλικαρια αυτα τα screen protectors για το Ομνια που πλενονται, πως γινεται η δουλεια?? ολο μενουν ινες και σκονες κολλημενες παρα το πλυσιμο.....

 

μενουν φιλε μου γιατι οι ινες και οι σκονες ειναι απο την μερια της κολας...;)

 

δεν καθαρισες καλα την οθονη του τηλ σου πριν το τοποθετησεις και ετσι μαλλον δεν βλεπω να το καθαριζεις ευκολα :O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μενουν φιλε μου γιατι οι ινες και οι σκονες ειναι απο την μερια της κολας...;)

 

δεν καθαρισες καλα την οθονη του τηλ σου πριν το τοποθετησεις και ετσι μαλλον δεν βλεπω να το καθαριζεις ευκολα :O

 

το χα καθαρισει. επλυνα το καλυμμα και αφου στεγνωσε το περασα με κολλητικη ταινια και κατι εγινε τελικα..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα να ρωτησω κατι?

υπαρχει εκδοση των the sims 2 για ομνια??

ειμαι τρελλη γιαυτο το παιχνιδι κ αναρωτιεμαι αν μπορω να το εχω παντου!!

ευχαριστω...

 

Υπαρχει εδω για windows mobile συσκευες αλλα δεν ειναι βεβαιο οτι θα παιζει στο ομνια, λογω της διαφορετικης αναλυσης

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο εμενα μια ερωτηση να κανω υπαρχει δυνατοτητα κλειδωματος της οθονης να γινεται αυτοματα μετα απο καποια δευτερολεπτα , εκτος απο το χειροκινητο , πατωντας το κουμπι της αποριψης κλισης ευχαριστω!!!!!!:confused:
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο εμενα μια ερωτηση να κανω υπαρχει δυνατοτητα κλειδωματος της οθονης να γινεται αυτοματα μετα απο καποια δευτερολεπτα , εκτος απο το χειροκινητο , πατωντας το κουμπι της αποριψης κλισης ευχαριστω!!!!!!:confused:

Αν δεν κανω λαθος, μονο αν βαλεις να κλειδωνει με κωδικο μετα απο καποια δευτερολεπτα.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή έχει ένα ή δύο εξωτερικά ηχεία για αναπαραγωγή μουσικής;

Ενα εχει και ειναι εκεινο που εχεις για ακουστικο οταν εισαι σε κληση.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξερετε εδω ελαδα καπου που να πουλανε την αυθεντικη θηκη της samsung γιατι το omnia? http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003964 αυτη εννοω αλλα δεν ειναι διαθεσιμη και δεν βρισκω πουθενα αλλου να την πουλανε.

φιλε μου αυτη την θηκη την βρηκα εχτες στον κοτσοβολο στο μολ.ηταν η τελευταια και την πηρα.λογικα θα ξαναφερει οποτε...

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στη διαδικασία αγοράς του τηλεφώνου. Εχω το Ν-82 και επειδή με ενδιαφέρει και η κάμερα θα ήθελα να ρωτήσω για την ποιότητα των φωτογραφιών του. Διαβάζω πως έχει την καλύτερη κάμερα σε wimdows mobile. Ισχύει κάτι τέτοιο? Υπάρχει καμία για να δούμε?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Ean to prwto sou melima einai kinito me kali camera... tha se symboulepsw na min pas se WM syskevi giati thelei arketi doulitsa gia na ti fereis sta metra sou.

 

Me mia anazitisi sto internet tha breis polles fwtografies trabigmenes apo Omnia kai se sygkrisi me alles syskeves.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αμα θες το ομνια για καμερα, ειναι σα να λες θελω mercedes γιατι εχει ωραια δερματινα καθισματα.

Αν σε ενδιαφερει wm mobile συσκευη τοτε ναι, εχει την καλυτερη καμερα στην κατηγορια. Κατα τ'αλλα αν σε ενδιαφερει καμερα μονο, ειναι χειροτερη απο του n82

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει δυνατότητα να χρησιμοποιώ το Bluetooth headset σαν ακουστικό για να ακούω μουσική;

Ενώ το χρησιμοποιώ τέλεια για τηλεφωνικές κλήσεις (Samsung WEP 300), δεν έχω δυνατότητα να πάρω ήχο από WMP ή Coreplayer.

Eυχαριστώ για κάθε απάντηση και συγγνώμη εάν τυχόν έχει ήδη απαντηθεί.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει δυνατότητα να χρησιμοποιώ το Bluetooth headset σαν ακουστικό για να ακούω μουσική;

Ενώ το χρησιμοποιώ τέλεια για τηλεφωνικές κλήσεις (Samsung WEP 300), δεν έχω δυνατότητα να πάρω ήχο από WMP ή Coreplayer.

Eυχαριστώ για κάθε απάντηση και συγγνώμη εάν τυχόν έχει ήδη απαντηθεί.

 

απο μια γρηγορη ματια ειδα οτι το Samsung WEP 300 δεν υποστηριζει Α2DP. και να καταφερεις να στειλεις τον ηχο στο ΟΜΝΙΑ (με διαφορα cabακια που υπαρχουν στο xda) θα ακουγετε πολυ χαλια :(

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αυτη την θηκη την βρηκα εχτες στον κοτσοβολο στο μολ.ηταν η τελευταια και την πηρα.λογικα θα ξαναφερει οποτε...

 

Ευχαριστω για την ενημερωση! Και ηταν να παω mall εχθες και τελικα δεν πηγα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας επειδη ειμαι λιγο κουρασμενος να διαβασω 500+ σελιδες πως μπορω να βαλω στο ομνια μου καποιο προγραμμα που να μου δειχνει τα ραντεβου μου για τις δουλειες?

εχω ενα samsung omnia 16 g .

το οutlook δεν ειναι μεσα στο κινητο.

καποιος αλλος τροπος υπαρχει?

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ξερει κανενας αν διχνει το omnia ποσες ωρες εχουμε εξερχομενες κλησεις?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα από ολα δεν υπάρχει cube στο ομνια.

 

Pήγαινε στην έναρξη->ρυθμίσεις->σήμερα και επέλεξε στοιχεία. μετά απενεργοποίησε το samsung widget, ενεργοποιήσε το samsung today 2 και το Ημερολογίο.

 

Θα το έχεις στην επιφάνεια εργασίας

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υποστηρίζει το ΟΜΝΙΑ δύο αριθμούς στην ίδια κάρτα (για συμβολαιο Cosmote και whats' up) μαζί?
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι κατι που το κανει η κοσμοτε, οποτε παιζει σε ολες τις συσκευες. Απλα δεν μπορεις να εχεις 2 σιμ σε μια συσκευη.
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...