Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την βοήθεια από τους γνώστες θα ήθελα. Έχω τη συσκευή και εδώ και καιρό δεν ανοίγει ενώ στο pc την αναγνωρίζει σαν MONAHANS. Διάβασα όλες τις σελίδες αλλά δεν βρήκα κάτι παρόμοιο. Σε άλλα forum δεν πολυκαταλαβαίνω για να πω την αλήθεια του τι πρέπει να κάνω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Την βοήθεια από τους γνώστες θα ήθελα. Έχω τη συσκευή και εδώ και καιρό δεν ανοίγει ενώ στο pc την αναγνωρίζει σαν MONAHANS. Διάβασα όλες τις σελίδες αλλά δεν βρήκα κάτι παρόμοιο. Σε άλλα forum δεν πολυκαταλαβαίνω για να πω την αλήθεια του τι πρέπει να κάνω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

κανε της ενα hard reset (δες πιο πάνω, και στο youtube σε video). Αν δεν φτιάξει με αυτό, μαλλον ειναι σοβαρά τα πράγματα. Εννοείται πως με αυτή τη διαδικασία θα χάσεις ολα σου τα δεδομενα και εφαρμογές που είχες. Αυτό το καταλαβαίνεις και "αποδέχεσαι" φαντάζομαι..

 

Αν φτιάξει πες μας τι έγινε..

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πως δεν ανοίγει καν η συσκευή. Διάβασα για παρόμοιο πρόβλημα στο ιντερνετ και κάποιοι λένε για το Grand Prix software αλλά και πάλι δεν ξέρω πως να περάσω drivers (μάλλον κάτι τέτοιο είναι) σε κλειστή συσκευή. Θα το παλέψω και θα δούμε...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι. Θα ήθελα να ρωτήσω τους ειδικούς σε θέματα windows mobile. Όπως έγραψα και πιο κάτω μέσω ενός φίλου που είναι περοσσότερο γνώστης σε αυτά προσπάθησα να κάνω update wm6.5. Ενώ η διαδικασία κυλούσε ομαλά στο 45% σταμάτησε και ξεκινήσαμε από την αρχή. Από εκεί και πέρα το τηλ. δεν ανοίγει ,δεν κάνει τίποτα. Σε windows xp, 7 δεν το αναγνωρίζει καν ενώ στα 8 σαν MONAHANS. Αυτό που ρωτάω είναι αν υπάρχει προγραμμα οτιδήποτε (κάτι σαν downloader) ώστε να μπορώ να αρχίσω την διαδικασία. Δεν ξέρω αν καταλαβαίνεται τι εννοώ διότι δεν έχω τέτοιες γνώσεις αλλά φαντάζομαι για να αναγνωρίζεται κάπως στον υπολογιστή θα λείπει ένα πρόγραμμα ή οδηγός για να βάλω οτιδήποτε στο κινητό. Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
Link to comment
Share on other sites

το κινητό είναι πολύ παλιό και λίγοι διαβάζουν το παρόν thread. Σε αυτό το site που παλιά γράφαμε πολλοί, έιχε πολύ πράγμα (flashers, firmwares, "radios" κτλ). δες μήπως βρεις κανα flasher και καμια ROM να του ξαναπεράσεις από την αρχή. Δεν ξέρω αν τα links θα δουλευουν βέβαια καθώς είναι παλιά ιστορία αυτό το κινητό. Θα το βρεις δε στα μεταχειρισμένα με περίπου 50€ εκτιμώ.. αν το θέλεις τόσο πολύ.
από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...