Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να κάνω μια ερώτηση παιδιά. Σκέφτομαι την αγορά ενός omnia και η αλήθεια είναι ότι τις τελευταίες μέρες προσπαθώ να μάθω πράγματα για το κινητό. Για την έκδοση των 8gb θέλω να μάθω :

α) Σταμάτησε; Στο πλαίσιο πχ έχουν μόνο τη 16άρα

β)Η διαφορά με τα 16gb είναι μόνο στη χωρητικότητα και κατά τα άλλα είναι ακριβώς τα ίδια; Ευχαριστώ!

wipe that tear..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια καλησπερα 2 ερωτησουλες :

 

1 ) Οταν θελω να βαλω ενα mp3 να χτυπαει σαν ηχο μηνυματος τοτε πρεπει υποχρεωτικα να το αποθηκευσουμε μονο στον φακελο των windows? επειδη μονο απο εκει το βλεπει.

 

2 ) τα αρχεια .cab που τα αποθηκευουμε? η απλα τα περναμε στο κινητο και μας ρωταει αυτο?

 

ευχαριστω παρα πολυ για τον χρονο σας! :):)

Link to comment
Share on other sites

αρχισε να αγοραζεις απο ebay ,εχει τα παντα και σε τρομερες τιμες

(βγαλε μια prepaid card,κανε μια εγραφη στο ebay και στο paypal και ξεκινα ...)

 

Καλέ μου hellas200, όντως έχεις δίκιο,αλλά στο ebay,κλπ δεν βρίσκω τα γνήσια!

Έχω βρει διάφορες πχ. βάσεις για στήριξη του κινητού στο αυτοκίνητο,όμως δεν θεωρώ καμία σωστή.Και εξηγώ: άλλες δείχνουν να μην το κρατούν επαρκώς,άλλες <<κρύβουν>> τα πλαϊνά πλήκτρα,άλλες φαίνονται πολύ ευαίσθητες,ή ασταθείς και άλλες δείχνουν ότι από το βάλε-βγάλε δεν το προστατεύουν από γρατζουνιές... Όλα αυτά από φώτο βέβαια,αλλά δεν γίνετε και να αγοράσω καμιά δεκαριά μήπως βρω την καλή! Επιπλέον σε κάθε περίπτωση θα ήθελα νε δω και τι στο καλό σκέφτηκε ο σαμσουνγκάκιας σχιστομάτης σχεδιαστής για το προϊόν του!

Η πιο καλή θεωρώ που είδα είναι αυτή (τουλάχιστον το γδέρνει από τη μέση και κάτω :lol:).

 

http://www.mobilefun.co.uk/product/17800.htm

 

Αν έχεις υπόψη σου κάτι καλύτερο να προτείνεις,με χαρά θα σε ακούσω...!

 

:):):)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 ) Οταν θελω να βαλω ενα mp3 να χτυπαει σαν ηχο μηνυματος τοτε πρεπει υποχρεωτικα να το αποθηκευσουμε μονο στον φακελο των windows? επειδη μονο απο εκει το βλεπει.

 

Ean ta rikseis kai sto fakelo My Documents (kai meta opou theleies) pou tha exeis ftiaksei stin karta mnimis sou h' stin Internal Storage sou, tha ta blepeis kanonika

 

2 ) τα αρχεια .cab που τα αποθηκευουμε? η απλα τα περναμε στο κινητο και μας ρωταει αυτο?

 

Petakse ta opou theleis (kata protimisi stin Internal Storage) kai gia to pou tha egkatastathoun tha se rwtisei. Meta tin egkatastasi mporeis kai na ta sbiseis. Osa programmata trexoun sto background h' peirazoun arxeia systimatos mporeis na ta egkatastiseis sti basiki mnimi. Ta ypoloipa kanonika stin Internal Storage.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
α) Σταμάτησε; Στο πλαίσιο πχ έχουν μόνο τη 16άρα

β)Η διαφορά με τα 16gb είναι μόνο στη χωρητικότητα και κατά τα άλλα είναι ακριβώς τα ίδια; Ευχαριστώ!

 

a) Oxi.

b) Mono sti xwritikotita. Kata ta alla einai oloidia.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ean ta rikseis kai sto fakelo My Documents (kai meta opou theleies) pou tha exeis ftiaksei stin karta mnimis sou h' stin Internal Storage sou, tha ta blepeis kanonika

 

 

 

Petakse ta opou theleis (kata protimisi stin Internal Storage) kai gia to pou tha egkatastathoun tha se rwtisei. Meta tin egkatastasi mporeis kai na ta sbiseis. Osa programmata trexoun sto background h' peirazoun arxeia systimatos mporeis na ta egkatastiseis sti basiki mnimi. Ta ypoloipa kanonika stin Internal Storage.

 

 

Σε ευχαριστω πολυ !!!

να εισαι καλα εισαι απαιχτος!!!:)

Link to comment
Share on other sites

παιδια, μπορώ να συνδεθώ από τον υπολογιστή μου στο ιντερνετ, μέσω του κινητού? το υποστηρίζει?

(το pc suite πάντως το υποστηρίζει)

Link to comment
Share on other sites

Εχω κλεισει απο τον Γερμανο το omnia, αν μεχρι αυριο χαλασει κατι θα παω στην vodafone. Θελω να ρωτησω , το omnia απο την vodafone εχει κλειδωμενες εφαρμογες 'η ολα οκ?
Link to comment
Share on other sites

παιδια, μπορώ να συνδεθώ από τον υπολογιστή μου στο ιντερνετ, μέσω του κινητού? το υποστηρίζει?

(το pc suite πάντως το υποστηρίζει)

 

μπορεις και μεσω usb και μεσω wifi

αρκει να χρησιμοποιησεις το κινητο σαν μοντεμ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψάχνω για να το πάρω με φορητότητα από voda και όπου έχω πάρει τηλέφωνο μου λένε για το 16GB. Πουθενά για το 8. Που το είδες αν επιτρέπεται;
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψάχνω για να το πάρω με φορητότητα από voda και όπου έχω πάρει τηλέφωνο μου λένε για το 16GB. Πουθενά για το 8. Που το είδες αν επιτρέπεται;

 

εγω το πηρα πριν 3 εβδομαδες απο e-shop (8g)

Link to comment
Share on other sites

Η έκπτωση που διαφημίζει ο Γερμανός για 50% σε όλες τις συσκευές; Ισχύει και για Omnia χωρίς σύνδεση με συμβόλαιο;
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η έκπτωση που διαφημίζει ο Γερμανός για 50% σε όλες τις συσκευές;

 

Ναι. Τώρα για τις λεπτομέρειες απευθύνσου εκεί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά δουλεύει κανονικά ο opera ώστε να δω τα e-mail μου (hotmail), να στείλω νέα μηνύματα, να κάνω επισυνάψεις κλπ ή πρέπει να περάσω το flash lite?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά δουλεύει κανονικά ο opera ώστε να δω τα e-mail μου (hotmail), να στείλω νέα μηνύματα, να κάνω επισυνάψεις κλπ ή πρέπει να περάσω το flash lite?

 

ναι μια χαρα τα δειχνει

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια γρήγορη ερώτηση και αν θέλετε μια γρήογορη απάντηση. Τελικά η γραφίδα σας λείπει ή δε χρειάζεται? (φαντάζομαι θα έχει συζητηθεί το θέμα στις 600 σελίδες πιο πίσω αλλά άντε να το βρεις...)
wipe that tear..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια γρήγορη ερώτηση και αν θέλετε μια γρήογορη απάντηση. Τελικά η γραφίδα σας λείπει ή δε χρειάζεται? (φαντάζομαι θα έχει συζητηθεί το θέμα στις 600 σελίδες πιο πίσω αλλά άντε να το βρεις...)

 

προσωπικα σπανια την χρησιμοποιω.....

 

τωρα εξαρταται τι σε βολευει....

 

ποιο καλα για μπρελοκ μου παει εμενα (ειναι και ομορφη η ρημαφα)

Link to comment
Share on other sites

Η έκπτωση που διαφημίζει ο Γερμανός για 50% σε όλες τις συσκευές; Ισχύει και για Omnia χωρίς σύνδεση με συμβόλαιο;

Το εχω κλεισει εγω, αλλα για να ειναι 50%εκπτωση πρεπει να κανεις συνδεση νεα σε 1προγραμμα απο 3ωρες και πανω!

Link to comment
Share on other sites

Η έκπτωση που διαφημίζει ο Γερμανός για 50% σε όλες τις συσκευές; Ισχύει και για Omnia χωρίς σύνδεση με συμβόλαιο;

 

Εκπτώσεις στο Γερμανό 50%

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

οταν παω να δω τα e-mail μου (hotmail) με τον opera, φτάνω μέχρι το σημείο που ανοίγοντας ένα νέο e-mail μου ανοίγει μια κενή σελίδα και γράφει javascript. τι κάνω για να δω αυτή τη σελίδα?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...