Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα σας και συγχαρητηρια για το site εχω μια απορια, δεν θελω να δεχομαι

μηνυματα και κλισεις απο ενα συγκεκριμενο αριθμο κινιτου, πως θα το κανω?

 

δες στο topic για τις εφαρμογες! συγκεκριμενα black list

min kaneis tpt ayrio otan mporeis na to kaneis me8ayrio
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά. Μήπως γνωρίζει κάποιος με ποιον τρόπο μπορούμε οταν ακούμε ραδιοφωνο μέσο του skyfire να μην σβήνει η οθόνη ανά λεπτό κ έτσι διακόπτεται το streaming .
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γινεται να περασουμε στο ν82 το ιντερνετ διαδικτυου που ειχε πχ το Ν78???Η γενικα κατι παρομοιο??Γιατι τωρα στο νησι θα εχει κατι παρακμιακους ραδιοφωνικους σταθμους και θα χρειαστει:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Δες για την εφαρμογη Internet Radio μπορεις να την κατεβασεις και μεσα απο την ληψη.

 

Περισσοτερα στο επισημο θεμα των εφαρμογων :rolleyes:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

κατι τρεχει μεσα στο κινητο και μου τρωει τη μπαταρια.

ειναι κρυμμενο και ξερω τι ειναι,δεν φαινεται.

παω να χρησιμοποιησω το κινητο και βλεπω μερικες φορες το εικονιδιο του wlan για 1 δευτερολεπτο,μετα εξαφανιζεται,οτιδηποτε χρησιμοπιει wlan ειναι κλειστο.

εκτοσ απο φορματ τι μπορω να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που είπες για processes.. Έχω και τους 2 taskman που ανέφερες και στο καθένα εμφανίζει διαφορετικά processes. Γιατί συμβαίνει αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που είπες για processes.. Έχω και τους 2 taskman που ανέφερες και στο καθένα εμφανίζει διαφορετικά processes. Γιατί συμβαίνει αυτό?

Όταν μπαίνεις στα processes από το Best Taskman έχει μια επιλογή που σου εμφανίζει όλα τα processes τα οποία τρέχουν εκείνη την στιγμή. Δεν μπορώ να σου πω ακριβώς που είναι, γιατί έχω το 5800 τώρα και είναι διαφορετικά σε αυτό.

 

Υ.Γ. Sorry mods για το εκτός θέματος, αν θέλετε μεταφέρετε το στις εφαρμογές. :) Thanks

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

Εδώ και αρκετό καιρό περιμένω το Νοκια Ν82 στα καταστήματά wind για να το πάρω σαν επιδότησή...

Άλλα βλέπω ότι ακόμα δεν είναι διαθέσιμο...

Ξέρει κανένας θα αποσυρθεί το εν λόγω κινητο;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

εκει που λες "καιρος να αλλάξω κινητο" "παμε για κατι αλλο" κτλ...βρισκεσαι με την παρεα σου σε ενα μπαλκονι το βραδυ κανετε φοβερο χαβαλε κτλ...και βγαζετε κατι photos με το κινητο για κορνίζα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):)

 

πο πο πο πραγματικα μαζι με ολα τα αλλα το xenon ειναι ενας απο τους βασικοτερους λογους που δεν μπορω να αποχωριστώ το ν82 μου...........:)

 

το λεω και το λεω και θα το ξαναλεω......:)

Link to comment
Share on other sites

Και αυτός είναι ένας βασικός λόγος που θέλω απεγνωσμένα να αποχωριστώ το W595 μου και να πάρω κινητό με Xenon!
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

που θα βρω ,πως ονομαζεται το hack για το firm v 31.0.016;

 

thanx

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=203573

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά.θέλω να μου προτείνετε ακουστικά για το n82 γιατί αυτά της πλάκας που έχει η συσκευασία τα βαρέθηκα +ψιλοχάλασαν.ακούω πολλές ώρες μουσική κ θέλω να είναι καλά κ ποιοτικά,όχι φτηνιάρικα κλπ..thanx:)
Link to comment
Share on other sites

Κάποια από τα βίντεο που βγάζω με το N82, κολλάνε όταν τα ανεβάζω στο youtube.

Όπως αυτό για παράδειγμα...

http://www.youtube.com/watch?v=nXUML3ijUPk

 

Γιατί γίνεται αυτό; Μπορώ να τα μετατρέψω σε κάποια άλλη μορφή πριν τα ανεβάσω, χωρίς όμως να χάσω ποιότητα; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς κολλάνε κατά την αναπαραγωγή τους από το youtube ή από το τηλέφωνο διακρίνεις κάποια κολλήματα ανά διαστήματα;

 

ΥΓ: Εγώ πάντως δεν διέκρινα κάποιο κόλλημα στο βίντεο που έδωσες.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα. Τη βοήθειά σας...

εχω το νοκια ν 82 το μαυρο και εχει μεσα το μενου ν31,0,016

αυτο εχει κατι προσ8ετα τησ κοσμοτε μεσα. πως θα τα βγάλω αυτα? ποιά εκδοση πρέπει να περάσω και πώς μπορώ να βάλω άλλη έκδοση μενου?(π.χ. του ν82 του ασιμί...) εκανα update στο firrmware αλλα πάλι το ίδιο βγάζει...

Link to comment
Share on other sites

Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 3rd Edition Platform FAQ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253380#post2253380

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς κολλάνε κατά την αναπαραγωγή τους από το youtube ή από το τηλέφωνο διακρίνεις κάποια κολλήματα ανά διαστήματα;

 

ΥΓ: Εγώ πάντως δεν διέκρινα κάποιο κόλλημα στο βίντεο που έδωσες.

 

Στο κινητό παίζουν μια χαρά. Απλά κατά την αναπαραγωγή τους στο youtube, κολλάει... σαν να χάνει καρέ. Κάποια άλλα που έχω ανεβάσει παίζουν smooth χωρίς κολλήματα. Δες αυτά πχ...

 

http://www.youtube.com/watch?v=nXUML3ijUPk

http://www.youtube.com/watch?v=5SJPsPZY1tw

 

Το 1ο έχει κολληματάκια στην εικόνα, ενώ το 2ο παίζει κανονικά.

Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει.... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Πηγαίνετε στο Εργαλεία -> Ρυθμίσεις -> Σύστημα -> Launch Background Service και επιλέξτε ενεργοποίηση.

Κλείνετε το Garmin, το ανοίγετε πάλι και πηγαίνετε στο ίδιο μενού και επιλέξτε απενεργοποίηση.

Κλείνετε το Garmin και κάνετε μια τελευταία επανεκκίνηση το κινητό.

 

παιδια καλησπερα.οταν λεει ο φιλος να γινει επανακινηση του κινητου ενοει κλεισιμο και ανοιγμα του;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.οταν λεει ο φιλος να γινει επανακινηση του κινητου ενοει κλεισιμο και ανοιγμα του;

 

Φυσικά, τι άλλο;;)

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες στην παρέα.

 

Πλησιάζει η περίοδος των διακοπών και η μόνη δίοδος επικοινωνίας μου με τον ιντερνετικό κόσμο θα είναι το N82.

Με ενδιαφέρει κυρίως να διαβάζω και να στέλνω emails. Αυτό εύκολα γίνεται με διάφορους browsers όπως opera mini και skyfire.

Το πρόβλημα προκύπτει όταν προσπαθώ να επισυνάψω φωτογραφία σε mail. Κανένας browser (εκτός του opera mini) δεν εμφανίζει το παράθυρο επισύναψης, για την ακρίβεια δεν κλικάρεται καν το πλήκτρο Browse! Και με τον opera όμως μου βγάζει συνεχώς error.

 

Για να μην τα πολυλογώ, το φαινομενικά απλό ερώτημα είναι το εξής:

Πως επισυνάπτουμε foto σε mail;;;

De4vTfGN_o.jpg Sony Ericsson K800i -> Nokia N82 -> Nokia N8 -> Nokia Lumia 1020 -> iPhone SE -> iPhone 13 mini

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δοκιμασει να ρυθμισεις το γραμματοκιβωτιο του κινητου στα μηνυματα και να στειλεις e-mail απο εκει?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...