Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βρε παιδια... εγω ειχα προβλημα? ετσι ειναι? στο Ε66 δεν ειχα κανονικη εκδοση... μονο για αναγνωση ηταν.. επεξεργασια ή δημιουργια δεν μπορουσα να κανω...

οποτε ζητησα απο το μαγαζακι να μου δωσει μια πιο καλη εκδοση...

Οποτε μου εσβησε την υπαρχουσα και εχω τωρα μια αλλη εκδοση απο αυτη της ΝΟΚΙΑ.. οπου ολα οκ...

Μπορω τωρα να βαλω αυτην την νεα εκδοση? ή θα περιμενω απο το μαγαζακι...??

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εδώ και ένα μήνα περίπου έχω την full έκδοση για το Ε71 και η αναβάθμιση έγινε κανονικά μέσα από το μενού του quickoffice.Και επειδή γενικά ως άνθρωπος και λόγω δουλειάς και διαφόρων άλλων χόμπι και υποχρεώσεων που έχουν να κάνουν με συγγραφή κειμένων/άρθρων, συχνά πυκνά γράφω και σβήνω :D στο κινητό κειμενάκια.
Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Skyfire 1.5 browser finally released for Symbian devices

http://dailymobile.se/2010/01/20/sky...mbian-devices/

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί καποιος να δοκιμασει αν δουλεύει το μσν call στο ε52 του μεσω φρινγκ και nimbuzz? Σήμερα προσπαθησα να κάνω κ δεν τα κατάφερα. Το μσν του συνομιλιτη μου εγραφε οτι διαθέτω εκδοση που δν υποστηριζει μσν call. Ασε που υπαρχει ασυμβατότητα φρινγκ κ νιμπαζ. Το φρινγκ εγκαθιστά ενα voip srv νεότερο απο αυτο του νιμπαζ.

 

Κατάφερα να βρώ μονο αυτό http://www.fring.com/forums/showpost.php?p=31149&postcount=5 αλλα ειναι απο τον νοέμβρη

 

Τελικά τα κατάφερα! Μάλλον φταίνε τα γνωστά μσν κολληματα...:p

Edited by kokakias
Link to comment
Share on other sites

Από τότε που έβαλα Coreplayer, ανοίγει τα τραγούδια που λαμβάνω μέσω bluetooth (στα μηνύματα) και έτσι δεν έχω την επιλογή να τα αποθηκεύσω. Τι μπορώ να κάνω ώστε να μην είναι προεπιλεγμένο πρόγραμμα για άνοιγμα κομματιών?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Από τότε που έβαλα Coreplayer, ανοίγει τα τραγούδια που λαμβάνω μέσω bluetooth (στα μηνύματα) και έτσι δεν έχω την επιλογή να τα αποθηκεύσω. Τι μπορώ να κάνω ώστε να μην είναι προεπιλεγμένο πρόγραμμα για άνοιγμα κομματιών?

 

Για ποιο κινητο μιλαμε? :rolleyes:

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Για να αποθηκεύσεις αρχεία από τα μηνύματα(και mp3) χρησιμοποίησε το x-plore, menu->tools->messaging

 

ειναι και αυτο μια λυση.... ;)

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Ναι συμφωνω οτι κανουμε την ζωη μας πιο δυσκολη...

Καπου ειχα διαβασει πως αλλαζεις την εφαρμογη που ανοιγεις τα αρχεια σε s60 fp1 αλλα δεν θυμαμαι... μολις το βρω θα σου πω...

Αν πας διαχειριση αρχειων και ανοιξεις κατι με τι στο ανοιγει? με του κινητου η με τον coreplayer?

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, υπάρχει κάποια εφαρμογή που καθαρίζει την μνήμη του τηλεφώνου από ό,τι σκουπίδι υπάρχει? Προσπαθώ να εγκαταστήσω τους νέους Ovi Maps αλλά μου λέει ότι δεν έχω άλλο χώρο στη μνήμη...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, υπάρχει κάποια εφαρμογή που καθαρίζει την μνήμη του τηλεφώνου από ό,τι σκουπίδι υπάρχει? Προσπαθώ να εγκαταστήσω τους νέους Ovi Maps αλλά μου λέει ότι δεν έχω άλλο χώρο στη μνήμη...

 

Πηγαινε για αρχη στην διαχειριση εφαρμογων και σβησε οτι δεν θες.. μετα ψαξε μπας και βρεις τιποτα με το xplore στην μνημη του τηλεφωνου...

 

με του κινητου.

 

για δοκιμασε φιλε μου να σβησεις μια το coreplayer.. και πες μας.. μετα ξαναεγκατεστησετο.... ελπιζω να μην σου ειναι κοπος.. :)

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Από τότε που έβαλα Coreplayer, ανοίγει τα τραγούδια που λαμβάνω μέσω bluetooth (στα μηνύματα) και έτσι δεν έχω την επιλογή να τα αποθηκεύσω. Τι μπορώ να κάνω ώστε να μην είναι προεπιλεγμένο πρόγραμμα για άνοιγμα κομματιών?

Το ίδιο κάνει και με τις φωτογραφίες που μου στέλνουν. Προσπαθεί να τις ανοίξει ο cp χωρίς μάλιστα επιτυχία. Τι να κάνω. Για την ώρα απεγκατάσταση......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο κάνει και με τις φωτογραφίες που μου στέλνουν. Προσπαθεί να τις ανοίξει ο cp χωρίς μάλιστα επιτυχία. Τι να κάνω. Για την ώρα απεγκατάσταση......

 

Ναι... κανε μια απεγκατασταση... και μετα πες μας αν θες.. πια εκδοση του περνας? :rolleyes:

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα την 35 και την 36. Τίποτα και με τις δύο.

 

εγω εχω στο Ν95 8gb την ν 1.3.2 και δεν εχω κανενα τετοιο προβλημα... Δεν την δοκιμαζεις? δεν μου εχει βγαλει κανενα προβλημα εμενα... :rolleyes:

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο κάνει και με τις φωτογραφίες που μου στέλνουν. Προσπαθεί να τις ανοίξει ο cp χωρίς μάλιστα επιτυχία. Τι να κάνω. Για την ώρα απεγκατάσταση......

 

Τον coreplayer ποτε δεν μπορεσα να το λειτουργησω,μου εσπασε τα νευρα απο την πρωτη μερα και το εβγαλα. Εξαλλου δεν κανει κατι που δεν μπορουν να κανουν αλλες,και καλυτερα μαλιστα... απορω γιατι εχει "πουλησει" τοσο.

Link to comment
Share on other sites

Ποιά έκδοση coreplaeyer έχεις? Εγώ με την 1.3.2 δεν τα κάνει αυτά. Ούτε που έχω κοιτάξει αν υπάρχει νεότερη έκδοση διότι την εφαρμογή την χρησιμοποιώ σπάνια.. κι αυτό μόνο για κανα βίντεο.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.......Γνωριζετε πως λεγεται η εφαρμογη που ηχογραφει αυτοματα με τη ενεργοποιηση φωνης σε καποιο χωρο? (πχ δωματιο ,γραφειο)
Link to comment
Share on other sites

Τον coreplayer ποτε δεν μπορεσα να το λειτουργησω,μου εσπασε τα νευρα απο την πρωτη μερα και το εβγαλα. Εξαλλου δεν κανει κατι που δεν μπορουν να κανουν αλλες,και καλυτερα μαλιστα... απορω γιατι εχει "πουλησει" τοσο.

 

Ο core ειναι καλος μονο για βιντεο και το καλο του ειναι οτι παιζει σχεδον τα παντα. Μια all in one εφαρμογη για βιντεο δηλαδη.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ο core ειναι καλος μονο για βιντεο και το καλο του ειναι οτι παιζει σχεδον τα παντα. Μια all in one εφαρμογη για βιντεο δηλαδη.

 

Τον coreplayer ποτε δεν μπορεσα να το λειτουργησω,μου εσπασε τα νευρα απο την πρωτη μερα και το εβγαλα. Εξαλλου δεν κανει κατι που δεν μπορουν να κανουν αλλες,και καλυτερα μαλιστα... απορω γιατι εχει "πουλησει" τοσο.

 

Συμφωνω... ειναι απο τους καλυτερους all in one video player.. οσο για μουσικη? ψαξτε το ttpod... ειναι απλα κορυφαιο... :rolleyes:

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

κατά τη γνώμη μου μετα από δοκιμή τουλαχιστον δυο ετών το καλύτερο πρόγραμμα μουσικής αυτή τη στιγμή είναι το 360ting v1.20 eng. έχει μακράν καλύτερη ποιότητα ήχου από το TTpod.
frastgr
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα την 35 και την 36. Τίποτα και με τις δύο.

 

εγω εχω στο Ν95 8gb την ν 1.3.2 και δεν εχω κανενα τετοιο προβλημα... Δεν την δοκιμαζεις? δεν μου εχει βγαλει κανενα προβλημα εμενα... :rolleyes:

 

Ποιά έκδοση coreplaeyer έχεις? Εγώ με την 1.3.2 δεν τα κάνει αυτά. Ούτε που έχω κοιτάξει αν υπάρχει νεότερη έκδοση διότι την εφαρμογή την χρησιμοποιώ σπάνια.. κι αυτό μόνο για κανα βίντεο.

 

για κοιτα.. λιγο πιο πανω μας λεει πια εκδοση χρησιμοποιει.. ;)

και εγω την 1.3.2 του ειπα... οι επομενες μπορει να εχουν κανενα bug... :)

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...