Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατι αλλο για τον οπερα. Εχει βρει κανεις τροπο ωστε ενα λινκ που εχει μια σελιδα να το ανοιγουμε σε νεο tab αντι να φευγουμε απο κεινη την σελιδα?

 

Επιλέγεις το link και κρατάς πατημένο το κεντρικο πληκτρο του Dpad μεχρι να εμφανιστει το μενου με την επιλογή να το ανοιξεις σε νεα καρτελα.

In Trance We Trust
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα παιδιά. Καινουργιος στο symbian. Που μπορώ να βρω ένα εορτολογιο και πως μπορώ να το εγκαταστήσω για να φαίνεται στην οθόνη μπροστα ποιος γιορτάζει κάθε μέρα? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Διάβασε το παρακάτω θέμα Εορτολόγιο για S60 που να δείχνει τα ονόματα....

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο προγραμμα για N95 8G το οποιο να χειριζεται τις βασικες λειτουργιες του wmp και αλλων player μεσω bluetooth?

help!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, θυμάται κανείς ποιος ήταν ο συνδυασμός πλήκτρων που πατούσαμε στη σελίδα Configuration του X-plore για να αλλάξει γραμματοσειρές στην απεικόνιση; Θενξ προκαταβολικά. :bow:
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω μπροστά μου nokia αλλά δοκίμασε το 800. Αυτό πρέπει να είναι.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Κώστα, στην έκδοση 1.35 δεν δουλεύει. Μήπως είναι άλλος ο συνδυασμός;
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Στο Ε66 δούλευε το 800. Στο 5800 δεν έχει πλήκτρα οπότε δεν το έχω δοκιμάσει. Θυμήθηκα και κάτι άλλο, πήγαινε στις ρυθμίσεις και τσέκαρε ή ξε-τσέκαρε ένα κουτάκι που γράφει use system font και δοκίμασε ξανά.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δε δουλεύει με τίποτα. Θα ήμουν υπόχρεος αν κάποιος άλλος που το δοκίμασε μπορεί ποστάρει αν δουλεύει και με ποιο συνδυασμό.
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Παναγιωτη 800 ειναι:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2434279#post2434279

 

Κανονικα θα επρεπε να λειτουργει εκτος εαν αλλαξε κατι. Mπορεις να κανεις την ιδια ρυθμιση απο την επιλογη Use system font που νομιζω οτι ειναι το ιδιο. Τι θελεις να κανεις? Ισως μπορουμε να βοηθησουμε.. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Όχι, μάλλον κάτι έχουν αλλάξει στις καινούργιες εκδόσεις. Τέλος πάντων, η επιλογή "use system font" είναι μία κάποια λύση, αφού είναι και ο μόνος τρόπος να διαβάσει ονόματα αρχείων στα ελληνικά, αλλά και περιεχόμενο κειμένων στα ελληνικά. Θενξ όπως και να έχει. :)
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μήπως γνωίζει κάποιος άν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να μας δείχνει τους κωδικούς που είναι αποθηκευμένοι στα ασύρματα δίκτυα τα οποία έχουμε μπέι παλαιότερα? Έχω δοκιμάσε με το wefi το οποίο μου δείχνει τον κωδικό αλλα μόνο εάν είμαι στην εμβέλεια του δικτύου...

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

Εχω περασει την εφαρμογη skyfire σε ενα νοκια n71 και οταν παω να μπω στο ιντερνετ μου λεει η συνδεση απετυχε!εχω ρυθμισει cosmote wap gprs στις ρυθμισεις ιντερνετ!τι συμβαινει?
Link to comment
Share on other sites

Εκτός του handy calendar και του SBSH Calendar, υπάρχει κανένα άλλο ημερολόγιο, που να υποστηρίζει ίσως και Ελληνικά;;
Link to comment
Share on other sites

Παναγιωτη 800 ειναι:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2434279#post2434279

 

Κανονικα θα επρεπε να λειτουργει εκτος εαν αλλαξε κατι.

σε μένα το 800 δούλεψε στην 1.35
Βαγγέλης
Link to comment
Share on other sites

Όχι, μάλλον κάτι έχουν αλλάξει στις καινούργιες εκδόσεις. Τέλος πάντων, η επιλογή "use system font" είναι μία κάποια λύση, αφού είναι και ο μόνος τρόπος να διαβάσει ονόματα αρχείων στα ελληνικά, αλλά και περιεχόμενο κειμένων στα ελληνικά. Θενξ όπως και να έχει. :)

Πάνο και στο Ε66 που έχω δούλεψε ο κωδικός 800. Σημείωση ότι δεν έχω αλλάξει την γραμματοσειρά.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ας ελεγξει καποιος γιατι δεν μπορω απο το 5800 οταν παταμε το 800 μπαινει Τικ στην επιλογη Use system font :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν μπαίνει τικ στο Use System Font. Μένει κενό, παρατήρησα χθες που έκανα δοκιμές στο Ε66.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια που πως λεγετε και που μπρορω να κατεβασω την εφαρμογη που γραφης ενα sms και μετα μπορεις να επιλεξεις απο μονος σου απο ποιον ηρθε και ποτε? για το Nokia N82
Link to comment
Share on other sites

fake messages

 

ευχαριστω για την απαντηση αλλα δεν μου λειτουργει μου λεει οτι θελει προσβαση στο ιντερνερ κλπ...θυμαμαι μια πολη καλη εφαρφμογη που λεγοταν NSMS αυτη δεν υπαρχει?την ειχα βαλια στο Nokia n70

καμια αλλη παρομια εφαρμογη?

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο ποστ του παρόντος θέματος ανανεώθηκε με κάποιες εφαρμογές, οποίες είναι γραμμένες σε γλώσσα προγραμματισμού Python.

 

Υπάρχουν και links τα οποία εξηγούν τι είναι η γλώσσα προγραμματισμού Python.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Smartphoneware.best.screensnapv.2.0

Δουλεύει άψογα και σε οριζόντια και σε κάθετη θέση,τουλάχιστον στο 5800.

http://img15.imagehosting.gr/out.php/t1258901_scr000106.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή εχει εγκατεστημένο το Advanced Call Manager. Ξέρει κανείς πως το ρυθμιζουν και πως πρεπει να το σεταρω?
Link to comment
Share on other sites

πέρασα το μεσημέρι την καινούργια έκδοση του google mobile app (search), αλλά για κάποιον περίεργο λόγο δε θέλει να ξεκινήσει(Νοκια Ε55)...το εικονίδιο είναι κανονικά στις εφαρμογές αλλά πατώντας το δε κάνει τίποτα...:(

εννοείται ότι το 'εβγαλα, το ξαναέβαλα .....τσάμπα κόπος...οπότε προς το παρόν, μια εφαρμογή λιγότερη...

 

 

Μολις βγηκε καινουργια εκδοση Google Search που επιτελους δουλευει!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...