Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι, δεν τον αντικαθιστά.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Thanks. Για να δούμε τι λέει κι αυτός...

 

 

EDIT:

 

m@m@ei!!!!!!

 

EDIT:

 

αλλά αργεί να ανοίξει τις μικρογραφίες!

De4vTfGN_o.jpg Sony Ericsson K800i -> Nokia N82 -> Nokia N8 -> Nokia Lumia 1020 -> iPhone SE -> iPhone 13 mini

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω παιδια!

 

Παιδιά ο Nokia Photo Browser αντικαθιστά τον default browser του κινητού ή είναι ξεχωριστός viewer;

 

Στο Ν95 που τον δοκιμασα δεν λεει τιποτα,ειναι αργος και δυσχρηστος,τον εβγαλα και χρησιμοποιω τον default.

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Link to comment
Share on other sites

Με την ενσωματωμενη εφαρμογη θα πας επιλογες ρυθμισεις και μνημη σε χρηση καρτα μνημης;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Flash Player 10 Beta Coming To Symbian Devices Before Year's End

http://www.symbian-freak.com/news/009/06/flash_player_10_beta_coming_to_symbian_in_october.htm

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Oποιος μπορει παρακαλω ας με βοηθησει.

Εβαλα χθες το fring στο κινητο μου και βλεπω οτι οταν το ανοιγω ανοιγει και η εφαρμογη και παει να συνδεθει. Υπαρχει τροπος να το σταματησω αυτο?

Επισης υπαρχει τροπος να φαινομαι off-line η busy?

 

Αν οχι ποια εφαρμογη θα με καλυψει?

 

Edit: Ακυρο εβαλα την ebuddy που αποτι βλεπω ειναι πολυ καλυτερη!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!Πρόσφατα εγκατέστησα στο κινητό μου μια εφαρμογή τη Netwasp FlashTheme....Ωστόσο δεν μου παίζει animated themes...Μήπως χρειάζεται χακάρισμα (γιατί δεν έχω κάνει αφού φαίνεται δύσκολο:O) ή μπορώ να το γλιτώσω κάνοντας κάτι άλλο???:confused:

Plz answer......

Και κάτι ακόμα...Για να βάλω sisx αρχεία στο κινητό πάλι θέλει χακάρισμα??

Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!Πρόσφατα εγκατέστησα στο κινητό μου μια εφαρμογή τη Netwasp FlashTheme....Ωστόσο δεν μου παίζει animated themes...Μήπως χρειάζεται χακάρισμα (γιατί δεν έχω κάνει αφού φαίνεται δύσκολο:O) ή μπορώ να το γλιτώσω κάνοντας κάτι άλλο???:confused:

Plz answer......

Και κάτι ακόμα...Για να βάλω sisx αρχεία στο κινητό πάλι θέλει χακάρισμα??

 

Mονο για το δευτερο ξερω να σου πω...Τα sisx αρχεια τα περνας κανονικα χωρις χακαρισμα.

 

Οσο για το αν ειανι δυσκολο δεν ειναι τιποτα μια εφαρμογη περνας και τιποτε αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Flash Player 10 Beta Coming To Symbian Devices Before Year's End

http://www.symbian-freak.com/news/009/06/flash_player_10_beta_coming_to_symbian_in_october.htm

Τρομερά νέα. Αναμένουμε την beta έκδοση τον Οκτώβρη. :D :up:

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω για το 6220c προγραμματακι για cocktails,ειτε .sis ειτε .jar

Παλιοτερα ειχα βρει,τωρα τιποτα......

Ευχαριστω.....

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω για το 6220c προγραμματακι για cocktails,ειτε .sis ειτε .jar

Παλιοτερα ειχα βρει,τωρα τιποτα......

Ευχαριστω.....

Για δες αυτο.

Επεισης ψαξε στο :google: και θα βρεις αρκετα.

Link to comment
Share on other sites

Για δες αυτο.

Επεισης ψαξε στο :google: και θα βρεις αρκετα.

 

to πρωτο ειναι για blackbury kai einai demo

.

Ολο το απογευμα ψαχνω στο google

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

to πρωτο ειναι για blackbury kai einai demo

.

Ολο το απογευμα ψαχνω στο google

 

Νai λαθος μου.

Το The Cocktail Book Silver Edition (250 recipes) το ειδες.

Και αυτο παντως θελει να το αγορασεις.

Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα όλες τις εφαρμογές του Ν73 μου και στο νέο μου 5320 και δεν δουλεύουν 2 απ'ο αυτές.

Το Smarnphoneware Bestkeylocker (v1.01) και το NTorch Lite.

Καμία πρόταση άλλη αντί αυτών?

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω για το 6220c προγραμματακι για cocktails,ειτε .sis ειτε .jar

Παλιοτερα ειχα βρει,τωρα τιποτα......

Ευχαριστω.....

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Πηρα και εγω το νοκια ε51 αλλα εχω ενα προβλημα..

Οταν εχω το fring φορτωμενο τοτε οταν ξεκιναω το τηλ ξεκιναει και αυτο απο μονο του..

Κανω κατι λαθος;

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Πηρα και εγω το νοκια ε51 αλλα εχω ενα προβλημα..

Οταν εχω το fring φορτωμενο τοτε οταν ξεκιναω το τηλ ξεκιναει και αυτο απο μονο του..

Κανω κατι λαθος;

Μπες στις ρυθμίσεις του fring και βγάλε το auto start

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας.

Δεν ξέρω αν έχετε κάνει backup με το Pcsuite και αν έχετε παρατηρήσει το σοβαρό πρόβλημα που δημιουργείτε μετα το restore.

Βέβαια οι περισότεροι ρωτάνε αν θα επαναφέρονται όλες οι εφαρμογές που υπήρχαν εγκατεστημένες πριν την αναβάθμιση κλπ.

Το γεγονός είναι είναι ότι δεν επαναφέρονται όλες, και αυτό ωφείλεται στο εξής φαινόμενο.

Κατά την αντιγραφή από το κινητό στο pc δεν αποθηκεύονται όλα τα κρυφά αρχεία και φάκελοι που υπάρχουν στη μνήμη τηλεφώνου η στην κάρτα μνήμης στο νέο *.nbu αρχείο που δημιουργούμε με αποτέλεσμα κατά την επαναφορά να λείπουν αρχεία από τις εφαρμογές και να μην λειτουργούν.

Η λύση ειναι μία.

Αν κάποιος φίλος γνωρίζει κάποιο προγραμμα backup που να αντιγράφει και κρυφά αρχεία ας μας το προτείνει μπας και σωθούμε.

 

Εγώ πάντως την πάτησα πριν κάνω hard format στο Ν95 8GB με *#7370# είχα πάρει backup με το pcsuite, έσβησα όλες τις εγκατεστημένες εφαρμογές από την διαχείριση εφαρμογών κανονικά με αφαίρεση, ειδικά τις προεγκατεστημένες Nokia N-Gage και οταν έκανα το hard format δυστυχώς δεν επανήλθαν όπως νόμιζα.

Μήπως έκανα κάτι λάθος;

Υπάρχει περίπτωση να επανέλθουν όπως όταν το αγόρασα από τον Γερμανό;

Αν μπορεί κάποιος ας μου λύσει τις απορίες.

Ευχαριστώ

 

Υπάρχει κάτι νεότερο για αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάτι νεότερο για αυτό?

 

Για να δω αν καταλαβα καλα.Εκανες φορματ και ηθελες να επαναφερεις οτι ειχες;Τοτε για ποιο λογο εκανες φορματ;Δεν ειμαι σιγουρος τι κραταει το pc suite,αντιγραφο ομως της καρτας δεν μπορεις να παρεις μεσω αυτου,αν ηθελες να κανεις κατι τετοιο.Ποια συσκευη χρησιμοποιεις;

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Οι προεγκατεστημένες εφαρμογές σε κάθε συσκευή της Nokia, αν δεν επανέλθουν μετά το φορμάτ, μπορείς να τις κατεβάσεις δωρεάν απο τα επίσημα site των εκάστοτε εφαρμογών.

 

Για να κάνουμε Backup των περιεχομένων της κάρτα ςμνήμης, συνδέσουμε το κινητό σε κατάσταση μαζικής αποθήκευσης, επιλέγουμε απο τον πίνακα ελέγχου του υπολογιστή μας να φαίνονται κρυφά αρχεία και φακέλοι και κάνουμε αντιγραφή όλων στον υπολογιστή μας.

 

Κατά το φορμάτ, καλό είναι να μην επαναφέρουμε τις ρυθμίσεις γιατί έτσι επαναφέρουμε σκουπίδια και τυχόν σφάλματα που υπήρχαν πριν από το φορμάτ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.

Προσπάθησα να περάσω στο κινητό το Quickoffice Premier 6. Το κατέβασα απο το μαγαζάκι. Έγινε εγκατάσταση αλλα δεν λειτουργεί σωστά. Πώς μπορώ να επιστρέψω στο προηγούμενο που είχα; (το 4 και κάτι ήταν νομίζω). Ήταν αυτό που είχε το κινητό προεγκατεστημένο. Δεν μπορώ να το βρώ στα εγκατεστημένα προγράμματα για να το απεγκαταστήσω. Έχω το innov8. (είμαι σε λάθος forum αλλα στο forum της samsung δεν βρήκα κάτι για εφαρμογές :O).

Ευχαριστώ.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Ή θα περάσεις από πάνω το sis της έκδοσης 4 που είχες και θα επιλέξεις αντικατάσταση (υπάρχει το ενδεχόμενο να μην σε αφήσει να το κάνεις), ή θα κάνεις αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Για να δω αν καταλαβα καλα.Εκανες φορματ και ηθελες να επαναφερεις οτι ειχες;Τοτε για ποιο λογο εκανες φορματ;Δεν ειμαι σιγουρος τι κραταει το pc suite,αντιγραφο ομως της καρτας δεν μπορεις να παρεις μεσω αυτου,αν ηθελες να κανεις κατι τετοιο.Ποια συσκευη χρησιμοποιεις;

 

Μετά από fw upgrade πχ τα θέλω όλα όπως πριν. Πάνω από τις μισές εφαρμογές δεν επαναφέρονται με restore. E66

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...