Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5310 XpressMusic


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην συσκευασία έχει και κάρτα μνήμης? Αν ναι πόσο? Παίζει καλύτερη μουσική από το ΣΕ κ550? Επίσης το βιντεο είναι βι τζι ει? Ειναι χάλια:(?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 419
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε φιλε βλεπεις ή οχι? "(εχει και καρτα μνημης 2GB στην συσκευασια)".Δεν εχω ακουσει πως παιζει το K550 παντως παιζει ΤΕΛΕΙΑ οπως ενα κανονικο mp3.Προσωπικα εχω μπ3 4GB Sony και τωρα χρησιμοποιω μονο το κινητο για μουσικη.Και φυσικα ειναι πολυ μουρατο και μικρο.Ολοι μου οι φιλοι μολις το βλεπουν τους αρεσει πολυ.
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω να βρω εναν απλο τροπο να στειλω τις επαφες απο το 5310 σε windows mobile 6.1 συσκευη.Εχετε κατι να προτεινετε?

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω να βρω εναν απλο τροπο να στειλω τις επαφες απο το 5310 σε windows mobile 6.1 συσκευη.Εχετε κατι να προτεινετε?

 

Ευχαριστω.

 

Απλος και μονιμος τροπος :

Συγχρονιζεις το 5310 με outlook μεσω nokia pcsuite.

Στην συνεχεια συγχρονιζεις μεσω microsoft active sync

το outlook με την wm συσκευη.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΒL-5CT ΣΤΟ 5310?EINAI H ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΤΟΥ 5220 ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ,ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΧΩΡΑΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΑΝΑΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ!ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΔΙΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΝΑΜΟΝΗ
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα λοιπόν κ εγώ το κινητάκι! Μια χαρα μέχρι στιγμής,η αναβάθμιση έγινε άψογα αλλά ( όπως και πριν την αναβάθμιση ) δεν μπορώ να συνδεθώ στο ίντερνετ με εφαρμογές παρά μόνο με τον ενσωματωμένο browser !

Καμία ιδέα?

Thanks !

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, έχω το Nokia 5310 και ένα ακουστικό bluetooth της i-tech. Το ραδιόφωνο (σε αντίθεση με το mp3 player) δεν στέλνει τον ήχο στο bluetooth ακουστικό. Ξέρετε τι μπορώ να κάνω για να ακούω ράδιο στο bluetooth? Έχει να κάνει με το οτι δεν το υποστηρίζει το κινητό, ή υπάρχει περίπτωση να πάρω ένα bluetooth ακουστικό που θα "τραβάει" τον ήχο του ραδιοφώνου?
Nothing is colder than ice...
Link to comment
Share on other sites

Το ραιδιόφωνο σε όλα τα κινητά δουλεύει μόνο με ενσύρματα ακουστικά καθώς χρησιμοποιεί το καλώδιό τους σαν κεραία...
no sig...
Link to comment
Share on other sites

Ετσι απο περιεργεια,ειστε ικανοποιημενοι με το σημα του??Το εχει η κοπελα μου και εχει ελεεινο σημα,θελουμε να παμε να το δουνε...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδια το rds δουλευει?

Πριν λιγες μερες ο αδερφος μου το αγορασε και μου λεει οτι δεν βγαζει rds.

To κινητο εχει περασμενο το τελευταιο firmware

http://mowned.com/sig/epivitor.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ετσι απο περιεργεια,ειστε ικανοποιημενοι με το σημα του??Το εχει η κοπελα μου και εχει ελεεινο σημα,θελουμε να παμε να το δουνε...

 

Θα συμφωνησω για οσο αφορα το σημα!! ειναι λιγο αθλιο... σε συγκριση με αλλα κινητα που δοκιμασα!!!!!

[/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίδεσ το κινητό αυτό έχει την κεραία στην κάτω μεριά (εκεί όπου οι περισσότεροι το πιάνουμε για να μλήσουμε). Οταν μιλάς και κρατάς την κεραία πάντα χάνεις σήμα, αυτό συμβαίνει σε όλα τα κινητά. Δοκιμάστε να συνηθίσετε να το κρατάτε από την πάνω μεριά και όλα οκ.
Link to comment
Share on other sites

Το rds λειτουργεί. Έχει επιλογή που το ενεργοποιεί στο μενού του ραδιοφώνου. Παντως από σήμα δεν βλέπω να έχει κάποιο πρόβλημα και ας το χρησιμοποιώ μόνο 2 μέρες. Η ένδειξη σηματος ίσως είναι λίγο απαισιόδοξη και μπερδεύει κάποιος. Στο ασανσέρ μου όταν μιλάω δε κόβεται η κλήση αντίθετα με αλλά κινητά που κόβεται η γραμμή.
Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ κι εγώ παιδιά ότι το κινητό δεν έχει καλό σήμα.Ίσως αυτό να είναι και το μεγαλύτερό του μειονέκτημα... :(

'Εχει τύχει αρκετές φορές να δεχθώ μηνύματα ότι είχα κλήσεις όταν το κινητό ήταν ανοιχτό και έδειχνε ότι είχε καλό σήμα.

Ή κάποιες άλλες φορές εκεί που μιλάω,να χάνεται το σήμα.Κι αυτά δυστυχώς συμβαίνουν αρκετά συχνά,σε σημείο δηλαδή που να γίνεται εκνευριστικό κι ενοχλητικό.

Κατά τ'άλλα,είναι ένα καλό κινητάκι για την κατηγορία του. :)

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα λοιπόν κ εγώ το κινητάκι! Μια χαρα μέχρι στιγμής,η αναβάθμιση έγινε άψογα αλλά ( όπως και πριν την αναβάθμιση ) δεν μπορώ να συνδεθώ στο ίντερνετ με εφαρμογές παρά μόνο με τον ενσωματωμένο browser !

Καμία ιδέα?

Thanks !

 

Θα μπορούσε κάποιος να δώσει τα φώτα του σχετικά με τη δυνατότητα σύνδεσης στο internet μέσω άλλου browser όπως για παράδειγμα του Opera Mini?

 

Για την ακρίβεια, έχει χρησιμοποιήσει κανένας τον Opera Mini στο 5310 για πλοήγηση μέσω Wind Plus Non Stop (GPRS)?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone 6, Apple iPhone 5, Apple iPhone 4, Apple iPhone 3GS, Samsung Galaxy S, Apple iPhone 3GS, Nokia 5530, Sony Ericsson G900, O2 XDA Ignito, HTC P3300, Nokia E51, Nokia N70, Nokia 6131, Sony Ericsson W800i, Samsung SGH-D500, Qtek 8020, Nokia 6230i, Samsung SGH-E700, Sony Ericsson T630, Nokia 7210, Nokia 8210, Panasonic GD90, Ericsson GF 768, Ericsson GA 628
Link to comment
Share on other sites

με καρτα wind ειχα χαλια σημα,αλλαξα σε voda κι ολα οκ!γενικοτερα δεν πιστευω οτι εχει προβλημα η συσκευη αλλα τα δικτυα που υποσχονται 99% καλυψη κι ολο βρισκομαστε στο 1%!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ κι εγώ παιδιά ότι το κινητό δεν έχει καλό σήμα.Ίσως αυτό να είναι και το μεγαλύτερό του μειονέκτημα... :(

'Εχει τύχει αρκετές φορές να δεχθώ μηνύματα ότι είχα κλήσεις όταν το κινητό ήταν ανοιχτό και έδειχνε ότι είχε καλό σήμα.

Ή κάποιες άλλες φορές εκεί που μιλάω,να χάνεται το σήμα.Κι αυτά δυστυχώς συμβαίνουν αρκετά συχνά,σε σημείο δηλαδή που να γίνεται εκνευριστικό κι ενοχλητικό.

Κατά τ'άλλα,είναι ένα καλό κινητάκι για την κατηγορία του. :)

 

το δίκτυο πρέπει να φταίει και όχι το κινητό. Στην δουλεία μου έχω ακριβός το ίδιο πρόβλημα, εκεί που μιλάω κόβετε η σύνδεση, αλλά σε άλλες περιοχές δεν έχω πρόβλημα, μιλάω κανονικά. Μέχρι και στο μηχανάκι όταν είμαι και το έχω στην τσέπη το τηλέφωνο μια χαρά μιλάω…

Link to comment
Share on other sites

Tην βδομάδα που μας πέρασε ξανά αγόρασα το κινητό γιατί είχα πρόβλημα με το σήμα της συσκευής από τότε που το αγόρασα. Mε κάρτες τις wind και στις δυο μου συσκευές που τις είχα ταυτόχρονα ανοιχτές και τις 2, στο παλιό μου 5310 το σήμα είχε 2 γραμμές και με το καινούργιο το σήμα είχε και της 4 γραμμές!! Nομίζω ότι κάποιο ελάττωμα που είχαν οι πρώτες συσκευές το έχουν διόρθωση στης καινούργιες συσκευές. Eκτος και αν πεζή και ρολο το λογισμικό που φοράει το κινητό . Tο παλιό έχει την 5.81 και το καινούργιο έχει την 8.32 ! ;)
[/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πώς μπορώ να δω ποιες σημειώσεις και γενέθλια έχω περάσει στο ημερολόγιο και να σβήσω επιλεκτικά χωρίς να ψάχνω μέρα μέρα ;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Εχω ενα Nokia 5310 στο οποιο εχει σπασει το τζαμακι της προσοψης. Σε clubNokia που ρωτησα μου ειπαν πως δεν αλλαζει μονο αυτο αλλα παει πακετο ολη η προσοψη. Παρολα αυτα βρηκα στο ebay μονο το τζαμακι. Το ερωτημα ομως ειναι πως θα το αλλαξω? Ειναι κολλητο η κουμπωτο? Και αν ειναι κολλητο, χρειαζεται καποια ειδικη κολλα για να το κολλησω?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...