Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5310 XpressMusic


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αναλογως... σε καταστημα νοκια ειναι πιο ακριβα. αν παρεις καποια no-name μαρκα προσοψης θα σου βγει πολυ φθηνοτερα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 419
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

pedia kalispera na sas rotiso kati pios ine o kodikos asfalias o tipikos kai an ton exo ksexasi ginete na kano kati na ton alakso

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

ego pou ton exo alaksi ti kano twra kai den ton 8imame?

 

Πιθανολογώ οτι έαν περάσεις καινούργιο firmware από πάνω γίνεται reset

111s
Link to comment
Share on other sites

Μπα, μην το κάνεις τζάμπα. Αν ήταν έτσι, θα ξεκλειδώνανε τόσο απλά όλοι τα κινητά...

Νομίζω στη ΝΟΚΙΑ αν το πας θα σε φτιάξουν! :) + δε θα χάσεις και τα δεδομένα σου!

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

@andreas443

Δοκιμάζεις και αυτό.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το μενού πως σας φαίνεται ; Αργό/γρήγορο; Ρωτάω επειδή ενδιαφέρομαι για το συγκεκριμένο κινητό επειδή έχω τώρα το 2610 το οποίο είναι απελπιστικά αργό, ειδικά όταν έχει αρκετά μηνύματα στη μνήμη...

 

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το μενού πως σας φαίνεται ; Αργό/γρήγορο; Ρωτάω επειδή ενδιαφέρομαι για το συγκεκριμένο κινητό επειδή έχω τώρα το 2610 το οποίο είναι απελπιστικά αργό, ειδικά όταν έχει αρκετά μηνύματα στη μνήμη...

 

Ευχαριστώ...

 

το έχω περί τις 20 μέρες στα χέρια μου και μπορώ να πω ότι έχω μείνει αρκετά ικανοποιημένος.καλή μπαταρία,αρκούντως γρήγορο μενού παρά τα ήδη παρα πολλά μηνύματα που εχω μέσα,αρκετές λειτουργίες,καμερα συμπαθητική για τα δεδομένα του,βολικός player για τα αρχεία μουσικής,αρκετά καλός ήχος,πολυ βολικό λόγω του μικρού του μεγέθους,στο πακέτο περιλαμβάνονταν όλα οσα χρειάζεται κανεις(ακουστικα,καρτα μνήμης,καλώδιο για σύνδεση με υπολογιστή,ακόμα και μίνι ηχεία με μπαταρίες),ε τι άλλο να ζητήσει κανείς για αυτά τα λεφτά?160€ απο ιντερνετική παραγγελία στο Πλαίσιο.νομιζω είναι value for money τηλέφωνο.

 

Δεν ξέρω τι λεει το 2610 αλλα το 5310 μου φαίνεται πιο πλήρες απο το 6131 που είχα πριν.

Link to comment
Share on other sites

το έχω περί τις 20 μέρες στα χέρια μου και μπορώ να πω ότι έχω μείνει αρκετά ικανοποιημένος.καλή μπαταρία,αρκούντως γρήγορο μενού παρά τα ήδη παρα πολλά μηνύματα που εχω μέσα,αρκετές λειτουργίες,καμερα συμπαθητική για τα δεδομένα του,βολικός player για τα αρχεία μουσικής,αρκετά καλός ήχος,πολυ βολικό λόγω του μικρού του μεγέθους,στο πακέτο περιλαμβάνονταν όλα οσα χρειάζεται κανεις(ακουστικα,καρτα μνήμης,καλώδιο για σύνδεση με υπολογιστή,ακόμα και μίνι ηχεία με μπαταρίες),ε τι άλλο να ζητήσει κανείς για αυτά τα λεφτά?160€ απο ιντερνετική παραγγελία στο Πλαίσιο.νομιζω είναι value for money τηλέφωνο.

 

Δεν ξέρω τι λεει το 2610 αλλα το 5310 μου φαίνεται πιο πλήρες απο το 6131 που είχα πριν.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση, άν και το έχω ήδη παραγγείλει από προχθές από το πλαίσιο και γώ μέσω ίντερνετ. Το περιμένω απο βδομάδα...:cool:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μπορει καποιος να μ πει πως βαζω την καρτα σιμ???

προσπαθω να την βαλλω αλλα στην νμια πλευρα εχει ενα σιδερακι που φερνει αντισταση & φοβαμαι μην το σπασω αν πιεσω την καρτα να μπει...

 

(οκτο βρηκα,επρεπε να βγαλω την μπαταρια...)

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος στο κεντρικη οθονη αναμονης,να αλλαχτει το αναλογικο ρολοι σε ψηφιακο??

επισης οταν επιλεγω να αποθηκευτουν οι επαφες μ εχω 3 επιλογες,μνημη τηλεφωνου,σιμ,& τα δυο.

πως μπορω να αποθηκευσω τις επαφες μ στην καρτα μνημης???

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις - Γενικές - Ημερ και ώρα - Τύπος ρολογιού - ψηφιακό.

 

Οι επαφές δουλεύονται μόνο απο την μνήμη τηλεφώνου και όχι απο την κάρτα μνήμης. Απλά, μπορείς να τις αντιγράψεις στην κάρτα μνήμης σαν backup. Πας επιλογή όλων και αντιγραφή στην κάρτα μνήμης.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καμια εφαρμογη για το κινητο για την καμερα? και κανα θεμα που να εχει σχσεη με ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ?
Link to comment
Share on other sites

ουτε μια βδομαδα χρησης,& με το που εβαλα καποια τραγουδια στην καρτα μνημης,αρχισαν τα σβησιματα...

μηπως να παω να αγορασω μια αλλη καρτα,η θα πεταξω τζαμπα τα λεφτα μ?

Link to comment
Share on other sites

μηπως να παω να αγορασω μια αλλη καρτα,?

 

Νομιζω οτι ειναι το καλυτερο που εχεις να κανεις..

Αναλογες περιπτωσεις εχουν εμφανιστει και με αλλες συσκευες..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

 

έχω το κινητό με vodafone έκδοση και θέλω να το κάνω απλό. πάω να αλλάξω τον κωδικό τηλεφώνου με το nss τελευταία έκδοση και δεν το αναγνωρίζει. να σημειώσω ότι το κινητό το έχω συδέσει άπειρες φορές με το pc suite. έχετε να προτείνετε κάτι;

 

ευχαριστώ

frastgr
Link to comment
Share on other sites

ουτε μια βδομαδα χρησης,& με το που εβαλα καποια τραγουδια στην καρτα μνημης,αρχισαν τα σβησιματα...

μηπως να παω να αγορασω μια αλλη καρτα,η θα πεταξω τζαμπα τα λεφτα μ?

 

Εννοειται οι τιμες ειναι γελοιες στην χειροτερη αφου μια καρτα 2GB κοστιζει περιπου 5 ευρω!!!

Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

geia sas! tha h8elana sas rothsw ean to 5310 parousiazei akoma ta provlhmata pou parousiaze prin apo kapoio kairo.. ti gnwrizete gia to thema? exei antiometopisthei h akoma dn "vgainoun" provlhmatika kommatia?

 

euxaristw ek twn proterwn:)

Link to comment
Share on other sites

γιατι οταν μενω απο μπαταρια μετα χανονται ολες οι ρυθμισεις μου αλλαζει το θεμα αλλαζει ο ηχος κλησης και κατι τετοια τρελα. ?????
Link to comment
Share on other sites

Εχω ένα πρόβλημα... Εχω κάτι παλιά μηνύματα SMS αποθηκευμένα στην κατηγορία "Μηνύματα>Αποθ.στοιχ." και δεν μπορώ να τα μεταφέρω στο καινούργιο μου NOKIA 5800. Όταν τα ανοίγω με το PC Suite δεν εμφανίζει το περιεχόμενο τους. Γνωρίζει κανείς κάτι σχετικό?
η δύναμη της βλακείας είναι ακατανίκητη... :confused:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...