Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5310 XpressMusic


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο ΠΛΑΙΣΙΟ το δίνουν 149 ευρώ!!!:) (Τελική τιμή με ΦΠΑ)

(Δεν νομίζω να υπάρχει φτηνότερα κάπου)!

 

Στα άλλα , ότι να ναι ... σήμερα που ρώτησα παντού, ο καθένας ότι θέλει!

(Από 168 μέχρι 178) !

 

Μπράβο στο ΠΛΑΙΣΙΟ!;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 419
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παλικαρια -γνωριζει κανεις να μου πει τον κωδικο ασφαλειας του εργοστασιου για να μηδενισω τις κλησεις-και τους χρονους εξερχομενων?
Link to comment
Share on other sites

παλικαρια -γνωριζει κανεις να μου πει τον κωδικο ασφαλειας του εργοστασιου για να μηδενισω τις κλησεις-και τους χρονους εξερχομενων?

 

12345 , manual σελιδα ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

να σε καλα φιλε

 

αν σου πω-πως δεν ειναι αυτος...?παντος ευχαριστω για την απαντηση

 

Αν εχει αλλαχτει απο εσενα ή καποιον αλλον,

τοτε ναι σιγουρα δεν ειναι αυτος...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αν εχει αλλαχτει απο εσενα ή καποιον αλλον,

τοτε ναι σιγουρα δεν ειναι αυτος...

 

τοχω στα χερια μου 2 μηνες και δεν το εχω πειραξει ...με εβαλες σε σκεψεις ομως μηπως τελικα κ δεν ηταν κ :ninja:του κουτιου...!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα με το κινητό. Ενώ στην αρχή ήταν οκ, μετά από λίγο καιρό δεν μου έβγαζε στην οθόνη ειδοποιήσεις για τις αναπάντητες, ενώ για τα μηνύματα είχε μόνο ένα φακελάκι μικρό ψηλά, χωρίς να μου δίνει τη δυνατότητα να το ανοίξω κατευθείαν πατώντας το κεντρικό κουμπί. Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και το πρόβλημα λύθηκε, αλλά μόλις ξαναπέρασα τις ρυθμίσεις των mms, ξαναάρχισαν τα προβλήματα. Το κινητό το πήρα απ' την cosmote και έχει κάποιες δικές της ρυθμίσεις μέσα, ενώ εγώ έβαλα ρυθμίσεις της vodafone για τα mms. Δεν είμαι βέβαια σίγουρη ότι συνδέεται αυτό με το πρόβλημα. Sorry αν έχει ξαναρωτηθεί, αλλά απ' όσο έψαξα δεν βρήκα κάτι.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

παλικαρια μια βοηθεια...(σημερα προσπαθησα να περασω ενα βιντεο κλιπ σε μορφη 3gp μεσω blue tooth) και μολις ολοκληρωθηκε η μεταφορα το κινητο ανοιγει και κλεινει μονο του...-παλαιοτερα που μου ειχε ξανασυμβει ακριβως το ιδιο προβλημα αλλα ο τοπος προορισμου ηταν η καρτα μνημης η (extra) απλα εσβησα το αρχειο και ολα καλα-(εβαλα την καρτα μνημης σε ειδικο μετατροπεα κ το εσβησα απο το pc)τωρα που αποθηκευτηκε στην μνημη τηλεφωνου δεν μπορω καν να συδεθω ουτε με το nokia pc suite να το σβησω-εχει τυχει κατι αναλογω σε σας?η θα το παω αντιπρωσοπεια κ θα μου πιασει τον....??

 

υπαρχει μηπως κανενας κωδικος επαναφορας η κατι αντιστοιχο??απλα μολις βαλω pin και φορτωσει ..κλεινει μετα απο 2 δευτερα..

Link to comment
Share on other sites

αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα.... ενώ στον ενσωματομένο web browser μπορεί να "δει¨ κανονικά internet ο opera mini αρνείται πισματικά να δει! έβγαλα και τον παλιό opera mini και κατέβασα και έβαλα την τελευταία έκδοση 4.2 αλλά τίποτα! είμαι σε οικογενειακό flexy της wind εάν έχει να κάνει κάτι αυτό....

 

Έχει κανείς το ίδιο πρόβλημα ή καμιά ιδέα για να λύσω το πρόβλημά μου?

 

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: Τελικά είχαν κλείσει κάτι στο gprs από την wind! (αν και είχα ζητήσει όλες τις υπηρεσίες του είδους με το συμβόλαιο)

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις πως γινεται να παιξουν τα βιντεακια που περναω απ τον υπολογιστη??

 

εικονες κ μπ3 που τα αντιγραφω τα παιζει κανονικα ενω στα βιντεο μ βγαζει οτι δεν μπορει να ανοιξει τ αρχειο... πρεπει να περασω καποιο συγκεκριμενο προγραματακι κ αν ναι ποιο. κ πως?:dizzy:

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις πως γινεται να παιξουν τα βιντεακια που περναω απ τον υπολογιστη??

 

εικονες κ μπ3 που τα αντιγραφω τα παιζει κανονικα ενω στα βιντεο μ βγαζει οτι δεν μπορει να ανοιξει τ αρχειο... πρεπει να περασω καποιο συγκεκριμενο προγραματακι κ αν ναι ποιο. κ πως?:dizzy:

 

θελει μετατροπη -με το νοκια σουιτ το κανει αυτοματα-πηγαινεις ρυθμισεις-ρυθμισεις-επεξεργασια βιντεο και κλικαρεις κ εισαι ετοιμος..

Link to comment
Share on other sites

Οταν εχω μία αναπάντητη στο καινουργιο μου nokia 5310 εμφανίζεται το το "παράθυρο" που με ειδοποιεί. Εάν όμως τότε πατήσω πίσω/έξοδος δεν εμφανίζεται κάποιο εικονίδιο στην οθόνη αναμονής όπως με τα μηνύματα. Έτσι πρέπει να γίνεται η υπάρχει κάποιο πρόβλημα?

 

Μπορώ κάπως να το αλλάξω αυτο?

 

 

=============================================================

 

ΤΙ υποτίθεται ότι δείχνουν οι "γενικές ενδείξεις " στην ενεργή αναμονή? Ακόμα δεν το εχω ανακαλύψει κ το manual δε λεέι τπτ.:confused:

Link to comment
Share on other sites

ουτε μια βδομαδα χρησης,& με το που εβαλα καποια τραγουδια στην καρτα μνημης,αρχισαν τα σβησιματα...

μηπως να παω να αγορασω μια αλλη καρτα,η θα πεταξω τζαμπα τα λεφτα μ?

 

περιεργως,μετά 4 μήνες σχεδόν πλήρους χρήσης,μου άρχισε και μένα κάτι κουλά εδω και κανα δυο μερες (αφού πέρασα κάποια επιπλέον τραγούδια επίσης,χωρις παντως να'ναι γεμάτη η κάρτα μνήμης).

δεν σβήνει τελείως,αλλά στιγμιαία κάνει κάτι περίεργα η οθόνη και σα να χάνεται ο φωτισμός και να πιξελιαζει!επανερχεται μόνο του ή αν το πιεζω λιγο στην οθόνη μετα απο καποια δευτερόλεπτα.

 

καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει?

υπάρχει κάποια καινούρια έκδοση firmware που ίσως να χρειάζεται να το αναβαθμίσω?

Link to comment
Share on other sites

περιεργως,μετά 4 μήνες σχεδόν πλήρους χρήσης,μου άρχισε και μένα κάτι κουλά εδω και κανα δυο μερες (αφού πέρασα κάποια επιπλέον τραγούδια επίσης,χωρις παντως να'ναι γεμάτη η κάρτα μνήμης).

δεν σβήνει τελείως,αλλά στιγμιαία κάνει κάτι περίεργα η οθόνη και σα να χάνεται ο φωτισμός και να πιξελιαζει!επανερχεται μόνο του ή αν το πιεζω λιγο στην οθόνη μετα απο καποια δευτερόλεπτα.

 

καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει?

υπάρχει κάποια καινούρια έκδοση firmware που ίσως να χρειάζεται να το αναβαθμίσω?

 

μαλλον του μπουκωσες-την μνημη-εμενα το παθαινει αυτο ,οταν βαλω κανενα μαγαλο βιντεο(και μαλλον δεν το σηκωνει)

Link to comment
Share on other sites

μαλλον του μπουκωσες-την μνημη-εμενα το παθαινει αυτο ,οταν βαλω κανενα μαγαλο βιντεο(και μαλλον δεν το σηκωνει)

 

δεν θα το έλεγα.η κάρτα είναι 2 gb και είναι ζήτημα αν εχω περάσει μέσα 700Mb.

 

αλλά έστω ότι εχουμε τιγκαρισμένη την κάρτα μνήμης.σε τι μπορεί να επηρεάσει αυτό την οθόνη και να αρχίσει αυτή με τη σειρά της τις πιτσικουλιές?

Link to comment
Share on other sites

δεν θα το έλεγα.η κάρτα είναι 2 gb και είναι ζήτημα αν εχω περάσει μέσα 700Mb.

 

αλλά έστω ότι εχουμε τιγκαρισμένη την κάρτα μνήμης.σε τι μπορεί να επηρεάσει αυτό την οθόνη και να αρχίσει αυτή με τη σειρά της τις πιτσικουλιές?

 

2 φορες που προσπαθησα να βαλω μεγαλο σχετικα βιντεο καλης αναλυσης-μου εκανε τα ιδια-να φανταστεις εβγαζα την μπαταρια..και η οθονη ειχε ακομα γραμμες..μετα απο κανα 5λεπτο εξαφανιζοταν-ωσπου τελικα διεγραψα το βιντεο και ολα καλα

Link to comment
Share on other sites

2 φορες που προσπαθησα να βαλω μεγαλο σχετικα βιντεο καλης αναλυσης-μου εκανε τα ιδια-να φανταστεις εβγαζα την μπαταρια..και η οθονη ειχε ακομα γραμμες..μετα απο κανα 5λεπτο εξαφανιζοταν-ωσπου τελικα διεγραψα το βιντεο και ολα καλα

 

Μάλιστα.

τι να πεις,άγνωστες αι βουλαί των κινητών τη σήμερον.

 

μου κάνει εντύπωση πάντως γιατί ούτε βίντεο έχω βάλει ούτε τίποτα περίεργο.600Μβ μουσικής ολα κι όλα σε μια καρτα 2gb.τι διαολο?

 

μήπως γνωρίζεις αν υποστηρίζει κάρτα 4gb το συγκεκριμένο τηλέφωνο?

να πα να πάρω άμα είναι μια να τελειώνει το παραμύθι.

Link to comment
Share on other sites

υποστηριζει-απλα το μπουκωνεις παρα πολυ μετα και ας μην εχεις περασει τιποτα μεσα...-ετσι μου ειπαν και σε εμενα σε παρωμοια ερωτηση-να φανταστεις πως δουλευει ενα pc με εναν μετριο επεξεργαστη με μικρο και με μεγαλο σκληρο δισκο μου ειπε???καταλαβες?εγω παντος οχι....κουνησα το κεφαλι μου...-κ εφυγα....
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!!ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑ....

ΑΓΟΡΑΣΑ ΠΡΟΣΑΦΑΤΑ ΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΙΝΗΤΑΚΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ!!ΕΝΩ ΚΑΤΑ ΒΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ...ΚΑΙ ΣΕ ΗΧΟ ΚΑΙ ΣΕ ΑΝΑΛΥΣΗ ,ΑΦΕΝΟΣ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕ Η ΚΑΜΕΡΑ ΤΟΥ...ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΑΝ 3 ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

1.ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ Κ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΓΙ ΑΥΤΟ...ΔΕΝ ΤΟ ΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ Κ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΑΠΛΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΜΟΥ ΚΙΝΗΤΟ ...ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΟΝΑΧΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΙ...ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΡΥΘΜΙΖΕΤΑΙ?...Η'ΑΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΛΛΗ ΠΙΟ ΙΣΧΥΡΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑ?ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ....

2.ΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΣΤΟ ΡΑΔΙΟ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ....ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ...ΑΝ ΠΑΤΗΣΩ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΝΑ ΠΑΕΙ 3 ΣΤΑΘΜΟΥΣ ΠΑΡΑ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ...ΟΠΩΣ ΑΛΛΑ ΚΙΝΗΤΑ(ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΚΑΚΟ...)

3.....ΤΟ Κ Υ Ρ Ι Ο Τ Ε Ρ Ο ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΘΕΛΑ ΒΟΗΘΕΙΑ....Κ ΑΠΟΡΩ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΧΕΙ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΓΝΩΣΗ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ!ΑΝ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΝΥΜΑ....ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΡΟΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ Κ...ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΠΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ...ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΧΩ ΗΔΗ ΔΙΑΒΑΣΕΙ!ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ...ΤΟ ΚΑΝΕΙ...ΜΑ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΕΡΟΣ (ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ Κ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΟ)ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕ ΑΠΟ ΚΕΙ Π ΧΕ ΜΕΙΝΕΙ Η ΦΡΑΣΗ ΜΑ ΔΕΙΧΝΕΙ Κ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΧΩ ΗΔΗ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ Κ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΙ Κ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΠΑΣΩ......ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ!!!!!!

 

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΛΥΣΗ?ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ...ΤΙ???ΕΣΑΣ ΔΕ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ?ΤΟ ΧΕΤΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΠΩΣ?ΤΟ ΧΩ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ......ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΟΝΟΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά μια χάρη ... ! Έχει η γυναίκα το κινητό αυτό και δεν το ξέρω καλά!

Κοίταξα όλες τις σελίδες και δεν βρήκα κάτι ανάλογο , οπότε όποιος ξέρει ας βοηθήσει!

Θέλω να μετακινήσω όλα τα αρχεία από τα "Ληφθ. Αρχεία" (της μνήμης τηλεφώνου) σε κάποιο φάκελο της κάρτας μνήμης!

Βασικά , θα γίνετε σίγουρα με το pc suite , αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν γίνετε από το τηλέφωνο, μου γράφει "η ενέργεια απέτυχε"...:confused:

Και κάτι άλλο , προσπαθώ να κάνω καινούργιο φάκελο μέσα στην κάρτα μνήμης και βγάζει πάλι λάθος ... "αποθήκευση αρχείου αδύνατη"

Αυτά .... THANKS!!!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια χάρη ... ! Έχει η γυναίκα το κινητό αυτό και δεν το ξέρω καλά!

Κοίταξα όλες τις σελίδες και δεν βρήκα κάτι ανάλογο , οπότε όποιος ξέρει ας βοηθήσει!

Θέλω να μετακινήσω όλα τα αρχεία από τα "Ληφθ. Αρχεία" (της μνήμης τηλεφώνου) σε κάποιο φάκελο της κάρτας μνήμης!

Βασικά , θα γίνετε σίγουρα με το pc suite , αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν γίνετε από το τηλέφωνο, μου γράφει "η ενέργεια απέτυχε"...:confused:

Και κάτι άλλο , προσπαθώ να κάνω καινούργιο φάκελο μέσα στην κάρτα μνήμης και βγάζει πάλι λάθος ... "αποθήκευση αρχείου αδύνατη"

Αυτά .... THANKS!!!!!!!:)

 

Δοκιμασε να κανεις ενα φορματ την καρτα μνημης.

 

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!!ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑ....

ΑΓΟΡΑΣΑ ΠΡΟΣΑΦΑΤΑ ΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΙΝΗΤΑΚΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ!!ΕΝΩ ΚΑΤΑ ΒΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ...ΚΑΙ ΣΕ ΗΧΟ ΚΑΙ ΣΕ ΑΝΑΛΥΣΗ ,ΑΦΕΝΟΣ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕ Η ΚΑΜΕΡΑ ΤΟΥ...ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΑΝ 3 ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

1.ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ Κ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΓΙ ΑΥΤΟ...ΔΕΝ ΤΟ ΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ Κ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΑΠΛΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΜΟΥ ΚΙΝΗΤΟ ...ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΟΝΑΧΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΙ...ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΡΥΘΜΙΖΕΤΑΙ?...Η'ΑΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΛΛΗ ΠΙΟ ΙΣΧΥΡΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑ?ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ....

2.ΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΣΤΟ ΡΑΔΙΟ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ....ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ...ΑΝ ΠΑΤΗΣΩ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΝΑ ΠΑΕΙ 3 ΣΤΑΘΜΟΥΣ ΠΑΡΑ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ...ΟΠΩΣ ΑΛΛΑ ΚΙΝΗΤΑ(ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΚΑΚΟ...)

3.....ΤΟ Κ Υ Ρ Ι Ο Τ Ε Ρ Ο ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΘΕΛΑ ΒΟΗΘΕΙΑ....Κ ΑΠΟΡΩ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΧΕΙ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΓΝΩΣΗ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ!ΑΝ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΝΥΜΑ....ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΡΟΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ Κ...ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΠΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ...ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΧΩ ΗΔΗ ΔΙΑΒΑΣΕΙ!ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ...ΤΟ ΚΑΝΕΙ...ΜΑ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΕΡΟΣ (ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ Κ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΟ)ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕ ΑΠΟ ΚΕΙ Π ΧΕ ΜΕΙΝΕΙ Η ΦΡΑΣΗ ΜΑ ΔΕΙΧΝΕΙ Κ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΧΩ ΗΔΗ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ Κ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΙ Κ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΠΑΣΩ......ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ!!!!!!

 

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΛΥΣΗ?ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ...ΤΙ???ΕΣΑΣ ΔΕ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ?ΤΟ ΧΕΤΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΠΩΣ?ΤΟ ΧΩ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ......ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΟΝΟΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ

 

 

Μονο για τη μπαταρια θα σου απαντησω μιας και δεν εχω αυτο το τηλεφωνο. Εχω το 5320 και το 6270 σε συχνη καθημερινη χρηση. Και τα 2 τηλεφωνο δεν φημιζονται για την αυτονομια τους και αντιμετωπιζω και εγω το ιδιο προβλημα της 1 μερας. Εκανα ομως το εξης πηρα τηλεφωνο απο το ενα στο αλλοκαι ενω ηγταν πληρως φορτισμενα και το αφησα μεχρι να κλεισει απο μπαταρια. Εκλεισαν και τα 2 κοντα στις 3,5ωρες που ειναι και η ονομαστικη αυτονομια τους. Οταν ομως ακους μουσικη στελνεις μηνυματα παιρνεις τηλεφωνα με λιγα λογια τα κανεις ολα τελειωνει πολυ πιο γρηγορα. Αλλη συμβατη μεγαλυτερης χωρητικοτητας για το 5310 νομιζω οτι δεν υπαρχει.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν γνωρίζετε κάποιο τρόπο για να αποθηκεύσω μηνύματα sms στον υπολογιστή. Το pcsuite δεν μου εμφανίζει όλα τα μηνύματα, παραλείπει πολλά. Υπάρχει κάποιο άλλο πρόγραμμα που να κάνει το ίδιο πράγμα;

 

:wacko:

:X
Link to comment
Share on other sites

Πολύ φοβάμαι πως όχι.:(

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γειά σε όλους! ήθελα να ρωτήσω αν εχει προσέξει κανείς οτι η ώρα που αναγράφετε στα μηνύματα που λαμβάνουμε είναι μια (1) ωρα πίσω... :wacko:

εκτός και αν έχω μόνο εγώ αυτό το προβληματάκι...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...