Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5310 XpressMusic


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια επειδη σκεφτομαι το τηλεφωνο πιστευεται οτι οι μουσικες του ικανοτητες ειναι σαν του 5610?Εχει ηχο δυνατο?

 

Χρόνια πολλά!!!

 

Το ηχείο του είναι το πιο αρνητικό του σημείο. Αδύναμος ήχος και χάλια ποιότητα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 419
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το ιδιο και απο τα ακουστικα?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από τα ακουστικά είναι πολύ καλύτερος ο ήχος.

 

 

Έχει δίκιο ο δάσκαλος,έτσι ακριβώς είναι:ο ήχος από το ηχείο του είναι επιεικώς πολύ μέτριος,ενώ γίνεται αρκετά καλός με την χρήση ακουστικών.

Link to comment
Share on other sites

oxi re pedia den ine etsi .. an kanete tin anabathmisis ta ixiakia exoun kaliteri entasi meta !!

 

 

Εννοείται ότι μετά την αναβάθμιση βελτιώνεται η κατάσταση αλλά και πάλι,θα χρειαστούν κι άλλες αναβαθμίσεις ακόμα μέχρι να γίνει ποιοτικός ο ήχος.

Εσύ ποιά έκδοση έχεις;

Link to comment
Share on other sites

tou exo perasi tin 05.81 alla pros to paron tin germani ekdosi .. den pistevo omos na exei terasties allagies ...

 

 

Κι εγώ την 5.81 έχω.Είναι πολύ βελτιωμένη σε σχέση με πριν αλλά και πάλι,θέλει δουλειά ακόμα! :(

Link to comment
Share on other sites

den mporo me kapion alo tropo na to kano? giati diabazo edo oti meriki to exoune kani me vista.

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

 

ΕΓΩ ΕΧΩ 2 ΚΙΝΗΤΑ.

 

Ν70 + 5310 XPRESS MUSIC

 

ΣΤΟ Ν70 ΕΚΑΝΑ UPDATE ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΝΟΚΙΑ.

 

ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΕΧΩ VISTA... NOO PROBLEM...!!!

 

ΑΠΛΑ ΣΤΙΣ ΙΔΙΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΕΚΤΕΛΕΣΙΜΟΥ ΑΡΧΕΙΟΥ ΤΟΥ NOKIA UPDATER, ΕΠΙΛΕΞΤΕ ΣΥΜΒΑΤΟΤΗΤΑ ΜΕ WINDOWS XP SP2 ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΟΚ...!!!

Link to comment
Share on other sites

paidia geia sas.exo ena problima.kano anabathmisi to kinito mou bato to neo kodiko gia ellinika ka i ksanakano anabathmisi kai tipota den ginete.den mpenoune ta ellinika.eyxaristo poly
xilia signomi pou grafo me aglika alla den exo ellinika sto pc mou.
Link to comment
Share on other sites

Αλλάζει το product code ή αναβαθμίζεις και πάλι με το παλιό;

Για έλεγξέ το.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Αλλάζει το product code ή αναβαθμίζεις και πάλι με το παλιό;

Για έλεγξέ το.

 

to alaksa. alla tipota.pos mporo na do an to alazi h oxi to product code? afto edo einai to (product code etsi den einai? 0547037)

otan patao phone info sto nss eki stin othoni tin mikri pou exei den mou dixni kati alo ektos apo mia keni othoni.mipos den alazi ton kodiko katholou KAI GIAFTO GINETE OLO AFTO?

xilia signomi pou grafo me aglika alla den exo ellinika sto pc mou.
Link to comment
Share on other sites

Ακολούθησε αυτό τον οδηγό και δες αν όντως αλλάζει.

Αν δεν αλλάζει άλλαξέ το, γράφει πως.

 

Ελληνικά product codes είναι:

0554862 SWAP EURO-H, Greek, Warrior Blue

0554851 SWAP EURO-H, Greek, Sakura Red

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ακολούθησε αυτό τον οδηγό και δες αν όντως αλλάζει.

Αν δεν αλλάζει άλλαξέ το, γράφει πως.

 

Ελληνικά product codes είναι:

0554862 SWAP EURO-H, Greek, Warrior Blue

0554851 SWAP EURO-H, Greek, Sakura Red

 

 

tipota.einai h 8 fora pou to kano.den ta bazi ta ellinika

xilia signomi pou grafo me aglika alla den exo ellinika sto pc mou.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
την παρασκευη που μας περασε αγορασα την συσκευη απο μαγαζι της wind παρα τα ''λιγα'' αρνητικα σχολια που διαβασα εδω πριν την αγορα.η συσκευη μου εχει την 05.81 ηδη περασμενη και λειτουργει αψογα!μια απο τις καλυτερες συσκευες που ειχα μεχρι στιγμης!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

την παρασκευη που μας περασε αγορασα την συσκευη απο μαγαζι της wind παρα τα ''λιγα'' αρνητικα σχολια που διαβασα εδω πριν την αγορα.η συσκευη μου εχει την 05.81 ηδη περασμενη και λειτουργει αψογα!μια απο τις καλυτερες συσκευες που ειχα μεχρι στιγμης!

 

Ωραια . Απο αυτονομια πως τα παει η συσκευη σου ?

Link to comment
Share on other sites

περιμενα να πεσει πρωτα η λιγη ενεργεια που ειχε στην μπαταρια και αργοτερα την ιδια μερα το φορτισα,κρατησε μεχρι χθες βραδυ μετα απο αρκετη χρηση με ραδιοφωνο,mp3 και ψαξιμο στην συσκευη (να περασω επαφες κλπ κλπ)!υποθετω οτι με λιγοτερη χρηση της συσκευης θα κερδισω αλλη μια μερα!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο το κινητάκι αλλά έχει πολύ υψηλό sar.

 

το sar εχει να κανει τπτ με ακτινοβολια;:O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

το sar εχει να κανει τπτ με ακτινοβολια;:O

 

Ναι ,μονάδα μέτρησης ειναι , η οποία είναι γνωστή ως Συντελεστής Ειδικής

Απορρόφησης ή ΣΕΑ.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

χμμμ...κακο αυτο!λυση λοιπον και μονοδρομος (για μενα) το ενσυρματο hands free του που το εχω ηδη τσεκαρει!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα,

 

Τα παρήγγειλα τελικά (1 σε κόκκινο & 1 σε μπλέ) και περιμένω σε 4-5 μέρες παραλαβή.....:cool:

 

Kαλημέρα,

 

Τα παρήγγειλα τελικά (1 σε κόκκινο & 1 σε μπλέ) και περιμένω σε 4-5 μέρες παραλαβή.....:cool:

 

Άκυρη η παραγγελία του, μου είπαν λόγω έλλειψης πως θέλουν 15 μέρες για παράδοση!!:mad::mad:

 

Τελικά θα καταλήξω στο 6300....ετοιμοπαράδοτο γαρ:blink:

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα,

 

Τα παρήγγειλα τελικά (1 σε κόκκινο & 1 σε μπλέ) και περιμένω σε 4-5 μέρες παραλαβή.....:cool:

 

 

 

Άκυρη η παραγγελία του, μου είπαν λόγω έλλειψης πως θέλουν 15 μέρες για παράδοση!!:mad::mad:

 

Τελικά θα καταλήξω στο 6300....ετοιμοπαράδοτο γαρ:blink:

 

exo ki ta duo to 5310 ki to 6300

 

to 6300 mou ine poli xontro se sxesi me to 5310

 

sin oti to os ine pio kenourgio sto 5310

Η Samsung έχει Πελάτες, Η Apple έχει οπαδούς !!!
Link to comment
Share on other sites

μολις προσεξα οτι το δικο μου μετα τους 70 χαλακτηρες στα sms γραφει δευτερο μηνυμα,τοσο ειναι κανονικα??πως θα το φτιαξω ξερει κανεις????
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...