Jump to content

Samsung SGH-U600


skatzoxoiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έλα σβέλτα όσοι το έχουν πάρει να κανουν αναλύσεις για μπαταριά και γενικά για τα όλα του.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Προφανώς είδα το u600, αλλά χωρίς το πίσω καπάκι το οποίο μάλλον καλύπτει και την κάμερα όπως λές.

Στην πλάτη του χωρίς μπαταρία έγραφε 800mA, μήπως παίρνει μέχρι τόσο;

Εδώ θα το δείς καλύτερα:

 

http://img.ferra.ru/pubimages/108196.jpg

 

Το καπάκι της μπαταρίας είναι μεγάλο και καλύπτει και την κάμερα όταν είναι στην θέση του...

Tο 800mA που είδες στην συσκευή αναφέρεται στο μεγιστο ρευμα που μπορεί να τραβήξει η συσκευή όταν την χρησιμοποιείς και φορτίζει ταυτόχρονα. Η χωρητικότητα των μπαταριών μετρίεται σε mAh (μικροαμπερώρια) και δεν αναγράφεται ποτέ πάνω στην συσκευή. (πολλές φορές ούτε στην μπαταρία)

Edit: Ναί, αυτό που λέω είναι. Μόλις είδα το 800mA που αναφέρεις στο αυτοκόλλητο της συσκευής σε μεγαλύετρης ανάλυσης φωτό. (εδώ)

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

to kinito einai ena apo ta kalitera kinita pou kikloforoun aytin tin stigmi.exei ta panta einai panemorfo :)

Ρε παιδια οποιος το εχει ας κανει ενα mini review με τα + - του κινητου για να παρουμε μια εικονα του κινητου;)

Link to comment
Share on other sites

u700 se 4 bdomades:D emena pou to 3g mou einai adiaforo einai ena apo ta top kinita tis sezon.:)pou tha afisei istoria oso gia to mini review kati tha etimaso kai ta grapso:cool:
Αν ειχες ποτε κ800 κανε μια συγκριση γιατι θελω να παρω το κ810 που ειναι σχεδον ιδιο με το κ800;)
Link to comment
Share on other sites

file kali fasi to k810...gia tin mikri diafora p exei stin timi axizei na to pareis se sxesi me to k800.poio oraios sxediasmos+karta mnimis sto kouti+poio mikro megethos...kali fasi den einai?
By Order of The Peaky Blinders..
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παίδες κι από μένα...Πήρα το το U600 πριν 2 μέρες κ πραγματικά έμεινα έκπληκτος από την εμφάνιση του..Έχω όμως κάποιες απορίες καθώς είναι η πρώτη μου φορά που χρησιμοποιώ Samsung...Κάθε φορά που πάω να επεξεργαστώ μια εικόνα πρέπει πρώτα να την περάσω στην μνήμη του τηλεφώνου..αν θέλω να βάλω δικό μου ήχο ως ήχο κλήσης πρέπει πρώτα να περάσω το κομμάτι πάλι στην μνήμη της συσκευής...κόκ

 

Ξέρει κανείς πως γίνεται να υπάρχει άμεση επικοινωνία; Αναβάθμιση θα βοηθούσε;

 

Όσο αναφορά στην μπαταρία που λέγατε, είναι πρώτες μέρες ακόμα οπότε είναι λογικό να μην κρατάει πολύ αφού δεν το αφήνω από τα χέρια μου...χεχεχεχε

 

Το πιο φανταστικό σ'αυτό το κινητό (πέραν της οθόνης και της κάμερας) είναι ότι ανάλογα σε ποια χώρα βρίσκεσαι σου βάζει φόντο και το ανάλογο μνημείο..Για Ελλάδα έχει τον Παρθενώνα και ανάλογα την ώρα τον δείχνει φωτισμένο ή σκοτεινό...Ίσως να μην έγινα απόλυτα κατανοητός αλλά μόλις το πάρετε στα χέρια σας θα καταλάβετε τι εννοώ :)

Link to comment
Share on other sites

Το πιο φανταστικό σ'αυτό το κινητό (πέραν της οθόνης και της κάμερας) είναι ότι ανάλογα σε ποια χώρα βρίσκεσαι σου βάζει φόντο και το ανάλογο μνημείο..Για Ελλάδα έχει τον Παρθενώνα και ανάλογα την ώρα τον δείχνει φωτισμένο ή σκοτεινό...Ίσως να μην έγινα απόλυτα κατανοητός αλλά μόλις το πάρετε στα χέρια σας θα καταλάβετε τι εννοώ :)

 

αυτο υπαρχει απο το d900 και μετα ....

:X
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Μετα απο 2 μερες συνεχους χρησης το κηνιτακι μου φενεται super..Καλη μπαταρια τελικα κατα τη γνωμη μου, μονο με τη χρηση της καμερας ζοριστικα λιγο.. τεσπα...

Ξερει κανεις αν και πως μπορουμε να περασουμε Themes στο u600..

 

Ας μου πει κάποιος που το έχει αν γίνεται κανονικά συγχρονισμός με το microsoft outlook(επαφές κυρίως).

Γινεται κανονικα συγχρονισμος με το microsoft outlook.

Keep wallking
Link to comment
Share on other sites

Ναι...τελικά γίνεται τίποτα;;;

 

 

Όχι βρε λέω που τώρα είδες το θέμα με την ακρόπολη

Το έχουν από το D900 και μετά.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

geia re paidia..na rotiso xerete ti paizei me to ixeio tou u600?de pisteuo na min akougetai kala sa to d600..telika auto tha paro ,k thelo na matho kapoia pragmata..;)kai kati allo.allazei xroma k to menu?exei themata?
By Order of The Peaky Blinders..
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες καντε ενα mini review να ξερουμε και εμεις οι μελλοντικοι αγοραστες αν ειναι καλο:O

Και αν εχει στην συσκευασια του καλωδιο TV out

Link to comment
Share on other sites

exei sto kouti kalodio..apla ego thelo na matho an exei themata k kirios an exei dinato ixeio..

 

Εχω ακουσει οτι εχει δυνατο;)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, εντυπωσεις κι απο εμενα μετα απο 2-3 ωρες πρωτης χρησης, να βοηθησω τυχον υποψηφιους αγοραστες:

 

ΠΟλυ δυνατο ακουστικο, πεντακαθαρος ηχος

Ηχειο αρκετα καλο

Ποιοτητα κατασκευης typical samsung (δηλ πολυ καλη)

Οθονη πολυ ζωντανη

Μενου αναβαθμισμενο απο το d900

Τα πληκτρα αφης σαφως ανωτερα απο το e900, αλλα τι καλα που θα ηταν να ελειπαν..δεν προσφερουν πολλα και υστερουν σε σχεση με τα απλα πληκτρα(γνωμη μου)

Αναπαραγωγη μουσικης πολυ ποιοτικη, θα μπορουσε να ηταν πιο δυνατη

Καμερα πολυ πολυ καλη

Σημα πολυ καλο

Παρατηρω αρκετα αργη αποκριση στα αρχεια της καρτας μνημης, ισως να φταιει και η καρτα μου (sandisk απλη)

 

Αυτα προς το παρον

Link to comment
Share on other sites

euxaristoume re file..emena me endiaferei gia ta mp3 arketa to ixeio gia na mi boukonei sta basa..pisteuo oti einai arketa kalo..tha to do apo konta k aurio...
By Order of The Peaky Blinders..
Link to comment
Share on other sites

euxaristoume re file..emena me endiaferei gia ta mp3 arketa to ixeio gia na mi boukonei sta basa..pisteuo oti einai arketa kalo..tha to do apo konta k aurio...

 

Η αναπαραγωγη απο τα ηχεια ειναι κατι παραπανω απο ικανοποιητικη, θα το δεις..Γενικα ειναι ενα υπερπληρες τηλεφωνο, παραλληλα και ενα fashion one..

Link to comment
Share on other sites

εχουμε και λεμε...

το κινητο το παρελαβα σημερα το μεσημερι στην δουλεια μου.

μετα απο αρκετο ψαξιμο μπορω να διαβεβαιωσω οτι το κινητο ειναι ενα διαμαντι της samsung.

κορυφαια ποιοτητα κατασκευης.

πολυ καλο ηχειο κατα την συνομιλια,απο τα καλυτερα.

αρκετα καλο ηχειο για αναπαραγωγη mp3 κατι που δεν ειχα συνηθισει απο την samsung και το ηθελα.

καπως ανανεωμενο μενου σε σχεση με το d900-e900.

η οθονη ειναι το κατι αλλο,οτι καλυτερο εχω δει ποτε μου σε ευκρηνεια και χρωματα.

το βιντεο του πολυ καλο.

τα πληκτρα αφης και το πληκτρολογιο με μια λεξη κορυφαια.

μια χαρα κινητο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια με γεια σε ολους!!!

 

Χαιρομαι που τα κουω αυτα τα καλα λογια!

 

Ανεβαστε αν δεν σας κανει κοπο και καμμια φωτο του...;)

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...