Jump to content

Samsung SGH-U600


skatzoxoiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ποτε επιτελους θα σοβαρευτουν οι τεχνικοι της εταιρειας και θα βαλουν καμια φωνητικη κληση στα καλα της κινητα?κριμα πραγματικα γιατι το κινητο δειχνει να αξιζει.

 

Τι να σου πω φιλε μου, οτι εχεις αδικο? Τοτε θα μουν βλακας..

Ειναι - αλλα ελπιζω σε καμμια αναβαθμιση μπας και...

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδειά μπορεί κάποιος να μας πει αν το κινητό μπορεί να αποθηκεύει τα βίντεο τις φωτο και γενικά ότι θέλει απ' ευθείας στην κάρτα μνήμης ή θα πρέπει πάλι να περιορίζεται από τη μνήμη του κινητού και τη κάρτά μνήμης να την έχει απλά σαν ένα αποθηκευτικό μέσο; Και κάτι άλλο, τισ φωτογραφίες που σου στένουν οι άλλοι μπορείς να τις κάνεις ζουμ ή μόνο αυτές που τραβάς με τη κάμερα του κινητού και μόνο μπορείς να τις ζουμάρεις; Είναι σημαντικά σημεία αυτά γιατί και στο D900 περίμενα να τα είχαν διορθώσει αλλά... Τέλος σε σημεία που δεν υπάρχει καλή κάλυψη μπορείς να μιλήσεις σαν άνθρωπος γιατί με το d600 και το d900 το τελευταίο 1,5 χρόνο έχω δεινοπαθήσει!Την πρώτη φορά είπα εντάξει και ξαναπείρα σαμσουνγκ αλλά και τη δευτέρη παρά το καλό λογισμικο του D900 πάλι τα ίδια σ' αυτά τα σημεία! Κατα τα άλλα πιστεύω θα είναι πολύ καλό το κινητάκι όπως και οι προκάτοχοι του! Στο μέγεθος τους και τις δυνατότητες τους δεν συγκρίνονται με κανένα! Κάποιος φίλος έγραψε για το Ε65 της ΝΟΚΙΑ, ένα θα του πω, Δεν έχει ιδέα που πάει να μπλέξει! Μακριά από Symbian ότι χειρότερο βγήκε ποτέ σε λειτουργικό! Sx-1 6600 6680 N70 ήταν τα κινητά που δούλεψα και αγανάκτησα! Κάλες οι ονομαστικές δυνατότητες που δίνουν αλλά τα κολλήματα και οι αργοπορίες τους είναι άλλο πράγμα!Με το D900 βρήκα σχετικά την υγεία μου. Σχετικά όμως λόγω τον αρνητικών που προανέφερα! Ελπίζω να μας πει κάποιος για τα σημεία αυτά. Αν τα διόρθωσαν δεν υπάρχει λόγος να συζητάμε το U600 είναι κορυφαίο. Θα το πάρω και γω!
Link to comment
Share on other sites

ποτε επιτελους θα σοβαρευτουν οι τεχνικοι της εταιρειας και θα βαλουν καμια φωνητικη κληση στα καλα της κινητα?κριμα πραγματικα γιατι το κινητο δειχνει να αξιζει.

 

Κάποτε η samsung αγνοούσε τα bluetooth... Διορθώθηκε... Μετά μας έλειψε το ραδιόφωνο... Διορθώθηκε και αυτό... Οι φωνητικές εντολές στην επόμενη σειρά, μην τα θέλουμε όλα μαζί! χαχαχαχα

 

Ειναι - αλλα ελπιζω σε καμμια αναβαθμιση μπας και...

 

Μην ελπίζεις... Δε θυμάμαι ποτέ η Samsung να έχει βγάλει λογισμικό που να προσθέτει κάτι στα κινητά της... (Εχουν περάσει απο τα χέρια μου 4 μοντέλα)

 

...καλό λογισμικο του D900 πάλι τα ίδια σ' αυτά τα σημεία! Κατα τα άλλα πιστεύω θα είναι πολύ καλό το κινητάκι όπως και οι προκάτοχοι του! Στο μέγεθος τους και τις δυνατότητες τους δεν συγκρίνονται με κανένα! Κάποιος φίλος έγραψε για το Ε65 της ΝΟΚΙΑ, ένα θα του πω, Δεν έχει ιδέα που πάει να μπλέξει! Μακριά από Symbian ότι χειρότερο βγήκε ποτέ σε λειτουργικό! Sx-1 6600 6680 N70 ήταν τα κινητά που δούλεψα και αγανάκτησα! Κάλες οι ονομαστικές δυνατότητες που δίνουν αλλά τα κολλήματα και οι αργοπορίες τους είναι άλλο πράγμα!Με το D900 βρήκα σχετικά την υγεία μου.

 

Συμφωνώ μαζί σου φίλε μου.

Εγώ αγανάκτησα με το 6600 που ήμουν απο τους πρώτους που έτρεξα και το πήρα... Απο τότε που πήρα το πρώτο μου Samsung (E700) τέρμα τα κολλήματα, τέρμα το σπάσιμο νέυρων...

Τα Samsung έχουν πολύ καλό λογισμικό και πολύ μα πάρα πολύ σπάνια θα κολλήσει και θα σου κάνει restart... Στο D 600 μου δε θυμάμαι να μου έχει κάνει ποτέ στον ένα χρόνο που το έχω... Ασε το image των κινητών της είναι άπιαστο... Και το U 600 είναι πραγματικό κόσμημα!

 

Τώρα που το θυμήθηκα, στον φίλο που το δοκίμασε... Μήπως είδε αν μπορείς να βάλεις δικό σου ήχο στα SMS?

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

λοιπον...

 

1.αποθηκευει τα αρχεια με την μια στην καρτα εχει επιλογη σε αυτο απο την αρχη(προεπιλογη)

2.ναι παιρνει και MP3 στα μηνυματα

3.κανει ζουμ σε φωτο που δεχεται το κινητο με ΒΤ η μηνυμα...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

παιδια το κινητο απο μπαταρια πως τα παει?και πως παιζει στα ακουστικα?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

λοιπον...

 

1.αποθηκευει τα αρχεια με την μια στην καρτα εχει επιλογη σε αυτο απο την αρχη(προεπιλογη)

2.ναι παιρνει και MP3 στα μηνυματα

3.κανει ζουμ σε φωτο που δεχεται το κινητο με ΒΤ η μηνυμα...

 

mp3 στα μηνυματα?ε μα τοτε εχει γινει καλη προοδο.:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ΡΙΚ σ' ευχαριστούμε! Πιστεύω ότι αυτά ήταν και τα μοναδικα μειονεκτήματα των κινητών τησ samsung τα οποία σε αποθούσαν. Αν σκεφτείς ότι για οποιοδήποτε άλλο κινητό άλλης εταιρίας τα θεωρείς αυτονόητα! Βέβαια εκείνο που εκτιμώ αφάνταστα στη samsung είναι ότι προτιμάει να δουλεύουνε τα κινητά τους χωρίς να κρασάρουν και να κολλάνε πάρα να τα παραφορτώνουν με δυνατότητες εμπορικές και καλοδεχούμενες μεν άλλα που προκαλούνε και πολλά προβλήματα!Τα λέω αυτά γιατί ποτέ και με καμιά συσκευη της εταιρίας αυτής δεν έτυχε να μου κολλήσει η να χρειαστει να βγάλω μπαταρία ή΄οτιδήποτε! Σε άλλα κινητά αυτά είναι καθημερινό φαινόμενο! :)
Link to comment
Share on other sites

1.αποθηκευει τα αρχεια με την μια στην καρτα εχει επιλογη σε αυτο απο την αρχη(προεπιλογη)

2.ναι παιρνει και MP3 στα μηνυματα

3.κανει ζουμ σε φωτο που δεχεται το κινητο με ΒΤ η μηνυμα...

 

1) Αυτό το είχαν και το D 500 και το D 600 μου. Αν δεν ήταν αρκετός ο χώρος το αρχείο πάει κατευθείαν στην κάρτα μνήμης!

2) Αυτό είναι πραγματική πρόοδος!!!!!! Μπράβο στην Samsung!!!

3) Και αυτό επίσης, ότι και στο 2!

 

Το κινητό πρέπει να αγγίζει το τέλειο... Ανυπομονώ να το επεξεργαστώ!

 

Στην οθόνη είχει τα γραφικά του D 900 φαντάζομαι έτσι? Συνεφιασμένη Ακρόπολη, αστέρια το βράδυ, και τα λοιπά?

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

O ηχος κλησης ειναι δυνατος;Το ακουστικο κατα την διαρκεια κλησης ειναι καθαρο ακους δυνατα η οχι;Τα πληκτρα μπροστα ειναι αφης;Βολευουν;Το ραδιο τι λεει;
Link to comment
Share on other sites

O ηχος κλησης ειναι δυνατος;

Α! Άλλο ένα σημείο που μερικοί ενοχλούνται! Αν θυμάται ο φίλος μας ο Pik. H μελωδία mp3 στην κλήση ξεκινάει απο χαμηλά και δυναμώνει, ή κατευθείαν στο τέρμα απο το πρώτο χτύπημα?

Με την ευκαιρία να σε ευχαριστήσω και εγώ φίλε μου για τις υπεροπολίτημες πληροφορίες που μας δίνεις!:up:

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Tελικα το κινητακι αυτο φαινεται παρα πολυ καλο, αν κανουνε κατι και για java η samsung θα ανεβει παρα πολυ
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω λεω απλα οτι καταλαβα απο την μια ωρα που το ειχα στα χερια μου και οσο ημουν με το παιδι που το αγορασε....

 

σε μια εβδομαδα θα το εχω παλι απο αλλη πηγη και θα επιβεβαιωσω οτι εχω πει μεχρι τωρα καθως και θα απαντησω σε οτι αλλο μπορω...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Το έφερε και ο Γερμανός, το είδα στο site του.

Δε πιστευω να το έχουν κιολας στα καταστήματα, αλλα σύντομα θα μπορέσω να το επεξεργαστω και εγώ κάπου! :D

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Για όσους τρέξουν να το αγοράσουν να προσέξουν γιατί σε fora του εξωτερικού έχω διαβάσει για -μεμονωμένες- περιπτώσεις που το slide είχε αρκετό τζόγο.:!:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

εχει κανεις καμια φωτο της μπαταριας του κινητου να δω το σχημα θελω.

τι καρτα δεχεται MicroSD οπως και το D900?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα προχθες στον γερμανο,απιστευτα ομορφο. Δεν συγκρινεται με το d900 μολις το αγγιξα επαθα πλακα τοσο λεπτο και ομορφο ,το ανοιξα και διαπιστωσα οτι η οθονη και η καμερα του ειναι απιστευτα καλυτερα απο το d900 που ειχα παλιοτερα βεβαια, επειδη το τιμολογουσαν εκεινη την στιγμη δεν εμαθα την τιμη του. Παντως με την πρωτη ευκαιρια το εχω παρει.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ αξιολογη συσκευη,ομως η μπαταρία ειναι μικρή...

Το d900 τι μπαταρια είχε?

 

 

έχει 3.7v 900Mh

τα 690Μh έχεις δίκιο πρέπει να ειναι λίγα.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

έχει 3.7v 900Mh

τα 690Μh έχεις δίκιο πρέπει να ειναι λίγα.

 

Αφου καποιος ειπε οτι κραταει 2-3 μερες πρεπει να ειναι καλη;)

Link to comment
Share on other sites

Αφου καποιος ειπε οτι κραταει 2-3 μερες πρεπει να ειναι καλη;)

 

το u700 ξερουμε ποτε περιπου υπολογιζεται να φτασει ?

:X
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...