Jump to content

Samsung SGH-U600


skatzoxoiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην οθονη αναμονης οταν δεν χρησιμοποιείς το κινητο δειχνει ωρα;Αν εχεις κληση η μυνημα φαινεται τιποτα;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

^^^ Καλη ερωτηση...

Να φανταστω ομως πως οχι. Αν εχει φτιαξει και αυτο τοτε τι να πω παραπανω απο συγχαρητηρια?

 

Δεν θα με κρατησει παντως πισω απο το να το παρω γτ ολα τα βασικα ελλατωματα που χαν τα προηγουμενα κινητα της εταιριας τα εχει φτιαξει...

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Στην οθονη αναμονης οταν δεν χρησιμοποιείς το κινητο δειχνει ωρα;Αν εχεις κληση η μυνημα φαινεται τιποτα;

 

nai mporei na sou dixnei roloi.stin othoni anamonis ego eixa ton parthenona pou nixtone kai ximerone kai otan erxete minima i exeis anapantiti ekei pou einai o ouranos katharos bgazei kati pirotexnimata i petane kati aeroplanakia me kati pano.poli oraia skinika!:)

 

Μα δεν μπορεί να μην έχει κανένα ψεγάδι!!!!! Ετσι όπως τα λέτε μάλλον ισχύει η παροιμία "όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα μικρό καλάθι "

 

nomizo oti to u600 mporei axia na kataripsei aytin tin parimia:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

me ta touch koubia den exei kanenas provlima????

telika ama to paraggeilo apo to germano se mauro exei bgei??tha m to feroun se mauro?????kali fasi tha einai!!!!!!!!!!:D

an k mou aresei k to ble!!

By Order of The Peaky Blinders..
Link to comment
Share on other sites

να υποθεσω οτι και παλι δεν μπορεις να περασεις εφαρμογες,παιχνιδια κτλ? :mad: Αυτα που εχεις περασμενα στη καρτα και αυτα που εχεις περασμενα στο κινητο τα βγαζει μαζι πχ στο φακελο μουσικη αν μιλαμε για τραγουδια, ή παλι πρεπει να μπαινεις στο μενου της καρτας και να ψαχνεις?
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους.

Ξέρετε κανένα καλο site με θηκες για Samsung δερματινες;

Μιας και για το U600 δεν θα εχει βγει ακομη.. μηπως ξερετε αν του D900 ταιριαζει και στο U600?

Ευχαριστώ

http://www.faretra.gr

Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους.

Ξέρετε κανένα καλο site με θηκες για Samsung δερματινες;

Μιας και για το U600 δεν θα εχει βγει ακομη.. μηπως ξερετε αν του D900 ταιριαζει και στο U600?

Ευχαριστώ

 

http://cgi.ebay.co.uk/Leather-Case-Samsung-U600-SonyEricsson-w880i-Nokia-6300_W0QQitemZ250114995840QQihZ015QQcategoryZ20375QQrdZ1QQcmdZViewItem

Link to comment
Share on other sites

Εχει βάλει κάποιος screen protectors ή δε χρειάζεται;

αυτο εννοειται,αν θελεις να εχεις την οθονη σου παντα αριστη,μονο brando φιλε μου ολα τα αλλα ειναι μουφα,θα βρεις το ebay και στο play247.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, ξερει καποιος να μου απαντησει αν το ξυπνητηρι χτυπαει αμα ειναι κλειστο το κινητο ?

 

Αρκετα σημαντικος παραγοντας για την αγορα του :happy:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν υπάρχει παρουσίαση στο myphone;

Για το κινητό με πείσατε.. Από εβδομάδα έφυγα κι εγώ!

 

edit:

αυτο εννοειται,αν θελεις να εχεις την οθονη σου παντα αριστη,μονο brando φιλε μου ολα τα αλλα ειναι μουφα,θα βρεις το ebay και στο play247.

 

Δεν υπάρχει στο play247 brando sp για samsung ταξιδιώτη!

 

Στο Πλαίσιο υπάρχει η συσκευή για δοκιμή;

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Απο καταστημα Vodafone μπορουμε να το παρουμε?

 

Ναι, μπορεις.

ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο το πηρα και εγω εχτες και ειμαι πολυ ικανοποιημένος απο την αγορα που εκανα.Με εχουν καλυψει τα παιδια με οσα εχουν πει για αυτο το υπεροχο κινητο.Μια ερωτηση ο ηχος δεν ειναι και πολυ δυνατος απο το ηχειο,μηπως δεν ρυθμιζω εγω κατι σωστα;Οταν ακουω ΜΡ3 φυσικα γιατι ο ηχος κλησης ειναι μια χαρα.Κατα τα αλλα φοβερο κινητο;)
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο το πηρα και εγω εχτες και ειμαι πολυ ικανοποιημένος απο την αγορα που εκανα.Με εχουν καλυψει τα παιδια με οσα εχουν πει για αυτο το υπεροχο κινητο.Μια ερωτηση ο ηχος δεν ειναι και πολυ δυνατος απο το ηχειο,μηπως δεν ρυθμιζω εγω κατι σωστα;Οταν ακουω ΜΡ3 φυσικα γιατι ο ηχος κλησης ειναι μια χαρα.Κατα τα αλλα φοβερο κινητο;)

 

samsung:love: :love: :love: koitaxe an apo tis rithmiseis tou menu sto profil na einai terma o ixos.allios an exeis balei kanena diko sou mp3 mporei na einai xamili i entasi tou tragoudiou apo mono tou.:)

Link to comment
Share on other sites

samsung:love: :love: :love: koitaxe an apo tis rithmiseis tou menu sto profil na einai terma o ixos.allios an exeis balei kanena diko sou mp3 mporei na einai xamili i entasi tou tragoudiou apo mono tou.:)

 

Tο profil που ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Κάρτα μνήμης υπάρχει στη συσκευασία;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...