Jump to content

myphone.gr :: προτάσεις για βελτίωση


dedcat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που λετε ξυπναω σημερα το πρωι και λεω μεσα μου "Ξερεις ρε τι λειπει απο το myphone forum; Ενα chatbox." Δν θα 'ταν γ*μ*τ* αν ειχε ενα chatbox, εεεε;;;

 

Μπααααααα. :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Που λετε ξυπναω σημερα το πρωι και λεω μεσα μου "Ξερεις ρε τι λειπει απο το myphone forum; Ενα chatbox." Δν θα 'ταν γ*μ*τ* αν ειχε ενα chatbox, εεεε;;;

 

καλό θα ήταν αλλά είναι πάρα πολλά τα μέλη..ίσως αυτός είναι ο λόγος

Link to comment
Share on other sites

Που λετε ξυπναω σημερα το πρωι και λεω μεσα μου "Ξερεις ρε τι λειπει απο το myphone forum; Ενα chatbox." Δν θα 'ταν γ*μ*τ* αν ειχε ενα chatbox, εεεε;;;

 

Με περιπου 112500 μελη θα γινοταν της τρελης.Καθε δευτερολεπτο θα γραφοταν ενα νεο μηνυμα,κανεις δεν θα προλαβαινε να διαβασει τιποτα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με περιπου 112500 μελη θα γινοταν της τρελης.Καθε δευτερολεπτο θα γραφοταν ενα νεο μηνυμα,κανεις δεν θα προλαβαινε να διαβασει τιποτα

 

Σωστός είσαι αλλά δεν μπαίνουν και τα 112500 μέλη όλα μαζί.Όταν μπαίνω εγώ γύρω στα 150-200 μέλη είναι online.:)

Link to comment
Share on other sites

Σωστός είσαι αλλά δεν μπαίνουν και τα 112500 μέλη όλα μαζί.Όταν μπαίνω εγώ γύρω στα 150-200 μέλη είναι online.:)

 

και παλι, εστω και 100 και 50 ατομα να ειναι στο chat-room παλι δεν θα "βγαινει ακρη"! ποσες σειρες θα εχει το παραθυρο διαλογου? δεν θα μπορεις δλδ να παρακολουθεις το τι γινεται! μεχρι να απαντησεις σε μια ερωηση θα εχουν περασει ποσα ποστς! πρακτικα ειναι αδυνατο να μπει chat! ετσι το βλεπω εγω τουλαχιστον:)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δεν καταλαβαίνω προσωπικά, είναι ποιά ακριβώς θα ήταν η χρησιμότητα του chatbox, σε ένα forum το οποίο υποτίθεται δεν είναι για chatting.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Το chat&fun για ποιο λόγο υπάρχει? Άμα θέλετε κάτι πιο άμεσο, υπάρχει και το chatroom του myphone στο irc

Για μένα ένα chatbox ρίχνει πολύ το επίπεδο ενός site

Link to comment
Share on other sites

Το chat&fun για ποιο λόγο υπάρχει? Άμα θέλετε κάτι πιο άμεσο, υπάρχει και το chatroom του myphone στο irc

Για μένα ένα chatbox ρίχνει πολύ το επίπεδο ενός site

 

+1000

 

αν και δεν είναι το μόνο... :p

Link to comment
Share on other sites

Το chat&fun για ποιο λόγο υπάρχει? Άμα θέλετε κάτι πιο άμεσο, υπάρχει και το chatroom του myphone στο irc

Για μένα ένα chatbox ρίχνει πολύ το επίπεδο ενός site

αυτο εχει παψει να υφισταται εδω και καιρο...εγινε drop,takeover κτλ κτλ

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Παιδια,εχω θα ελεγα να μπορουσαμε να βαλουμε για avatar εικονες,και οχι τα κινητα μας.Οπως και στα περισσοτερα forum δηλαδη.Αυτο εχει συζητηθει ποτε???:blink::blink:

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,εχω θα ελεγα να μπορουσαμε να βαλουμε για avatar εικονες,και οχι τα κινητα μας.Οπως και στα περισσοτερα forum δηλαδη.Αυτο εχει συζητηθει ποτε???:blink::blink:

 

+1000 πολυ σωστα

Link to comment
Share on other sites

+1000 πολυ σωστα

 

Να εχεις το audi και υπογραφη και avatar:tease::tease::tease::tease:

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όχι.. όχιιι :p

 

Πιστεύω οι υπογραφές μας φτάνουν και μπορούμε να έχουμε και μεγαλύτερες εικόνες.. Μια χαρά είναι τα κινητά.. εξάλλου αυτό είναι που χαρακτηρίζει το site! Μην χαθούν κι αυτά τα λίγα... :D

Link to comment
Share on other sites

Να εχεις το audi και υπογραφη και avatar:tease:

 

ετσιιιιιι τι να μας κανει η μια φωτο :rotfl::rotfl::dance::bow:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,εχω θα ελεγα να μπορουσαμε να βαλουμε για avatar εικονες,και οχι τα κινητα μας.Οπως και στα περισσοτερα forum δηλαδη.Αυτο εχει συζητηθει ποτε???:blink::blink:

 

Ευτυχώς αυτή η πρόταση έχει απορριφθεί εδώ και καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς αυτή η πρόταση έχει απορριφθεί εδώ και καιρό.

 

Πάλι καλά.Το MyPhone έχει ώς κύριο μοτό τα κινητά,τις κινητές/σταθερές τηλεπικοινωνίες και το internet.Δεν θα ήταν καθόλου ωραία μια φοτό ώς avatar.:)

Link to comment
Share on other sites

Και γω συμφωνω.Ουσιαστικα ειναι site κινητων και τα avatars το χαρακτιριζουν απολυτα.Μια χαρα μπαινουν εικονες στην υπογραφη αν και πιστευω οτι θα πρεπει να αυξηθει το μεγεθος των Kb,τα 16,3 νομιζω πως ειναι λιγα.Επισης το ειχα αναφερει και παλαιοτερα αλλα δεν θα ηταν καλυτερο τα βιντεο που ανεβαινουν να μην ειναι απλα λινκ αλλα κανονικα το βιντεο και εμεις να παταμε μονο να παιξει????
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ ότι δεν είναι ανάγκη για να βάζουμε ότι θέλουμε στα avatars. Ακόμα συμφωνώ και με τον zyp3r ότι πρέπει να αυξηθεί το μέγεθος των kb για να βάζουμε εικόνες
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

δεν θα ηταν καλυτερο τα βιντεο που ανεβαινουν να μην ειναι απλα λινκ αλλα κανονικα το βιντεο και εμεις να παταμε μονο να παιξει????

 

Καλη ιδεα...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δεν καταλαβαίνω προσωπικά, είναι ποιά ακριβώς θα ήταν η χρησιμότητα του chatbox, σε ένα forum το οποίο υποτίθεται δεν είναι για chatting.

 

Το chat&fun για ποιο λόγο υπάρχει? Άμα θέλετε κάτι πιο άμεσο, υπάρχει και το chatroom του myphone στο irc

Για μένα ένα chatbox ρίχνει πολύ το επίπεδο ενός site

 

+1000

 

αν και δεν είναι το μόνο... :p

 

Ποιος σας το είπε αυτό; :blink: Το Chat & Fun έχει δημιουργηθεί με σκοπό να συζητάμε διάφορα θέματα εκτός κινητών,τεχνολογίας κλπ.Όχι για να τσατάρουμε περί ανέμων και υδάτων! Το chat και το *$#@posting όπως απαγορεύεται σε όλο το φόρουμ,έτσι απαγορεύεται και σε ολόκληρο το Chat & Fun!

Τώρα αν σας μπερδεύει ο όρος "Chat" μέσα στον τίτλο δεν θα ήταν και τίποτα να τον αλλάξουμε..

Link to comment
Share on other sites

Ποιος σας το είπε αυτό; :blink: Το Chat & Fun έχει δημιουργηθεί με σκοπό να συζητάμε διάφορα θέματα εκτός κινητών,τεχνολογίας κλπ.Όχι για να τσατάρουμε περί ανέμων και υδάτων! Το chat και το *$#@posting όπως απαγορεύεται σε όλο το φόρουμ,έτσι απαγορεύεται και σε ολόκληρο το Chat & Fun!

Τώρα αν σας μπερδεύει ο όρος "Chat" μέσα στον τίτλο δεν θα ήταν και τίποτα να τον αλλάξουμε..

 

Δεν είπα κάτι διαφορετικό. Μίλησα για όλο το forum, όχι μόνο το CnF. Καλώς ή κακώς αρκετά θέματα σε όλο το forum έχουν μία τάση προς το chat. Οπότε αυτό που τόνισα είναι πως δεν φτάνει που το forum πασχίζει να μην γίνει chat, θα βάλουμε και chatbox; Τζίζας. :p

 

Υ.Γ.

Νομίζω μερικοί δεν έχουν καταλάβει ότι το myphone δεν είναι μόνο το forum και ότι το forum του myphone δεν είναι το CnF. No offence προς οποιονδήποτε, αλλά οι μεγαλύτερες εικόνες, τα διαφορετικά avatars και τα chatbox, δεν είναι κάτι το οποίο θα βελτιώσει το myphone κατ' εμέ.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Επειδη μου εχει τυχει αρκετες φορες θα προσπαθησω να το εξηγησω οσο καλυτερα μπορω.Εστω οτι ο Α ποσταρει ενα μυνημα και εγω θελω να του απαντησω.Την στιγμη εκεινη πληκτρολογει και ποσταρει ενα μυνημα ο Β το οποιο εγω δεν βλεπω αφου γραφω.Μολις ποσταρω το μηνυμα μου διαβαζω του Β και θελω να του απαντησω και αυτουνου οποτε παταω στο δικο μου τροποποιηση και απευθυνομαι και στον Β ο οποιος μπορει εκεινη τη στιγμη να θελει να απαντησει και στο δικο μου μηνυμα και γενικα γινεται ενα μπαχαλο.Δεν θα ηταν λοιπον καλυτερα σε περιπτωση που εχει ποσταριστει ενα μηνυμα πριν απ το δικο μας οταν θα παταμε ΑΠΟΣΤΟΛΗ να μην στελνεται η απαντηση και να υπαρχει ενημερωση για νεο ποστ την διαρκεια που πληκτρολογουσαμε????
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...