Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 - Μέρος I


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε Αίσοπε δεν κόβεις τα παραμύθια;Κατεβάζοντας το πρώτο αρχείο το Nod έδωσε thread από trojan.Κάτι να συμπληρώσεις;

Ναι. Διάβασε καλύτερα τι γράφω.

Opera 8.65

Ότι καλύτερο υπάρχει από Web browser αυτή την στιγμή. Προσοχή! Θα πρέπει να απενεργοποιήσετε το antivirus προσωρινά γιατί θα δει τον κeygen σαν ιό.

Το επαναλαμβάνω κι εδώ.

Μερικά από τα κeygens και ειδικά του Opera 8.65 τα antivirus τα βλέπουν σαν ιό. Η διευκρίνιση αυτή υπάρχει και στο xxxxxxxxxx και στο xxxxxxxxx. Πρόκειται για «fake alarm». Θα πρέπει να απενεργοποιηθεί προσωρινά το antivirus για να δουλέψουν.

Φυσικά, αυτό αφήνεται στην διακριτική ευχέρεια του καθενός. Αν έχετε επιφυλάξεις μην το κατεβάζετε.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γεια χαρά παιδιά,

 

οταν παίρνω βίντεο αυτή η λυχνία, το φωτάκι δηλαδή το κόκκινο δεν γίνετε να απενεργοποιηθεί?

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρά παιδιά,

 

οταν παίρνω βίντεο αυτή η λυχνία, το φωτάκι δηλαδή το κόκκινο δεν γίνετε να απενεργοποιηθεί?

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

ΜΕ 1 αναζήτηση στο skroutz.gr θα σου λυθεί η απορία.

 

Μπα δε λυνεται...απουσιαζουν οι voda-wind-cosmote και οι διαφοροι γερμανοι κλπ...δε μπορει η καλυτερη τιμη να ειναι 589 cash...

Link to comment
Share on other sites

589 ειναι οντως μια καλη τιμη(αν οχι η καλυτερη).και πιστεψε σε voda-wind-cosmote και οι διαφορους γερμανους αποκλειεται να το παρεις φτηνοτερα:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια χαρά.Επειδή δεν έχω αγοράσει ακόμα κάρτα μνήμης για το Ν95, να πάρω μεγαλύτερη από 2giga και μέχρι πόσο(πχ 6 giga;) για να μην έχω προβλήματα, κολλήματα κλπ.:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια χαρά.Επειδή δεν έχω αγοράσει ακόμα κάρτα μνήμης για το Ν95, να πάρω μεγαλύτερη από 2giga και μέχρι πόσο(πχ 6 giga;) για να μην έχω προβλήματα, κολλήματα κλπ.:

Στην αγορά κυκλοφορούν μέχρι 4GB. Πριν λίγες μέρες εμφανιστήκαν και 6GB αλλά πανάκριβες και δεν ξέρω αν θα βρεις κιόλας.

 

Προσωπικά τα 4Gb είναι αρκετά για μένα.:O

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό τελικά είναι σχετικα ανθεκτικό και στις πτώσεις αν και δεν το περίμενα...είχε πτώση στην άσφαλτο και από τα γκελς μόνο περίμενα να πάρω το μηχανισμό στο χέρι... τελικά είχε μόνο μια γρατζουνιά στην κάτω δεξιά πλευρά..

 

Ναι, κι εμένα μου έχει πέσει τρεις-τέσσερις φορές κάτω χωρίς ευτυχώς να σπάσει κάτι ή να δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα στο λειτουργικό. Εύχομαι βέβαια να μην ξαναδοκιμαστεί η ανθεκτικότητά του σε παρόμοιες καταστάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κι εμένα μου έχει πέσει τρεις-τέσσερις φορές κάτω χωρίς ευτυχώς να σπάσει κάτι ή να δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα στο λειτουργικό. Εύχομαι βέβαια να μην ξαναδοκιμαστεί η ανθεκτικότητά του σε παρόμοιες καταστάσεις.

Kai mena exei faei 3-4 fores,alla....

Entaksei sto piso meros den exei bgalei tpt,genika to piso yliko einai poly anthektiko.

I mprostini asimi prosopsi omos exei gratzoynithei,exei fygei to xroma genika se keino to simeio.Fthiretai eykola genika to mprosta.

Eytixos kostizei mono 20 eyro to mprosta kai tha to allakso kapote.

 

 

Apo to v903 pantos se poiotita ylikon pio eyxaristimenos emeina,se ptoseis ta ylika toy den pathainan tipota,oyte kan gratzoynia.Eksairetiki poiotita.

 

Ta nokia kai ta s.e otan peftoyn ginontai...tespa.

Toylaxiston leitoyrgika einai mia xara.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για εφαρμογές ή για οτιδίποτε άλλο μπείτε στο www.mosh.nokia.com

Εδώ βρήκα και το route 66 αλλα δεν το έχω δοκιμάσει ακόμη http://mosh.nokia.com/content/3AD034A20CFDCE5DE040050AEE0409B4

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για εφαρμογές ή για οτιδίποτε άλλο μπείτε στο www.mosh.nokia.com

Εδώ βρήκα και το route 66 αλλα δεν το έχω δοκιμάσει ακόμη http://mosh.nokia.com/content/3AD034A20CFDCE5DE040050AEE0409B4

Για εφαρμογες διαβασε και το 1 ποστ στης εφαρμογες εκει που λεει:

Που μπορω να βρω εφαρμογες για το κινητο μου :)

 

Εχει σχεδον τα παντα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Επίσης βρήκα και αυτή την εφαρμογή η οποία επιτρέπει την προβολή κινούμενων θεμάτων http://mosh.nokia.com/content/37D2BA36390A987BE040050AEE043782

Κινούμενα θέματα μπορείται να βρήτε στο mosh.nokia.com αν ψάξετε καθώς και στο http://www.astod.com/

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για εφαρμογές ή για οτιδίποτε άλλο μπείτε στο www.mosh.nokia.com

Εδώ βρήκα και το route 66 αλλα δεν το έχω δοκιμάσει ακόμη http://mosh.nokia.com/content/3AD034A20CFDCE5DE040050AEE0409B4

 

To δοκιμασες το Route 66? Τι ημερομηνια εβαλες στο κινητο? Εχω δοκιμασει διαφορες και ολο το πιστοποιητικο ειναι ληγμενο.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

 

μπορειτε να μου πειτε που θα βρω καποιον player με τον οποιο θα μπορω να βλεπω τα videos του Ν95 στο pc?

 

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Ο Windows media player δεν θελει codec για να τα παιξει.

Εγω δεν ειμαι σιγουρος γιατι το πρωτο πραγμα που βαζω στον υπολογιστη μου ειναι το k-lite codec pack και ποτε δεν συναντω αρχειο που δεν μπορω να παιξω

Link to comment
Share on other sites

Πωλείται Nokia N95 καινούριο,στο κουτί του,σφραγισμένο 400 ευρώ(τιμή συζητήσιμη).Το κινητό προέρχεται απο αναβάθμιση.Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε pm.Ευχαριστώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Electronic Computing Systems

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εκτός από την θήκη Crystal γνωρίζετε κάποια άλλη που να μπορεί το κινητό να ανοίγει και από τη μία πλευρά και από την άλλη και αν έχει κάποιος ας μας πει από που την πήρε και πόσο.

Στην ανάγκη αν έχει κάποιος κάποια αλλά δερμάτινη που να ανοίγει έστω από τη μία χωρίς να χρειάζεται να βγάλεις το κινητό από αυτή.

 

Αλήθεια, η νόκια υπάρχει περίπτωση να βγάλει τέτοια θήκη που να ανοίγει το κινητό και από τις δύο πλευρές χωρίς πρόβλημα?

cypherth
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, μετά από 2 μήνες σχεδόν, το τηλέφωνο είναι άψογο. Αλλά επανέρχομαι στην μοναδική δυσκολία που αντιμετωπίζω σχετικά με την αναζήτηση επαφών. Απλά θυμίζω πως δεν θέλω όταν αναζητώ επαφή με γράμμα πχ "Μ" να μου φέρνει το όνομα "Τσέλιος Μηνάς" αλλά μόνο όσους το επίθετο ξεκινά με "Μ". Η λύση που πρότεινε φίλος να γράψω όλη την επαφή σε ένα "πεδίο" παίζει αλλά μου είναι δύσκολο να αλλάξω όλες μου τις επαφές.

 

ζητώ λοιπόν την βοήθεια σας, έχετε να μου προτείνετε, αν υπάρχει, κάποιο contact manager software για το Ν95 μου??

 

Ευχαριστώ και πάλι εκ των προτέρων για την βοήθεια.

Φιλικά,

Κωστής

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εκτός από την θήκη Crystal γνωρίζετε κάποια άλλη που να μπορεί το κινητό να ανοίγει και από τη μία πλευρά και από την άλλη και αν έχει κάποιος ας μας πει από που την πήρε και πόσο.

Στην ανάγκη αν έχει κάποιος κάποια αλλά δερμάτινη που να ανοίγει έστω από τη μία χωρίς να χρειάζεται να βγάλεις το κινητό από αυτή.

 

Αλήθεια, η νόκια υπάρχει περίπτωση να βγάλει τέτοια θήκη που να ανοίγει το κινητό και από τις δύο πλευρές χωρίς πρόβλημα?

 

Κάνε 1 αναζήτηση στα post μου, αν σε ενδιαφέρει μαύρη σιλικονάτη θήκη που το προστατεύει τέλεια και ανοίγει 1 χαρά και στις 2 πλευρές.Έχω βάλει και φωτογραφία.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

589 ειναι οντως μια καλη τιμη(αν οχι η καλυτερη).και πιστεψε σε voda-wind-cosmote και οι διαφορους γερμανους αποκλειεται να το παρεις φτηνοτερα:)

 

Nai alla einai kai cash timi , apo site, exei kai taxydromika klp klp..

 

Paidia einai poly akribo to prama. Meta thn patata tou N80 den ksanadinw tosa...

Link to comment
Share on other sites

Εγω θέλω να ρωτήσω κάτι άλλο,γίνεται να περνάω ταυτόχρονα με τα τραγούδια και τα εξώφυλλα των αλμπουμ τους?Δοκίμασα τον windows media player 11 έκανα κανονικά συνχρονισμό αλλά τα αλμπουμ πάλι δεν τα πέρασε(τα έχω ενσωματώσει μέσα στα τραγούδια είτε χειροκίνητα τα έκανα επικόλληση στον media player),μπορεί να σας φαίνεται λεπτομέρεια αλλά με ενδιαφέρει
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Re file epeidi mou bgainei kinezika ti grafeis ta ksanales?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Re file epeidi mou bgainei kinezika ti grafeis ta ksanales?

Ο argi_7 λέει :

Υπάρχει ειδικό πρόγραμμα που λέγετε tag and rename αν δεν κάνω λάθος

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...